>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Spotkania towarzyskie i inne...

mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzisiaj w Petersburgu święto hokeja, na stadionie piłkarskim zostanie rozegrany mecz z serii Euro Hockey Tour, gdzie Rosjanie zmierzą sie z Finami, gospodarze pokonali nie bez proablemu szwedów i wczoraj czechów, w ich skład jest złożony głównie z graczy SKA i CSKA, juz wczoraj w meczu z Czechami było widac ze wszystko funkcjonyje jak należy. Finowie z kolei czesc skłądu z rodzimej ligi i troche z KHL. Ten pojedynek to przede wszystkim prestizowy mecz dla rosjan, oni juz wczoraj przed meczem z czechami mówili ze najwazniejsy jest dla nich mecz w Petersburgu i beda sie na nim szczegolnie koncentrowac a ze wykonawców maja z gornej półki bo z KHL wzieli w zasadzie wszystko co najlepsze wiec nie podlega dyskusi ze to oni sa fawortytmi i zrobia wszystko by wygrac ten mecz. Ja licze ze zrobia to w sposob przekonujacy i pewny
Rosja minus 1,5 kurs 1,79 fortuna
W meczu Czechów ze Szwedami chyba bym szedł w strone naszych południowych sasiadów, gdzyz napewno beda chcieli zmazac plame po wczorajszym laniu, ale tez kadrowo nie sa gorsi od Szwedów i tutaj sprobuje typu
Czechy z x kurs 1,8 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Asiago - Red Bull Salzburg Junior 6-7
Liga Alpejska
typ &gt;5,5 kurs 1,65 (4j) ✅
typ &gt;6,5 kurs 2,35 (2j) ✅

Mocno overowe ekipy.
Gospodarze w ostatnich 10 spoptkaniach u siebie tylko raz zdobyli 2 bramki w pozostałych w okolicach 4. Goście na wyjazdach też sobie nie żałują w strzelaniu goli. Minimum dwie bramki zdobywali w meczach tamtegorocznych, w tym roku także minimum 4 gole aplikowane przeciwnikom. Ich obrona także zostawia wiele do życzenia.
Dwa mecze w ostatnim okresie na tafli Asiago to odpowiednio 8 i 6 bramek.
Statystyka jest po naszej stronie, warto spróbować nawet większego overa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Nie widze odpowiedniego tematu więc pisze tu

Nowa Zelandia

Southern Stampede - West Aucland Admirals

Typ: 1   kurs: 1.85    STS    

Mecz na szczycie gra 1(gospodarz) z 2 i w sumie trudno by było wytypować zwycięzce ale co przykuło moją uwagę?
Otóz stosunek bramek.Gospodarze do tej pory stracili tylko 8 bramek.
Cóz próbuje pograć właśnie na Southern Stampede.Jesli w 1 meczu przegrają to w rewanżu już napewno to wezmą.

Wynik: 3:1 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Wracamy ponownie do tego samego spotkania z tym ze tym razem gram tak:

Southern Stampede - West Auckland Admirals 

typ: X2     kurs: 1.85

typ: 2 (dogr+karne)    kurs: 2.42     

wszystko fortuna

Ja tu widzę 2 możliwe scenariusze.
Gospodarze zwycięża i to w sporych rozmiarach albo będzie to bardzo wyrównany mecz ale szala zwycięstwa zostanie przewazona na stronę gości.  Mam nadzieje ze odbędzie się według tego drugiego scenariusza.

Wynik:  3:2 

e: znów mecz wyrównany ale niestety nietrafiony
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja z kolei przygladam sie lidze australijskiej i na jutro zagram mecz lidera , którym po tej kolejce został zespół CBR, wygrywajac mecz w Newcastle w przekonywujacy sposob. Jutro jadą do Sydney i mysle ze nie powinni miec problemu z odniesieniem zwyciestwa

Sydney Bears - CBR Brave 2
kurs 1,35 fortuna  

Do dubla proponuje niedawnego lidera z Newcastle który bedzie podejmował druzyne Perth, która dała sobie wydrzec zwyciestwo w Sydney prowadzac 1-4. Z druzyny Newcastle odeszło do Europy dwóch dobrych Czechów( oczywiscie jak na warunki Australjski) a w ich miejsc klub sprowadził dóch kanadyjczyków, którzy dopiero beda drac trzeci mecz. W tym meczu licze na rehabilitacje vice lidera 

Newcastle - Perth 1
kurs 1,63 fortuna   
ako 2,2      

Spogladam tez na czerwona latarinie ligi od lat zespól z Adelaidy, który czasem lubi spłatac psikusa lepszym od siebie. Dzisiejszy mec dosc wyraznie przegrani( ale objeli prowadzenie) i jutro moze uda sie zawalczyc o drugi punkt w lidze wiec moze zagram delikatnie to z x 
Edit: Adelajda odstaje niestety od reszty ligi, przynajmniej na ten moment  
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro znów mecze w AIHL . Spróbuje gry na lidera, który widać jest w gazie i vicelidera. Te druzyny odstaja narazie  od reszty stawki i dobrze sobie radzą. Proponuje tez Sydney Bears, zespoł , który miał ostatnio mecze z czołówką tabeli ale  wg mnie teraz bedzie zdobywał punkty. Dodatkowo został wzmocniony zawodnikiem ze Słowacji i Szwajcarii. Jeszcze dodaje typ na Perth, który gra z najsłabsza ekipa ligi i powinien sobie poradzic. Poczatek sezonu słabszy ale i rywale równiez w tym przypadku mocni, aspiracje przedsezonowe jednak duze i ten zespół powinien niedługo opiścić przedostatnią lokate

CBR Brave RT  
Newcastle RT  
Sydney Bears ML  
Perth RT  

ako 2,46 fortuna  

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Twój wpis @mark1973 skłonił mnie do przejrzenia oferty i koniec końców postanowiłem skorzystać również. Jeśli chodzi o ekipę z Perth to grałem kilka razy na nich kiedy walczyli na swoim terenie, bo trzeba przyznać, że mimo niskiej pozycji w tabeli to u siebie radzą sobie całkiem nieźle. Podejrzewam, że jest to spowodowane w dużej mierze zmęczeniem przyjezdnych. Jak widać na poniższej grafice Perth znajduje się na przeciwległym brzegu kontynentu, a jak powszechnie wiadomo Australia nie należy do obszarów najmniejszych: 
Szukałem oferty na handicap w stronę gospodarzy we wszystkich firmach w których mam konto, ale niestety tylko totolotek oferuje opcję -1,5 (o dziwo jako jedyni). Oferta na większy handicap (którego nigdzie nie można znaleźć, bo inaczej zagrałbym singla -2,5) zainteresowała mnie z prostego powodu, który widać poniżej: 

Skorzystam, więc z oferty totolotka dokładając zwycięstwo Newcastle, które jest ostatnio w niezłej formie dodatkowo radząc sobie bardzo dobrze u siebie:

 Perth -1,5 @1,55   
Newcastle -1,5 @1,55  
AKO @2,40 Totolotek  

Tak to jest - spotkanie "na dokładkę" kładzie kupon.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Powoli rusza sezon hokejowy, dziś spróbuje zagrać towarzyski mecz czołowej białoruskiej ekipy Szachciora Soligorsk  z białymi tygrysami z Liberca.
Ekipa z Białorusi wcześniej zaczeła sezon z racji tego,że od 1 sierpnia grany jest Puchar Białorusi więc napewno beda sie starali byc gotowi na te rozgrwki. Druzyna Soligorska juz jest na lodzie od 1 lipca, a jej miejscem przygotowan sa właśnie Czechy , zdazyli juz rozegrać mecz towarzyski z 1 ligowcem Benatky, których pokonali 3-0. 
Ekipa Liberca najwczesniej z czeskich eksraligowców pojawia sie na lodzie, i mysle ze obciazenia jakie teraz przyjmuja spowoduja ze nie bedzie tak potrzebnej swiezosci jaka ma przyjac za okolo miesiaca, w ekipie nie zagra podstawowy bramkarz Justin Peters który przygotowywuje sie do sezonu w Kanadzie, mysle ze ekipa z Białorusi , która jest czołową ekipą ligi moze sobie poradzić z Białymi tygrysami wykorzystujac zgranie i dalej posuniete przygotowania.

Liberec-Szachcior Soligorsk (1-2)
Soligorsk z x kurs 2,52
      
Soligorsk RT kurs 5,3      
oba fortuna
Proponuje mniejsze stawki na poczatek
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
cytat z dnia 24 lipca 2019 15:29 przez mark1973

Ja jeszcze złapałem tak jak w analizie. Ale faktycznie RT około 3.1 a z x 1.85 juz. 
W STS lepsze kursy wisza na mecz niz fortunie na ten moment
No wiem, bo jak napisałeś to od razu wrzuciłem do siebie po 2.52 potem 2.00 a jak doszedłem do punktu to puściłem za 1. 82 
Dobrze, że wracacie do gry :))) 
​​​
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


To próbujemy następny towarzyski mecz:

Derbowy mecz Admirała z Amurem. Gospodarze zdazyli już rozegrać dwa spotkania kontrolne i w tym drugim zaprezentowali się bardzo poprawnie. Co ważniejsze trener miał do dyspozycji prawie cały skład w tym obcokrajowców z wyjątkiem Almqvista . Był bramkarz Olkinoura, kanadyjski obronca Lalonde, w ataku był Martin Bakos i Szwed Markus Ljungh plus cały krajowy garnitur. Trener Amura zabrał do Władywostoku 33 graczy bez braci Zohorna. Dla Amura będzie to pierwszy sprawdzian, nie licząc meczu kontrolnego miedzy sobą. Ja dziś ide w strone gospodarzy, gdyż maja już za sobą dwa mecze ale tez latem postanowili wzmocnić druzyne przyzwoitymi grajkami i trzeba ich tylko wkomponować w ograny już zespol. Druzyna Amura tez z pewnoscia będzie rotowała składem bo jest również kilka nowych twarzy, rok temu o tej porze w Fetisow Arenia 2 x góra byli gospodarze, sklazywani raczej na porażki w związku z tylko krajowym młodym garniturem, ekipa okrzepła i została wzmocniona wiec licze na zwycięstwo gospodarzy, stawki rozsądnebo jednak nie o wynik tu chodzi ale fakt ze zwycięstwo będzie miłe

 

Admirał Władywostok – Amur  Chabrowsk (1-0)

Admirał RT kurs 2,0 fortuna      
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


Dzis zaczyna się pierwszy poważny turniej przedsezonowy dla rozgrywek w KHL, tradycyjnie jest to już turniej w Sochi:

Biora w nim udział SKA, Lokomotiv Jarosław, Avangard Omsk, Dynamo Ryga, rosyjska druzyna olimpijska i gospodarz HK Sochi.

Mnie zainteresował mecz HK Sochi z Dynamo Ryga. Gospodarze nie rozegrali zadnego oficjalnego meczu tylko wewnętrzny sparing. Ekipa Sochi w zmienionym składzie odeszli O,Dell, Bakos, Boczarow, Połunin, Barulin, Koszetkow, w ich miejsce przyszli trzej nowi gracze z zagranicy którzy nie mieli styczności z KHL , obroncy Ellis, Bertilson,  napastnik, Stromwell, zobaczmy ja się wpasują w zespół. Teraz Ryga , stracili Maione i Vidella, ale straty uzupełniono, obrońcy Berglund i Marshall i w ataku znany z KHL Ullstrom i Ashton i dwukrotny mistrz Szwecji Jacob Berglund. Reszta składu to w większości reprezentanci Łotwy. Ekipa z Rygi zdążyła już zagrać dwa oficjalne mecze, co prawda z ekipami z VHL ale rozgromili mistrza tej ligi 6-1 gdzie z dobrej strony zaprezentowały się nowe nabytki Rygi, mam wrazenie ze druzyna Dymano na ten moment może być lepiej zgrana a kursy na to spotkanie wg mnie powinny być po równo. Ja próbuje zagrać w kierunku zespołu z Łotwy.

Ryga RT kurs 2,95 STS (1-1)  
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 4 sierpnia 2019 09:54 przez kibic-zwierzePanowie mega spadają kursy na Pardubice ze Slovanem. Jakieś informacje o tym?

https://www.betexplorer.com/hockey/europe/mountfield-cup/pardubice-slovan-bratislava/McJgrlhR/
Jak dla mnie to skład Pardubic ciekawszy , lepszych grajków widze w rosterze.
A widamo Slovan z roznymi problemami, głównie finansowymi, choc to akutrat wpływu na mecz towarzyski nie powinno miec
Ja gram

Pardubice RT kurs 3,33 STS

EDIT: Niestety Pardubice bez podstawowych zawodników, przeczytałem minute przed meczem


 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja przeczytałem i postanowiłem skorzystać. Złapałem na live za @3,25. Zobaczymy co z tego będzie. Szkoda, że info o braku podstawowych grajków już po fakcie, ale nie takie rzeczy się dzieją w hokeju więc szanse są.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Turniej w Sochi trwa , druzyny sprawdzaja ustawienia i nowych graczy, za chwile mecz Loko z Dynamem Ryga cos mi mówi ze ekipa Loko po wczorajszej porazce dzis juz w pełnym składzie( prócz zawodników reprezentujacych druzyne olimpijską) postara sie wygrac z Dynamem, ktore wczoraj w pełnym składzie w polu ale z rezerwowym bramkarzem wygrali z SKA 6-5
Sa to testy wiec delikatnie ale ide w Loko

Loko RT kurs 1,9 fortuna (3-2) bardzo szczęśliwe      
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Brakuje czasu, ale kilka zdań na temat spotkania Nowosybirsk - Jokerit. Kurs na Sibir bardzo zachęcający tym bardziej, że jest to mecz towarzyski, gospodarze nieźle spisują się w swojej roli, a Jokerit ma często problemy z grą na wyjazdach. Ostatnie dwa spotkania kontrolna obydwie ekipy wygrały. Wydaje mi się, że poziom obu drużyn nie jest na tyle różny, żeby wystawiać kurs na zwycięstwo gospodarzy w okolicach czterech. Poza tym w meczach między Sibirem, a Jokeritem kiedy w roli gospodarza była ekipa ze wschodu trzy razy wygrali Ci pierwsi, raz padł remis i raz zwyciężyli Finowie. Próbujemy.

Nowosybirsk lub remis @2,38        Fortuna
Sibir Nowosybirsk - Jokerit Helsinki 17:30
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To się spóźniłem bo kolega @rasijskij tez złowil ten mecz a i ja tez celuje dzis w Sibir i to w RT, mam nadzieje , że potwiedza sie informacje o składzie Sibiru i wyjda dzis z Satterim w bramce, zaciagiem finskim i Carronem. Wczoraj grali z mistrzem finlandii HPK było blisko zwyciestwa w regulaminowym czasie a wygladali przyzwoicie na lodzie, dzis licze na jeszcze wiecej swieżosci , która powinna z dnia na dzien przyjsc
Druzyna Jokeritu rozegrała swoj poprzedni mecz z Wikami z Niznekamska i mimo słabego składu Wilkow męczyła sie by wygrac. Mysle ze zawodnikow Sibiru stac tutaj na zwyciestwo. Rok temu o tej porze w podobnych okolicznosciach to Sibir był góra 4-2

Sibir RT kurs 5,2   
Sibir y x kurs 2,38  

EDIT: Szkoda dwóch nie uznanych goli dla Sibiru
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj sie nie udało, choc było lisko to dzis proponuje dubel
Na turnieju w Astanie ( Nuur Sultan, chyba sie nie przestawie), dzis dwa mecze, gospodarze graja z Wilkami z Niznekamska i tutaj ide w strone gospodarzy. Wczoraj bardzo ładnie ograli Bars kazan 6-1, była szybka gra, jakosc , dośc składnie to wyglądało no i skutecznosc, z kolei Wilki w pełnym(no moze bez Murphego) garniturze poległy z kretesem z Avto , które nie grało w najslniejszym zestawieniu, dzis widze win lepszych kadrowo gopspodarzy
I drugi mecz( a w zasadzie pierwszy , bo czasowo o 11). Bars Kazan gra z Ufa. Mimo ze to tylko turniej ale mecz derbowy i zawodnicy to wiedzą, przed Barsami sporo pracy, bo i nowa miotła i nowi gracze, trzeba to wszystko poukladać, z kolie Ufa z kosmetycznymi zmianami a roster przyzwoity i ide w kierunku Saławata. 
Mimo ze to dosc powazny turniej przedsezonowy prosze stawki rozsadne.

Astana RT kurs 1,58  
Ufa z x kurs 1,43  
ako 2,26 fortuna  
Ufa RT kurs 2,18  

Poniżej składy:
 

 Ak Bars:

Bramkarze: Timur Bilyalov (Arthur Misbakhov);

Michael Wickstrand - Igor Ozhiganov, Matthew Frettin - Patrice Cormier - Kirill Petrov;

Albert Yarullin - Andrey Pedan, Justin Azevedo - Vladimir Tkachev - Danis Zaripov;

Christian Henkel - Daniil Zhuravlev, Mikhail Glukhov - Artem Mikheev - Artom Lukoyanov;

Roman Abrosimov - Nikita Lyamkin, Mikhail Fisenko - Artem Galimov - Stanislav Galiev, Dmitry Voronkov, Maxim Marushev.

 

"Salavat Yulaev”:

Bramkarze: Juha Metsola (Andrey Kareev);

Philip Larsen - Grigory Panin, Linus Umark - Sakari Manninen - Maxim Mayorov;

Artyom Sergeev - Evgeny Lisovets, Nikita Soshnikov - Alexander Burmistrov - Dmitry Kugryshev;

Michaił Paszin - Pavel Koledov, Vladimir Zharkov - Alexander Kadeikin - Peter Khokhryakov;

Stanislav Gareev - Zakhar Arzamastsev, Vyacheslav Solodukhin - Vladislav Kartaev - Rodion Amirov.
 
Do góry Bottom