>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 11 sierpnia 2019 22:14 przez krisoff007

Nawet jeśli @mrbrightside tak napisze, to argumentacja zerowa, bo przy 1:1 w setach kursy były po 1.88, bardzo zbliżone do tych, które były prematch, więc to żadne podbicie kursu nie było :D

Sam grając mam różne momenty, gdzie gram z dużą przewagą w secie i nagle, niby nic takiego się nie dzieje co powinno mieć duży wpływ żebym zaczął tracić, ale tracę i ktoś odrabia przewagę.
W drugą stronę to samo.
A tutaj mamy grające kobiety, więc nieprzewidywalność x10.
Tenis to fajny sport do obstawiania live, dzięki swingom można znaleźć zdarzenia o dobrym prawdopodobieństwie wejścia, mając dużo wyższe kursy na dane zdarzenie niż prematch.
grasz prowadzisz i wygrywasz ok i co nagle nie wiadomno skad na 20 piłek rozegranych pod rzad wygrywasz 1 pkt no bez jaj:) zagrałem kilkaset meczy amatorskich i nigdy czegos takiego nie doswiadczyłem ani ze swojeje strony ani zes trony przeciwnika w druga strone.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Paragwaj
Olimpia - Sportivo, 1 over 1.5 goli, @1.90, 0:0 w 36 minucie, stawka: x3

zaden z powyzszych nie wejdzie = koniec na dzis.
rece opadaja co dzis wyprawiam


edit
  
2:0 w 45+3...
Dziś: postawione: 100j, wygrane: 52.2j, bilans: - 47.8j (4/13)
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
cytat z dnia 11 sierpnia 2019 22:33 przez mrbrightside

grasz prowadzisz i wygrywasz ok i co nagle nie wiadomno skad na 20 piłek rozegranych pod rzad wygrywasz 1 pkt no bez jaj:) zagrałem kilkaset meczy amatorskich i nigdy czegos takiego nie doswiadczyłem ani ze swojeje strony ani zes trony przeciwnika w druga strone.
Nie liczę ile piłek pod rząd przegrałem, bądź wygrałem, kiedy gram, ale zdarza się odrabiać z 4:1, 4:0 na 4:4,  jak gram z przeciwnikiem po raz pierwszy i na początku mi nie wchodzi, bo nie znam dokładnie stylu gry i potrzebuję chwili aby się dostosować.
Zdarza się również prowadzić i tracić prowadzenie.

Jak się odniesiesz do rzekomej ustawki, którą tam widziałeś?
 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 11 sierpnia 2019 22:37 przez krisoff007

Nie liczę ile piłek pod rząd przegrałem, bądź wygrałem, kiedy gram, ale zdarza się odrabiać z 4:1, 4:0 na 4:4,  jak gram z przeciwnikiem po raz pierwszy i na początku mi nie wchodzi, bo nie znam dokładnie stylu gry i potrzebuję chwili aby się dostosować.
Zdarza się również prowadzić i tracić prowadzenie.

Jak się odniesiesz do rzekomej ustawki, którą tam widziałeś?
oczywiscie. to proste. shandlowany byl tylko 2 set:) czy jesli jest z duzym prawdopodobienstwem ustawiony jeden set w meczu . to jest to tzw ustawka czy nie?? czy mecz wtedy jest czysty? bo to tylko jeden set przeciez? powiem wiecej nawet ze to jak grała i fakt że Iga w 3 secie wygrała  potwierdza teorie że 2 set to był najrawdopodonbniej handel 
 
K 0

kropson1988

Gość
No to chyba Medvedev sie juz nie podniesie , a liczylem na dobre widowisko i byc moze nawet na niespodzianke . No ale poki pileczka w grze . 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 11 sierpnia 2019 22:59 przez mrbrightside

oczywiscie. to proste. shandlowany byl tylko 2 set:) czy jesli jest z duzym prawdopodobienstwem ustawiony jeden set w meczu . to jest to tzw ustawka czy nie?? czy mecz wtedy jest czysty? bo to tylko jeden set przeciez? powiem wiecej nawet ze to jak grała Iga w 3 secie potwierdza że 2 set to był najrawdopodonbniej handel.
Dokładnie tak było. Dorobic trza umic. Oni wiedzoooo jak
 
K 0

kropson1988

Gość
MLS 
Atlanta United - New York City FC .
Czekam w tym meczu na over 2,5 w Betsafe (jest 1:0 do przerwy) ale moge sie nie doczekac wiec probuje wygrana gospodarzy i over 2,5 w meczu @1,90 Betsafe.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
przeciez biorac pod uwage ile rzeczy mozna grac na live nawet pojedyncze gemy serwisowe. jaki problem zeby sie umowic ze handlujemy np 2 seta po podbicu kursu a 3ciego rozstrzygajacego gramy znowu na serio?? nie ma zadnego problemu . czyli jakas czesc meczu jest ustawiona ale koncowy wynik nie musi byc ustawiony bo np 3 set mogą grac na serio i same nie wiedza ktora wygra ale na jednym kontrolowanym secie są obie 'dorobione' jak to pisze sir Zderzok . ludzie są tysiace kombinacji i mozliwosci jak takie cos sobie zrobic na lajcie


apropo czystosci sportu. to jechałem pare tygodni temu z 20 letnim chłopakiem z blablacara który gra w 3 lidze piłki nożnej po dłuzszej rozmowie i wejscu w temat polskiej piłki i ogolnie jak działa sport i zkładay bukmaherskie koleś mi sie przyznał ze on sam wile razy ustawiał swoje mecze z chłopakami z druzyny i ma tez paru znajomych kolegów którzy obecnie grają w ekstraklasie w różnych klubach i mowi ze na porzadku dziennym jest handel granie na remis łamaki itp 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Paragwaj + Bolivia
Olimpia - Sportivo, 1 over 2.5 goli, @1.57, 2:1 w 64 minucie
+
San Jose - Wilsterman, 1 over 1.5 goli, @1.72, 0:0 w 4 minucie
Łączny: @2.79, stawka: x3


edit
  
San Jose....
Dziś: postawione: 106j, wygrane: 52.2j, bilans: - 53.8j (4/14)


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Bolivia
San Jose - Wilsterman, Btts w pierwszej polowie, @5.50, 0:0 w 10 minucie, stawka: x2


edit
  
HT 0:2..... w 48 minucie 1:2...
Dziś: postawione: 110j, wygrane: 52.2j, bilans: - 57.8j (4/15)
ostatni raz tak fatalny dzien mialem poltora miesiaca temu. 
 
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
@mrbrightside nie kompromituj sie ziomek. Ty nawet kiedys widzialem widziales handel w meczu Djokovic vs Federer albo Nadal wiec Twoja wiarygodnosc jest zerowa. Po za tym nie opowiadaj glupot, ze jechales z jakimis randomami i ze Ci sie chwalili ze ustawiaja mecze. Takie rzeczy trzyma sie w najwiekszej tajemnicy a nie chlapie jezorem na prawo i lewo. Ustawki moze i sa ale w ITF-ach albo Chellenger-ach. To, ze wszedzie widzisz ustawki to juz Twoj problem. Tym wieksza jest Twoja kompromitacja jesli sam grasz w tenisa i mimo, ze powinienes ten sport troche ogarniac to dalej brniesz w te bzdury o ustawkach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 11 sierpnia 2019 23:40 przez ranczo0123@mrbrightside nie kompromituj sie ziomek. Ty nawet kiedys widzialem widziales handel w meczu Djokovic vs Federer albo Nadal wiec Twoja wiarygodnosc jest zerowa. Po za tym nie opowiadaj glupot, ze jechales z jakimis randomami i ze Ci sie chwalili ze ustawiaja mecze. Takie rzeczy trzyma sie w najwiekszej tajemnicy a nie chlapie jezorem na prawo i lewo. Ustawki moze i sa ale w ITF-ach albo Chellenger-ach. To, ze wszedzie widzisz ustawki to juz Twoj problem. Tym wieksza jest Twoja kompromitacja jesli sam grasz w tenisa i mimo, ze powinienes ten sport troche ogarniac to dalej brniesz w te bzdury o ustatak bo gośc by sie bał normlanie że go nagram i pojde na policje:) nie padły zadne nazwiska:ja sie o ie nie pytałem ani o nazy druzyn b
 
niestety albo stety nie wymysliłem tej historii. mozesz tupac i głosno sie niezgadzac ze to nieprawda. no tak bo ja nie mam co robic tylko wchodzic tutaj i wymyslac historyjki żeby uzyskac uznanie i popisac sie przed jakimis anonimowymi ludzmi z forum:) 
chlopak był bardzo młody miał ze 20 lat dobrze go podszedłem w rozmowie i mi sie przyznał po prostu pod wpływem chwili . zrezta nie padły zadne nazwiska zadne szczegóły klubow meczy .niestety go nie nagrałem mogłes mi dać dyktafon wczesniej:) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 11 sierpnia 2019 23:10 przez kropson1988MLS 
Atlanta United - New York City FC .
Czekam w tym meczu na over 2,5 w Betsafe (jest 1:0 do przerwy) ale moge sie nie doczekac wiec probuje wygrana gospodarzy i over 2,5 w meczu @1,90 Betsafe.
No i jednak warto bylo nie czekac . Wynik minimalny jesli chodzi o wygrana gospodarzy i over bo tylko 2:1 ale satysfakcjonujacy    . 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Bolivia
San Jose - Wilstermann, 1 over 1.5 goli, @2.62, 0:2 w przerwie, stawka: x3

dokladam. 
swoja droga mysle ze bedzie czerwona dla gosci.

edit
  
to az niemozliwe...
nie wiem jak to nie wchodzi przy takiej przewadze 
Dziś: postawione: 116j, wygrane: 52.2j, bilans: - 63.8j (4/16)

 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Kolumbia
Huila - Millonarios, Btts w pierwszej polowie, @3.40, 1:0 w 23 minucie, stawka: x2

edit
  
Nnormalnie takie bety wchodza ale nie dzis.
to nie jest normalne.
Dziś: postawione: 120j, wygrane: 52.2j, bilans: - 67.8j (4/17)
 
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 12 sierpnia 2019 00:20 przez kropson1988robin.on. ja pojde kolego w ten sam mecz tylko troszke inaczej San Jose strzeli 3 bramke @1,60 Betsafe.
Szybciutko po przerwie strzelili 48' i   . No to dalej San Jose 4 gol @1,67 i podwojna szansa San Jose @1,85 Betsafe.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Paragwaj
Guarani - Santani, Btts, @2.00, 0:0 w 4 minucie, stawka: x3


edit
  
1:1 w 35 minucie
gdzie nie brak to w pierwszej ogarna...
Dziś: postawione: 126j, wygrane: 64.2j, bilans: - 61.8j (5/17)
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom