>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4. kolejka PKO Ekstraklasy (09.08-12.08.2019)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Lech Poznań - Śląsk Wrocław typ: Lech powyżej 1,5 gola w meczu kurs 1,85 Fortuna

Lech jest w bardzo dobrej formie na początku tego sezonu. Pierwszy mecz zremisowali 1:1 z Piastem Gliwice. Następne dwa spotkania wygrali. Z Wisłą Płock wygrali aż 4:0, a z ŁKS Łódź 2:1. Oglądałem ich ostatnie spotkanie. Lech świetnie zagrał w ataku  w pierwszej połowie, miał mnóstwo okazji. W pełni zasłużyli na te dwa strzelone gole już w pierwszej połowie meczu. Druga połowa była już znacznie gorsza, ale dowieźli zwycięstwo. Śląsk Wrocław również gra bardzo dobrze i podobnie jak Lech mają 7 punktów na koncie i stracili zaledwie jednego gola w trzech meczach. Ja jednak wierzę w gospodarzy, że od początku zagrają odważnie i że uda im się zdobyć dwie bramki.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Arka

Zagłębie @1,95 Fortuna
Zagłębie strzeli powyżej 1,5 gola, @1,89 Fortuna


Zagłębie bardzo słabo weszło w nowy sezon, podobnie jak Arka. Obie ekipy jak narazie bez zwycięstwa w nowej kampanii. Gospodarze 2 remisy i porażka, a goście remis i 2 porażki. Gra zarówno jednych jak i drugich nie zachwyca, w końcówce ostatniego meczu Miedziowi pokazali, że potrafią grać i ze stanu 0:2 wyciągnęli remis z Jagiellonią. Mam nadzieję, że to dobry prognostyk i zaczną się piąć w ligowej tabeli. W tygodniu odszedł z Lubina Pawłowski do Turcji, ale w tym sezonie praktycznie nie grał, kilka minut na inaugurację z Cracovią, na tą chwilę jeszcze nie ma oferty na bramki poszczególnych zawodników, ale chyba ponownie spróbuję zagrać na gola Sirka, nie wiem dlaczego, ale jakoś wierzę w tego chłopaka, kolejny tydzień przepracowany, więc może dostanie wreszcie szansę i zagra przynajmniej połówkę. Zagłębie musi zaatakować od początku i nawet jeżeli uda im się dość szybko zdobyć gola to powinni szukać kolejnego. Na trybunach będzie to mecz przyjazni, ale na boisku już niekoniecznie, tak jak wspomniałem jedni i drudzy słabo zaczęli i potrzebują punktów, Arka ostatnio nie leży Zagłębiu, które nie wygrało z nimi od 5 meczu, mam nadzieję, że w piątek się to zmieni i komplet punktów zostanie w Lubinie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Pogoń- Wisła K.
Typ: poniżej 2,5 gola
Kurs 1,85
Fortuna

Typ podyktowany głównie niskimi statystykami Krakowian. Po trzech kolejkach mogą pochwalić się bilansem bankowym 1:1. Tak samo równiutko mają w bilansie meczowym 1 zwycięstwo, remis i porażka. Pogoń po trzech kolejkach wysoko na drugim miejscu z 7 punktami i bilansem 4:1. U się Nie wygrali 2: 0 z Arka , a rozpoczęli od nieoczekiwanej wygranej z Legia w Warszawie. W meczach H2H przewaga meczów overowych, ale tym razem wydaje mi się, że nie zobaczymy zbyt wielu bramek. Pogoń u siebie w meczach "na budowie" też musi czuć się trochę dziwnie i przy dopingu niewielkiej liczby kibiców w mojej opinii będzie nudne widowisko.
 
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Typ; Pogoń wygra
Kurs; 1,85
Bukmacher; STS

W 4 kolejce naszej Ekstraklasy dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Pogonią Szczecin i Wisłą Kraków. Gospodarze sezon zaczęli znakomicie odnosząc 2 zwycięstwa ( nad Legią i Arką ) i remisując w Gliwicach z Piastem. Portowcy w tabeli ligowej zajmują 2 miejsce z dorobkiem 7 punktów mając na koncie jak pisałem 2 zwycięstwa i remis a ich bilans bramkowy to 4-1. Podopieczni trenera Runjaicia maja serię 13 kolejnych meczy bez porażki a na swoim boisku ostatnio wygrali 3 kolejne spotkania. Dziś z powodu kontuzji w drużynie gospodarzy nie zagrają tacy zawodnicy jak Kamil Drygas, Iker Guarrotxena, Mariusz Malec. Wisła Kraków po 3 kolejce zajmuje w tabeli 11 miejsce z dorobkiem 4 punktów mając na koncie 1 zwycięstwo, 1 remis i 1 porażkę a ich bilans bramkowy to 1-1. Podopieczni trenera Stolarczyka na 10 ostatnich meczy ( wliczając mecze sparingowe) zanotowali 4 zwycięstwa, 5 porażek i remis. W tym spotkaniu w Wiśle na pewno nie zagrają tacy zawodnicy jak Daniel Hoyo-Kowalski i Jakub Błaszczykowski.Patrząc na na aktualną dyspozycję obu ekip to lepszą drużyną jest Pogoń i to w Szczecinie pozostaną 3 punkty po tym spotkaniu.
 
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Górnik - Raków
X2 @1,67 fortuna

Nie wiem do której półki włożyć Raków po tych trzech kolejkach. Czy do średniaków, czy do kandydata do spadku czy drużynę, która będzie się bić o top 8.
Po pierwszym meczu z Koroną chyba troszkę się zachłysnęli Ekstraklasą, bo Korona była zdecydowanie lepszą drużyną i niewiele brakowało, by wygrali więcej niż 1-0. W drugim spotkaniu skazywany na pożarcie beniaminek ograł 1-0 Jagę w Białymstoku, a momentami nawet prezentował się lepiej od zawodników z Podlasia. Kolejne spotkanie z Cracovią miało pokazać moc Rakowa, ale niestety porażka 3-1 "u siebie" (bo Raków gra w Bełchatowie) zweryfikowała wiele, mimo że Raków prezentował się wg mnie lepiej niż gracze Probierza.
Po graczach Rakowa widać, że mają chęci, a nawet jakieś umiejętności na ekstraklasę. Problemem jest wg mnie balonik pompowany przed sezonem jaki to Raków jest groźny ile to ma taktyk i sposobów rozegrania rzutów rożnych. Jeśli trener zdoła okiełznać swoich zawodników i zdjąć z nich tę tremę bycia super bieniaminkiem, to ich wyniki powinny się poprawić. A rywal w 4 kolejce do tego wyśmienity, bo Górnik Zabrze, który raczej nie zawojuje w tym sezonie naszej ligi. Warto się pokusić o wygraną Rakowa po kursie 3,40, bo w naszej ekstraklasie w takich meczach takie kursy po prostu wchodzą.
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
pogon-wisla    typ:1 kurs 1.90

bedzie to bardzo ciekawe spotkanie i troche waham sie czy nie  dac remisu ale ogladalem ostatni mecz wisly i jak dla mnie ich gra nie powala na kolana.grali z gornikiem zabrze i jak zawsze maja posiadanie pilki ale za duzo z tego nie wynikalo.wygrali 1-0 w doliczonym czasie gry ale byla to bramka bardzo szczesliwa.pogon od poczatku dla mnie jest jedna z ekip,ktora bedzie walczyc o puchary.w klubie dobrze sie dzieje,dobry trener wie co ma robic i jest w tym dobry,dobrze wygladaja taktycznie(arka wypunktowana w drugiej polowie,z piastem remis po zacietm boju i z legia chyba najlatwiejsza wygrana).w tamtym sezonie zabraklo lawki i defensywa troche kulala ale zrobiono wzmocnienia na tej formacji i jest duzo lepiej-bramkasz takze bardzo dobry-jak dla mnie najmocniejsze wzmocnienie.gospodarze stracili drygasa,ktory drygowal gra ale sa inni i z piastem bylo niezle.pogon potrafi miec duza serie wygranych przed wlasna publicznosci i uwazam ze moze taka byc od poczatku sezonu.jak dla mnie gospodarz wygra po niezlym kursie.pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert


Lech Poznań - Śląsk Wrocław

W spotkaniu inaugurującym 4. kolejkę PKO BP Ekstraklasy zmierzy się lider z Poznania z trzecim w tabeli Śląskiem. Oglądając spotkania Lecha w tym sezonie, można stwierdzić, że jest to na ten moment najbardziej efektowna drużyna w naszej lidze. Grają bardzo ofensywnie, z polotem i taką piłkę po prostu chce się oglądać. W sobotę w Łodzi w pierwszej połowie zaprezentowali się znakomicie, było to chyba najlepsze spotkanie w tym sezonie naszej ligi. Na pewno cieszy powrót do bardzo dobrej formy Darko Jevticia, który od początku sezonu prezentuje się tak, jak wymagają tego od niego kibice z Poznania. Świetny mecz zagrał również Pedro Tiba. W drugiej połowie nie wyglądało to już tak kolorowo, ale trzeba przyznać że ŁKS również pokazał swoją moc. Mimo wszystko Lech wywiózł z Łodzi 3 punkty i został liderem. Przejdźmy do drużyny gości- udało mi się obejrzeć mecze Śląska z Wisłą Kraków a także z Legią, a także obszerne fragmenty spotkania z Piastem. Z Wisłą było widać ich przewagę i według mnie zaprezentowali się lepiej. Niestety w meczu z Piastem pozwolili na wiele niebezpiecznych okazji dla drużyny z Gliwic i tylko Matusowi Putnockiemu mogą zawdzięczać że nie stracili kilku bramek, a dzięki dobremu finiszowi a także nieudolności Holubka, który wszedł parę minut wcześniej udało się odwrócić losy meczu i wygrać to spotkanie. W niedzielę w Warszawie zagrali bardzo konsekwentnie w defensywie i dzięki takiemu podejściu udało się przywieźć z Warszawy jeden punkt. Lecz z Legią w takiej formie nie jest to duże osiągnięcie. Do drużyny Lecha na bok obrony wraca Kostewycz, a trener Żuraw będzie miał duży ból głowy kogo wystawić na skrzydle, bo i Tymek Puchacz i Amaral pokazują się ostatnio z dobrej strony. Podsumowując: uważam, że Śląsk przyjedzie do Poznania w bardzo defensywnym ustawieniu, podobnie jak było to w niedziele na Legii, będzie liczył na kontry i grającego na szpicy, silnego napastnika: Erika Exposito. Uważam jednak, że Lech z taką ofensywą powinien poradzić sobie z defensywą Wrocławian. Typuję zwycięstwo 1/2:0.

Lech wygra mecz  Kurs: 1.88 Betclic

Lech wygra do zera Kurs: 2.90 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 
Typ: Raków    
Kurs: 3.75 (fortuna)

Witam, to mój post powrotny od wielu, wielu miesięcy. Mam nadzieję, że pomogę trochę wybrać, przemyśleć niektóre zagrania a na pierwszy ogień typ na Raków. Raków na "własnym podwórku" ma splątane nogi. Byłem osobiście na pierwszym spotkaniu z Koroną - byłem rozczarowany grą podopiecznych Marka Papszuna. Kolejnym meczem u siebie było spotkanie z Cracovią i porażka 1:3. Kolejny słaby mecz, który na pewno doprowadzi do kilku roszad przed spotkaniem w Zabrzu. W czym upatruje przewagę Rakowa? W grze na wyjeździe. Z Jagiellonią grali jak równy z równym i wygrali, może szczęśliwie 0:1. Umówmy się, Raków u siebie z Koroną oraz Cracovią był w moim odczuciu nieznacznym faworytem a jednak polegli. Na wyjeździe z Jagą nikt nie dawał im szans po bardzo dobrej 1 kolejce Jagi z Arką (3:0). Tutaj sytuacja się powtarza, moim zdaniem Górnik jest nieznacznym faworytem i będzie chciał się zrehabilitować za ostatnie spotkanie z Wisłą Kraków. Zdaję sobie sprawę, że to dopiero 4 kolejka, drugie spotkanie na wyjeździe Rakowa, ale trzeba szukać szansy i dobrego kursu a to spotkanie moim zdaniem jest doskonałym wyborem.
Górnik w ostatniej kolejce powinien wygrać z Wisłą Kraków, ale tego nie zrobił. Już nie mówię o kontrowersyjnym spalonym, ale o ilości sytuacji może nie 100% lecz na pewno całkiem dobrych do wygrania meczu. Górnik miał straszne problemy w 2 połowie z grą na boku obrony. Gubili krycie głównie - głównie Sekulić co wietrzyło szanse Wisły na wygraną. Już ostatnie minuty pokazały być może presję, może brak umiejętności lub jakieś inne czynniki że Wisła miała naprawdę dogodne sytuacje. 
Sądzę, że Raków będzie chciał posiadać piłkę na połowię Górnika jak najdłużej, Górnik według mnie całkiem dobrze grał w środku pola z Wisłą, jednak te przyjęcia, brak dokładnych podań, jakieś głupie straty głównie Manneh oraz Bainović przyczyniały się do rozpędu Wisły. Wydaję mi się, że po fatalnym meczu Azemović'a już go w kolejnym meczu nie zobaczymy. Ciekaw jestem Waszego zdania na temat napastnika Rakowa, czy Brown Forbes to już ostateczny napastnik czy może Raków jeszcze kogoś pozyska. Jak widziałem Musolika w 1 meczu to już wiedziałem, że nic z tego nie będzie. Moim zdaniem Brown Forbes nie jest zły, ale na miejscu trenera chciałbym napastnika umiejącego grać kombinacyjnie, niezbyt wysokiego i oczywiście nie marnującego 100% sytuacji. Póki co trzeba grać piłkarzami jakimi się posiada w kadrze meczowej.
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik


Mam podobne zdanie co do typowania jedynek w meczu Zagłębia z Arką i Pogoni z Wisłą, ale nie będę powielał tego co zostało już napisane. Niby w miarę oczywiste i logiczne byłoby postawienie na gospodarzy, ale nasza Ekstraklasa to zweryfikuje :)
Wezmę na tapet spotkanie, które nie zostało jeszcze opisane, mianowicie mecz Cracovii z Koroną Kielce.
Tak naprawdę w tym meczu może wydarzyć się wszystko, ciężko przewidzieć kto ma większe szanse na komplet punktów. Dlatego właśnie zaufam statystykom i intuicji. Widzę w tym meczu remis. Po trzech kolejkach zarówno jedni jak i drudzy mają na swoim koncie 4 punkty. Obydwa zespoły zgromadziły po jednym zwycięstwie, remisie i porażce. Patrząc na ostatnie mecze Cracovii u siebie to aż prosi się, aby zremisowała. Natomiast przyglądając się bezpośrednim pojedynkom pomiędzy tymi drużynami, które odbywały się w Krakowie, widać przeplatankę zwycięstwo, remis, zwycięstwo remis, zwycięstwo, remis, zwycięstwo i teraz... remis ? Zobaczymy co z tego wyjdzie :) Przy okazji widać, że przy każdym remisie, był to remis bramkowy, więc można pokusić się, że i tym razem tak będzie. W trzech pierwszych kolejach zarówno jedni jak i drudzy strzelali gola w każdym meczu..
Ach! Uwielbiam te statystyki :)

Polecane typy na ten mecz:
Remis: 3.45
Obie drużyny strzelą gola: 1.74
Dokładny wynik: 1:1 kurs 5.80

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Typ; 2-0
Kurs; 7,1
Bukmacher; FORTUNA

Pogon Szczecin-Wisła K to mecz który wybrałem jako jeden z  pewniakow na 4 kolejke PKO Ekstraklasy Pogon na własnym stadionie gra dobrze i tu własnie zdobywa wiekszosc  punktów i podobnie bedzie i tym razem,jak narazie Wisła gra słabo i nieskutecznie brak dobrego napastnika widac gołym okiem dlatego spróbuje postawic na dokladny wynik 2-0 dla gospodarzy
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Pogoń - Wisła
Typ: Wisła nie strzeli
Kurs 2.15 STS
Analiza:
4 kolejka ekstraklasy przed nami, a w niej słaba Wisła pofatyguje się do Szczecina.
Pogoń spisuje się bardzo dobrze na starcie sezonu i przez wielu typowana jest do top4. W trzech kolejkach zgromadzili 7 pkt, przed pokonując min. Legie na wyjeździe. Co rzuca się w oczy to ich dobra defensywa na czele z chorwackim bramkarzem Stipicą, który dał się pokonać tylko raz.
Wisła Kraków wygląda jak troché przypadkowa zbieranina. Słabą grę zamazali trochę ostatnio wygrywając szczęśliwie z Górnikiem, strzelając bramkę w ostatnich minutach meczu. Warto zauważyć że była to ich jedyną bramka jak do tej pory.
Podsumowując; stawiam tu na brak bramki Wisły. Ledwo strzelają u siebie ze średnim Górnikiem to czy strzelą z jedną z lepszych ekip w lidze i to na wyjeździe?? Szczerze mówiąc to wątpię.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Typ: -2,5 gola
Kurs: 1,85
Bukmacher: Fortuna

Lech świetnie rozpoczął rozgrywki i jest najbardziej ofensywną drużyną, ale też nie uważam, iż miałby nagle całą ligę zdominować. Kwestia czasu, aż przytrafią się im słabsze spotkania i mecz ze Śląskiem może być jednym z nich, zwłaszcza, że wrocławianie po udanej końcówce zeszłego sezonu jakby siłą rozpędu "biorą" początek i tego sezonu. Mecz z Warszawie pokazał, że ich atutem jest defensywa, gdyż Legia nie dość, że nie strzeliła gola, to jeszcze była jak zwykle zresztą ostatnio, zupełnie bezbarwna. Lech, w którym to odżyli wyraźnie Jevtic i Gytkjaer, postawi im wyżej zapewne poprzeczkę, ale mimo to, nie spodziewam gradu goli. Jest bardzo prawdopodobne, iż obie drużyny zagrają przede wszystkim z nastawieniem "na zero z tyłu", a Lech, mimo, że gra u siebie, nie postawi już od samego początku na zmasowany atak. Myślę, że 1-2 gole mogą jakoś paść, ale więcej sie nie spodziewam. Ba, nawet uważam, iż w takim spotkaniu o losach meczu może rozstrzygnąć jedna bramka.
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Pogoń - Wisła
Typ: 2 połowa więcej goli
Kurs: 2,13
fortuna
Przeglądając ofertę znalazłem ciekawy według mnie zakład po niezłym kursie. W sobotnim spotkaniu zmierzą się Pogoń z Wisłą. W  sześciu meczach rozegranych przez te zespoły w tym sezonie nie padła ani jedna bramka w pierwszej połowie. Padło natomiast aż 7 w drugich połowach, co sprawiło, że w czterech z tych sześciu meczów padło więcej goli w drugich odsłonach. Dodatkowo najnowsza historia meczów między tymi drużynami, czyli dwa spotkania z tamtego sezonu również pokazuje, że więcej bramek zespoły ze Szczecina i Krakowa strzelały w drugich połowach. W tym sezonie zauważyłem, że Pogoń potrzebuje trochę czasu by wejść w mecz. Wisła na wyjazdowym spotkaniu z lepszym od siebie zespołem nie powinna stwarzać sobie od początku dużej ilości okazji tylko skupić się na defensywie, co tylko powinno działać na plus dla tego typu.
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Cracovia - Korona
obie strzelą kurs 1.80
STS

Do tej pory na 3 rozegrane kolejki Cracovia w każdym meczu zarówno strzelała jak i traciła bramkę. W lidze mają oni 5 strzelonych goli i 4 stracone. Jeśli uwzględnimy dwumecz w Lidze Europy z Dunajską to dojdą do statystyk kolejne dwa mecze w których nie padał wynik 0-0. Jak na razie skuteczność więc 100%
Korona w lidze ma bilans bramkowy wynoszący 3-3. Tylko w pierwszej kolejce w wyjazdowym meczy z Rakowem Korona nie straciła bramki wygrywając 1-0. Później była domowa porażka w ostatnich sekundach z Legią 1-2 i wyjazdowy remis 1-1 z Arką.
Liczę że w niedzielę obie drużyny pokażą ofensywny futbol i padnie tam kilka bramek.
W poprzednim sezonie w meczu w Krakowie gospodarze wygrali 2-1
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Lech - Śląsk
Typ: 1
Kurs:1,92
Bukmacher: fortuna

Lech moim zdaniem jest najlepszą drużyną początku sezonu. Dobra forma piłkarzy, stawianie na wychowanków popłaca, dobre transfery, dobra taktyka. Chcą z własnego stadionu zrobić mini twierdze co ostatnio w Ekstraklasie wręcz graniczy z cudem, jednak może im się udać. Śląsk również dobrze zaczął. Przypomina Piasta z zeszłego sezonu, który z walki o utrzymania sezon wczesniej stał sie czarnym koniem od początku rozgrywek. Myślę jednak, że Śląsk tak długo nie utrzyma dobrej passy i już w Poznaniu będzie musiał uznać wyższość rywala. Ta kolejka moze być pełna niespodzianke, jednak w tym meczu oczekuje pewnej wygranej faworyta.
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
typ &lt;2,5
kurs 1,90
Fortuna
Kolejne spotkanie w którym ciężko, jednoznacznie wskazać faworyta. Nieznaczną przewagę uzyskują gospodarze, chociaż tak na prawdę obie ekipy słabo rozpoczęły ten sezon ligowy.
Zagłębie u siebie ma już dwa mecze i oba zakończone remisami. Słabe spotkanie z Cracovią i drugie z Jagielonią także zremisowane. Jednak w meczu z "Jagą" musieli gonić wynik, gdyż juz przegrywali u siebie 0-2. W meczach kontrolnych miedziowi tracili bramki u siebie ale były to straty minimalne, dopiero właśnie Jagielonia strzeliła dwa gole na boisku "miedziowych".
Arka w trzech spotkaniach tylklo jedna bramka w remisowym spotkaniu z Koroną. Przy takiej sile ofensywnej to każda bramka zdobyta przez nich, zwłaszcza na wyjazdach, należy uznać za sukces.
Miedziowym w walce z Arką idzie ostatnio ciężko (2 remisy w 2018 i 2019 roku po 0-0), porażka (1-3) i wygrana (1-0) w 2017.
Nie zdziwi mnie wynik 1-1
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Lech wygra @ 1,88 Betclic

Lech jak na razie prezentuje dobra postawę. Zwycięstwa z Płocką Wisłą i ŁKSem były zasłużone. Śląsk moim zdaniem zrobił lepsze wyniki niż wynikałoby to z jego postawy. Tak naprawdę to można powiedziec, że tylko w Krakowie zasłużył na wygraną, bo z Piastem wygrał dzięki dekoncentracji i nieskutecznosci rywala a w Warszawie był bezbarwny.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech-Śląsk

1 1.9 fortuna

Lech powyżej 4.5 rzutów rożnych - 1.5 betfan

Powyżej 1 bramki, 3 żółtych kartek i 8 rzutów rożnych - 2.85 betfan

Dobrze jak na ekstraklasowe warunki wygląda gra Lecha Poznań. Co ważne idą za tym póki co wyniki. Kolejorz jutro w najsilniejszym składzie, do zdrowia wrócił Kostevych którego brakowało w Łodzi. Podobnie w zespole Śląska.  Brakuje chyba tylko Radeckiego.

Śląsk póki co solidny, ale bez błysku. Tylko jedna stracona bramka (choć w meczu z Piastem powinno być ich więcej), dobrze wprowadził się Putnocky, stabilna obrona i solidni Chrapek-Mączyński w pomocy.

Jak pisze kolega wyżej, lepiej wygląda gra Lecha, to gospodarzy oceniam na ten moment na drużyne lepszą. Ciekawe transfery, forma duetu Tiba-Jevtic,  Nie będe się powtarzał co kolejkę. Niepokoi trochę przebieg 2 połowy meczu z ŁKS, ale łodzianie pokazali że są świetnie przygotowani fizycznie (120 km) i rywala zabiegali.

Będzie wysoka frekwencja, powyżej 30 000 co często w ostatnich latatch kończyło się bezbarwnym występem Kolejorza. Ale to był inny, bezjajeczny zespół.

Idę też znowu w cornery dla gospodarzy. Na wyjazdach sporo nabijali, a w jedynym meczu u siebie zaledwie 2. Nie chce mi się wierzyć, żeby historia się powtórzyła tymbardziej, że Sląsk nie powinien tanio sprzedać skóry.

Sędziuje Marciniak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom