>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Premier League - w sezonie 2019/2020 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Rozmyślałem trochę nad typami długoterminowymi w Uni, i chociaż nie jestem fanem Premier League, to coś takiego mi rzuciło się w oczy - powyżej/poniżej bramek zawodników w sezonie. Wrzucam tutaj w formie ciekawostki, ażeby po sezonie zobaczyć czy dobrze "przeczuwałem" ☺
Ngolo Kante powyżej 1.5 gola @ 1,72
Michail Antonio powyżej 5.5 gola @ 2,20
Pablo Fornals powyżej 3.5 gola @ 2,00

BONUSOWO: Everton - Leicester (H2H) @ 1,80
Brighton strzeli NAJMNIEJ bramek @ 6,00
 
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
cytat z dnia 3 sierpnia 2019 15:48 przez maite-radarNgolo Kante powyżej 1.5 gola @ 1,72
Nie pchałbym się w to. Po 1. kurs bardzo mierny i w ogóle nie jest warty grania, a po 2. Kante już nie będzie grać tak jak za Sarriego, gdzie był ustawiony znacznie wyżej, na całkowicie nowej dla siebie pozycji. Za Lamparda w Chelsea jako główna formacja prawodopodobnie będzie grane 4231 i Kante znowu wróci do swojej roli, czyli tego co umie robić najlepiej - zasuwać w obronie i po prostu zabierać piłkę przeciwnikom. Patrząc na to co wyprawia obrona Chelsea w meczach towarzyskich śmiało można stwierdzić, że Kante w ataku dużo sobie nie pobryka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Witam Panow.Ja mam konto na bet365 i jak widze to maja oni najbogatsza oferte jezeli chodzi o zaklady dlugoterminowe natomiast mozna tylko dadac do ako jedno wydazenie z danej ligi i to malutki minusik.Dla mnie najlepsza opcja z PL na dlugoterminowce jest Everton w top 10...sprzedali jednego wartosciowego zawodnika Gueye do Psg ale w to miejsce zakupili Gbamina z Mainz oraz Andre Gomesa z Barcy oraz Moise Keana z Juventusu-bardzo obiecujacy mlody grajek.Kurs na Everton wynosi 1.44 i wyglada wedlug mnie przyzwoicie do ako...Do tego dodalem Celtic ze wygra Szkocka Premierleague  1.40 oraz Atletico Madryt w top 4 po kursie 1.25.Razem ako 2.52..Mozna dozucic PSG po 1.14 i Juventus ze wygra serie a  po 1.44 ...Pozdrawiam...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Manchester United za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej potwierdził transfer Harry’ego Maguire’a z Leicester City. Anglik podpisał z Czerwonymi Diabłami sześcioletni kontrakt z opcją przedłużenia go o kolejny rok.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
  • Cancelo oficjalnie w City. Mistrzowie Anglii zapłacili £26mln + dorzucili Danilo do wymiany, a sam Portugalczyk związał się z The Citizens 6-letnim kontraktem.
  • Danny Welbeck od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Watfordu. Przeniósł się tam na zasadzie wolnego transferu.
  •  James McCarthy odchodzi z Evertonu i dołącza do Crystal Palace 8.5 mln euro
  • Djibril Sidibé będzie w nadchodzącym sezonie reprezentował barwy Evertonu.
  • Jak podaje Fabrizio Romano, Giovani Lo Celso jest o krok od przenosin z Realu Betis do Tottenhamu.
  • Manchester United chce pozyskać Iñakiego Williamsa, donosi El Chiringuito TV.


 

Dzisiaj w Anglii z tego co kojarzę jest ostatni dzień okienka transferowego. Także będzie się działo!
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 19 listopada 2019 20:56 przez karciarz
????OFICJALNIE: Mauricio Pochettino NIE JEST już trenerem Tottenhamu❗❌

Tego nikt się chyba nie spodziewał. Mega gruba informacja. Nie będę zdziwiony jak po Argentyńczyku zaczną odchodzić czołowi gracze tego klubu...
KTO w takim razie na ławkę Kogutów? 
 
pan_buk 3,2K

pan_buk

Użytkownik
cytat z dnia 19 listopada 2019 21:53 przez ibis


Tego nikt się chyba nie spodziewał. Mega gruba informacja. Nie będę zdziwiony jak po Argentyńczyku zaczną odchodzić czołowi gracze tego klubu...
KTO w takim razie na ławkę Kogutów? 
Wydaje mi się, że właśnie teraz totki mogą ruszyć do przodu. Nie wiadomo kto będzie trenerem, ale nawet jeśli będzie to tymczasowy asystenta na ławce może zadziałać efekt nowej miotły. Porządni gracze są, Eriksen, który był obrażony na cały świat może się teraz odkuje. Myślę, że warto przyjrzeć się typom na koguty w najbliższych kolejkach zwłaszcza, że terminarz jest dla nich łaskawy West Ham (A), Bournemounth (H), MU (A), Burnley (H).
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 19 listopada 2019 21:53 przez ibis


KTO w takim razie na ławkę Kogutów? 
Jose Mourinho został trenerem Tottenhamu Hotspur - poinformował w środowy poranek londyński klub. Portugalczyk podpisał trzyipółletni kontrakt.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Bardzo szybko poszło z wyborem. Bardziej myślałem, że będzie tutaj Allegri albo bądź co bądź Wenger :D
Ogólnie Mourinho nie da się nie lubić, a na pewno spotkania jego nowej ekipy jak i sama jego postać doda tutaj nam smaku w Premier League, gdzie poniekąd brakowało mi takiej osoby. 
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 20 listopada 2019 09:45 przez ibisBardziej myślałem, że będzie tutaj Allegri albo bądź co bądź Wenger :D
 
Wenger został w środę dyrektorem ds. rozwoju futbolu na świecie - poinformowała Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA).
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
A ja szczerze myślałem, a zarazem chciałem, aby nowym trenerem Tottenhamu został Benitez. Wybór padł jednak na Mourinho, który miał około rok przerwy od wielkiej piłki. Musimy sobie zadać dwa pytania przed rozpoczęciem pracy Portugalczyka. Po pierwsze jakie cele zostały mu postawione na ten sezon? Top4 troszeczkę uciekło, ale Chelsea czy Leicester nie będzie ciągle wygrywało, a szeroka Totków może pozwolić na spore rotacje w najważniejszym momencie sezonu czyli grudniu/styczniu. A drugie pytanie czy Jose nadal będzie chciał grać taką piłkę, którą prezentował w Realu czy United. Do swojego ustawienia 4-2-3-1 ma naprawdę sporo solidnego materiału, bo środek Ndombele-Sissoko wydaję się być naprawdę bardzo dobry. Do tego 6 czy nawet 7 zawodników do obsadzenia trójki zawodników grających za Kanem. Naprawdę jestem zły, że całą sobotę spędzę w pracy, bo mógłbym siedzieć cały dzień i oglądać kolejkę Premier League, która jest pełna pytań. 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Myślę, że Mourinho nie będzie miał z tym problemu ponieważ udowodnił nam kilkakrotnie, że jest świetnym taktykiem. Może przez  Bardziej martwi mnie fakt czy piłkarze pójdą za nim w ogień, tak jak to miało miejsce w Realu Madryt, gdzie piłkarze stali murem z Mourinho. Portugalczyk jest nam znany z wybuchowego charakteru i piłkarze Spurs muszą to zaakceptować. Jeśli ktoś popadnie w konflikt z Jose to może skończyć jak Pogba, Sanchez czy Lukaku i powoli zimą szukać nowego klubu...
Dziennik "The Sun" zasugerował, że londyński klub może wzmocnić zimą już 5 zawodników. Na tej liście znaleźli się: Paulo Dybala (Juventus), Kalidou Koulibaly (Napoli), Bruno Fernandes (Sporting Lizbona), Declan Rice (West Ham United) oraz Youcef Atal (OGC Nice). 
 
pan_buk 3,2K

pan_buk

Użytkownik
A co myślicie o przyszłości Pochettino? 
Czy jest szansa na jego przejście za miedzę do Arsenalu? Dni Unai Emery'ego zadają się już policzone i do końca roku pewnie dojdzie do zmiany na stołku kanonierów.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 20 listopada 2019 21:36 przez pan_bukA co myślicie o przyszłości Pochettino? 
Czy jest szansa na jego przejście za miedzę do Arsenalu? Dni Unai Emery'ego zadają się już policzone i do końca roku pewnie dojdzie do zmiany na stołku kanonierów.

Ja bym tu bardziej stawiał na Bayern. 
Nie ukrywam, ale chętnie bym go widział w Barcelonie, ale niestety na dzień dzisiejszy jest to nie możliwe...
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Benitez przyjdzie do Anglii, pytanie tylko gdzie? Everton? Arsenal? 
Ale Benitez tez jest przereklamowany, od czasów Liverpoolu gdzie się nie pojawil zawodzil (wylatywal z Interu zdobywającego seryjnie tytuly, w Realu nie przetrwal chyba nawet rundy, w Chinach tez szalu nie robi).
Także w Newcastle, gdzie przyszedł nowy trener i sprzedano dwóch napastnikow (Perez i Rondon)  jego nastepca osiąga dużo lepsze wyniki w jeszcze gorszych warunkach, a mieli być skazani na spadek z hukiem. A tu proszę, klub radzi sobie zupełnie niezle bez tego 'czarodzieja' rowniez
 
pan_buk 3,2K

pan_buk

Użytkownik
Unai Emery zwolniony z funkcji trenera Arsenalu! Poszło o wiele szybciej niż myślałem.

Piękny zielony kalendarz, liczę mocno na efekt nowej miotły :)
 
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
Liverpool potwierdził 23. osobową kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata:
Alisson, Van Dijk, Wijnaldum, Lovren, Milner, Keita, Firmino, Mane, Salah, Gomez, Adrian, Henderson, Oxlade-Chamberlain, Lallana, Lonergan, Shaqiri, Brewster, Robertson, Origi, Jones, Alexander-Arnold, Elliott, Williams.

Młodzież lecąca do Kataru to: Rhian Brewster, Harvey Elliott, Neco Williams i Curtis Jones, więc 17 grudnia z Aston Villą zagra młodziutki skład (pewnie boss Drużyny U23 Neil Critchley będzie musiał sobie poradzić bez nich)....

18. grudnia Liverpool zagra na Education City Stadium w Doha z Klubem z trójki: Monterrey / Al-Sadd / Hienghene Sport....

Ponadto:
Potwierdziły się doniesienia na temat reformy Klubowych Mistrzostw Świata. Gianni Infantino zapowiedział rozszerzenie turnieju do 24 zespołów. Pierwsza taka edycja ma odbyć się w lecie 2021 roku. Zmieniony KMŚ ma zastąpić w kalendarzu FIFA Puchar Konfederacji, w którym rywalizują reprezentacje.

Aktualnie w Klubowych Mistrzostwach Świata bierze udział siedem drużyn z sześciu światowych konfederacji. Turniej odbywa się w grudniu, a najlepsze zespoły z Europy i Ameryki Południowej rozgrywają tylko dwa spotkania. Podobnie jak reprezentacyjne mistrzostwa świata, po reformie zawody mają odbywać się co 4 lata.

- Od teraz świat zobaczy prawdziwe Klubowe Mistrzostwa Świata, w których najlepsze kluby będą rywalizowały o koronę. Chcemy mieć ekscytujące i prestiżowe rozgrywki, dlatego jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że podjęliśmy taką decyzję - wyjawił prezydent FIFA na konferencji w Miami.

Przeciwne takiemu rozwiązaniu są same kluby. Stowarzyszenie europejskich klubów piłkarskich (ECA) już zagroziło, że żaden z zespołów nie weźmie udziału w turnieju. Najbogatsze kluby boją się bowiem utraty przychodów z zagranicznych tournee, jakie odbywają się latem.

Według niepotwierdzonych doniesień 12 klubów na turnieju ma pochodzić z Europy, 5 z Ameryki Południowej, po 2 z Afryki, Azji i Ameryki Północnej, a stawkę uczestników uzupełniłaby drużyna z Oceanii.

/ i n t e r i a p l
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Marco Silva nie jest już menedżerem Evertonu. Zdaniem mediów głównym kandydatem na następcę Silvy jest David Moyes, który pracował już w Evertonie między 2002 a 2013 rokiem. Zanim jednak zostanie podjęta ostateczna decyzja w tej sprawie drużynę poprowadzi tymczasowo Duncan Ferguson.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom