>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III runda kwalifikacji Ligi Europy [6-8.08.2019/2020]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi



Kursy od: STS

Zapraszamy do dyskusji oraz do podawania Typów popartych analizą. ​
 
larson90 427

larson90

Użytkownik
Postaram się pokusić o krótkie strzały typerskie, na świeżo po poznaniu kursów ale z założeniem, że nie znamy jeszcze jaka jest np. sytuacja kadrowa w zespołach. 

Brondby-Braga - tak sobie zakładałem, że jak Lechia przejdzie Duńczyków to z Bragę mogą pokonać. Trenuje tam Sa Pinto, więc możemy mieć określoną opinię na temat tego co tam się dzieje. Uważam że Brondby jest faktycznie innym zespołem u siebie i wczoraj spokojnie mogli wygrać wyżej z Lechią. Podobali mi się w ofensywie i zapewne wyjdą z nastawieniem aby mieć zaliczkę przed rewanżem w Portugalii gdzie faworytem zdecydowanym będzie Braga. Sądzę więc, że kurs jest trochę zawyżony i 2,85 na gospodarzy można brać śmiało. Ewentualnie widzę tutaj over 2,5. 

Legia-Atromitos - jeśli Vuko dotrwa do tego meczu to nie widzę szans aby Legia ten mecz wygrała. To już nawet nie chodzi o to że Legia nie ma stylu. Mecz z słabymi Finami pokazał, że ona nie umie na tę chwilę grać w piłkę na poziomie poprawnym. Widać, że trener nie ma koncepcji, że prezes się nie zna a piłkarze jak Carlitos udają, że jest super. Nie jest! Gra jest fatalna a obraz wszystkiego zmącił tylko wynik z Koroną (2-1). Atromitos to już drużyna o wiele lepsza od Finów i ona powinna spokojnie nie przegrać na Łazienkowskiej. Kurs na to obecnie to 1,95 ale ja grałbym go już teraz, ponieważ po meczu z WKS może spaść. 

Vaduz-Eintracht - na tę chwilę kurs na gości to 1,35. Zakładam, bo jeszcze kursów na handicapy nie ma, że na -1 na gości powinno być ok 1,7-1,85, co jest moim zdaniem sporą okazją! Niemcy przyjadą do Vaduz jak po swoje. To nie będzie wyjazd na specyficzny teren do Estonii jak mieli w ostatnich dniach, tylko spokojna wycieczka do księstwa, gdzie są lepsze warunki do gry w piłkę a wtedy ich atuty powinny być bardziej widoczne. Oczywiście Eintracht gra już bez np. Jovica a innych głównych piłkarzy swojego klubu oszczędza ale z każdym meczem zgrani są coraz lepiej i jestem pewny, że w tym meczu to już pokażą i pewnie wygrają już w pierwszym spotkaniu. 

 
 
drazitips1910 0

drazitips1910

Użytkownik


Legia - Atromitos 2 awans (2.00) fortuna
TO co gra Legia każdy wie. W lidze wygrali raptem jedno spotkanie i to rzutem na tąśmę w ostatniej akcji meczu z Koroną, nie kryty zawodnik i Legii i bramka. Ostatnio remis na własnym terenie ze Śląskiem... serio ? Czy tak gra drużyna która ma największy budżet w kraju. Dlaczego awans Atromitosu ? Już tłumaczę. Po pierwsze, każdy wie, że drużyna ze stolicy naszego kraju nie weszła dobrze w sezon, z resztą w sumie jak co roku. Co prawda ograli w dwu meczu finów z Koupio 1:0 (śmiech). Oglądałem ich potyczkę w ostatni czwartek w FInlandii - tego nie dało się oglądać ! Kopanina, kopanina i jeszcze raz nie poukładana gra. Nie oszukujmy się Atromitos to już nie ta sama półka co Koupio. Myślę, że spokojnie są dziś z Warszawy wywieźć remis i sprawę awansu rozstrzygną w Grecji. Kto nie lubi zakładów długoterminowych, myślę, iż spokojnie można tutaj zagrać Atromitos bramka po kursie 1.60 bądź X2 po kursie 1.97. Pozdrawiam 

 

X2 wchodzi :)   
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Sarajevo  - BATE Sarajewo strzeli @1,47  
Legia Warszawa - Atromitos Atromitos strzeli @1,82  
ako 2,68 betclic

W pierwszym pojedynku wydawać by sie mogło że zdecydowanym faworytem jest drużyna BATE, jednak w moim odczuciu ich awans czy wygrane wcale nie są takie oczywiste a drużyna z Sarajewa to nie będą chłopcy do bicia. Sarajewo grało w eliminacja LM z Celtickiem i pozostawiło po sobie pozytywne wrażenie. W pierwszym meczu prowadzili 1-0 i to nie wcale po jakiejs przypadkowej akcji tylko smiało atakowali i stwarzali sobie sytuacje. Ostatecznie skończyło sie 1-3 z utytułowanym rywalem. W rewanżu w Glasgow pomimo iz przegrywali potrafili wyjsc na 1-1. Dla piłkarzy i kibiców każdy mecz w pucharach to duża przygoda, szansa na pokazanie się. BATE nic wielkiego ostatnio nie gra, szczęsliwie przeszli Piasta, odpadli w kolejnej rundzie z Rosenborgiem. Ich atutem będzie niewątpliwie doswiadczenie w rozgrywkach europejskich. Myslę że jednak w pierwszym meczu wynik jest sprawą otwartą, dlatego tez w miarę bezpiecznie typuje że gospodarze strzelą choć jedną bramkę.
W drugim meczu Legia zagra u siebie z greckim Atromitosem. Co prawda legionisci nie stracili jeszcze bramki w meczach pucharowych ale każdy kto ogladał ich pojedynek w poprzedniej rundzie z Fińskim KuPS wie żę goscie z północy mieli wiele dogodnych sytuacji, szczególnie w drugim spotkaniu. Warto zaznaczyć że  poziom ligi Fińskiej jest bardzo słaby. Dzisiaj zagrają z Atromitosem który żadną potęgą nie jest ale poziom na pewno wyższy i liczę że wykorzystają jakąs z okazji do zdobycia gola. Tych powinni mieć kilka, Legia na początku sezonu wygląda bardzo chaotycznie, bez pomysłu. Czesto zdarzają sie błędy w obronie czy proste straty przy wyprowadzaniu piłki. Jedyne czego sie obawiam to że grecy przyjadą nastawieni defensywnie, próbując grać z kontry. Mimo to sadze że i tak dzisiaj chociaż jednego gola zdobędą. 
 
T 194

toyz

Użytkownik
Partizan Belgrad - Yeni Malataya 
Kurs - 1.85 Fortuna

Partizan to trzecia drużyna ubiegłorocznej ligi serbskiej, bardzo dobrze grająca w meczach domowych, co potwierdza się także w aktualnym sezonie, gdyż kilka dni temu bez problemów ograli przeciwnika 4:0. Z drugiej strony Yeni Malataya, piąta drużyna zeszłorocznej ligi tureckiej, zajmująca ostatnie miejsce premiowane kwalifikacjami do europejskich pucharów. Różnica między 4 a 5 miejscem wyniosła aż 16 pkt! Yeni Malataya wygrała pościg peletonu i udało się jej załapać do kwalifikacji, w których odrpawili już co prawda Olimpie Ljubljane, ale wydaje mi się, że wyjazd do Belgradu będzie o wiele bardziej gorętszy i drudniejszy niz do Lublany. 
Dobry kurs także 1/+1,5 2,37. Wynik 2:0-2:1+ w moim odczuciu bardo prawdopodobny 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom