>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 12.08.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik


Dyscyplina Piłka nożna Polska 
Spotkanie: Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Godzina 18:00
Typ: Lechia Gdańsk lub remis 
Kurs: 1,41
Bukmacher: STS 

Czwartą kolejkę zakończy mecz w Gdańsku. Absurdalnym pomysłem jest zaplanowanie takiego spotkanie na poniedziałek. Każdy przyzna, że jest to najciekawsze spotkanie tego tygodnia i powinno być rozegrane w sobotę wieczorem. Tak jednak niestety nie stało się i dostaliśmy o tej porze mecz Górniaka z Rakowem. Co do meczu:  Gospodarze skończyli już swoją przygodę w Europie i zostaje im liga oraz puchar krajowy. Dyspozycja Lechii jest przyzwoita. Po dwóch bezbramkowych remisach u siebie z Wisłą i na wyjeździe z Łksem udało się w ostatniej kolejce zdobyć trzy punkty na wyjeździe w Płocku. Obecny dorobek punktowy pozwala Lechii na zajmowanie 6 miejsca w lidze. Lechia wyjdzie już w najsilniejszym składzie na poniedziałkowe spotkanie. Już nie musi (niestety) łączyć ligi z eliminacjami do europejskich rozgrywek. Do dyspozycji nie będzie Maloca i Arak ze względu na kontuzje oraz Udovicic, który jest zawieszony za czerwoną kartkę.

Dyspozycja Jagiellonii to zagadka. W sezon weszli świetnie. Pewne zwycięstwo z Arka w Gdyni, później minimalna przegrana u siebie z Rakowem po przeciętnym meczu. Tydzień temu udało się wywieź jeden punkt z Lublina po ciekawym meczu 2:2. Obecnie drużyna z Białegostoku jest na siódmym miejscu. Jagiellonia również przystąpi do meczu w najmocniejszej jedenastce. Jedynym nieobecnym będzie Poletanovic. Serb został odsunięty do drugiej drużyny. Powodem takiej decyzji jest niezadowolenie piłkarza z roli w zespole, który ostatnio nie maił miejsca w składzie. Konkurencja w Jagielloni jest silna na tej pozycji. Bardzo dobrze radzi sobie Pospisil, więc Serb musi radzić sobie z rolą zmiennika. Zagadką jest  czy trener Mamrot postawi ponownie na Klimalę, który wrócił ostatnio  do podstawowego składu kosztem Bidy. Klimala zdołał nawet strzelić gola w meczu z Zagłębiem co może zdecydować się na postawienie właśnie na niego w poniedziałkowym meczu.

Ostatnie spotkanie obu drużyn miało miejsce na stadionie narodowym w Warszawie podczas meczu o Puchar Polski, które wygrała Lechia. Jagiellonia ma fatalną historię spotkań w Gdańsku. Ostatnia wygrana drużyny z Podlasia na wyjeździe miała miejsce 6 lat temu. Liczę na podtrzymanie dobrej dyspozycji Lechii w meczach u  siebie z Jagiellonią. W spotkaniu wydaje się, że zobaczymy kilka bramek. W ostatnich siedmiu spotkaniach w Gdańsku padały minimum dwie bramki. Oby zawodnicy nie wpadli w poniedziałkową monotonie i zaprezentowali wysoki poziom umiejętności ofensywnych.

Sędzią spotkanie będzie M.Złotek.

  41
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
DyscyplinaTenis ATP - Cincinnati
Godzina : 20:30
Spotkanie : Struff - Karlović
Typ : nie będzie tie breaka w meczu
Kurs : 3.75
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Dziś na kortach twardych zmierzą się Chorwat Karlović (ATP:80) z Niemcem Struffem (ATP:36). Kolega wcześniej już opisał dokładnie ten mecz, lecz ja nie zgadzam się z jego typem. Co prawda, to że Karlović w 9/10 ostatnich spotkaniach grał przynajmniej jednego 1 tie breaka. Struff ma praktycznie odwrotną statystykę, bo w 8/10 ostatnich spotkań nie grał tie breaka. Struff gra ostatnio poniżej oczekiwań, lecz jest dalej wyżej notowanym tenisistą niż Karlović i do tego dużo młodszym, bo aż o ponad 10 lat. liczę, że dziś Struff zacznie wracać do swojej optymalnej formy, bowiem będzie to ostatni sprawdzian przed US OPEN. Typ warty tak wysokiego kursu :) 

  100
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna, Portugalia
godzina  21:15
Spotkanie: Setubal - Tondela
typ powyżej 3,5 gola
kurs 4,9
Efortuna

Pierwsza kolejka w Portugalii. Jak nowe rozdanie to wszelkie rozwiązania są możliwe. Gospodarze w meczach przygotowawczych wyniki powyżej 3.5 gola kilkukrotnie osiągnęli. Tak samo goscie, choc ostatnie dwa mecze obu druzyn to wynili underowe. Ja wierze, ze po raz pierwszy w H2H wpadna minimum 4 gole, a kurs zacheca.

Kiepska analiza
  100
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina Żużel - Anglia, SGB Premiership
Spotkanie: Belle Vue Aces - Swindon Robins
Godzina 20:30
Typ: H2H Bjerre - Batchelor 2 (w razie remisu zwrot)
Kurs: 2,41
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Starcie dwóch drużyn o podobnym potencjale.  Ja jednak skupiam się na pojedynku H2H Kennetha Bjerre'a z Troy'em Batchelor'em. Duńczyk ze średnią biegową w tym sezonie Premiership 2.200 na bieg, Australijczyk 2.280, więc bardzo podobnie. Ostatnio obaj zawodnicy również prezentują się na torze podobnie, więc nie wiem, czemu tak wysokie kursy na Troya, według mojego zdania szanse w tym head to head są rozłożone po równo. Zarówno Bjerre, jak i Batchelor są drugimi najlepszymi zawodnikami w swoich drużynach i wynik meczu dziś zależy w dużej mierze od ich formy, zobaczymy jak będzie, ale ja po takim kursie bez wahania gram w stronę Kangura.


  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom