>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour: Cincinnati - 11.08.2019-18.08-2019

Status
Zamknięty.
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
J.Sousa--Nishioka 2  

Nishioka sie sprawdza na amerykanskich kortach bo USA to jego drugi dom. Japonczyk nie awansowal do turnieju glwnego w Montrealu, wiec tutaj bedzie chciec to naprawic. Nishioka to bardzo regularny gracz. Joao Sousa ma bardzo dobry seozn, ale ostatnio wojowal jeszcze na cegle w Europie, gdy wikeszosc wyjechala juz na kontynent amerykanski i to moze byc tutaj decydujace. Sousa wydaje mi sie, ze potrzebowac bedzie troche czasu by sie rpzestawic, a Nishioka bedzie zdeterminowany, stad wiekszy kredyt w strone Japonczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 18

pablo1993

Pablo graj za darmo
cytat z dnia 11 sierpnia 2019 17:13 przez dx2J.Sousa--Nishioka 2 @1.6

Nishioka sie sprawdza na amerykanskich kortach bo USA to jego drugi dom. Japonczyk nie awansowal do turnieju glwnego w Montrealu, wiec tutaj bedzie chciec to naprawic. Nishioka to bardzo regularny gracz. Joao Sousa ma bardzo dobry seozn, ale ostatnio wojowal jeszcze na cegle w Europie, gdy wikeszosc wyjechala juz na kontynent amerykanski i to moze byc tutaj decydujace. Sousa wydaje mi sie, ze potrzebowac bedzie troche czasu by sie rpzestawic, a Nishioka bedzie zdeterminowany, stad wiekszy kredyt w strone Japonczyka.
Nie neguje typu, może Nishioka wygra ale ludzie.. jeśli wy tak gracie po analizie, że przegrał więc bedzie chcial się odkuc albo że ten nie grał jeszcze na tej nawierzchni więc przegra to powodzenia.. często zdaza się że zmiana nawierzchni sprzyja poprawie formy, więc to żaden argument. 
 
wojciech-wilk 30

wojciech-wilk

Użytkownik
Cisza tutaj więc może zacznę. Z typów na dziś proponowałbym Mannarino. Gra z Garinem typowym ziemniaki em i myślę że ogólnie w lepszej formie Francuz. Do tego dokładamy Cilica i zastanawiam się też nad Kudla. Amerykanin przeszedł kwalifikacje i teraz czeka na niego Pouille. Francuz jakoś bez formy, na hardzie też bez rewelacji raczej, Amerykanin u siebie koniec kariery się zbliża i powalczy u siebie. Do tego to o czym mówił dx2 czyli nishioka. Warto też zwrócić uwagę na Kyrgiosa, Querreya i Opelka. 
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
A co do spotkania Murraya z Gasquetem?wiecie co to znaczy 7miesiecy przerwy(na takim poziomie) i to po porażce w pierwszej rundzie Australian Open , mozna zaufać Francuzowi?kurs trochę spadl, gdyby to był Murray z chociazby sprzed 3 lat zlotowki bym nie postawił na Ryszarda a tak moze grubo warto?co myslicie będę wdzieczny za info , i moze Iga ?Francuzka bardzo nieregularna, pzdr
 
P 18

pablo1993

Pablo graj za darmo
cytat z dnia 12 sierpnia 2019 12:03 przez wojciech-wilkCisza tutaj więc może zacznę. Z typów na dziś proponowałbym Mannarino. Gra z Garinem typowym ziemniaki em i myślę że ogólnie w lepszej formie Francuz. Do tego dokładamy Cilica i zastanawiam się też nad Kudla. Amerykanin przeszedł kwalifikacje i teraz czeka na niego Pouille. Francuz jakoś bez formy, na hardzie też bez rewelacji raczej, Amerykanin u siebie koniec kariery się zbliża i powalczy u siebie. Do tego to o czym mówił dx2 czyli nishioka. Warto też zwrócić uwagę na Kyrgiosa, Querreya i Opelka. 
Co zaczniesz? Przecież tutaj nawet nie podajesz pół argumentu za typem jakimkolwiek. Garin ziemniak... a Mannarino to kto? Przecież on gra tak tragiczny sezon......... 
Amerykanin zbliza sie do konca kariery i dlatego powalczy, a myślisz, że rok temu mniej walczył bo był dalej od zakończenia kariery? Jeżeli chcecie się dzielić typami z innymi to przynajmniej podajcie powód dla którego warto przemyśleć
 
P 18

pablo1993

Pablo graj za darmo
ATP debel Cincinnati 
Spotkanie: Djokovic Novak/Tipsarevic - Kubot/Melo
Godzina: 18:30
Typ: Djoker/Zimonjic +1,5 seta 1.90   
Bukmacher: sts.pl

Typ przede wszystkim przeciwko słabej grze Brazylijczyka i Łukasza w ostatnim czasie. Grali już przeciwko Novakowi w tym sezonie i stracili seta gdy partnerem Djokera był Fognini. Kuboty w tym sezonie bardzo często tracą sety, a jeszcze częściej to sie zdaża gdy trafiają na singlistów w deblu. Dla Novaka ten mecz to będzie tylko jakiś element przygotowania do singla i rozegrania się, a dla Janko Tipsarevica w zasadzie mecz o wszystko na tym turnieju, bo w singlu nie wystąpi. Serbowie jako para w deblu rozegrała wiele spotkań, a mając u boku najlepiej chyba returnującego tenisiste na świecie czyli Novaka mogą powalczyć z każdym. Na pewno nie będzie to mecz jednostronny. 

ATP debel Cincinnati
Spotkanie: Marach/Melzer - R. Harrison/Sock
Godzina: 21:30
Typ: Harrison/Sock 2.05   
bukmacher: sts.pl

Gram tu na jankesów, ze względu na bardzo urozmaiconą grę. Lubię w deblu oglądać i Jacka i Ryana, serwis siedzi baardzo dobrze do tego forhend przede wszystkim u jednego i drugiego a mijanka w deblu jak wiadomo jest bardzo ważna, a obydwaj Panowie bardzo dobrze mijają forheandem. Marach i Melzer to bardzo przyzwoici debliści, ale przy takiej wybuchowej mieszance jak Harrison/Sock będą mieli problem. Stawianie pary Austriackiej w roli minimalnego faworyta przekonuje mnie do tego, że warto spróbować zagrać na lepszą parę deblistów z USA stawką 2j/5. 
 
Z singla dzisiaj jakoś nic ciekawego nie widzę. Wstrzymałbym się z graniem na Aliassime oraz Carreno-Bustę, bo te mecze mogą być bardzo wyrównane
 
 
wojciech-wilk 30

wojciech-wilk

Użytkownik
cytat z dnia 12 sierpnia 2019 14:53 przez pablo1993

Co zaczniesz? Przecież tutaj nawet nie podajesz pół argumentu za typem jakimkolwiek. Garin ziemniak... a Mannarino to kto? Przecież on gra tak tragiczny sezon......... 
Amerykanin zbliza sie do konca kariery i dlatego powalczy, a myślisz, że rok temu mniej walczył bo był dalej od zakończenia kariery? Jeżeli chcecie się dzielić typami z innymi to przynajmniej podajcie powód dla którego warto przemyśleć
Wspominam tylko o meczach żeby zacząć dyskusje. Każdy ma neta i może sobie przejrzeć kto jak ostatnio grał i jeżeli chce zainwestować to się zainteresuje szczegółowo pojedynczymi spotkaniami. Ty podajesz dwa typy deblowe i lejesz wodę że niby harrison/sock to wybuchowa mieszanka i inne argumenty z niebo. Tak na prawdę obydwa mecze dębowe mega wyrównane a na koniec jak dowalilem że w singlu nic ciekawego nie ma to gratuluję. 
 
P 18

pablo1993

Pablo graj za darmo
cytat z dnia 12 sierpnia 2019 16:27 przez wojciech-wilk

Wspominam tylko o meczach żeby zacząć dyskusje. Każdy ma neta i może sobie przejrzeć kto jak ostatnio grał i jeżeli chce zainwestować to się zainteresuje szczegółowo pojedynczymi spotkaniami. Ty podajesz dwa typy deblowe i lejesz wodę że niby harrison/sock to wybuchowa mieszanka i inne argumenty z niebo. Tak na prawdę obydwa mecze dębowe mega wyrównane a na koniec jak dowalilem że w singlu nic ciekawego nie ma to gratuluję. 
O matko... Właśnie to forum jest po to, żeby jakoś uargumentować swoją wypowiedź, bo to co Ty napisałeś nic nie wprowadziło. Podaję dwa typy deblowe, w których widzę jakieś value i które mam pograne. Jest to jak najbardziej wybuchowa mieszanka, nie wiesz albo masz za mało wyobraźni. Zresztą obejrzyj mecze debla Ryana czy Jacka to będziesz wiedział co ja Ci bede tlumaczyl.. Jest wiele ciekawych meczów, ale nie ma nic ciekawego i wartego do zagrania, jejku jak dziecko wszystko trzeba prostować i tlumaczyć:) 
 
wojciech-wilk 30

wojciech-wilk

Użytkownik
Typowe gadanie sfrustrowanego człowieka "trzeba tłumaczyć jak dziecku". Ziomek zobaczyłem że cisza w temacie, rzuciłem luźny post tak jak już powiedziałem żeby zacząć jakąś dyskusje. Ty nie masz co lepszego do roboty tylko przyczepić się o cokolwiek. Nie wiem jak masz za dużo czasu wprowadź psa, ugotuj obiad dla chłopaka lub dziewczyny (nie oceniam xd) posprzątać dom. Trzymaj się ziomek i powodzenia. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
J.Thompson-Nishioka 2  

Konsekwentnie raz jeszcze w stroen Nishioki. Japonczyk ogral dwoch bardzo dobrych rywali w kwalifikacjach, wiec licze ze wygra tez mecz 1 rundy. Niby tak szybkie korty lepsze dla Thompsona. Mysle, co tu jeszcze mozna zaliczyc na plusa dla Australijczyka. Mysle, ze Thompspn i DeMinaur jako protegowani Hewitta moga chciec dobrze wypasc tu w Cincinnati,gdzie Hewitt tez czasami grywal niezle swego czasu. Z drugiej strony Thompspn nie jest chyba az w tak dobrej dyspozycji jak w okresie IW-Miami w tym roku.
Licze na ta dobra dyspozycje Nishioki i ze wygra. Thopmpson bedzie probowac grac mocno, bo z Nishioka to praktycznei kazdy pumky trzeba wygrac, ale im dluzej bedzie trwac ten mecz to mysle, ze co raz bardziej bedzie do glosu dochodzic Nishioka.
Obydwaj gracze spotykali sie jzu w przeszlosci i w tym najwazniejszym meczu na Indian Wells wygral Nishioka. W ostatnim meczu gora byl Thompson, lae tez trzeba pamietac, ze Nishioka wracal po bardzo powaznych klopotach zdrowowtnych. Tym razem znowu licze na mieszkajacego w Stanach Japonczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
@pablo1993

Widzę Twoje wypowiedzi od wczoraj w tych działach, bo przeglądam je codziennie i oprócz ataku na innych użytkowników typu:
"jeśli wy tak gracie po analizie, że przegrał więc bedzie chcial się odkuc albo że ten nie grał jeszcze na tej nawierzchni więc przegra to powodzenia.." sam nic konkretnego nie napisałeś, a czepiasz się każdego.

@dx2 nie od dzisiaj propaguje granie na Nishiokę, kiedy ten gra na amerykańskim hardzie, bo osiąga tam dobre wyniki, jak na swoje możliwości.
Grał przeciwko Sousie, który ma gorszy bilans hard od Nishioki, w dodatku jak @dx2 wspominał Nishioka lubi grę na amerykańskim hardzie, a te kilka słów, które zacytowałem wyrwałeś kompletnie z kontekstu jego wypowiedzi.

Twoje argumenty na mecz który podałeś dzisiaj w dziale WTA to:

"Ja mam jednak nadzieję i pewna czutkę, że Jelena odprawi Kazaszkę do domu."

Analizujesz mecz, który jest typowym 50/50 gdzie Ostapenko ma gorszy overall hard court statistic od przeciwniczki i dwa razy mniej meczów rozegranych od niej, w dodatku formą ostatnio nie grzeszy, ale grasz na nią bo masz nadzieję i czutkę...

Rób co chcesz, nic mi do tego, ale nie pouczaj kogoś, kto zjadł zęby na tym forum i analizach w tych działach, jak sam piszesz takie rzeczy...

Kolega @wojciech-wilk Bogu ducha winny, rzucił luźne przemyślenia, żeby rozpocząć dyskusję - kolejny atak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Goffin-Fritz 1  

Dobry czas by odwrocic zla karte w przypadku Goffina na maerykanskich kortach. Belg po znakomitym soeznie na trawie poki co przegral swoje dwa pierwsze mecze po przyjezdzie na amerykanki sezon na kortach twardych. W Waszyngtonie przegral z Nishioka, w Montrealu z Pella, w obydwu przypadkach po zacietcyh meczach. Tutaj bardoz licze na zwrot. Goffinowi Cincinntai praktycznie zawsze bardziej lezalo niz kanadyjskie Toronto/Montreal. Poza tym naprawde swietny wystep Goffina tutaj w Cincinntai w tamtym sezonie, zakonczony polfinalem, gdy musial skreczowac w bardzo wyrownanym pojedynku z Federerem.
Taylor Fritz przez ostatnie dwa miesiace tez mozna rzec razie sobie znakomicie. Amerykanin wygral swoj pierwszy tytul na trawie w Eastbourne, a pozniej zaliczyl dwa przegrane finaly w Atlancie i Los Cabos. Niemniej jednak nalezy pamietac, ze sa to turnieje innej kategorii i nie sa tak prestizowe jak te w Montrealui Cincinnati. W Montrealu Fritz przegral z Hurkaczem, chociaz tutaj podejrzewam nastapilo juz zmeczenei materialu po ilosci meczow. Tym razme Fritz zagra pewnie lepiej z wieksza motywacja po tygodniowym wypoczynku, ale Goffin tez bedzie zdeterminowany, a to jednak Belg jest tenisista o wiekszym potencjale.
Obycie z kortem w Cincinnati tez moze byc tu kluczowe, bo Goffin jak wspomnialem zagral tu troche dobrych meczow w przeszlosci i ma czego bronic. Fritz poki co zaliczyl tylko w Cincinnati jeden wystep 3 sezony temu, gdzie latwo ulegl Youzhnemu. Amerykanin jest duzo bardziej dojrzalym graczem w tym momencie teraz, ale i tak uwazam ze dla Goffina bedzie to najwazniejszy start w perspektywie wystepu na USO pod koniec sierpnia, dlatego spodziewam sie lepszej gry Belga i typuje w tym meczu jego wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
P 18

pablo1993

Pablo graj za darmo
ATP Cincinnati 1/32 finału
Spotkanie: Dimitrov - Stachu Wawrinka
Godzina: 17:00
Typ: Dimitrov Grigor 2:0 @4.75  
Bukmacher: sts.pl

Trochę chcę sobie pokombinować w Cinci. Kieruję sie w tym meczu przede wszystkim historią i statystyką meczów obu panów, oczywiście nie formą bo ta leży u Bułgara od bardzo długich miesięcy, ale jesli mialby się wznieść na jakieś swoje chociaż pagórki dobrej formy to czemu nie w Cincinnati? Czemu nie tu gdzie zawsze grał bardzo dobrze, gdzie dwa lata temu wygrywał turniej eliminując DelPo, Kyrgiosa, czy rok temu jak urwał seta Djokoviciowi. Sezon już ma spisany na straty, to ostatni raczej moment żeby łapać jakąś formę. Dla wielu z tych najlepszych turniej w Cincinnati jest ostatecznym sprawdzianem przed USO a inni podejdą z mniejszym zaangażowaniem skupiając się na szlemie, więc będzie pewnie sporo niespodzianek jak co roku i jak zazwyczaj bywa bezpośrednio przed szlemem. Bo turniej w Winston Salem będzie już gorzej obstawiony. 
Statystyka bezpośrednich spotkań jest taka, że zawsze ich pojedynki były bardzo wyrównane a decydowały pojedyncze punkty, najczęściej ten który wygrywał pierwszy seta kończył mecz do zera po stronie rywala. Oglądałem ich ostatni mecz w Kanadzie i tam raczej Stan był niezagrożony przez to że bardzo dobrze serwował Grigorowi do bkh a ten nawet nie probował topspinować tylko blokował główkę rakiety a w takiej sytuacji po trafionym 1 serwisie Stan odrazu mógł kończyć pierwszym frh po serwisie. 
Liczę tutaj na to, że Dimitrov zagra odważniej niż ostatnio i przede wszystkim wygra pierwszego seta, bo wtedy będzie duża szansa na powodzenie. 
 
R 114

rodzyn9125

Użytkownik
Nishioka - De Minaur
Nishioka Win @ 2.59 Fortuna  

Niesamowicie imponuje mi ten młody japoński zawodnik, wczoraj ograł Nishikorego dzisiaj stawiam na niego z powodu niesamowitej formy ... 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Rublev-Medvedev 1 @ 3.1 LVBET    2/6 3/6 szybko łatwo i przyjemnie dla Medvedeva, ręce Andreyowi opadły na koniec meczu
Stawiam na młodszego z Rosjan i nie dlatego, że wygrał z Federerem bo to zawsze pułapka z powodu euforii ogrania mistrza. Nie decydujące jest to, że Andrey wrócił na właściwe tory po kontuzji zaliczając świetny występ w Hamburgu i w Stanach. W eliminacjach się nie namęczył -3 gemy z Tomicem i 3 sety z Kazachem. Gram na zmęczenie Daniela, który gra bardzo intensywnie 3 turniej z rzędu, 2 finały w poprzednich turniejach. Do tego dochodzi gra podwójna,wczoraj  przegrał po zaciętym meczu.  Kiedyś musi przyjść kryzys. Trudne warunki muszą przynieść zmęczenie fizyczne i psychiczne. Jak młodemu będzie siedzieć to mecz dla mnie na 50/50 i mogą zadecydować pojedyncze piłki . Powodzenia!
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
cytat z dnia 16 sierpnia 2019 11:47 przez sphairstikeRublev-Medvedev 1 @ 3.1 LVBET
Stawiam na młodszego z Rosjan i nie dlatego, że wygrał z Federerem bo to zawsze pułapka z powodu euforii ogrania mistrza. Nie decydujące jest to, że Andrey wrócił na właściwe tory po kontuzji zaliczając świetny występ w Hamburgu i w Stanach. W eliminacjach się nie namęczył -3 gemy z Tomicem i 3 sety z Kazachem. Gram na zmęczenie Daniela, który gra bardzo intensywnie 3 turniej z rzędu, 2 finały w poprzednich turniejach. Do tego dochodzi gra podwójna,wczoraj  przegrał po zaciętym meczu.  Kiedyś musi przyjść kryzys. Trudne warunki muszą przynieść zmęczenie fizyczne i psychiczne. Jak młodemu będzie siedzieć to mecz dla mnie na 50/50 i mogą zadecydować pojedyncze piłki . Powodzenia!
przestrzegam, Rublev gra szybko, a Medvedev z takimi przeciwnikami właśnie radzi sobie najlepiej, dlatego jest taki niski kurs na niego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom