>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 14.08.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na środę - 14. Sierpnia





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Superpuchar Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie :  Liverpool - Chelsea
Typ: Liverpool -hc 1.0
Kurs: 2.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Analizując  inauguracyjne  występy  obu  ekip  w pierwszej  kolejce  wyraźnie  widać  kto  w  lepszej  formie  i  choć  nie  sposób  tego  odnieść  do dzisiejszego  spotkania  bo  mecz  meczowi  nie  równy  a  stawka  inna  to  jednak  zagram  na wyraźną  wygraną  " The Reeds". Każda  drużyna  jeśli  ma  możliwość  zdobywania  trofeów  to  idzie w  tym  kierunku.

Zakaz  transferowy  którym  objęto  Chelsea  na  dwa  okienka  transferowe ( za  nieprzepisowe sprowadzanie  nieletnich piłkarzy  do  akademii)  na  pewno  odbił  się  na kadrze  i uważam  że  będzie  niezmiernie  ciężko  ekipie  z  Londynu  rywalizować  w  lidze  o najwyższe  cele. Zapewne  odbije   się  to  też  w występach  w  LM. Kontuzje  póki co  też ich  nie  omijają 
Z  kilku  opcji  o  których  myślałam  w  dzisiejszym  spotkaniu  wybieram  tę  właśnie ponieważ  rozpędzony  Liverpool  robi  wrażenie  a w  2 poł.  meczu  przeciwko Norwich  gdy  prowadził  4:0  wyraźnie  był  myślami  przy  dzisiejszej  potyczce nie  forsując  tempa , ani  nie  dążąc za wszelką  cenę  do  zdobycia  dalszych  goli. Sami  piłkarze  jak i  Jurgen  Klopp  zdążyli  połknąć  bakcyl  zwycięstwa  i  dla  nich  nie  ma  meczy  nieistotnych jeśli  grają  o  konkretne  trofeum.

Analizując  myślę  że  Liverpool  jest w  dużo  lepszej  formie  piłkarskiej  jak  i   mentalnej  ,  dużo  bardziej  pewny  siebie  i  swojej  wartości ,  mający  obecnie  dużo  lepszych  piłkarzy  i  ogra  rywala  zdecydowanie  sięgając  po  następne , jednocześnie  pierwsze  trofeum w  nowym  sezonie.

  100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna – Superpuchar Europy

Godzinna: 21:00

Spotkanie: Liverpool – Chelsea

Typ: over 2 azjan bramki Liverpool

Kurs: 2.11

Bukmacher: lvbet

Analiza:

Nie ma tutaj innego wyjścia z tym typem. Zacznijmy tak przed rokiem Liverpool wygrał 2:0 oraz zremisował 1:1 w Premier Legaue z Chelsea - dobre wyniki ale gdzie teraz jest Chelsea i jakie zmiany w tej ekipie zaszły – na każdym strzeblu moim zdaniem się osłabili i to mocno, z całym szacunkiem dla Lamparda on stawia pierwsze kroki jako trener do tego w takiej lidze z taką intensywności, odejście Hazard, zakaz transferowy…

Co napisać o Liverpoolu moim zdaniem będą zdecydowanie mocni w tym roku, skład utrzymany, system gry, intensywność też, brak kontuzji…..nie trzeba tuta wiele pisać a moim zdaniem jeszcze jeden aspekt będzie miał w tym sezonie mega znacznie wygranie Ligi Mistrzów ogromnie tutaj wszystkich zbudowało  a Klopp to trener któremu ciągle mało i potrafi to przekazać zawodnikom.

Lamapard w wielu wywiadach podkreślał że dla niego fundamentem będzie intensywność, ale by grać intensywnie trzeba czasu to zawsze kosztuje wiele i było to widać w tym starciu z Manu gdzie niby przeważali na początku mieli okazje, ale rywal przeczekał do tego właśnie zrobili te głupie błędy dostali kontry i skończyło się tak jak skończyło a nikomu nie trzeba chyba uświadamiać jak Liverpool gra z kontry i kogo do takiej gry ma, moim to jest poziom 2x wyższy od Manchesteru United.  Było zresztą mnóstwo błędów przy wyprowadzeniu piłki w tym meczu, a takie straty ekipa Kloppa boleśnie wykorzystuje.  

 Do tego wszystkiego jak ze składu wypada ci ktoś taki jak Kante a do dyszpoycji trenera od pierwszej minuty nie będzie dostępny Rudgier masz prawo się martwić o defensywę. Druga sprawa kadrowo to Liverpool może sobie pozwolić na rotację.  Widzę dominację The Reds i dwie bramki minimum, wiem że to inne ekipy ale trzeba też powiedzieć że ostatnie mecz o to trofeum dostarczają nam sporo bramek.

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Europy - kwalifikacje
Godzina : 18:00
Spotkanie :  Atromitos - Legia Warszawa
Typ: Atromitos
Kurs: 3.60
Bukmacher: Betclic
Analiza: 

Mój typ na jutrzejszy dzień został zajęty w pierwszym poście, dlatego postanowiłem zagrać przeciwko naszemu ostatniemu klubowi w rozgrywkach na arenie międzynarodowej. W Legii nie zagrają: Kostorz, Obradovic, Remy i Sanogo, natomiast trener Greków nie będzie mógł skorzystać z usług tylko jednego piłkarza: Kivrakidisa. W pierwszym meczu co prawda piłkarze Legii przeważali od początku meczu lecz nie potrafili wykorzystać tej przewagi i strzelić bramki. Na wyjeździe będzie im się grało zdecydowanie trudniej. Zresztą piłkarze Legi nie raz już się kompromitowali i to nawet w tym sezonie, grając z półzawodowcami z Gibraltaru nie potrafili nawet strzelić im bramki więc dlaczego nie mają przegrać z drużyną zawodowców. Szanse w tym meczu oceniam na 50/50, a kurs 3.60 na Atromitos daje spore value :) 

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga EuropyGodzina: 18:00Spotkanie: V. Guimaraes - VentspilsTyp: Gol gości Kurs: 3.80Bukmacher: STSAnaliza: Mecz w którym sprawa awansu jest już jasna, nikt nie spodziewa się tutaj sensacji - bukmacherzy wystawili tak wygórowane kursy na gola gości, że ich gol to już będzie niespodzianka, a w pierwszym meczu było przecież 3-0 dla Portugalczyków. Patrząc na to co się dzieje w kwal. do Ligi Mistrzów - taki gol nie powinien być specjalnym zaskoczeniem. Kto by się spodziewał, że Krasnodar, Linz czy Cluj awansują w swoich parach? Gospodarze grają za kilka dni (18.08) mecz ligowy i myślę że to właśnie to spotkanie jest w tym momencie uznawane za priorytet, a sam mecz z Ventspils, ma charakter sparingu w którym być może zagrają drugoplanowi zawodnicy. Dla gości sama możliwość gry z solidną portugalską drużyną jest już wyczynem, więc ambicji do walki nie powinno zabraknąć.

  100
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Atromitos - Legia Warszawa
Typ: under 2.5 gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: STS
Analiza: 

Generalnie nie lubie grac underow bramkowych ale akurat po tym co zobaczylem w pierwszym meczu zrobie wyjatek. Atromitos w pierwszym spotkaniu skupil sie glownie na murowaniu swojej bramki i nie dopuszczeniem do straty gola. To sie udalo. Legia walila glowa w mur i mimo kilku dobrych okazji nie potrafila zamienic tego na gola. Grecka druzyna nie umiala wymienic 2-3 podan i wszystkie analizy sprzed tygodnia o tym jaka to jest super ekipa mozna wlozyc sobie miedzy bajki. Wedlug mnie to sa ogory spokojnie do przejscia. Co prawda Legia tez nie jest jakims hegemonem ale widac, ze jest zespolem o klase lepszym. W rewanzu powinnismy znowu zobaczyc szachy. Warszawski zespol powinien zagrac troche bardziej asekuracyjnie z uwagi na gre na wyjezdzie ale generalnie zadna druzyna wedlug mnie nie bedzie tutaj chciala stracic gola. Glownie widze w tym meczu usposobienie defensywne i 3 goli to ja tutaj nie przewiduje. Probuje.

  60
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy - kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Atromitos - Legia Warszawa
Typ: Atromitos strzeli gola
Kurs: 1,54
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dla mnie kursy na ten mecz są zupełnie niezrozumiałe. Żeby Legia Warszawa była faworytem na wyjeździe z solidną grecką drużyną? Bukmacherzy patrzą chyba tylko na to jak wyglądało pierwsze spotkanie. Rzeczywiście w pierwszym meczu Legia była znacznie lepsza, ale jak pokazał dwumecz Lechii z Brondby to nic nie znaczy. To, że w Warszawie Atromitos zagrał słabo nie oznacza, że u siebie nie będzie dużo lepszy. Dla mnie liga grecka to jest dość solidna liga i dostanie się do pucharów z tej ligi oznacza, że trzeba coś umieć. Atromitos w poprzedniej rundzie wyeliminował Stredę wygrywając z nimi oba mecze i strzelając w sumie pięć goli, a Streda przecież wyrzuciła z pucharów naszą Cracovię. Do tego w Grecji łatwo się nie gra i bardzo możliwe, że Legia będzie miała problemy kondycyjne w drugiej połowie. Według mnie Atromitos nie będzie miał problemu, by strzelić w tym spotkaniu gola. Polecam też over 1,5 Atromitos.

  100
 
stanley-63 753,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Norwegia
Godzina 19:00
Spotkanie : Stabæk : Vålerenga
Typ : obie strzelą / powyżej 2.5 gola
Kurs : 2.10
Bukmacher : ETOTO

Stabaek jak na tą chwilę jest zagrożone bowiem zajmują 14 miejsce z zaledwie 2 pkt przewagi nad bezpośrednim spadkiem tak więc trzeba walczyć o każdy punkt który ma ważne znaczenie , dzisiaj podejmują Valerengę która zajmuje 6 miejsce a do czołówki tracą sporo bo np do 3 miejsca aż 8 pkt , ostatnio nie zbyt często udaje im się zdobyć komplet pkt , na 5 ostatnich meczy zaledwie 8 pkt to trochę mało , liczę tutaj jednak na to że gospodarze u siebie powinni powalczyć o komplet pkt tym bardziej że w tym sezonie to u siebie zdobyli większość pkt , na wyjazdach im za bardzo nie idzie , Valerenga natomiast w meczach wyjazdowych nie radzi sobie najlepiej , na 8 meczy tylko 8 pkt jednak bramki to bilans 14:16 tak wię i po nich możemy się spodziewać gola , liczę na bramki z obu stron i przynajmniej 3 gole w meczu !

  100
 
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy - kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Saburtalo Tbilisi - Ararat-Armenia
Typ: Saburtalo
Kurs: 2.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem spotkanie LE pomiędzy Saburtalo a Ararat. 

Poprzednie spotkanie zakończyło się wygraną klubu z Gruzji 1:2 i to oni są w lepszej sytuacji przed dzisiejszym spotkaniem. 

W tamtym meczu mimo iż grany był na trudnym terenie ku mojemu zdziwieniu to Gruzini przewazali, stworzyli więcej sytuacji, oddali więcej strzałów na bramkę i to bramkarz Araratu miał więcej roboty. 

Myślę że w tym spotkaniu Gruzini zagrają na skromne 1:0

Pozdrawiam i powodzenia 

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy - kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Atromitos - Legia Warszawa
Typ: Legia powyżej  5,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,41
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Kilka analiz na temat tego meczu już zostało napisanych. Ja spróbuję uderzyć w liczbę kornerów wykonywanych przez wojskowych, bo jestem przekonany, że to właśnie oni będą prowadzili grę w dzisiejszym spotkaniu, a gospodarze podobnie jak w Warszawie skupią się na obronie własnej bramki. W pierwszym spotkaniu tych drużyn przewaga legionistów była bardzo widoczna, jednak piłka nie chciała znaleźć drogi do siatki przyjezdnych. Posiadanie piłki 67 - 33, strzały na bramkę 16 -2, rzuty rożne 16 - 1  wszystko na korzyść warszawiaków. Przyjezdni kilkakrotnie ratowali się wybijaniem piłki na pałę w aut, czy też rzut rożny. Liczę na podobny scenariusz w dniu dzisiejszym, gdzie w moim odczuciu drużyna lepsza będzie grała w piłkę, a Atromitos chaotycznie będzie się bronił i liczył na kontrę. Jeżeli chodzi o statystykę kornerów graczy ze stolicy to wygląda to naprawdę dobrze linia 5,5 nie została pokryta tylko w dwóch tegorocznych meczach w I rundzie kwalifikacji  Ligi Europejskiej z College Europa 1 oraz w II rundzie  z KUPS 3. Pozostałe mecze prezentowały się następująco rewanż z College Europa 8, KUPS pierwszy mecz u siebie 7, Śląsk 8, Korona 8, Pogoń 8. Jak więc widać szansa na powodzenie typu spora.

  100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, Puchar
Godzina: 12:00
Spotkanie: Shimizu vs Avispa
Typ: btts
Kurs: 1.83
Bukmacher: etoto
Analiza:

1/16 Pucharu Japonii. Dziwnie kursy skacza na bramki w tym meczu. W momencie pisania posta zmienialy sie. Ale jak juz postawilem, to zmieniac nie bede. Po statystykach ostatni mecz pomiedzy nimi zakonczyl sie 2;2. Do tego meczu grali ostroznie i czesto byla tylko 1-2 bramki. Nie wiem na ile zalezy obu druzynam na Pucharze, ale co do Shimizu, to ostatnio jest w formie, potrafia zdobywac gole  i wygrywac z mocniejszymi przeciwnikami. Avispa drugoligowy zaspol i obecnie znajduje sie na dnie tabeli. Mam troche obawy co do ich dyspozycji, ale jesli bedzie troche zaangazowania z ich strony, to gol powinien byc. A tak w ogole, to licze na ich wygrana// 

  100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Cincinnati
Godzina: 20:00
Spotkanie: Mannarino - Kukushkin
Typ: Kukushkin
Kurs: 2,55
Bukmacher: Betclic
Analiza: Przeglądając ofertę spodobały mi się kursy na spotkanie Francuza Mannarino z Kazachem Kukushkinem. Mannarino (59ATP) na hardzie nie czuje się tak dobrze jak chociażby na trawie. Gra w kratkę i kurs na jego osobę wynoszący 1.55 to dla mnie dziwna sprawa. Ja dziś skupiam się na zawodniku z Kazachstanu, który mimo że ostatnio też specjalnej regularności nie ma to gre na hardzie w tym roku może zdecydowanie zaliczyć do udanych. W 2019 roku był w finale ATP Maryslia gdzie musiał uznać wyższość Tsisipasa. Miesiąc później grał w challengerze w Phoenix gdzie przegrał z Berretinim również w finale eliminując kilku dobrych zawodników. Kukushkin czuje tą nawierzchnię a ja spodziewałem się wyrównanych kursów, więc uważam że dziś warto pograć w tą stronę. 

  100
 
I 209

isco23

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Superpuchar Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie :  Liverpool - Chelsea
Typ: Liverpool  wygra i obie drużyny strzela 
Kurs: 2.95
Bukmacher: LVBET 
Analiza: 


Mój wczorajszy typ na Porto okazal się porażką, której naprawdę się nie spodziewałem.  Dla mnie to jedna z większych sensacji ostatnich dni dlatego dzisiaj trzeba to odrobić.  Idę w największe spotkanie dzisiejszego dnia mianowicie mecz Liverpool Chelsea. Mecz o tarczę wspólnoty pokazał że Liverpool wszedł szybko w ten sezon z dobrą formą.  Od początku imponują ofensywa grą.  Chelsea natomiast zebrała srogie lanie na Old Traford,  jednak wynik nie do końca oddaje przebieg meczu, bo Chelsea wyglądała solidnie z przodu jednak brakowało tego co najważniejsze czyli skuteczności . Uważam że Liverpool dzisiaj będzie bardzo zmotywowany żeby tu zgarnąć trofeum, bo pomimo tego że grają fantastycznie to ciągle wypomina im się brak pucharów. Poprzez to że Liverpool gra bez Alisson, widzę szansę na bramkę dla Chelsea. Pozdrawiam 

  100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis
godzina:17:00
spotkanie: Sabalenka - Zheng
typ: 2/2
kurs: 3,5
buk: sts

Faworytka tego spotkania według buka jest Sabalenka. Jednak ja kieruje typ w stronę Zheng. Przecież nie tak dawno, bo niecałe dwa tygodnie temu w finale to właśnie chinka była górą, pokonała wtedy bialorusinke bez straty seta. Ogólnie obie panie spotkały się dwa razy i oba te spotkania wygrała Zheng bez straty seta. Skosnooka lubi te korty w USA. Mysle, że z Sabalenka, która ma gorące głowę wygra na spokojnie. Stąd też mój typ na pierwszego seta i mecz. Polecam

  100
 
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Europy - kwalifikacje
Godzina : 18:00
Spotkanie :  Atromitos - Legia Warszawa
Typ: Awans Artomitos
Kurs: 2.75
Bukmacher: Betclic
Analiza: 

Zgadzam się z analizą kolegi Shadow 89, który dał typ czyste zwycięstwo na Greków. Tutaj mamy mniejszy kurs, ale jeśli w regulaminowym czasie będzie bezbramkowo, a Grecy w dogrywce lub karnych wygrają, to ten typ siądzie.

Co mogę dodać? Oprócz tego co napisał Shadow 89 wspomnę, że Legia będzie grała w upale plus 35 stopni, a wiemy jak nasi piłkarze znoszą takie warunki, nie potrafili strzelić gola na Gibraltarze, to tutaj też może być problem.

I jeszcze jedno, ten typ jest trochę emocjonalny muszę przyznać, kibicuje od wielu lat polskim drużynom na arenie międzynarodowej, były dobre czasy Wisły, Lecha, Widzewa, Legii - ale to co się ostatnio dzieje i jak wcześnie nasi odpadają to jest kpina z kibica, żenada...Jak dzisiaj Legia odpadnie to będzie nowy rekord polskich klubów, przed dniem 15 sierpień, nie będziemy mieć nikogo w pucharach, a to rundy wstępne... No może wtedy coś się ruszy, przestaną sprowadzać szrot z zagranicy kochani zarządzający klubami, a dadzą szansę i zaczną szkolić porządnie polskich piłkarzy... I w sumie to ostatnie zdanie to jest chyba też analiza do meczu, nasze kluby to dno i dziwię się szczerze tak wysokim kursom na Artomitos - ale zobaczymy co dzisiaj będzie na boisku...

  100
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Tenis - ATP Cincinnati
Godzina: 17
Spotkanie: De Minaur - Opelka
Typ: over 12,5 gema w 1 secie 
Kurs: 2,70
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Spotkanie drugiej rundy turnieju w Cincinatti. Mecz dwóch młodych zawodników, którzy mogą w przyszłości sporo osiągnąć. Opelka jak wiadomo to wieżowiec. Znakomici serwuje i gra przy siatce. Z głębi kortu jest słabszy,ale ostatnio poprawił ten element. W pierwszej rundzie wyeliminował Borne Coricia. Alex de Minuar natomiast także posiada bardzo dobry serwis i ciężko go złamać. W wymianach to on będzie dyktowal warunki. Obaj mierzyli się ze sobą niedawno. Przed miesiącem w półfinale turnieju w Atlancie lepszy był De Minaur. Jednak wtedy w meczu w dwóch pierwszych setach zobaczyliśmy tie-breaki. Teraz patrząc na ich dyspozycję serwisową powinno być podobnie.

  170
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - MŚ U19
Godzina: 18:30
Spotkanie: Francja - Norwegia
Typ: Norwegia 
Kurs: 3,60
Bukmacher: FortunaPoczątkowo chciałem iść w zwycięstwo Tunezyjczyków, którzy nie zawodzą mnie w tym roku - czy to seniorzy, czy juniorzy. Jednak spotkanie Francuzów z Norwegami wydaje się być mniej ryzykowne. Obie ekipy radzą sobie podobnie na tych mistrzostwach z tym, że Francuzi dobrze zaczęli nieco gorzej kończąc fazę grupową, a Skandynawowie odwrotnie - pierwsze spotkanie zakończyło się porażką, kolejne remisem, a następne trzy spotkania z rzędu wygrali. H2H również wyrównane chociaż nie ma to zbyt wielkiego znaczenia, bo praktycznie każdego roku w drużynach młodzieżowych następują duże zmiany kadrowe. Wydaje mi się, że Norwegowie są w stanie dzisiaj wygrać choćby dlatego, że w fazie grupowej polegli tylko z liderem (Chorwacja) i stawili czoła solidnym Hiszpanom natomiast Francuzi zaliczyli wpadkę z Węgrami i nie potrafili przechylić szali zwyciestwa na swoją korzyść w spotkaniu ze Szwedami mimo zwycięskiej pierwszej połowy.

  100
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Afrobasket Kobiet
Godzina: 16.00
Spotkanie: Wyspy Zielonego Przylądka - Demokratyczna Republika Konga
Typ: Demokratyczna Republika Konga (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 
1/8 finału fazy play off Afrobasketu i pojedynek pomiędzy ekipą Wysp Zielonego Przylądka a drużyną DR Konga. WSP zakończyły zmagania grupowe na drugiej pozycji grupy D (bilans 1-1, za Mozambikiem i przed Kenią), zawodniczki DR Konga zajęły ostatnie miejsce grupy C (bilans 0-2, za Mali i Angolą). Kongijki miały zdecydowanie najtrudniejszą grupę tegorocznej edycji Afrobasketu, zarówno Mali, jak i Angola, to mocne kandydatki do medalu w tym turnieju, więc raczej nie można było spodziewać się tutaj wygranych, ale momentami potrafiły postawić trudniejsze warunki faworytkom, ale to były tylko momenty wyrównanej gry, na więcej nie wystarczyło sił i też pewnie trochę większych umiejętności -  z drugiej strony, gra z najsilniejszymi, bardzo często procentuje już w starciach gdzie rywalki są jak najbardziej w ich zasięgu. Kabowerdenki miały zdecydowanie łatwiejszą grupę, więc chyba ta wyższa pozycja po zmaganiach grupowych, nie powinna być jakimś mocniejszym wyznacznikiem, bo pewnie Kongijki tez pokonałby Kenię. Dla mnie, z dotychczasowego przebiegu tego turnieju, potencjału kadrowego i też aspiracjach, jakie te zespoły "zgłaszały" przed turniejem, wydaje się, że mocniejszą drużyną w tym zestawieniu jest DR Konga. Pomimo tego, że znalazły się tutaj dzięki "dzikiej karcie", to jednak uznana (głównie przez poprzednie lata) już marka kobiecej koszykówki na kontynencie (trzy mistrzowskie tytuły - '83, '86, '94), oczywiście poprzednie tytuły, nie mają tutaj znaczenia, ale pokazują chyba większe przyłożenie do żeńskiej koszykówki, niż w przypadku dzisiejszych rywalek, które jednak takich sukcesów nie mają. Pierwsze sześć zespołów zagra w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich, co jest głównym celem Kongijek, więc zwycięstwo tutaj powinno być ich obowiązkiem w wyznaczonym wcześniej celu. 

  60
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Europy - kwalifikacje
Godzina : 18:00
Spotkanie :  Atromitos - Legia Warszawa
Typ: Atromitos wygra, handi azjan +0,75
Kurs: 1.44
Bukmacher: lvbet
Analiza: 
Koledzy wyżej już trochę o tym meczu napisali. Atromitos gra u siebie, w poprzedniej rundzie w niezłym stylu pokonał słowacką Dunajską Stredę, która wyeliminowała naszą Cracovię. Legia delikatnie mówiąc nie zachwyca, w europejskich pucharach awanse po mękach, w lidze przeciętnie. W lidze i pucharach 3 bezbramkowe remisy w 3 ostanich meczach. Powody dla których typuję jednak  ostrożnie w stronę Atromitosu to fakt, że Legia w pierwszym meczu była wyraźnie lepsza oraz większe ogranie Legii ze względu na to, że w Grecji sezon ligowy jeszcze się nie rozpoczął. Typ wejdzie jeśli Atromitos wygra lub zremisuje, jeśli przegra jedną bramką mamy utratę połowy stawki czyli w przypadku konkursu - 50 pkt.

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - LE, kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Atromitos - Legia Warszawa
Typ: powyżej 4,5 żółtych kartek (90min)
Kurs: 1,86
Bukmacher: etoto
Analiza:

Kolega fullmax ubiegł mnie z typem na rożne Legii, także zdecydowałem się dzisiaj ponownie na kartki. Tak jak we wczorajszych spotkaniach można było spodziewać się sporo kartek tak i w dzisiejszym rewanżu również. Wynik 0-0 mimo wszystko nie jest zły dla Legii (1-1 u siebie jest o wiele gorsze), przy jednej strzelonej bramce rywal musi odpowiedzieć dwoma. Jak Legia pierwsza straci też jeszcze nie ma tragedii bo wystarczy im doprowadzić do wyrównania i wtedy znowu Grecy w opałach. Dlatego zapewne nikt od początku się nie otworzy tylko będzie wyczekiwał za podwójną gardą stąd powinny mnożyć się przewinienia. Grecy już w pierwszym spotkaniu mocno się bronili, popełniali sporo fauli i zarobili 4 kartki. Dzisiaj zapewne zagrają inaczej ale nie spodziewam się, że osiągną jakąś zdecydowaną przewagę. Gra moim zdanie będzie mocno szarpana i często przerywana faulami, dojdą jakieś przepychanki między zawodnikami, symulki i zależnie od wyniku gra na czas którejś z drużyn. 5 żółtych kartek w takim spotkaniu dla mnie wydaje się dobrym typem.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom