>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betfan najlepszy bonus

jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
cytat z dnia 9 sierpnia 2019 20:57 przez bartezgamblerChciałem tylko wszystkich którzy zamierzają grać w betfan przestrzec przed tym bukmacherem.
Limity na zakłady zaraz po założeniu konta,  100zł na zdarzenie i od razu spadek kursów.
A szczytem bezczelności było jak rozliczyli zakład: Czy Marek Kuchciński zostanie odwołany z funkcji Marszałka Sejmu VIII kadencji.  Pomija fakt, że celowo sformułowali go w mocno nieprecyzyjny sposób by mieć furtkę  z której oczywiście skorzystali gdyż zakłada rozliczyli jak przegrany. Pan na czacie przytacza jakieś mgliste regulaminy z których nie wiele wynika. Skoro nawet przyjąć za ich logiką, że nie został odwołany to powinny być zwroty, gdyż do głosowania nad odwołaniem w ogóle nie doszło.
szkoda bo były połapane kursy nawet 8.
Bukmacher trafia na czarną listę nie polecam tam grać.
Ciekawe czy też tak rozliczyli temu Panu :

https://mobile.twitter.com/sikorskiradek/status/1158303707014062081?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&amp;ref_url=https%3A%2F%2Fd-14487095063854454778.ampproject.net%2F1907301630320%2Fframe.html

Jestem na prawdę bardzo ciekawy... 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 9 sierpnia 2019 20:57 przez bartezgamblerChciałem tylko wszystkich którzy zamierzają grać w betfan przestrzec przed tym bukmacherem.
Limity na zakłady zaraz po założeniu konta,  100zł na zdarzenie i od razu spadek kursów.
A szczytem bezczelności było jak rozliczyli zakład: Czy Marek Kuchciński zostanie odwołany z funkcji Marszałka Sejmu VIII kadencji.  Pomija fakt, że celowo sformułowali go w mocno nieprecyzyjny sposób by mieć furtkę  z której oczywiście skorzystali gdyż zakłada rozliczyli jak przegrany. Pan na czacie przytacza jakieś mgliste regulaminy z których nie wiele wynika. Skoro nawet przyjąć za ich logiką, że nie został odwołany to powinny być zwroty, gdyż do głosowania nad odwołaniem w ogóle nie doszło.
szkoda bo były połapane kursy nawet 8.
Bukmacher trafia na czarną listę nie polecam tam grać.
Serio tak to rozliczyli? Toz to jawne oszustwo. Widze zabiegi maja porownywalne z 1xbetem. Rozumiem, ze zeby zaklad zostal rozliczony jako wygrany to Kuchcinski musialby zostac wyrzucony na zbity pysk przez Jarka i samo zlozenie przez niego rezygnacji nic tutaj nie daje? ????

 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 9 sierpnia 2019 20:57 przez bartezgamblerPomija fakt, że celowo sformułowali go w mocno nieprecyzyjny sposób by mieć furtkę  z której oczywiście skorzystali gdyż zakłada rozliczyli jak przegrany.
Szczerze to żadnego oszustwa nie widzę.
Zakład jest na tyle jasno sprecyzowany, że nawet nie ma nad czym się rozwodzić.

"Czy zostanie odwołany". Według mnie precyzyjnie określone stanowisko bukmachera. Skoro nie został odwołany (bo nie został) lecz sam zrezygnował to rozliczenie jest oczywiste. 

Bez urazy, rozumiem, że czasami ciężko pogodzić się z przegraną ale jaki sens podważać zakład "po"?
Zawsze warto wyjaśnić takie nieścisłości przed dokonaniem zakładu, by później mieć całkowitą pewność. 
 
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Hej wyjaśni ktoś na czym polega gra bez podatku u tego buka? Jest to na jakieś konkretne zakłady czy przez jakiś czas?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 13 sierpnia 2019 22:03 przez piatddzHej wyjaśni ktoś na czym polega gra bez podatku u tego buka? Jest to na jakieś konkretne zakłady czy przez jakiś czas?
wystarczy, że zagrasz AKO z 2 zdarzeń, których kurs łączny będzie 2,0 i grasz bez podatku (kurs pojedynczego zdarzenia minimum 1,25), możesz też zwiększyć wygraną o dodatkowe 6%, gdy grasz AKO z 4 zdarzeń o kursie 4,00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
sir_antoine 12

sir_antoine

Użytkownik
Mam pytanko dotyczące bonusów. Orientuje się ktoś, jak liczony jest obrót bonusem w BetFan? Niestety regulaminu promocji z black friday nigdzie nie mogę już znaleźć, a na chacie konsultant mi powiedział, że zarówno kupony przegrane, jak i wygrane wliczają się do obrotu bonusem ( pięciokrotny po kursie AKO min. 2.00, przy czym kupon musi się składać z minimum 3 zdarzeń, a każde min. 1.20). Aczkolwiek, w zakładce 'twoje bonusy' wliczone do obrotu mam tylko póki co kupony wygrane... Ktoś coś wie na ten temat? 


Edit: każde zdarzenie na kuponie musi zostać zakończone. Nawet jeżeli kupon już nie wejdzie i jest na czerwono, to czekają do zakończenia ostatniego spotkania i dopiero się "ładuje" w obrót.
 
Do góry Bottom