>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

XIII kolejka PGE Ekstraligi.

Status
Zamknięty.
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i analizy na XIII kolejkę Ekstraligi, która prezentuje się następująco:

Piątek, 9 sierpnia, godzina 18.00 forBet Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz, transmisja w Eleven Sports 1
Piątek, 9 sierpnia, godzina 20.30 Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń, transmisja w Eleven Sports 1
Niedziela, 11 sierpnia, godzina 16.45 Speed Car Moto Lublin - truly.work Stal Gorzów, transmisja w nc+
Niedziela, 11 sierpnia, godzina 19.30 Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław, transmisja w nc+
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik


Dzisiaj ja zaczynam :)

Przedpelski - Lindbaek 1 1.95 STS

Jeden z fajniejszych typów na dzisiaj, obaj zawodnicy w miarę równy poziom ale ostatnio Przedpelski na fali wznoszącej, na swoim torze jest w stanie ugrać nawet 8-9 oczek. Po drugiej stronie Antonio, który ten sezon zaliczy do średnio udanych, statystyka PGE 1,47 nie robi specjalnego wrażenia. W pierwszym meczu w Grudziądzu było 7-6 dla Szweda ale myślę, że domowy tor i motywacja jazdy w Play-offach sprawią, że polak będzie tym razem lepszy.

Leszno - Toruń (+22,5) 2 1,80 fortuna

Oszaleli z tą linią :D Oczywiście, że Get Well jest cienki jak sik pająka, 1 liga pewna (nie licząc zielonego stolika) ale mimo wszystko takiej linii w PGE nie powinno być. Tym bardziej, że Leszno nic nie musi, pojadą nawet na pół gwizdka a i tak zrobią spokojne +6. Przy wyższym wyniku pójdą RT w postaci Doyla i wynik jakoś będzie się trzymał. Boję się tylko o juniorkę, bo ta z Leszna potrafi sama wygrać mecz. Spodziewam się hc 12-16 punktów dla gospodarzy, Sajfudinow pewnie pojedzie 4 razy, ogólnie mecz nudny i bez spiny.

Dodatkowo:

P. Pawlicki (-1) - Doyle 2 1.75 fortuna

Zagar (-1) - Lindgren 2 1.8 fortuna

Powodzenia ! 
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
cześć 
ja dzisiaj podobnie gram grubiej na handi Torunia +22,5  myśle jeszcze:

under Łaguty mniej niż 13 kurs 1.8 betclick
over LIndbecka 5.5 po cichu licze że odpali bo lubi tutaj jeżdzić a nikt na niego nie liczy...
serce za GKM ale musieliby pojechać jako zespół równo bez błędu -- a niestety w tym sezonie ciagle ktoś zawodzi.. a miały być play offy:(

- nie wiecie jak oni rozliczają liczy się pierwsze 5 biegów czy Łaguty 6 zaliczą?
 
D 14

daniel-kam

Użytkownik
cytat z dnia 9 sierpnia 2019 12:46 przez mrybkacześć 
ja dzisiaj podobnie gram grubiej na handi Torunia +22,5  myśle jeszcze:

under Łaguty mniej niż 13 kurs 1.8 betclick
over LIndbecka 5.5 po cichu licze że odpali bo lubi tutaj jeżdzić a nikt na niego nie liczy...
serce za GKM ale musieliby pojechać jako zespół równo bez błędu -- a niestety w tym sezonie ciagle ktoś zawodzi.. a miały być play offy:(

- nie wiecie jak oni rozliczają liczy się pierwsze 5 biegów czy Łaguty 6 zaliczą?
Pisałem do Betclica i:

"H2H / Liczba punktów: Wszystkie biegi zostaną wliczone do punktacji head-to-head oraz całkowitej liczby punktów. Do rozliczenia zakładów nie uwzględnia się punkty bonusowych. Aby zakłady pozostały ważne obaj żużlowcy muszą ukończyć przynajmniej jeden bieg. Jeżeli oboje zawodników uzyskają taką samą ilość punktów, zakłady zostaną anulowane. Dla zakładów Liczba Punktów, zawodnik musi rozpocząć przynajmniej 1 bieg (wszystkie wykluczenia / dotknięcie taśmy startowej / wypadki liczą się jako rozpoczęty bieg). Wszystkie biegi muszą zostać ukończone aby zakłady head-to-head oraz handicap, zostały rozliczone, chyba że wynik zakładu został już ustalony z chwilą przerwania spotkania i inne biegi nie miałyby wpływu na zmianę wyniku."
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
dzięki to nie ukrywam że mam metlik w glowie co zagrać korci mnie zagrać LIndbecka niska linia a on potrafi odpalić na takich torach.. ale jak źle zacznie to menago Kempes moze dawać zetki.. dzięki info powyżej odpuszczam łagiute bo on dzisiaj bedzie latał... ma ciśnienie na play off i ma dzisiaj pożyczać sprzęt.
 
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Imo linia 13 to duża liczba tym bardziej, że naprzeciwko będzie mieć Madsena czy Lindgrena, którzy na swoim torze potrafią kąsać. Do tego zawsze jakiś Bjerre, Pawlicki czy Buczkowski mogę przyjechać przed nim przy np. podwójnym zwycięstwie albo na 4-2 czy to w nominowanych. Główne zagrożenie upatruję w tym, że jeśli GKM pojedzie słabo i będzie przegrywać tymi 6 to wtedy leci RT czyli nawet 6 startów może mieć Artiom. Ale ja się szykuję na wyrównane widowisko więc szanse 50/50 z lekkim wskazaniem na under. Nie do gry :D
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Czestochowa -6,5 - Grudziadz  1 @ 1,9 fortuna  

K.Bjerre 8,5 pkt? over @ 1,84 forbet  

F.Lindgren 9,5 pkt? under @ 1,92 forbet  


Stawiam dzisiaj na dosc wyrazne zwyciestwo miejscowych, bowiem u nich forma rosnie, a u przyjezdnych widac zmeczenie ...materialu.Dzisiaj troszke mieszam , no bo jak tu sie ma zwyciestwo czewy a zarazem under Lindgrena i over Bjerre?Te typy troszke sie wykluczaja ale licze ze z pary Lindgren - Miedziak , to ten drugi bedzie lepiej punktowal, a Bjerre moze i powinien jechac 6 biegow jasli moj wariant sie sprawdzi.GL

BJERRE POWYZEJ 9 PKT @  3,0 BET 365
  szkoda rowno 9 pkt

Mysle ze kurs wart ryzyka , jest szansa i to spora na overa !
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
forBet Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz

bieg juniorski - forBet Włókniarz Częstochowa @1.40 Forbet  
A. Łaguta powyżej 12.5 pkt. we wszystkich startach @2.15 Forbet  
A. Miedziński poniżej 7.5 pkt. w pierwszych 5 startach @1.95 Lvbet  
L. Madsen (-3.0) - M. Zagar 1 @2.10 Fortuna  
Wynik po 3 biegach - MRGARDEN GKM Grudziądz +4.5 @1.57  
Wynik po 6 biegach - MRGARDEN GKM Grudziądz +5.5 @1.65  
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń 

Get Well Toruń +18.5 @2.00 Etoto  
Idę tu w handi gości, myślę że Unia nie będzie chciała ich dobijać, a przy wysokim wyniku pewnie więcej szans dostanie Doyle.
Pio. Pawlicki - E. Sayfutdinov 2 @1.92 Forbet  [zwrot] 
Emil ostatnio w dobrej formie, Piotrek wprost przeciwnie, rywal dziś słaby, jednak Rosjanin nie będzie na to zważał i pewnie przywiezie kilka "trójek". Myślę, że Pawlicki przegra w tym H2H.
bieg juniorski - Unia Leszno @1.12 Forbet  
Za wiele nie trzeba dodawać, najlepsi juniorzy absolutnie są faworytem, zdarzenie raczej do jakiejś "tasiemki".
N.K. Iversen poniżej 8.0 pkt. @1.85 Lvbet   
Iversen zawodzi w Toruniu, a dobrym podsumowaniem jego poczynań było pominięcie go w ostatnich nominowanych w których stawił się za niego Jack Holder z 4 punktami na koncie, nie daję mu wiele szans z faworytem.
J. Kołodziej poniżej 9.5 pkt. w pierwszych 5 startach @2.33 STS  
Zawodnik Unii nie jeździ w Ekstralidze w tym sezonie jakoś wyjątkowo rewelacyjnie. Co ciekawe, Kołodziej lepiej jeździ na wyjazdach, co obrazuje trochę jego żużlowy charakter. W tym sezonie jest on typowym zawodnikiem turniejowym, potrafi świetnie skupić się na konkretnych imprezach, dobrze radzi sobie w cyklu GP, został również Mistrzem Polski. W lidze jeździ solidnie, ale bez rewelacji, punktuje zazwyczaj w okolicach 8-10 punktów, choć zdarzały mu się również wpadki. Słabo pojechał z Betardem (6 punktów), Falubazem (6), czy Speed Carem (2), miało to miejsce na torze w Lesznie. To właśnie ten ostatni mecz jest dla mnie dobrym przykładem, że ten jeździec niekoniecznie daje z siebie maksa ze słabszymi rywalami. Pewnie chce dobrze jechać, ale myślę że jest typem zawodnika, który lubi presję, kiedy walczy o wynik, lub indywidualne trofeum. Dodatkowo po cichu liczę, że nie będzie miał okazji do 5 startów, bo wynik przed biegami nominowanymi zapewne będzie rozstrzygnięty, a Unia raczej nie ma w zwyczaju dobijać rywala, a daje szansę zawodnikom, którzy przeważnie nie mają szans jechać w biegach 14 i 15. Kurs całkiem przyjemny i wart zagrania według mojej opinii.

 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Kolodziej - N.K.Iversen+1  2 @ 2,6 bet365  kompromitacja  moja

Mysle ze dojdzie do pogromu dzisiaj ale Janusz nie pojedzie na 100% raczej to Hampel lepiej zapunktuje.U gosci nawet Doyle dzisiaj chyba szalu nie zrobi a jedynym godnym rywalem miejscowych bedzie....(szok!) Iversen!oby .GL

ps Najgorsze to fakt ze od rana nastawialem sie na minusowy hc Leszna , ale ten Bjerre nie zrobil 10 pkt i zaczalem szukac ...wysokiego kursu ehh i wdepnalem w takie  g...no
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Lublin - Gorzow 1 @ 1,3  
M.Janowski 10 pkt? under @ 1,66 [zwrot] 10 pkt

ako=2,15
buk-Etoto

Uwazam ze Lublin dzisiaj powinien wygrac, jest troszke podrazniony oststnim remisem u siebie , bowiem caly mecz prowadzil z Wlokniarzem , by cudem uratowac remis.Mysle sobie ze dzisiaj juz zgarna cala pule, to sie tez nalezy kibicom,Co  do Macka, to chyba ciezko bedzie mu zrobic pow,10 pkt,Dzisiaj bedzie sprawdzian dla Myszek i jesli nie bedzie kalkulacji a jazda na 100% to spodziewam sie wysokiej wygranej miejscowych.Ostatnio wszyscy fajnie punktowali , procz N.Pedersena , a znajac go to bedzie dzisiaj dobrze jechal, jest zapewne zdeterminowany, aby dzisiaj wystapil w biegach nominowanych, a ostatnio tak nie bylo, wiec czas na rehabilitacje.Tak wiec okropnie ciezkie biegi przed Mackiem i chyba nie przeskoczy 10 pkt - oby .GL

ps czailem sie na pare Michelsen+Miesiac - Wozniak+Kasprzak 1 @ 1,92 forbet ale kursy spadly a dokladnie sie odwrocily i juz tego nie tykam,Teraz zbyt niski kurs a ryzyko jest. bowiem goscie moga pojechac po 6 razy.


K.Kasprzak il. wygranych biegow 1,5 typ ponizej @ 1,7  
M.Janowski 9.5 pkt? under @ 1,94  10 pkt

buk-fortuna
ako=3,3
w obu przypadkach w tym dublu liczone sa pierwsze 5 startow

Jak zwykle ryzykuje i to x2 ale tak.Niby jest widoczna progresja u Kasprzaka ale....to wciaz K.Kasprzak cos na wzor Iversena nigdy nie wiadomo jak pojedzie,W  prawdzie sa wyniki ale procz ostatniego meczu u siebie bez blysku.Ogladalem go w szwecji i zrobil fajny wynik ale to szwecja w dodatku jego jazda nie byla zbyt plynna.Wygral biegi ale z pol wewnetrznych w dodatku rywale tak nie naciskali, tu bedzie inaczej 2x z Michelsenem, , do tego Laguta i Miesiac, moze byc ciezko 2 razy wygrac Krzyskowi.Myslalem nad underem jego ale przy samych 2 moze zrobic overa, wiec wybralem taki a nie wariant z underem.Ryzyko drugie to under ponowny Janowskiego, ale probuje mysle ze jest spora szansa.mysle ze moje ...Myszki(zart) pojada na pelnym gazie, jest bowiem szansa by to oni byli gospodarzem w P.OFF No tak mi sie to widzi a jak bedzie , zobaczymy juz wkrotce.GL


F,Jakobsen 4 pkt? under @ 2,37 bet 365
   1 pkt

Wczoraj wprawdzie w Vojens zdobyl chyba 7 pkt ale dzisiaj szalu nie bedzie, boje sie tylko rowno 4 pkt @ 5,0 bet365  ale moze zrobi 2-3 pkt i zostanie zastapiony jesli nie r/t to zwykla Karczmarz a czemu nie?



ps. zal , bo mogl byc wspanialy wieczor.Podjalem ryzyko z Mackiem na under, sugerowalem sie tym ze w ost.2-ch latach zdobywal tam 4 i 9 pkt, ale glownie liczylem na lepsza postawe Pepe, Pedersena a i w ktoryms biegu Vaculik jechal przed  Mackiem ale dal sie zrobic w dziec inny sposob.Nie ogladalem meczu tylko sledzilem live(tekst) i jestem bardzo rozczarowany postawa gospodarzy.Nie chce umniejszac wyniku Liszki ale ...badzmy powazni, mimo iz to drugi taki wystep zycia to na obcym torze w takiej obsadzie to...kompromitacja Mysz.Moja subiektywna ocena jest taka ze Z.Gora nie pojechala na 100% jak myslalem a zadzialaly jakies kalkulacje , oby sie nie przejechali.Ale z drugiej strony jest tez taki myk ze zawodnicy zarabiaja krocie a wynik druzyny maja w tyle.Przyklad - taki Iversen jechal mozna powiedziec piach, a i tak bedzie rozchwytywanym zawodnikiem i moze przebierac w ofertach - taki niestety paradoks..Coz dosc placzu i utyskiwania, zobaczymy kto na kogo wpadnie w P-OFF ale jesli sie zdarzy ze oba zespoly trafia na siebie to dzisiaj niemal jetem pewny , ze bedzie innny mecz  przynajmniej w Z.Gorze, tylko ze ...liczy sie tu i teraz  teraz jest ..lipa..Jutro pracuje , ale postaram sie na ok 20 min przed meczem cos wrzucic z angli sa dwa kap[italne mecze, moze uda sie cos podreperowac statystyki. Pozdrawiam i prosze o wyrozumialosc za tak rozciagly wpis, ale zal dzisiejszego dnia moglo byc tak dobrze a wyszlo jak ....zawsze.Pozdrawiam
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Pisaliście wyżej, że mały ruch, napomnę tylko, że możemy tutaj nie tylko podawać typy, ale też dyskutować ;) Oczywiście nie ma miejsca na posty typu "siema co dziś gramy?", ale jakiś temat do przedyskutowania można zarzucić. Spróbujmy jeszcze przed końcem tego sezonu trochę podnieść poziom działu, a w nowym sezonie zrobić to jeszcze lepiej.

Zacznę od siebie. Dzisiejsze mecze trochę ruletkowe. Wybrałem sobie 2 typy na zawodników. Kursy oczywiście złodziejskie, no ale w Uni nie ma takich zakładów. 

Łaguta over 10.5 @ 1.61 po odliczeniu podatku... (STS)
Rzeczywiście ostatnio trochę cieniuje, ale nie jest to typ zawodnika, który wpada w jakieś długotrwałe kryzysy. To dla Lublina cholernie ważny mecz i liczę, że zrobi fajną dwucyfrówkę. Liczy się 5 pierwszych biegów. 

Pedersen over 9.5 @ 1.61 po odliczeniu podatku... (STS)
Złapałem wyższy kurs bo grałem to rano, teraz spadło. Nicki ma biegi z juniorami. Do tego wczoraj w tym śmiesznym SEC 3. miejsce, gdzie trzeba przyznać, że kilka groźnych nazwisk było. Dziś wraca na swój tor i nawet 5 "dwójek" starczy żeby to pokryć. 

Puszczone w dublu, AKO @ 2.59 za kilka stówek.

Za 1k zagrałem też tzw. "lokatę" która wiadomo jak zazwyczaj sie kończy ;) No ale spróbujemy. Temat trochę nie ten, ale najbardziej poczytny więc wrzucam.

ROW Rybnik wygra I ligę
Polonia Bydgoszcz wygra II ligę

AKO @ 1.91


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Stelmet Falubaz Zieona Góra - Betard Sparta Wrocław

Dziś skupiam się tylko na jednym meczu bo starcie Lublina z Gorzowem po prostu nie wiem, jak ugryźć, jak dla mnie może tam się zdarzyć wszystko i może paść każdy wynik.
M. Fricke poniżej 5.5 pkt. we wszystkich startach @1.75 Forbet  
Max bardzo obniżył loty, osobiście żałuję, bo mocno mu kibicowałem, super oglądało się go na torze, gdy był szybki. Od SON jednak coś staneło i Fricke nie może się odnaleźć, obecnie jest niestety słabszym punktem ekipy z Wrocławia.

T. Woffinden powyżej 11 punktów we wszystkich startach @2.05 Etoto  
Tajski wrócił po kontuzji w niezłym stylu i myślę, że z zawodów na zawody będzie się napędzał, a dziś wiele zależy od jego formy. Myślę, że udźwignie ten ciężar, bo szybkości mu cały czas starcza, aby wygrywać.

M. Drabik poniżej 1.5 wygranych biegów w pierwszych 5 startach @1.84 Fortuna  
P. Dudek poniżej 2.5 wygranych biegów w pierwszych 5 startach @1.50 Fortuna  
M. Janowski poniżej 2.5 wygranych biegów w pierwszych 5 startach @1.45 Fortuna  
Idę w wygrane biegi tych trzech jeźdźców, bo składy niezwykle wyrównane i ciężko będzie jednemu zawodnikowi zrobić dziś jakąś serię zwycięstw.

Wynik po 3 biegach - Betard Sparta Wrocław +1.5 pkt. @2.05  
Sparta zazwyczaj dobrze wchodzi w mecz, a jeśli następują jakieś komplikacje to w drugich częściach meczu, dziś myślę, że powinno być podobnie, tym bardziej, że dobrze wyglądają juniorzy gości, którzy są faworytem biegu numer 2.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Neutralny - tez mi sie podoba typ na under Fricke-a, wiec nie bede powielal, ogolnie dobrze to wyglada,Jedynie obawa o 1,5 biegow wygr.Drabika , bo teoretycznie bieg juniorow powinien wygrac, wiec bedzie nerwowo , ale drugi raz moze sie nie udac - oby..

ps.to wpis nie aby recenzowac Twoje typy ( za slaby jestem jak na l.polska)ale moze ten wpis doda wiecej odwagi i nastepni typerzy sie wypowiedza , a najlepiej jak wstawia swoje typy / przemyslenia.Pozdrawiam i GL
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
@wasp40 jak najbardziej jestem za i dzięki za opinię. Co do Maksia to faktycznie typ trochę ryzykowny, ale nie chciałem też iść na łatwiznę i typować wszystkiego po @1.50. Myślę jednak, że szansa na powodzenie jest, bo juniorzy Falubazu do tej pory wygrali 4 na 6 biegów u siebie także nie położą się przed utalentowanym Drabikiem, choć niewątpliwie to gość będzie faworytem. Z seniorami jednak mu będzie ciężko, raczej widzę dziś go na 2-3 miejscach, wiemy jednak jaki jest żużel, jakiś defekt, czy wykluczenie i Maksym może wygrać. 
Również mam nadzieję, że temat trochę się ruszy, bo wiele osób tu zagląda, jednak na chyba ze względu na nieprzewidywalność tego pięknego sportu niewielu bierze się za jakieś typowanie i analizowanie. Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom