Interkontynentalny turniej kwalifikacyjny mężczyzn do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na początek dnia nie pozostaje mi nic innego niż:

Francja - Tunezja powyżej 3,5 seta 3,10        3:1

Francuzi rozbici pod każdym względem.. Mentalnym przede wszystkim. Czuję, że będzie grać skład rezerwowy i nie na 100%. Są szanse, że Tunezja wykorzysta to i wygra 1 seta.

Otrzymane punkty reputacji: +59
luken7 121

luken7

Ciekawy kurs na tą Serbie około 2,20. Wczoraj Włosi męczyli się przez 5 setów z Australią, grając podstawowym składem i kończąc mecz przed północą a Serbowie w rezerwowym składzie pokonali sparingowo Kamerun i o godzinie 20 byli już po prysznicu i w hotelu.

Myślę że może to mieć duży wpływ na dzisiejszą rywalizację i nawet własna hala Włochą nie pomoże. Większość Serbów gra przecież w Italii i znają się jak łyse konie. Atanasijevic w formie wspomagany przez Kovacevicia i mega środek jakim jest Lisinac i Podrescanin myślę że są w stanie wygrać nawet i 3:1 z podmeczonymi i bez formy makaronami.

SERBIA 2,25 LV BET

Otrzymane punkty reputacji: +27
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
To lecimy dalej... Początek 3 dnia bardzo udany... piękny kursik wszedł.

Niestety mecz Chiny - Argentyna już się rozpoczął ale zagrałem tam Chiny +2,5 seta po dość niskim kursie 1,45 ale wydaje się być to dobrą opcją do dubelka i tak właśnie zagrałem.        1:0

Polska - Słowenia Słowenia +2,5 seta 2,05        3:1
                              1 set/cały mecz Polska/Słowenia 15

Polakom wystarczy 1 set, oczywiście nawet i skład rezerwowy może wygrać to spotkanie 3:0 typ ryzykowny ale myślę, że Słowenia ma papiery aby powalczyć, drugi typ na zupełnego wariata.

Kamerun - Australia powyżej 141,5 1,86    0:3

Kamerun pokazał się hmm z niezłej strony? Australia naprawdę bardzo dobrze zagrała, wczoraj o mały włos a nie sprawili by sensacji bo wygrywali już 2:1 z Włochami, był to bardzo ciężki i długi mecz i na pewno mają go w nogach. Dziś już Australia nie ma szans na cokolwiek, Kamerun dłużej odpoczywał i to być może będzie kluczowe. Nawet w 3 setach może być taki overek pokryty a nie wykluczone, że Kamerun wygra w końcu seta na tym turnieju.

Korea - Belgia Korea +2,5 seta 1,53    0:3

Mocno mnie wczoraj Belgia rozczarowała i dziś idę w stronę Koreańczyków. Rozegrali 2 dobre spotkania i liczę, że dziś coś ukąszą...

Serbia - Włochy ...?  Serbia +1,5 seta 1,51    0:3

Naprawdę nie wiem jak ten mecz ugryść ale Włosi nie są w najlepszyj dyspozycji..  Można zagrać tutaj over, +1,5 seta na Serbów jak i ich zwycięstwo ale również Włosi mogą ten mecz wygrać. Ja jednak postanowiłem zagrać +1,5 seta na Serbów, uważam, że mają naprawdę duże szanse na zwycięstwo.

Póki co tyle.

luken7 121

luken7

Włosi zlali bezbarwną Serbie 3:0... Kolejny raz wyszła słaba psychika bałkańczykow. Atanasijevic tylko 2 punkty w całym spotkaniu... Chyba to był jego najsłabszy mecz w całej seniorskiej karierze...