>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 8.08.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 20.30 
Spotkanie: Austria Wiedeń- Apollon 
Typ: Apollon wygra przynajmniej jedną połowę 
Kurs: 2,10 
Bukmacher: Fortuna 
Analiza: 
Austria kontra Cypr. Austria Wiedeń kontra Apollon Limassol. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko? 
Bukmacher faworyzuje Austrię Wiedeń jednak myślę, że tylko dlatego, że grają ten meczu siebie, tak to raczej nie odbiegają poziomem od Apollonu. Zespół z Wiednia bardzo źle wszedł w nowy sezon, po dwóch kolejkach nie ma na koncie żadnego punkta, ma stracone aż 6 bramek przy czym tylko jedną zdobytą. Ulegli nawet beniaminkowi ligi austriackiej i przegrali z nim 3-1. Apollon od 1 sierpnia odpoczywa bo wtedy rozegrali ostatni mecz, do tego spotkania podejdą wypoczęci i zmobilizowani, z pewnością przyda im się każda zaliczka w postaci gola wyjazdowego przed meczem rewanżowym. Liga cypryjska jeszcze nie wystartowała dzięki czemu mogą się w zupełności skupić na europejskich pucharach. Myślę, że w dzisiejszym spotkaniu nie są na straconej pozycji. Nie zaryzykuje z graniem na czyste zwycięstwo którejś z drużyn ale jeśli miałabym się pokusić o wskazanie wygranego w tym meczu, powiedziałabym, że mecz zakończy się remisem albo zwycięstwem gości. Jednak tutaj proponuję tylko wygraną przynajmniej jednej połowy przez Apollon. 

  110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE - kwalifikacje
Godzina 19:00
Spotkanie : Malmo FF : Zrinjski
Typ : Malmo over 2.5 gola
Kurs : 2.30
Bukmacher : ETOTO

Faworytem dzisiejszego spotkanie jest zapewne Malmo które podejmuje reprezentanta BiH . Malmo w tym sezonie gra bardzo dobrze u siebie 7-2-0 i bramki 22:6 , jeżeli chodzi o puchary to w dwóch meczach u siebie 2 zwycięstwa i bramki 10:2 , w pierwszym meczu nie mieli litości i rozbili Ballymena aż 7:0 i ostatnio Domzale 3:2 , w sumie w LE strzelili 16 bramek , goście natomiast 2 razy pokonali po 3:0 Akademija Pandev no i zapewne w kolejnej fazie sprawili niespodziankę pokonując w dwumeczu Ultrecht co prawda dwa razy padł wynik 1:1 jednak po dogrywce u siebie awansowali dalej , za pewne dziś nie będą chłopcami do bicia jednak patrzac na grę Malmo to jednak pokuszę się o bramki dla nich , zaryzykuję że strzelą dziś przynajmniej 3 !

  130
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Europy - kwalifikacje
Godzina : 19.30
Spotkanie : Ludogorets - The New Saints
Typ: Handicap (-2 )  - Ludogorets wygra
Kurs: 2.33
Bukmacher : Betclic
Analiza:

Dzisiaj króluje liga europejska, więc również przyłożę się do typów w tej dziedzinie.

Ludogorets odpadł niedawno z ligi mistrzów nieoczekiwanie z drużyną Ferencvaros (2-3 dom, 1-2 wyjazd) - to podziałało na Bułgarów jak zimny prysznic. Obecnie notują serię 5 meczy bez porażek, mało tego patrząc na ostatnie mecze u siebie w każdym meczu zdobywali minimum dwie bramki i wszystkie te zespoły były lepsze od TNS. Walijczycy odpadli z Kopenhagą nie strzelając bramki i uważam, że Bułgarom też nie strzelą. Stąd dzisiaj odważnie stawiam na Ludogorets, że wygra przynajmniej 3 bramkami.

Alternatywnie jak ktoś woli bezpieczniej można zagrać handi -1 po kursie 1,52.

  133
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Snooker – International Championship 2019
Godzina: 13:30 CET
Spotkanie: M. Allen - D. Junhui
Typ: Zwycięzca meczu - M. Allen
Kurs: 1.74
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Całkiem przyjemny kurs na obrońcę tytułu. Allen w tym tygodniu nie dał żadnych powodów by w niego wątpić, chyba wygląda najlepiej w stawce, bo nawet Trump miewał zawieszenia systemu. Tymczasem Irlandczyk z Północy łatwo ograł 3 niełątwych rywali (Craigie, Davis, Carter) oddając im w sumie tylko 4 frejmy. Do tego trochę powbijał, w każdym meczu po setce (141, 101, 119), ale ważniejsze że to nie tylko przebłyski i regularna i powtarzalna forma punktowa o czym świadczą aż 12 brejków 50+, co daje praktycznie  wysoki brejk Allena w każdym wygranym przez niego frejmie. Dla mnie to oznaka dobrej formy. Nie można tego powiedzieć o Dingu, Grał tylko z rodakami i tylko z Xiao nie było problemu (6-1) bo już z Xintongiem i Wenbo było duuużo zawirowań w jego grze. Z pierwszym musiał odwracać wynik z 1-3, a wczoraj prawie oddał Wenbo wygrany mecz z dużej przewagi z 5-2 na 5-5 i dopiero w deciderze się ogarnął. Obawiam się że z rozpędzonym Allenem może nie być czasu na takie powroty.


  74

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 80

wojcieszynski77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Montreal
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cilic-Thiem
Typ: 2
Kurs: 1,94
Bukmacher: LV Bet
Analiza:
Dominic Thiem zapowiedział, że będzie mniej grał w tym roku w turniejach, ale za to z pełnym zaangażowaniem i z sukcesami. Wydaję się być dobrze przygotowany. Cilic wg mnie ostatnio z formą różnie. Z top 10 z zawodników już dawno nie wygrał. Dominic natomiast nie odpuszcza. Kondycyjnie bardzo dobrze wygląda. Stawiam na wygraną. Nie pokuszę się o 0:2, ale na wygraną w całym meczu już tak.
Powodzenia.   

  94
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cilic - Thiem
Typ: Dokładny wynik 1:2
Kurs: 4.35
Bukmacher: Betclic
Analiza: Spotkanie dwóch bardzo utalentowanych i grających bardzo dobry tenis zawodników. Cilic to 30 letni zawodnik pochodzący z Chorwacji, zajmujący 16 miejsce w rankingu ATP. Na swoim koncie ma wiele wygranych turniejów oraz wygrane mecze z najlepszymi. Jego ulubiona nawierzchnia to trawa ale też znakomicie radzi sobie na hardzie. Jeśli chodzi o Thiema to 25 letni Austriak zajmujące bardzo wysokie 4 miejsce w rankingu ATP. Najlepiej gra na clayu ale nawierzchnia twarda ostatnio też zaczęła mu leżeć. Panowie spotkali się do tej pory raz właśnie na hardzie i wtedy wygrał Thiem 2:1. Liczę na powtórkę tego spotkania, bo moim zdaniem ten mecz nie zakończy się po 2 setach, ja stawiam że decydujący set będzie należał do Thiema. Kurs na to zdarzenie bardzo wysoki. 

  100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Unia Oświęcim - Opawa
Typ: Opawa
Kurs: 5,56
Bukmacher: STSW związku z tym zakładem liczę na to, że w Unii zabraknie zgrania, bo to spotkanie będzie pierwszym meczem kontrolnym w nadchodzącym sezonie dla ekipy z południa Polski. Wiadomo, że inaczej gra się na treningach, a inaczej sprawa ma się z prawdziwym przeciwnikiem. Nie można powiedzieć nic więcej, a nie ma sensu powoływać się na wyniki z poprzednich rozgrywek PHL. Można wspomnieć jedynie, że Unia zakwalifikowała się do playoffów i zakończyła udział w nich odpadając w drugiej rundzie po wyrównanej serii z GKSem Katowice. Zespół z Czech mimo, że na co dzień gra w drugiej lidze i zabrakło im kilku punktów do wzięcia udziału w playoffach to rozegrali w sierpniu już dwa spotkania kontrolne z których jedno wygrali, a kolejne zremisowali. Unia mierzyła się już z Czeską Opawą w poprzednim roku. Prawie dokładnie rok temu. Ekipa z Polski przegrała wtedy to spotkanie 1:4. Nie życzę źle naszym, ale nie wykluczam porażki Unii w dzisiejszym spotkaniu.

  100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Molde - Aris
Typ: Remis 
Kurs: 3.85
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Bukmacherzy dość mocno faworyzują gospodarzy, bo kurs na Molde wynosi 1.65. Ja jednak nie widzę w tej drużynie faworyta w tym meczu. Oczywiście można wysnuć teorię, że Molde zechce rzucić się na rywala, bo w perspektywie rewanż na gorącym terenie w Salonikach. Jednak chcieć, a móc, to dwie różne sfery, tym bardziej, że Aris świadomy meczu rewanżowego na pewno mocno skupi się na defensywie. Sądzę, że spokojnie jest w stanie ugrać tutaj remis. Tym bardziej, ż liga grecka jest nieco wyżej notowana od norweskiej ( Grecja - 16., Norwegia 20.) Molde u siebie faktycznie gra bardzo dobrze, ostatnia porażka w marcui to w jakimś dziwnym meczu chyba towarzyskim. W poprzedniej rundzie u siebie zremisowali 0-0 z Cukaricki, by w rewanżu na wyjeździe wygrać 3:1. Wcześni9ej wygrali z Reykjavikiem i to solidnie, u siebie wygrywając aż 7-1. No ale Aris to nie Reykjavik. Aris natomiast przeszedł AEL Limmasol po wygranej 1-0 na wyjeździe ( u siebie zremisował 0-0). Tak więc sądzę że za wiele goli tu nie padnie, jeśli w ogóle, i wynik remisowy uznaję za bardzo prawdopodobny. Kurs zachęca dodatkowo. 

  100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska

Godzinna: 18:00

Spotkanie: Sparta Praga – Trabzonspor

Typ: over 1 azjan bramki Trabzonspor

Kurs: 1.95

Bukmacher: lvbet

Analiza:

Sparta po wielkich zakupach w poprzednim sezonie, które nic nie dały, w tym roku miała wrócić na najwyższe tory, ale jak na razie według mnie nie zachwyca. W lidze na cztery kolejki już stracili 5 oczek a rywale wcale nie najmocniejsi. Znowu ta gra im się nie chce poskładać, te rotacje w składzie, zmiany trenera i kontuzje a tych nie brakuje robią swoje to widać na boisku. Nie ma w tej ekipie pewności a dziś jeszcze bez kibiców na stadionie i to im nie pomoże.  

Turcy naprawdę świetny sezon w Turcji, pewna równa gra. Pełna stabilizacja składu, więcej wzmocnień. Zespół mimo że nie jest jeszcze w sezonie jest gotowy do gry.   Mają mega szybki atak a wiadomo że to Sparta tutaj musi a w kontrach zaskoczyć Pragę to nie problem.  Zresztą Sparta w poprzednim roku odpadła z rywalizacji z Subotica tracąc w dwumeczu 3 bramki a moim zdaniem wcale takiego postępu w grze nie zrobili.

To jest Liga Europejska początek sezonu, ale oglądałem Spartę już w tym sezonie i tam nie trybi coś i to mi wystarcza.  

  95
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Pan American Kobiety
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia - Argentyna
Typ: &gt;134,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: STS
Analiza:
Faworytkami są tutaj Brazylijki i to one powinny wygrać nie tylko ten mecz ale i grupę. Ale drugie miejsce też jest premiowane wejściem do play off a na nie mają spore szanse reprezentantki Argentyny. Stało się to po tym kiedy wygrały swoje spotkanie przeciwko faworyzowanym Amerykankom. Jeżeli w tym spotkaniu uda się Argentynkom zdobyć 2 sety to już ostatnia przeszkoda jaką będą stanowić panie z Portoryko nie powinna być zbyt ciężka.
Myślę, że zawodniczki z Argentyny nie oddadzą łatwo pola i nawet jakby przegrały 3-0 to jest szansa, że zdobędą w każdym po minimum 20 pkt. co także da nam wygraną.
Brazylijki z ostatnich 5 spotkań tylko dwukrotnie wygrały 3-0 (Portoryko i Kamerun), natomiast Argentynki tylko raz przegrały 3-0 na początku sierpnia z USA aby trzy dni później wygra ć z tymi samymi Amerykankami 3-2. Taki to urok kobiecej siatkówki.
Myślę, że powalczą a nawet jakby miały przegrać 3-0 to w każdym secie zgarną średnio minimum 20 pkt co przełoży się na nasz sukces ????

  80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Szwajcaria
godzina: 21:00
spotkanie: Chiasso - Aarau
Typ: Aarau wygra 1 bramka
Kurs:3.80
STS 

Dzisiejsze spotkanie na zapleczu Szwajcarskiej ekstraklasy to mecz w którym faworyt jest tylko jeden i jest nim bez wątpienia drużyna gości. Co prawda w dotychczasowych 3 kolejkach zdobyli tylko 4 punkty, ale gospodarze to czerwona latarnia Ligii, bez punktów i bez zdobytej bramki. Do typu na zwycięstwo gości 1 golem przekonały mnie H2H gdzie 3 ostatnie mecze kończyły się właśnie takim rezultatem. Aarau nie są mocarzami i nie sądzę aby na wyjeździe wygrali wysoko, nawet z tak slaba druzyna jak Chiasso.

  100
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy - kwalifikacje
Godzina: 19.30
Spotkanie: Ludogorets - TNS
Typ: Przedział bramek (3-5)
Kurs: 1.83
Bukmacher: etoto

Bez wątpienia faworytem spotkania są gospodarze, over 2.5 gola w tym meczu zagrałbym bez zastanowienia. Jednak kurs tak słaby, że podwyższę go zamykając mój typ linią na 5.5 bramek. Nie wyobrażam sobie tutaj pogromu ze strony Ludo, mistrzowie Walii dużych szans nie mają, ale nie jest to ekipa do bicia, a już na pewno nie przez kogoś z ligi bułgarskiej. Osobiście uważam, że mogą tu spokojnie strzelić gola, w zeszłym sezonie ligowym zdobyli ich aż 99, wiadomo że w kraju są hegemonem, ale na pewno będą chcieli pokazać coś więcej na szczeblu europejskim. Czy ktokolwiek wierzy tu w wynik 6-0 czy 5-1? Ja na pewno nie, patrząc ile goli strzela Ludogorets. W ostatnich 15 meczach na swoim boisku zdobyli łącznie 28 bramek, czyli średnia poniżej dwóch. Brak tutaj napastnika z prawdziwego zdarzenia, który nastrzelałby tych bramek. Przewidywany wynik to 3:1, mój przedział przewiduje różnicę +/- jednego gola.

  83
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Żużel - Szwecja, Eliteserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rospiggarna Hallstavik - Piraterna Motala
Typ: Rospiggarna Hallstavik
Kurs: 2.45
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Outsider ligi, kontra trzecia drużyna od końca. Kursy u bukmacherów się bardzo wahają między 1.90 a 2.45, dziwią mnie tak duże różnice na kwadrans przed meczem. Ja gram tu w stronę gospodarzy. Rospiggarna dziś niestety bez Jasona Doyle'a, ale podbudowana niedawną wygraną z Vetlandą. Goście jeśli chcą jeszcze o coś powalczyć w tym sezonie to obowiązkowo muszą wygrać. Gospodarze nieźle radzą sobie na własnym obiekcie, mimo iż są na ostatnim miejscu. ich skład personalny jest przyzwoity, Jonsson, Fricke, Kułakow, czy Jensen to znajome nazwiska dla kibiców "czarnego" sportu. Osobiście dziś mocno wierzę w Maxa Fricke'a i myślę, że wynik spotkania jest mocno zależny od jego formy, a ona jest niezła. Liderzy gości to przede wszystkim Iversen, Huckenbeck, a przede wszystkim Michelsen, który "ciągnie" ekipę gości. Są to jednak jeźdźcy porównywalni do tych, którzy reprezentują klub z Hallstavik.. Przesądzi dziś moim zdaniem własny obiekt, a Piraterna polegnie podobnie, jak Vetlanda.

 [zwrot] 
 
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Vaduz- Frankfurt
Typ: Frankfurt wygra obie polowy
Kurs: 2.62
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Juz za chwile w Lidze Europy mecz pomiedzy Vaduz a Frankfurtem.Druzyna gosci z Frankfurta jest duzym faworytem w tym meczu,kurs jednak jest zbyt niski aby zaklad byl wartosciowy I warty gry dlategostawiam tu na wygranie obu polow kursie 2.62 co czyni zaklad wartosciowy I warty gry,mysle ze Frankfurt latwo wygra,strzeli kilka bramek I Juz ok 1 rundzie pozbawi przecinika realnych szanse na awans.Roznica klas jest ogromna kurs rainy zaklad napewno jest warty gry

  162
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - LE, kwal.
Godzina: 21:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Atromitos Ateny
Typ: Legia powyżej 5,5 rożnych
Kurs: 2,1
Bukmacher: forBet
Analiza:

Wczoraj zabrakło zaledwie 1 kartki ale tak to bywa. Dzisiaj typ bardzo ryzykowny czy dla niektórych bez szansy powodzenia ale jeżeli popatrzymy tylko na dokonania obu ekip w tym sezonie to już wcale tak źle to nie wygląda.
Zacznę od gości, którzy na razie rozegrali tylko 2 spotkania w poprzedniej rundzie kwal. LE z Dunajska Streda (wyeliminowali Cracovię). Wygrali oba spotkania, w pierwszym wyjazdowym posiadanie piłki 61-39% na korzyść Stredy, rożne 12-2. W wygranym rewanżowym spotkaniu u siebie posiadanie 55-45% również na korzyść Stredy i rożne 8-3. Nie widziałem ich żadnego spotkania ale wygląda na to, że dają pograć rywalom, często wybijają piłki na rożne i wyprowadzają kontry, które kończą bramkami.
Co do Legii to u siebie rozegrali w tym sezonie 4 spotkania, stylu nie ma co opisywać bo wszyscy wiedzą jaki jest ale jednego nie można im odmówić, mają parcie na bramkę, i tak:
8 rożnych z Europa / wynik 3-0
8 z Pogonią / 1-2
7 z Kups / 1-0
8 Śląsk / 0-0
Może dzisiaj Legia nic nie strzeli, może nawet nie zremisuje ale liczę, że mimo wszystko powalczy i będzie za wszelką cenę dążyła do zdobycia bramki a do tego potrzebuje sytuacji bramkowych i rożne powinny się pojawić. Grecy zapewne jak w poprzedniej rundzie skupią się na obronie i będą wyczekiwać jak wytrawny bokser aby zadać decydujący cios a w między czasie parę razy wybiją piłke na rzut rożny.

  110
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
T 194

toyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Partizan Belgrad - Yeni Malatayaspor
Typ: Partizan Belgrad
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam
Wybrałem spotkanie Partizana Belgrad z Yeni Malatayasporem z trzech powodów.
1) Po pierwsze Partizan to drużyna bardzo dobrze grająca u siebie, zajęli trzecie miejsce w ubiegłym roku w lidze serbskiej, ale chyba większość kibiców wie jak gorącym miejscem na mapie europy jest Belgrad. Dobrą dyspozycje domową Partizan mógł potwierdzić ostatnio w niedzielę, wygrywając aż 4:0 z Macvą.

2) Po drugie Yeni Malatayaspor to piąta druzyna ubiegłorocznej ligi tureckiej, ostatnia premiowana grą w kwalifikacjach do europejskich pucharów. Liga turecka jeszcze nie ruszyła, aczkolwiek odbyli oni już dwumecz z Olimpia Ljubjana wygrywając co prawda 1:0 na wyjeździe. Chciałbym jednak przyjrzeć się meczom wyjazdowym tej drużyny, w ubiegłym sezonie zdobyte tylko 17 pkt na wyjazdach, co plasowało drużyne w dolnej cześci tabeli. Ostatnie 10 wyjazdów tej drużyny to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 6 porażek. A Belgrad jest moim zdaniem mocniejszą twierdzą niż Ljubjana

3) Po trzecie wydaje mi się, że istotnym faktem jest tu różnica punktowa między 4 a 5 miejscem w poprzednim sezonie ligi tureckiej. Wynosiła ona bowiem aż 16 pkt, co oznaczało 4 mocne drużyny na topie ligi oraz peleton walczący o ostatnie premiowane miejsce. Myślę, że Yeni powalczy w tym dwumeczu o awans, ale atmosfera w Belgradzie i doświadczenie po stronie gospodarzy zaprocentują korzystnie ku mojemu typowi.

  85
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom