>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour: Cincinnati - 12.08.2019-18.08.2019

Status
Zamknięty.
P 18

pablo1993

Pablo graj za darmo
   1:2
Tak jak przewidywalem mecz baaardzo wyrównany, ale to Brady lepiej wykorzystała swoją okazje. Kurs na Magdę był zdecydowanie za wysoki, no ale niestety się nie udało chociaż było blisko:)


WTA Cincinnati Kwalifikacje 
Spotkanie: Magda Linette - Jennifer Brady 
Godzina: 17:30
Typ: 3.45 Magda Linette win
Bukmacher: Sts.pl

Kto mi powie dlaczego taki wysoki kurs na Polkę?  Widzę tutaj duże szanse dla Magdy. Buki wystawiły tak kursy ze względu na dosyć dobry występ Amerkanki w Toronto, gdzie doszła do 1/16 finały urywając seta Rumunce Halep, która najwyraźniej nie była w stuprocentowej dyspozycji bo kreczowała dwie rundy później. Oglądałem pierwszego seta, który wygrała z Simoną i w zasadzie bardzo pasywna gra Halep stwarzała szanse dla Brady, a gdy była koncentracja i przede wszystkim gra bez wyrzucania łatwych piłek u Simony to Jennifer nie wytrzymywała. Z resztą na RO Magda też urywała sety Simonie i to nie jest w żadnym wypadku żaden wyznacznik. Dużo meczów ostatnio u Amerykanki. Według mnie mecz raczej typowo 50-50 ale po kursie zdecydowanie wyższym na Magdę można próbować za rozsądną stawkę. W bezpośrednich 1:1, a na twardej powierzchni wygrała Polka. Serwis na podobym poziomie, zapowiada się wyrównany mecz. Jako że wczoraj wtopiłem na ITF kobiecym, to wchodzę ze stawką 2j gdzie przy zwycięstwie Magdy moge być plus ponad 4j.


 
 
P 18

pablo1993

Pablo graj za darmo
WTA Cincinnati 
Spotkanie: Jelena Ostapenko - Julia Putincewa
Godzina: 17:00
Typ: Ostapenko win @2.15  
bukmacher: sts.pl

Jelena ma większy power w łapie, a przy dwóch zawodniczkach które bardzo dobrze się poruszają na korcie może to mieć ważny wpływ na wynik spotkania. Powinno być dużo łamań bo obydwie serwis raczej nie często utrzymują, pytanie która będzie przy swoim serwisie skuteczniejsza to rzecz jasna wygra ten mecz. Obydwie w historii turnieju w Cincinnati nie zaistniały i często ich występy kończyły się na pierwszych rundach. Ja mam jednak nadzieję i pewna czutkę, że Jelena odprawi Kazaszkę do domu.
 
D 149

dangerzone1777

Użytkownik
WTA Cinncinati
V.Williams- L.Davis typ 2  
Kurs 1,93
Bukmacher sts
  Dzisiaj o godzinie 18:30 ropocznie się spotkanie prawie 40 letniej Venus Williams z 25 letnią Lauren Davis.Typuje tutaj zwycięstwo tej mlodszej i odegranie się za wsxystkie 3 dotychczasowe porażki w bezpośrednich pojedynkach.Venus jest w tak opłakanej formie,że nie widze tu argumentu w jej stronę,gra mało ze względu na wiek a to odbija się na formie,na ostatnie 5 spotkań wygrała 2 a jej ostatni mecz w 1 rundzie Montrealu z Navarro to pełna tragedia.1 as serwisowy i 2 podanie na poziomie 20 kilku % i tak niestety wygląda to w większości spotkań.Do tego dochodzi brak skuteczności w ataku i masa niewymuszonych błędów.A jej przeciwniczką zawodniczka,która bazuje na grze kątowej z głębi kortu,jak wszystkie niewysokie,bo ma niecałe 160 cm ambitna i biegająca do wszystkiego,jak na swój wzrost dysponuje nawet niezłym podaniem i co najważniejsze jest ograna i w rytmie meczowym .Na ostatnie 7 spotkań wliczając kwalifikacje 5 krotnie wychodziła zwycięsko.Moim zdaniem mecz będzie wyglądał podobnie do tego z Hiszpanką,czyli Davis przegoni pare razy wiekową rodaczke po korcie i będzie miała prostą drogę do tego,żeby po raz pierwszy pokonac utytułowaną koleżanke,która już tylko ma nazwisko bo jako tenisistka jest skończona..
 
tenisowyswir 92

tenisowyswir

Użytkownik
1) S. Zheng vs V. Kuzmova  1 @1,80 &lt;17:00&gt;   

Zwyciężczyni z San Jose po perfidnym tanku w Toronto wraca na amerykańską ziemię i zmierzy się ze Słowaczką Kuzmovą, dla której to powrót na korty twarde od marcowego turnieju w Miami. Chinka notuje życiowy ranking, jest w bardzo dobrej formie. Dodatkowo rok temu w Cincinnati nie grała, więc jest okazja wywindować się jeszcze w rankingu o kilka pozycji 

2) Groenefeld/Schuurs vs Krawczyk/Rosolska  1 1,50 &lt;20:45&gt;   

Dla mnie Niemka z Holenderką to zdecydowane faworytki tego spotkania. To jest jeden z nielicznych debli kobiet, na które czasami warto zerknąć. Schuurs to klasa sama w sobie przy siatce. W połączeniu z świetnym, atomowym forehandem Groenefeld, który bardzo często kończy się pięknymi winnerami jest to duet, który może ograć każdą parę deblistek 

AKO: 2,70 Bukmacher: TOTALbet       
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
1) S. Zheng vs V. Kuzmova  2 &lt;17:00&gt;  

Ja tu idę odwrotnie. Zheng już miewała błyski parę razy w karierze, ale zawsze kończy się to tak, ze chwila super gry, a potem zjazd totalny. Serwis tragiczny, jeden mecz potrafi mieć 70% by zaraz następny 30%. Do tego jej zagrania ciągłe wznoszenie piłki raczej tutaj tego nie widzę. Kuzmova młoda zawodniczka. Młodsza o 4 lata ostatnio jakiś przestój, ale wierze, że tutaj postawi mocne warunki. 1998 rocznik więc niestety, ale trzeba się spinać jak coś chce się jeszcze osiągnąć, dziewczyny z rocznika 2000-2001 zdominują końcówkę tego roku.
Słowaczka już raz rozjechała jak walec zheng do tego hard to jej ulubiona nawierzchnia. Jak dla mnie Chinka jest przereklamowana, gratuluje zwycięskiego turnieju, ale to by było na tyle w tym sezonie dla niej i nie oszukujmy się zawodniczki, które tam pokonała są mocno pod formą, a Sabalenka w tym roku to dno totalne.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Svitolina-E.Mertens 1  

Svitolina oprocz szlemow to wygrywala juz po kilka razy te najwieksze turnieje jak Rzym czy Canadian Open, na szlemie nie umie pokonac poki co granicy polfinalu, ale niewatpliwie jest to zawodniczka, ktora grac potrafi swietnie.
Duzo punktow do obrony za tamten sezon z duetu Montreal-Cincinnati (odpowiednio polfinal i cwiercfinal), wiec mysle ze bedzie zaangazowanie. Mertens tez bardzo dobra zawodniczka, ale po Wimbledonie te jej wyniki nie do konca przekonuja. O ile wystep w San Jose mozna wybaczyc, bo to bylo przed Toronto i Cincinatti to jednak miala spore klopoty by wygrac swoej mecze z Sasnovich czy malo doswiadczona McNally.
Svitolina mysle, ze ma troche kaca po Toronto po meczu z Kenin, bo tam prowadzila w 1 secie bodajze 4-1 i ten set przegrala. Cwiercfinal nie jest zlym wynikiem, ale biorac pod uwage dwie poprzednie edycje w wykonaniu Svitoliny w Kanadzie to jest niedosyt. Mysle, ze Ukraince moze to wejsc na ambicje, bo wynik w Toronto mogl byc lepszy i dlatego bedzie chciec zagrac dobrze tutaj w Cincinnati.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Dawno nie pisałem ale mam fajny typ :)

Świątek - Kontaveit 
Typ: Kontaveit - 3.5 gema   
Kurs 2.42 1xbeet

Iga gra dobrze fakt, ale ma spore przestój w swojej grze i tak dobrze dysponowana  Estonka to wykorzysta, już wczoraj Garcia wróciła w 1 secie z 2-5 do 6-6 i przegrała na swoje zyczenie , jak zreszta cały mecz.. błąd za błędem.
Co zaobserwowano z mojego punktu widzenia wczorajszego meczu to Iga średnio sobie radzi z mocniejszym returnem a Kontaveit return uje dobrze, do tego gra mocno kątowo a jak to nie idzie to potrafi zmieniać rytm swoich zagrań, serwis to nie jest jej jakąś piekielne broń ale serwuje więcej asów niż Polka.
myślę że będzie 2-0 i łatwe zwycięstwo w jednym secie
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Svitolina-Kenin 1  

Niespelana tydzien temu wygrana Kenin po zacietym meczu 7-6 6-4, gdzie Amerykanka odwrocila losy 1-ego seta, dzis raz jeszcze sprobuej w kierunku Svitoliny. Forma obydwu zaowdniczke zblizona,co pokazal mecz w Montrealu. Ukrainka powinna grac co raz lepiej, Kenin po meczacym turnieju, wiec tym tym razme licze na odwrortny efekt i wygrana jednak Svitoliny, ktora sadze wyciagnie wnioski z poprzedniego meczu i zagra jeszcze bardziej zdeterminowana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom