>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [90]

Status
Zamknięty.
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
cytat z dnia 8 sierpnia 2019 14:35 przez zderzokJa testuje nowa taktykę. Obserwuje wybrany mecz i zwykle gram dany set: tenis, siatkówka,  siatka plażowa , tenis stołowy. I kurs 1.15 czy 1.25 to zależy  , wale za 1000 zł i cel 200 zł zysku dziennie.  1 zakład trafiony dziennie styknie. Miesięcznie cel  6000 zł zysku.zobaczymy jak wyjdzie.
Serdecznie nie polecam, najprostsza droga do bankructwa. Dlaczego?

Niech ci wejdzie tak 5 razy pod rząd, czyli jesteś 1000 zł na plus. Szóstego dnia ci nie wejdzie, czyli jesteś na 0. A także siódmego będziesz miał pecha i już jesteś 1000 na minus i znów, żeby wyjść na 0 musisz mieć win streaka 5 razy pod rząd.

Jeśli już długo obserwujesz wydarzenia na buku to powinieneś wiedzieć. że kursy np. ok 1.20 w jakiejkolwiek dyscyplinie o niczym nie świadczą i bez zaskoczenia mogą ci nie wejść. Więc jeśli chcesz go obstawić zastanów się, czy sam jako buk byś taki wystawił...
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 8 sierpnia 2019 15:46 przez marcusgreen

Serdecznie nie polecam, najprostsza droga do bankructwa. Dlaczego?

Niech ci wejdzie tak 5 razy pod rząd, czyli jesteś 1000 zł na plus. Szóstego dnia ci nie wejdzie, czyli jesteś na 0. A także siódmego będziesz miał pecha i już jesteś 1000 na minus i znów, żeby wyjść na 0 musisz mieć win streaka 5 razy pod rząd.

Jeśli już długo obserwujesz wydarzenia na buku to powinieneś wiedzieć. że kursy np. ok 1.20 w jakiejkolwiek dyscyplinie o niczym nie świadczą i bez zaskoczenia mogą ci nie wejść. Więc jeśli chcesz go obstawić zastanów się, czy sam jako buk byś taki wystawił...
Wiem bo ostatnio miałem akurat za mniejsza stawkę takie cos: tenis stolowy.  2-0 dla faworyta i nagle 2-2 w setach i w piątym secie 5-0 dla tego co odrabia niefaworyta. Myślę sobie. Wał jak nic na doga i cyk.  I przegral.  Zwykle taki przebieg spotkania dawał mi hajs A tu zonk.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Na LE
Atromitos handi azjan +1, 25
Pyunik handi azjan +3.25
Mlada powyzej 1 gola, 1 gol zwrot
Ako 3.24 lvbet
  
Pyunik dostal gola na 0:4 w 90+2
 
 
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 8 sierpnia 2019 17:15 przez zuchmanMam pytanie, zaczęły wam się pojawiać nagminnie reklamy na stronie fb? Czy tylko ja mam taki problem? 
No ba forum jest darmowe wiec reklamy muszą byc (odpowiedz administracji)
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
LE kwalifikacje
Sparta Praga - Trabzonspor, Btts w pierwszej polowie, @7.00, 0:0 w 12 minucie, stawka: x2


edit
  
Dziś: postawione: 60j, wygrane: 44.2j, bilans: - 15.8j (4/8)

 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
LE kwalifikacje
Ventspils - Guimaraes, Btts w pierwszej polowie, @7.50, 0:0 w 15 minucie, stawka: x2



edit
  
nie moge sie wstrzelic cos...
dzis inaczej niz zazwyczaj...
nie ma zarabiania...
Dziś: postawione: 64j, wygrane: 44.2j, bilans: - 19.8j (4/9)





 
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
1. połowa 1. gol Haugesund @6     
Póki co zaczęli dobrze i cisną PSV

edit. Haha, cóż za piękny typ, minute po wstawieniu karny dla PSV ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom