>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Siatkówka Plażowa 2019

S 15,6K

sinus

Użytkownik


Dziś widzę 4 pojedynków, które w moim odczuciu warto zaatakować:

 

Doppler/Horst   
Plavins/Tocs   
Menegatti/Orsi Toth   
Sweat/Walsh    ????

 

W pierwszym pojedynku stawiam na gospodarzy, dla których ten sezon jest po prostu słaby. Liczę, że się odbudują na własnych śmieciach, bo rywali mają średnich. W normalnej dyspozycji kurs nie przekraczałby 1.3, bo Włosi to para o klasę niżej.
Łotysze ostatnimi czasy złapali niezłą formę i chyba na stałe zameldowali się w czołówce WT. Co prawda grają z gospodarzami, ale jednak Bergmann i Harms nie mają doświadczenia na tak dużych imprezach i rzadko mierzą się z kimś ze ścisłego topu. Nie widzę tutaj większych emocji.
Włoszki z kolei grają z siostrami McNamara i przyznam, że kurs mnie zaskoczył. Sam wystawiłbym coś koło 1.2... Może te wyniki Europejek nie są powalające, ale ostatnio jakby zaczęły grać lepiej. Kanadyjki z kolei to młode, niedoświadczone jeszcze zawodniczki i myślę, że na takiej imprezie będzie to baaardzo widoczne m.in. w końcówkach setów.
Na koniec spotkanie Amerykanem z Holenderkami. Moim zdaniem różnica klasy dzieli obie pary. Sweat/Walsh już z sukcesami, dobra forma w tym roku w turniejach WT. Zwycięstwo w Chinach, 4. miejsce w Ostrawie. Rywalki bez większych osiągnięć w tym sezonie, ogrywają z reguły pary słabsze, jednocześnie przegrywają mecze z zawodniczkami o wyższym rankingu. 

PS O ile dobrze widzę, to Czeszki Hermannova/Slukova nie wystartują :eek:
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Hughes/Summer - Ludwig/Kożuch 
Mecz: Ludwig/Kożuch @ 2.00  21-15 21-12 wow.. pogrom, Kożuch słabe ogniwo, choć Ludwig też bez szału, a jeszcze w 2 secie kontuzja Kozuch, przez chwilę można się było łudzić na krecz, ale dograła i pogrom stał się faktem
Dokładny wynik: 0:2 @ 3.75  
STS (kursy nominalne)

Ktoś chyba na głowę upadł że w przeciętnych Amerykankach widzi faworytki w starciu z Ludwig i Kożuch. Laura Ludwig to aktualna mistrzyni olimpijska z Rio (w parze z Kirą Walkenhorst, która teraz zrobiła sobie przerwę na macierzyństwo), w ostatnich latach absolutny top kobiecej siatkówki plażowej. Teraz w parze z Margaretą Kozuch, która oczywiście nie jest Walkenhorst i na plaży nie radzi sobie tak dobrze, ale już w siatkówce halowej była gwiazdą reprezentacji Niemiec. Hughes i Summer mogą tylko pomarzyć o takim CV. Ale oczywiście nazwiska nie grają, więc zobaczmy jak obie pary radzą sobie w tym turnieju. Amerykanki miały wymarzoną grupę, bez topowych par, a nawet można powiedzieć że dwie z nich to outsiderki. Otóż w tej grupie dostały wciry od Makroguzowej i Kołominy (0-2), męczyły się z Gallay i Pereyrą (2-1) i ograły słabe Chinki Zheng i Lin. Z kolei Niemki trafiły do jednej z trudniejszych grup z mocnymi Brazylijkami Marią Antonelli i Carol, a także Amerykankami Larsen i Stockman, plus beznadziejne Nigeryjki które były dostarczycielkami punktów. I Ludwig z Kożuch wygrały tę grupę śmierci! Ograły do zera Amerykanki, uległy Brazylijkom po wyrównanym meczu na pełnym dystansie i oczywiście zdemolowały Nigeryjki. Moim zdaniem wszystko przemawia w tym meczu za Niemkami: umiejętności (sama Ludwig to półtora zawodniczki na najwyższym poziomie), aktualna forma w tym turnieju (co pokazały wyniki), a na dodatek Ludwig z Kożuch graja u siebie, przed własną publiką co zawsze daje extra 1-2 punkty w każdym secie. Osobiście to zdziwię się bardzo jeśli wynik będzie w miarę bliski, nie mówiąc o stracie seta przez Niemki, wiec tym bardziej dziwi że buki widzą faworytki w rywalkach. 

Dodatkowo ciekawie wyglądają typy na:

Barbara/Fernanda - Schutzenhofer/Plesiutschnig 
Dokładny wynik: 2:0 @ 1.80  2-0
STS

a także,

Menegatti M / Orsi Toth V - Gallay A / Pereyra F 
Dokładny wynik: 2:0 @ 1.68  
Liczba punktów: Poniżej 78.5 punktów @ 1.78  
1. set - handicap punktowy: Menegatti M / Orsi Toth V (-4.5) @ 2.30  
Betfan

I wszelkie typy na Menegatti i Orsi Toth Włoszki są w wysokiej formie, zwłaszcza Marta Menegatti, wygrały grupę bez straty seta, a ich rywalkami będą przeciętne Argentynki, które wczoraj wieczorem w barażach cudem uzyskały awans i na pewno świeżość nie będzie ich atutem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
dawid-kupiec 0

dawid-kupiec

Użytkownik
Julius Thole/Clemens Wickler @ 2.05

Zdecydowanie w kierunku pary niemieckiej. Grają u siebie, forma się zgadza. Rewelacyjnie ograna faworyzowana para norweska, oglądałem akurat to spotkanie i przyznam ze Niemcy świetnie wyglądali przede wszystkim w ataku. Parze rosyjskiej nie można odmówić umiejętności ale na przestrzeni całego turnieju to gospodarze wyglądają wg mnie solidniej. 
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Hej!

Właśnie rozpoczął się 5* turniej WT w szwajcarskim Gstaad.
Wczorajsze kwalifikacje już poszły po mojej myśli, dziś mam nadzieję na powtórkę z rozrywki. Nie ukrywam, że dużo chętniej bym się udzielał w tym dziale i dzielił z Wami typami, gdyby był jakikolwiek odzew ze strony innych użytkowników. Sami z @psotnick to możemy się na priv powymieniać spostrzeżeniami ????

Wiem, że w ubiegłym sezonie dość aktywnie udzielał się fan Kanonierów @thegunner1886 bodajże (jeśli się pomyliłem to przepraszam, piszę z pamięci :) ).

No nic, to tyle tytułem aktywizującej odezwy do narodu, a teraz przechodzę do meritum:

Typy ode mnie na dziś:

Dallhauser/Lucena win   

Stoyanovskyi/Krasilnikov 2:0   

Silva/Silva win  

 

oprócz tego polecam:

Keizer/Meppelink win  

Mol/Sorum -10.5   

under 77.5 Stoyanovskyi/Krasilnikov  
niestety zlekceważyli końcówkę 1. seta, gdzie mieli kilka pkt przewagi i wygrali dopiero na przewagi :(

Pedlow/Shachter win   

Saxton/O'Gorman win 
ehh, szkoda że po wygranym 1. secie drugiego przegrali do 19. i tie-break do 12. Zabrakło niewiele ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Główny kupon wszedł, ale ... szkoda :( Bo powyższe 2 mecze przegrane minimalnie, a dzieliły mnie naprawdę od bardzo pokaźnej sumki.

Niemniej jedziemy dalej i niedługo powinienem coś zapodać na popołudnie/wieczór.

Edit.

Spóźniłem się i zostały 4 spotkania dziś. Ja wybrałem jedno, a mianowicie niemiecką parę Doppler/Horst.
Zmierzą się oni z reprezentantami gospodarzy - Heidrich/Gerson. Moim zdaniem zarówno umiejętności, doświadczenia, jak i obecna forma są po stronie starszej z par. Szwajcarzy to lekko ponad przeciętność, podczas gdy Doppler/Horst to na pewno TOP15 na świecie. Bardzo się zdziwiłem, gdy zobaczyłem kurs ponad 2 na moją parę i postaram się skrzętnie to wykorzystać :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
C 326

carambula88

Użytkownik
cytat z dnia 10 lipca 2019 16:50 przez sinus

Główny kupon wszedł, ale ... szkoda :( Bo powyższe 2 mecze przegrane minimalnie, a dzieliły mnie naprawdę od bardzo pokaźnej sumki.

Niemniej jedziemy dalej i niedługo powinienem coś zapodać na popołudnie/wieczór.

Edit.

Spóźniłem się i zostały 4 spotkania dziś. Ja wybrałem jedno, a mianowicie niemiecką parę Doppler/Horst.
Zmierzą się oni z reprezentantami gospodarzy - Heidrich/Gerson. Moim zdaniem zarówno umiejętności, doświadczenia, jak i obecna forma są po stronie starszej z par. Szwajcarzy to lekko ponad przeciętność, podczas gdy Doppler/Horst to na pewno TOP15 na świecie. Bardzo się zdziwiłem, gdy zobaczyłem kurs ponad 2 na moją parę i postaram się skrzętnie to wykorzystać :)
Po pierwsze to chwała za próbę rozruszania tematu. Po drugie, jeśli już podejmujesz się analizy to wypadałoby wiedzieć, że Doppler/Horst to para AUSTRIACKA. Bardzo wiekowy duet co wyszło właśnie w meczu z gospodarzami ze Szwajcarii, którzy są na fali wznoszącej. Niestety ale kursy były prawidłowe. 
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
cytat z dnia 10 lipca 2019 21:37 przez carambula88

Po pierwsze to chwała za próbę rozruszania tematu. Po drugie, jeśli już podejmujesz się analizy to wypadałoby wiedzieć, że Doppler/Horst to para AUSTRIACKA. Bardzo wiekowy duet co wyszło właśnie w meczu z gospodarzami ze Szwajcarii, którzy są na fali wznoszącej. Niestety ale kursy były prawidłowe. 
Faktycznie, mój błąd, nie sprawdziłem i podałem błędną informację o narodowości, za co biję się w pierś i przepraszam. Natomiast nie miało to żadnego wpływu na zasadność mojej analizy. Po meczu każdy jest mądry i żadna wielkość napisać coś takiego. Ja sam zagrałbym raz jeszcze na tę parę, bo, mimo porażki, uważam że value było w tym typie, a tylko taką drogą można długofalowo zarabiać na bukmacherce.

Oczywiście masz prawo mieć odmienne zdanie i uważać, że kursy były prawidłowo wystawione, a ja tylko się sfrajerzyłem ;) Tylko fajnie by było, jakbyś następnym razem polemizował przed meczem :)

Na jutro też może coś wrzucę, zobaczę, na ile czas pozwoli. Pozdro!
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Kupon główny ode mnie na dziś:

Kantor/Losiak win 
niestety nasza para nie jest chyba w najwyższej dyspozycji - frajersko przegrany 1. set i o mały włos cały mecz ...

Plavins/Tocs win  
Antunes/Lima win   

Wszystkie 3 pary dużo bardziej doświadczone i ograne na dużych turniejach. Najbardziej oczywiście obawiam się kobitek, bo tam nigdy nic nie wiadomo ;) 

Poza tym polecam:

Borger/Sude win   
Silva/Silva win   
Carvalhaes G. A. / Barbosa Santos S. win   
Brouwer/Meeuwsen 2:0   
Kantor/Losiak 2:0   
Plavins/Tocs 2:0   
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Ja dziś uderzał w Polki Wojtasik/Kociołek kurs już trochę poleciał ,wczoraj na prawdę po 2 partiach z faworyzowanymi rywalkami prezentowały się wybornie.Rywalki jakoś nie zachwyciły mnie w pierwszym meczu i gładko przegrały.Jak dla mnie spore value I bet do gry
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Dziś krótko, bo praca wzywa.

Kupon na dziś:

Bansley/Wilkerson win   
Oliveira/Bruno Schmidt win   
Antonelli/Salgado win   

Oprócz tego polecam:

Younousse/Tijan win   
Dalhausser/Lucena win   
Alison/Alvaro Filho win   
Carvalhaes G. A. / Barbosa Santos S. win    
Bieneck/Schneider win   
Heidrich/Verge-Depre win   
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w siatkówce plażowej. Bez reprezentantów Brazylii, Australijek oraz par z Ameryki Północnej, niemniej emocji na pewno nie zabraknie i będzie kogo oglądać ;)

Moimi faworytami wśród mężczyzn są oczywiście Mol/Sorum, ale jest kilka par, na które trzeba będzie szczególnie uważać. Stoyanovskyi/Krasilnikov, nasi Bryl/Fijałek, zawsze groźni Thole/Wickler czy odzyskujący formę Holendrzy Brouwer/Meeuwsen. A może w końcu z zimowego snu przebudzą się Łosiaki i Kantory? W swojej najwyższej formie (od której ostatnio byli baaardzo daleko, wręcz na przeciwnym biegunie ... :() są w stanie wygrać z każdym. Oby dali nam w najbliższych dniach trochę radości :)

Wśród kobiet bez wyraźnego faworyta moim zdaniem. Jednak w kobiecej plażówce prym wiodą pary spoza naszego kontynentu. Na pewno liczyć się będą Szwajcarki Betschart/Huberli, Niemki Borger/Sude oraz Rosjanki Makroguzova/Kholomina. A może Włoszki w końcu zaskoczą? Sytuacja z parą Menegatti/ Orsi Toth jest bliźniacza jak Łosiak/Kantor... Ponadto po cichu spoglądam na doświadczoną parę niemiecką Ludwig/Kozuch - myślę, że mogą namieszać :)

Jutro od rana pierwsze pojedynki i niewątpliwie jest w czym wybierać. Sam puściłem już pierwsze kupony w obawie przed spadkami.

Teraz kwestia zasadnicza - czy podczas tej imprezy ktoś z Was zamierza się jeszcze wypowiadać i dzielić typami oraz analizami?
Dajcie znać proszę, bo jak mam pisać sam dla siebie, to oszczędzę sobie czasu, energii i klawiatury ;)

Pozdrawiam!
 
uzytkownik-102873 25

uzytkownik-102873

Użytkownik
Ja w miarę czasu mogę się dzielić typami z ME. Na pierwsza kolejkę za drobne gram Perisic/Schweriner, Rossi/Carambula, Herrera/Gavira i Liamin/Myskiv... Ale to nie za dużą stawkę ponieważ to pierwsze mecze i może być różnie...         
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Dla mnie pierwszy dzień imprezy masakra :(

Porażka skandynawek Lahti/Parkkinen z totalnymi amatorkami to zupełna pomyłka... Postawa niby faworytów imprezy w postaci Mol/Sorum, Fijałek/Bryl, czy choćby męczarnie Betschart/Huberli są dla mnie mocnym rozczarowaniem pierwszego dnia. 

Dobrze, że mecze popołudniowe zakończyły się zgodnie z planem (szczególnie u Pań), co pozwoliło po części zniwelować straty z fatalnego poranka. 

Jutro spróbuje dalej, mam nadzieję, że z lepszym skutkiem. Postaram się tu podać to, co zagram, ale z góry ostrzegam ... ;)
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Ode mnie na dziś takie kupony:

Łosiak/Kantor win    dramat, myślałem że może zaczną wracać na właściwe tory grając ze słabszymi, ale nie... :(
Herrera/Collado 2:0   
      

Thole/Wickler win   
Nicolai/Lupo win   
Semenov/Leshukov 2:0  
      

Arvaniti/Karagkouni 2:0   
Heidrich/Verge-Depre 2:0   kompletnie tego nie rozumiem. Drugi dzień ME i drugi raz juniorki Frolova/Ganenko ogrywają dużo bardziej doświadczoną i wyżej notowaną parę. Czy to po prostu ja ich nie doceniam ... ? :(
      

Ludwig/Kozuch win zwrot
Stubbe/Van Iersel win   
Borger/Sude win   
      

Ze stawkami również nie szaleję, gdyż wczorajszy dzień pokazał mi miejsce w szeregu ... Stawiam na pary bardziej doświadczone, które wczoraj mnie nie zawiodły (no może poza Ludwig/Kozuch, ale ich rywalki wczoraj zrobiły z siebie pośmiewisko...) i wydają się być w lepszej formie od swoich rywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Nie będę ukrywał - największe armaty zawiodły i dziś znowu kończę dzień na minusie. Minus co prawda minimalny, ale jednak ... :(
Jutro dam sobie chyba ostatnią szansę, bo szkoda tracić jednostki.

A reszta typujących? Sam mam prowadzić temat? :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Typy na dziś:

Armacora/Pristauz win  
Herrera/Collado win  
Thole/Wickler win  
      

Herrera/Collado -5.5  
Beeler/Kratiger -4.5  
      

Arvaniti/Karagkouni 2:0  
Ittlinger/Laboureur win  
      

Menegatti/Orsi Toth 2:0  
Heidrich/Verge-Depre win
      
Edit: Kobiety dziś to jakiś dramat ... Faktycznie dużo prawdy jest w tym, co w poście poniżej napisał Psotnick.
Szkoda... :(


Później być może dodam jeszcze typy na popołudniowe spotkania. Oby tym razem niespodzianek było mniej i w końcu zrobiło się zielono! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jednak te ME rozgrywane niedługo po MŚ to trochę takie dożynanie watahy i trudno cokolwiek trafić. Większość czołowych par po MŚ zrobiła sobie albo wolne, albo "wolne" grając na pół gwizdka, nawet nie tyle z chęci co z przymusu. Jednak MŚ to wyczerpujący turniej i może brakować w następnych dniach pary, zwłaszcza jak się zrobiło długi run w playoffach. Obniżkę formy widac było właściwie wszystkich medalistach, choćby u mistrzów Rosjan, a chyba największą po Thole i Wicklerze, Norwegowie właściwie na tym samym poziomie graja co grali. Niestety obie polskie pary duży zjazd formy, nie żeby wcześniej jakoś olśniewali, ale jednak coś grali. Teraz moga przegrać z każdym, ale niestety nie z każdym wygrać.

U babek to już w ogóle wolnoamerykanka. Grają jak chcą, u niektórych z dnia na dzień forma diametralnie różna.

Nie mówiąc o urazach które powoli się już odzywają u wielu zawodników, a o których my nie wiemy.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Wśród porannych meczów widzę praktycznie same miny... ;)

Pograłem jedynie:

Doppler/Horst win    
Samoilovs/Smedins win   
Nicolai/Lupo win zwrot
      

oraz

Borger/Sude 2:0   
Makroguzova/Kholomina win zwrot
Arvaniti/Karagkouni win
      
A trzeba było się wstrzymać ... :(

Specjalnei nie polecam, bo póki co ten turniej jest "nadzwyczajny" :(
 
Do góry Bottom