>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Montreal - 05.08.2019-11.08.2019

Status
Zamknięty.
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
LVbet 1.73 Troicki - Klahn 2 

Troicki najlepszy tenis ma już chyba za sobą. Ostatnie kilka spotkań, to głupie rozmowy z sędziami, a nie miał racji przy kłótniach. Przegrał rywalizację o Atalante z; Kwiatkowskim i Harrisonem którzy jak dla mnie są lvl niżej niż Klaun. 5 lat różnicy miedzy nimi, ale zawodnicy z USA będą groźni w Ameryce Północnej. 

  0;2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Herbert-Shapovalov 2 @1.6

Bedzie powrto do dobrej gry Shapovalova wszytsko na to wskazuje, ktory od odbrych 3 miesiecy cieniuje. Na Canadian Open po prostu bedzie mobilizacja, a Shapovalov mial od nieudanych wojazy na trawie w tym sezonie dluzszy czas na przygotowanie. W ubiegkym roku Kandyjczyk w Toronto zagral przyzowicie, ale teraz jak co dwa lata zmieniami lokazliacje i wracamy do Montrealu i to moze podzialac budujaca na Shapovalova, bo to wlasnie tutaj Kanadyjczyk zrobil pierwszy duzy wynik w tak duzym turnieju, pokonujac po drodze Nadala.
Herbert tez ostatnio nie blyszczy, ale tutaj po prostu wypada liczyc na dobra gre Shapovalova. Obydwaj tenisisci spotkali sie nawet w tym sezonie we Francji w Montpellier i wwtdt gora byl Herbert, ale tym razem okolicznosci a zupelnie inne, turniej duzo bardziej prestizowy i oczekiwania samego Shapovalova z pewnoscia duzo wieksze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 4

pijany_arbuz

Użytkownik


Basilashvili - Lajovic 1 efortuna 1.58    3-6 6-4 6-4

Stawiam na zwyciezcę z Hamburga. Jeżeli utrzymał formę i agresywny return to spokojnie to weźmie. Basilashvili wygrywa w pojedynkach bezpośrednich 3-1 i mam wrażenie, że lepiej sobie poradzi na tej nawierzchni. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Poulille - Raonic o10,5 1 set @2,15    STS
4:6

Obaj panowie z mocnym podaniem. Rao u siebie więc pełna mobilizacja. Forma u jednego i drugiego nie za wysoka. Uważam że będzie to wyrównany mecz i sety będą zacięte. Sądzę że w pierwszym secie panowie mogą się skupić na swoim podaniu i nie wykluczony tb. Stawka ostrożna bo wystarczy jeden słabszy gem i przełamanie a przy stylu gry tych zawodników jeden brejk może oznaczać wygranie seta. 
 
P 4

pijany_arbuz

Użytkownik


De Minaur - Evans 1 efortuna 1.57       

Dziś idę w stronę Alexa, który niedawno wygrał turniej Atlancie. Świetna gra defensywna i bardzo szybkie poruszanie się po korcie robi wrażenie. Evans dość gładko przeszedł eliminacje.Jednak ostatni rywale, których udało mu się pokonać są o klasę niżej od Alexa, a przegrane z Nishioka i Opelka pokazują że zwycięzca powinien stać po drugiej stronie kortu.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Shapovalov @2,3 1xbet    4:6 6:3 3:6

Wczoraj kilku dogów w WTA i ATP weszło. Niewiele zabrakło a Pospisil ogralby Felixa. Dzis tez probuje w kierunku zawodnika gospodarzy. Denis w czesci trawiastej zagral ponizej oczekiwan wiec pasuje troche punktow zdobyc do rankingu. I gdzie jak nie u siebie na Mastersie. To w Montrealu dwa lata temu doszedl do półfinału ogrywajac po drodze Del Potro czy Nadala. Z Herbertem dobry mecz. Thiem jest jak najbardziej w zasiegu. Szybkie porazki w turniejach trawiastych austryjaka. Odbudowal sie na ziemi wygrywajac turniej w Kitzbuchel. Jednak wiadomo ze na cegle czuje się on najlepiej. Jak dla mnie szanse 50/50 może nawet z lekkim wskazaniem na Shapo. Większość zawodników wybiera sobie jeden turniej przed US Open w którym chce dobrze wypaść. Liczę że Kanadyjczyk zostawi wszystkie siły i będzie walczył do upadłego. 

I na podwojenie stawki
Isner - Garin 1:1 po dwóch gemach w secie 1 @1,25  
Cilic - Millman 1:1 po dwóch gemach w secie 1 @1,33  
Medvedev - Edmund 1:1 po dwóch gemach w secie 1 @1,33  
Ako: 2,21
1xbet
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
fortuna
Zverev A. - Khachanov K.  1.9        (też bez stresu)
Wczoraj pobrałem kurs 2.54 zaraz po meczu na Kaczkę. Oceniając ostatnie mecze obu Panów, to Khachanov widać czuje się bardzo dobrze 3 set z Augerem rozegrany perfekcyjnie, bardzo dobrze na serwisie, wytrzymał presję mimo przeszkadzającej publiczności. Zverev strasznie dużo niewymuszonych błędów, mimo przełamań oddawał i poźniej było nerwowo, właściwie Basil powinien go spokojnie powieźć, ale zabrakło zimnej krwi.

Medvedev D. 1.65 - Thiem D.        (bardzo łatwo)
Rusek niesamowicie regularny, a przy okazji super agresywny, no i serwis siedzi bardzo fajnie. Na hardzie widać czuje się najlepiej, natomiast Thiem wiadomo na clayu jak ryba w wodzie, ale trzeba powiedziec, że z Ciliciem bardzo dobry mecz, więc nie będę podciągał myśli pod typ po prostu w tym momencie Medvedev mi bardziej imponuje i na niego stawiam.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
sts
Bautista Agut R. 1.72 - Monfils G.    (nie oglądałem więc nie wiem, ale dla mnie to kompletny idiotyzm że Monfils wygrał i nie podszedł w ogóle do meczu z Nadalem, to po grzyba wygrał...żart)

Mecz się rozpoczął w nocy ale Panowie zdażyli rozegrać 2 pkt. i jest 0:30 przy podaniu Bautisty stąd kurs trochę urósł i jest wart pogrania, bo nawet jakby się połamał w 1. gemie to Agut jest na tyle kreatywnym gościem, że spokojnie Monflisa, który gra tenis średnio mi przypadający do gustu. Spowalnia wymiany, żeby nagle uderzyć z całej siły, na takiego tenisiste jak Hiszpan to nie wystarczy. Regularność i to że jest tenisową ścianą zmęczy na tyle Francuza żeby wygrać.
 
Medvedev D. 1.52 - Khachanov K.  
      
 Pojedynek dwóch panów którzy wczoraj nie zawiedli. Medvedev zniszczył Thiema, który nie miał nic do gadania, wszystko co zagrał dobrze Rusek odpowiedział jeszcze lepiej. Niesamowicie regularny, a przy tym posiada uderzenia o ogromnej sile, no i sprawność fiz. jak na takiego dryblasa imponująca, biega jak szalony. Kaczka natomiast bez problemów ze Zverevem, który gra obecnie piach w porównaniu do jego najlepszej dyspozycji. Trzeba przyznać, że kołki z forehandu to on potrafi wbijać, ale to półfinał więc o tym kto wygra zdecyduje mental, a obecnie moim zdaniem Medvedev jest w tym przypadku na dużo wyższym poziomie, dlatego stawiam na niego choć kurs nie powala, liczyłem na coś koło 1.65, ale taki tez biore.
 
M 63

matek_1991_

Użytkownik
cytat z dnia 10 sierpnia 2019 11:19 przez szymposts
Bautista Agut R. 1.72 - Monfils G.
Mecz się rozpoczął w nocy ale Panowie zdażyli rozegrać 2 pkt. i jest 0:30 przy podaniu Bautisty stąd kurs trochę urósł i jest wart pogrania, bo nawet jakby się połamał w 1. gemie to Agut jest na tyle kreatywnym gościem, że spokojnie Monflisa, który gra tenis średnio mi przypadający do gustu. Spowalnia wymiany, żeby nagle uderzyć z całej siły, na takiego tenisiste jak Hiszpan to nie wystarczy. Regularność i to że jest tenisową ścianą zmęczy na tyle Francuza żeby wygrać.
Medvedev D. 1.52 - Khachanov K.  
Pojedynek dwóch panów którzy wczoraj nie zawiedli. Medvedev zniszczył Thiema, który nie miał nic do gadania, wszystko co zagrał dobrze Rusek odpowiedział jeszcze lepiej. Niesamowicie regularny, a przy tym posiada uderzenia o ogromnej sile, no i sprawność fiz. jak na takiego dryblasa imponująca, biega jak szalony. Kaczka natomiast bez problemów ze Zverevem, który gra obecnie piach w porównaniu do jego najlepszej dyspozycji. Trzeba przyznać, że kołki z forehandu to on potrafi wbijać, ale to półfinał więc o tym kto wygra zdecyduje mental, a obecnie moim zdaniem Medvedev jest w tym przypadku na dużo wyższym poziomie, dlatego stawiam na niego choć kurs nie powala, liczyłem na coś koło 1.65, ale taki tez biore.
 
 
M 63

matek_1991_

Użytkownik
Bautista nie jest żadnym wybitnym tenisista i tutaj się z tobą nie zgodzę. Według mnie monfils wygra ten mecz i nie zdziwię się jak zrobi to w dwóch setach 
 
P 18

pablo1993

Pablo graj za darmo
      
2:0 Nadal tak jak w prognozach baardzo pewne i łatwe zwycięstwo, a w drugim pokusił się nawet o wygranie seta do zera. Brawa Rafa, na dobry sen kursik 2.10 jak w masło!

Montreal ATP finał 
Nadal - Miedwiediew 
Godzina: 22:00
Typ: Nadal 2-0 2.10
Buk: sts.pl

Młody Rusek nie ma szans z Rafą, który dzień prędzej odpoczywał. Takich turniejów już było dużo i na hardzie Hiszpan nie przepuści okazji żeby wygrać, bo prawdopodobnie przy obecności Federera czy Djoko jakoś specjalnie dużo ich już nie będzie. Danil lubi grać defensywnie i wyprowadzać mocne kontry ale jak Rafa będzie regularny jak zawsze i będzie zawijał swoje forhendy to ten mecz będzie bez historii. Widzę tutaj 2:0 dla Rafy po jednym przełamaniu w dwóch setach i na spokojnie bierze ten mecz. Rafa potrafi grać z młodymi, nie będzie się podpalał jak Kaczka w 1/2 tylko będzie regularny do bólu. Powinien w tym meczu też dosyć często czyścić siatkę. Miedwiediew na pewno nie będzie zbyt często chciał wchodzić w długie wymiany, więc będzie też duzo serv &amp;volley gdzie Rafa będzie go pewnie często mijał FH. Nie widzę tutaj atutów Danila w tym finale. Oglądałem jego mecz z Kyrgiosem i na prawdę nie ma podejścia do takich wyg jak Rafa. Mecz do jednej bramki.  
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Nadal Miedviediev
Typ: 2
Kurs: 3.05(spadł z 3.30)
Buk: totolotek

Witam, zdaje sobie sprawe ze Hiszpan jest lepszym tenisista , zawsze sadzilem ze za Fedim jest Djoker i Nadal a Murray byl wg. mnie takim mostem łączącym wspomniana trójkę z resztą świata, tj. minimalnie gorszy od niej choc w formie i dniu mógł z kazdym wygrac, natomiast lepszy od reszty świata, ale to jest pojedynczy mecz, na ziemi nawet zlotowki bym przeciwko niemu nie postawił ale tu mamy Ruska w super formie,ulubiona nawierzchnia i wcale po tych 2 setowych pojedynkach nie musi byc tak zmęczony, jest w zasięgu gdyby był takim pewniakiem było by 1.2 a nie 1.40, widocznie szanse są, pomimo braku takiej mentalnosci i ogrania na wyzszych ranga turniejach, wczoraj byłem pewny tylko szkoda że tak srednio zagralem choc mogłem wiecej oczywiście stracić,polecam ten typ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom