Typy na żywo - Dyskusja [90]

jakubeq93 261

jakubeq93

Niestrzelone karne w Boliwii mnie dzisiaj wykończą.. Teraz miałem pograne X2 w przerwie.

edit. @robin.on.  No to większego pecha chyba mieć nie można.

uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

cytat z dnia 4 sierpnia 2019 01:11 przez jakubeq93Niestrzelone karne w Boliwii mnie dzisiaj wykończą.. Teraz miałem pograne X2 w przerwie.

znam te uczucie... jeszcze nie tak dawno pisalem tu na forum, ze w ciagu jednego dnia mialem 4 niewykorzystane karne i wszystkie w koncowych minutach = wszystkie 4 single poszly... Marne pocieszenie ja wiem - niestety tak to juz jest czasem.
Jak karnych nie ogarniaja to o czym mowa.

Paragwaj
River Plate - Naciona Asuncion, 1 over 0.5 goli, @3.25, 0:0 w 60 minucie, stawka: x3

ostatni

edit

starczy. nic nie wchodzi.
wszedzie underovo.
FT 0:1...
Dziś: postawione: 80j, wygrane: 116.4j, bilans: + 36.4j (8/6)
Wilstermann zepsul dzien.
Zakonczenie dnia.

jakubeq93

cytat z dnia 4 sierpnia 2019 03:27 przez anzelmoala gala same dogi win teraz Baby Face Pascal
Niesamowite walki do tej pory i okropne to rozcięcie Browna. Dziwne jest to, że przerwana, niepełna runda jest punktowa, bo właśnie dzięki niej wygrał Pascal, inaczej byłby remis.

Indonezja
Pusamania Borneo - PSS Sleman, over 0.5 goli w pierwszej polowie, @2.50, 0:0 w 29 minucie, stawka: x3

edit

0:1 w 47 minucie
Dziś: postawione: 6j, wygrane: 15j, bilans: + 9j (1/0)

Otrzymane punkty reputacji: +36

Japonia
V-Varen - Gifu, over 1.5 goli w pierwszej polowie, @2.10, 1:0 w 26 minucie, stawka: x2

edit

1:1 w 45 minucie ( cisneli, cisneli i wycisneli - kusilo zagrac btts a nie over w pierwszej no ale)
Dziś: postawione: 10j, wygrane: 23.4j, bilans: + 13.4j (2/0)