>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

12. Grand Prix Węgier [02 - 04 sierpnia 2019]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Węgier 2019

 



Piątek, 02 sierpnia ▶
#1 Trening ▶ 11:00
#2 Trening ▶ 15:00

Sobota, 03 sierpnia ▶
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 04 sierpnia ▶
#Wyścig ▶ 15:10



Informacje o torze:
Nazwa toru: Hungaroring
Lokalizacja: Budapeszt, Węgry
Pierwsze Grand Prix: 1986
Długość toru: 4.381 km
Liczba okrążeń: 70
Kierunek jazdy: Prawoskrętny
Całkowity dystans wyścigu: 306.630 km
Rekord okrążenia: Michael Schumacher (2004) - 1:19.071



Zapraszam do dyskusji!
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Klika przemyśleń co do weekendu. 
Ma być ciepło, pod 30 stopni czyli jak na Węgry super upały nie będzie. Co w związku z tym?
Dla mnie tutaj Ferrari może być wysoko( jezeli oczywiście znow nic nie nawali w kluczowym momencie). Niemniej jednak faworytem wyścigu jest wg mnie Max. Dla Merca ta temperatura bedzie ciut za wysoka, może pojedyncze kółko nie będzie źle wyglądać ale juz praca opon na dystansie owszem. Honda z Redbullem poprawiają jak tylko mogą kwale ale mam wrażenie ze P1 będzie należało do czerwonego bolidu, nie wiem tylko którego, Max będzie blisko może nawet w pierwszym rzędzie ale chyba jeszcze nie P1, nie mniej jednak charakterystyka toru będzie leżeć Redbullowi i dlatego w wyścigu mimo ze nie łatwo tu wyprzedzać widze win Latającego Holendra. Kwalifikacje ze względu na prace opon na pojedynczym kolku i temperaturę weźmie Ferrari. Tak w skrócie bo z komorki i wakacji jeszcze. Więc tak

GP WĘGIER- Wyścig
Verstappen win kurs 3.8 Fortuna

GP WĘGIER- Kwalifikacje
Vettel win kurs 9
Leclerc win kurs 9
Oba S​TS 
Bardziej poszedłbym w strone Seba ale kursy na tyle atrakcyjne ze mozna zagrac obu.

Jeszcze co do pierwszego treningu to mysle ze najlepszy będzie ktoś z trójki 
Verstappen kurs 3.75
Vettel kurs 7
Leclerc kurs 7
Wsio STS

To tyle na poczatek a poźniej sie zobaczy. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
kamil_1992 304

kamil_1992

Underdog


Kwalifikacje - Węgry (Head to Head) AKO 3,39 - kursy Fortuna  

Ricciardo - Kvyat - 1 - kurs 1,60   Daniel trochę tłoku na torze w decydującym kółku, wydaje się, że  był potencjał na q3

Wczorajsze treningi nie pozwoliły wyciągnąć jakiś daleko idących wniosków, mimo wszystko wydaje mi się, że Renault może tutaj aspirować do miana "solidnych średniaków" i walczyć z McLarenem o miano liderów środka. Tor jest dość techniczny, powinien pasować bolidy Renault lepiej radziły sobie ostatnio na pojedyńczym kółku od Toro Rosso, zresztą w tym bardziej miarodajnym - 1 treningu Kviat i Albon - 13 i 14 miejsce, tak więc bez jakiegoś większego szału. Wyniki z Niemiec oraz widoczny bądź co bądź progres Hondy mimo wszystko zamazują aktualną dyspozycję bliźniaczego zespołu Red Bulla na pojedyńczym kółku, tak więc idę w stronę Daniela, który lubi ten tor, wygrał tu kiedyś w barwach zespołu z Milton Keynes, być może też Kviat po narodzinach dzidziusia będzie trochę niedospany;)

Perez - Stroll - 1 - kurs 1,57   

Russell - Kubica - 1 kurs 1,35   

Dwie następne pary to 11-0 w dotychczasowych kwalifikacjach tak więc wydaje mi się, że tylko przyblokowanie przez kogoś na dystansie decydującego okrążenia lub jakaś niespodziewana awaria może odebrać zwycięstwo któremuś z dwójki Perez - Russell. Poprawki Racing Point działały w Niemczech, tutaj pomimo nowego zawieszenia widać, że ten tor ewidentnie im nie leży o czym wspominał przed weekendem meksykanin. RP z reguły jest lepsze w tempie wyścigowym, ale pojedyńcze kółko może znów być u nich piętą achillesową, tak więc mając na uwadze powyższe, można spodziewać się odpadnięcia Strolla w pierwszym segmencie kwalifikacji i niewiele lepszego, niemniej jednak lepszego występu Sergio Pereza. 

Co do Russella i Roberta, pierwszy trening zamiana sytuacji z Niemiec - Russell testuje nowe części, RK na poprzedniej specyfikacji, nie dziwi zatem różnica 0,6 sek. ponadto Russell był lepszy od Strolla i generalnie miał pozytywne odczucia po treningach. W drugim jechali na (oczywiście w teorii) tym samym sprzęcie, niemniej jednak tutaj 0,5 sek. różnicy. Wiadomo, że trzeba patrzeć z dystansem na to co działo się wczoraj, tak jednak w ten weekend nie powinno być zmiany w czasie Quali, Russell po Niemczech jest zmotywowany, żeby pokazać, że to on jest lepszy i działania zespołu prawdopodobnie również będą iść w tym kierunku.     
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wszystko wskazuje na to że dziś warunki pogodowe bedą miały decydujący wpływ. Jezeli bedzie ciełpło i bez deszczu to duze sznase bedzie miało Ferrari i Redbull, jezeli chłodniej i a nóż widelec popada to widze win Hamiltona któremu moze przeszkodzić jednal Max.
Podałem wczesniej typy na zwyciestwo czerwonych i Maxa w kawlach i tego sie póki co trzymam. dzis spóbuje jednak zagrać takie pary
Kviat - Ricciardo   
Sainz - Raikkonen  
Norris - Grosjean  
ako 4,5 STS      

Pierwsza para: Mysle sobie ze forma STR na tym torze lepsza niz Renault, a Danił podbudowany dobrym wystepem, moze o q3 bedzie im ciezko ale w tej parze stawiam na rosjanina. Dwie kolejne pary o dla mnie przewaga McLarena, który na tym totze bardzo dobrze sie czuje, przyzwoite aero daje im przewage nad bolidami Alfy i Haasa.

Sebastian Vettel 1-3  
Max Verstappen 1-3    
kurs 3,14 STS       

Mysle ze Sebastiana stac tutaj na podnium bez wzgledu na warunki a jezeli przygrzeje zza chmur to kto wie czy nie pierwszy rząd. Max bedzie tutaj groźny i byc moze pierwsze w karierze PP stanie sie faktem.       a miejsce w pierwszej trójce bardzo realne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Węgier - wyścig, niedziela 15:10
Typ: Zwyciezca 1.okrażenia - kierowca z 1.miejsca na starcie - NIE
Kurs: 2.52
  
Bukmacher: Fortuna

W sobotnich kwalifikacjach na torze Hungaroring najlepszym czasem popisal sie po raz pierwszy w karierze Max Verstappen. Holender minimalnie okazal sie lepszy od duetu Mercedesa i to on w niedzielnym wyscigu ustawi swoj bolid na Pole Position. W tym sezonie zawodnik Red Bulla zdaje sie nie miec slabych stron ale czy aby na pewno? Odpowiedz brzmi NIE. Najwieksza bolaczka Verstappena sa jego kiepskie starty. Zazwyczaj traci na nich kilka pozycji. Presja bedzie tym wieksza, ze po raz pierwszy w karierze Max wygral czasowke i moze z psychologicznego punktu widzenia nie udzwignac tego ciezaru. Obok niego ustawia sie dwa Mercedesy, ktore start moga rozegrac zespolowo i cos tutaj namieszac. Dojazd do 1 zakretu jest jednym z najdluzszych w kalendarzu wiec sporo sie tutaj moze dziac. Generalnie zawodnik Red Bulla ma spore problemy z tymi startami i to widac golym okiem dlatego po takim kursie sobie sprobuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Węgier wyścig

Norris - Raikkonen 1
Sainz - Grosjean 1
Perez - Stroll 1

Ako 2.49 STS

Pierwsze dwie pary to dla mnie przewaga dobrego aero i po prostu lepszego bolidu po całości. W parze RP stawiam na doświadczenie jak i lepszego kierowcę. Ciężko tutaj wyprzedzać i czesto start bywa bardzo ważny w wymienieni zawodnicy startują z wyższych pozycji

Bottas - Vettel 2
Kurs 3 STS

Dzis bedzie znacznie cieplej niz wczoraj, nie ma padać i zarządzanie oponami będzie bardzo ważne. Wg mnie Merc nie rozwiązał jeszcze tego problemu i na torach gdzie jest bardzo gorąco sobie nie radzi. Tempo wyscigowe na pośredniej mieszance przy tych temperaturach lepsze będą mieli kierowcy Ferrari . ja stawiam na Seba.
 
 
T 110

tysiaksol1990

Użytkownik
Zamiast NIE po 2.25 , nie lepiej zagrac samego Bottasa po 5.00 ? Ham z 3 pola ma wyprzedzic Ver i jeszcze Bot ? Mozliwe ze z czasem ale 1 okrazenie to malo a i kurs 2 razy wyzszy
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 3 sierpnia 2019 23:41 przez ranczo0123

GP Węgier - wyścig, niedziela 15:10
Typ: Zwyciezca 1.okrażenia - kierowca z 1.miejsca na starcie - NIE
Kurs: 2.52
Bukmacher:
Fortuna


W sobotnich kwalifikacjach na torze Hungaroring najlepszym czasem popisal sie po raz pierwszy w karierze Max Verstappen. Holender minimalnie okazal sie lepszy od duetu Mercedesa i to on w niedzielnym wyscigu ustawi swoj bolid na Pole Position. W tym sezonie zawodnik Red Bulla zdaje sie nie miec slabych stron ale czy aby na pewno? Odpowiedz brzmi NIE. Najwieksza bolaczka Verstappena sa jego kiepskie starty. Zazwyczaj traci na nich kilka pozycji. Presja bedzie tym wieksza, ze po raz pierwszy w karierze Max wygral czasowke i moze z psychologicznego punktu widzenia nie udzwignac tego ciezaru. Obok niego ustawia sie dwa Mercedesy, ktore start moga rozegrac zespolowo i cos tutaj namieszac. Dojazd do 1 zakretu jest jednym z najdluzszych w kalendarzu wiec sporo sie tutaj moze dziac. Generalnie zawodnik Red Bulla ma spore problemy z tymi startami i to widac golym okiem dlatego po takim kursie sobie sprobuje.
Ja pograłem Bottasa po kursie 5 i Hamiltona po kursie 6 bo wydaje mi sie że Czerwoni na oponie z żółtym paskiem z P4 i P5 nie wyprzedzą bolidów przed nimi a raczej będą sie musieli bronić przed McLarenami
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ricciardo wystartuje do GP Węgier z końca stawki. Kierowca Renault otrzymał komplet nowych komponentów jednostki napędowej.
 
kamil_1992 304

kamil_1992

Underdog
 
Verstappen - zwycięstwo - kurs 1,92   
Russell - Kubica - 1 kurs 1,20   
Ako 2,30 - Fortuna   

Tak jak pisał Mark1973 Verstappen i Honda bardzo tu mocni przez cały weekend to się potwierdza to już nie Austria że można było wyczarować kurs na win Maxa przed treningami 30 zł ale wchodzę w to, nawet gdyby holender zepsuł start myślę że odrobi w czasie wyścigu, na zniwelowanie podatku dorzucam Roberta który ewidentnie slabiej ten weekend od Georga. 


 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom