marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Jakie ustawki?
W 2 czy 3 lidze Indonezji, przecież w tych meczach to raczej chaos przeważa, a nie taktyka ????

Otrzymane punkty reputacji: +1
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
swoja droga pre buk wystawil max over 3.5 goli po @2.95, sprawdzalem teraz - u zadnego nie bylo wyzszego overu do zagrania...
a tu jep 4:4 a w drugim 3:3 jak pisales. Niewazne juz w sumie - przeszlo do historii.
Warto natomiast obserwowac Indonezje live
dobrego dnia wszystkim

zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 13 sierpnia 2019 12:41 przez robin.on.@zderzok ustawka czy nie - nie wiem, w kazdym badz razie faworyci nie mogli przegrac... i nie przegrali :)
chyba muszę to robić, czyli obserwować te ligi. jak widać warto. W nocy Peru fajnie siadło mi x2 typy (obudziłem się bo burza była a ja okno na maksa otwarte), miałem jeszcze dodać BTS w 2 połowie, ale już nie chciałem przeginać, a wlazło.

Zysk:    1,97j.

Obserwujcie, bo warto po #100 typach zysk: min. 10j. pewny :)

Użytkownik
Chiny, 13:35
Jiangsu Suning - Henan Jianye, Btts w pierwszej, @3.75, stawka: x2

moze byc ciezko, ale zagralem.
Jak nie wejdzie doloze cos live

edit

Dziś: postawione: 14j, wygrane: 20.2j, bilans: + 6.2j (2/1)
jest i minus...

S 766

szeffb

Użytkownik
#5 Sorrento FC U20 - Bayswater City SC U20
Under 4 1,89 1j.

//Od razu po zagraniu kurs poleciał o 0,2 no cóż bywa :))

Użytkownik
Chiny
Jiangsu Sunning - Henan Jianye, 2 over 0.5 goli, @2.10, 0:0 w 38 minucie, stawka: x3