>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

XII kolejka PGE Ekstraligi.

Status
Zamknięty.
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie typujemy i analizujemy mecze XII kolejki PGE Ekstraligi. 

Piątek, godzina 18.00, transmisja w Eleven Sports 1: GKM MRGARDEN Grudziądz - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Piątek, godzina 20.30, transmisja w Eleven Sports 1: Speed Car Motor Lublin - forBet Włókniarz Częstochowa
Niedziela, godzina 16.45 , transmisja w nsport +: Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław
Niedziela, godzina 19.30 , transmisja w nsport +: truly.work Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Panowie co sądzicie o spotkaniu w Lublinie? Przy braku Lamberta ciężko cokolwiek mi stwierdzić. Fajnie niby jeździ ten Lublin, ale wygrali tylko z Grudziądzem i Toruniem, Grisza też ostatnio jakby nie aż tak szybki. W Czewie niby obudził się Miedziak,ale cholera wie jak pojedzie nie przeciwko Toruniowi (albo w Toruniu), Fredka zdecydowanie pod formą i przy słabszej postawie krajowych seniorów może jego punktów zabraknąć. Zagar ma fatalny sezon i myślałem o jego underze 7.5. Nie przywiózł w tym sezonie z wyjazdu więcej niż 7 punktów, w dodatku tu punkty mogą zabierać mu juniorzy (zarówno Lampart jak i z jego drużyny, którzy się chyba w końcu przebudzili) z drugiej strony jedzie 2x na AJ i 2x na Lamparta (w tym raz w parze) i boję się, że na nich zrobi z 3-4 punkty. W wypadku słabszej jazdy Lublina mogą się posypać jakieś RT, a i pewnie młody Lampart może zastąpić swojego brata, jeśli będzie dobrze jechał. Jakieś opinie co do tego typu albo inne propozycje? Częstochowa +4,5 też wydaje się niezłym typem, ale tak jak pisałem, sporo wątpliwości co do postawy poszczególnych zawodników.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Ja tam zdecydowanie jadę w stronę Lublina. Będą chcieli dzisiejszym meczem przypieczętować pozostanie PGE (a przynajmniej uniknięcie ostatniego miejsca bo z barażami różnie jeszcze może być). Kwestią pozostaje bonus ale tutaj nie spodziewam się już żadnych niespodzianek i ten zostanie w Częstochowie. Aczkolwiek ja gram handi -4.5 na Lublin w Fortunie kurs 2.00   . We Włókniarzu jedynym pewniakiem jest Madsen, który swoje spokojnie zrobi i zakręci się około 12 punktów ale reszta to tragedia, Fredka co najwyżej średnio, Zagar w tym sezonie to byłby średniakiem w pierwszej lidze a co dopiero w PGE, Miedziak jak zrobi 3 punkty to dla niego sukces będzie.. Juniorzy spokojnie po stronie gospodarzy (Lublin juniorka u siebie 3,12 pkt  , Czewa juniorka na wyjazdach 2,27). W Lublinie Michelsen i Grisza, którzy na tle dzisiejszych przeciwników spokojnie powinni około 10-12pkt się zakręcić. Miesiąc też pewnie swoje zrobi i coś koło 8-10 przywiezie. Niewiadome to Johnnson i Lampart ale za nich pewnie pojedzie młody Wiktor jeśli któryś dwa razy przywiezie jajo. Ogólnie obstawiam realnie 48-42 może 50-40. 

Dodatkowo:
Miesiąc (-1) - W. Lampart 1 1.85   
Zagar (-1) - Miedziński 1 1.85   

Drugi mecz trudniejszy do typowania ale według mnie warto zagrać over 10 Vaculika (10=zwrot) po kursie 1.70 w Fortunie   . Reszta linii ładnie wyważona, może być różnie a Martin powinien akurat około dyszki się zakręcić. Pewnie GKM to wygra i zgarnie bonus ale buki wystawiły handi (-6.5) co jest już ciężkie do gry.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
power30 18K

power30

Forum VIP
cytat z dnia 2 sierpnia 2019 13:18 przez mirrarJa tam zdecydowanie jadę w stronę Lublina. Będą chcieli dzisiejszym meczem przypieczętować pozostanie PGE (a przynajmniej uniknięcie ostatniego miejsca bo z barażami różnie jeszcze może być). Kwestią pozostaje bonus ale tutaj nie spodziewam się już żadnych niespodzianek i ten zostanie w Częstochowie. Aczkolwiek ja gram handi -4.5 na Lublin w Fortunie kurs 2.00. We Włókniarzu jedynym pewniakiem jest Madsen, który swoje spokojnie zrobi i zakręci się około 12 punktów ale reszta to tragedia, Fredka co najwyżej średnio, Zagar w tym sezonie to byłby średniakiem w pierwszej lidze a co dopiero w PGE, Miedziak jak zrobi 3 punkty to dla niego sukces będzie.. Juniorzy spokojnie po stronie gospodarzy (Lublin juniorka u siebie 3,12 pkt  , Czewa juniorka na wyjazdach 2,27). W Lublinie Michelsen i Grisza, którzy na tle dzisiejszych przeciwników spokojnie powinni około 10-12pkt się zakręcić. Miesiąc też pewnie swoje zrobi i coś koło 8-10 przywiezie. Niewiadome to Johnnson i Lampart ale za nich pewnie pojedzie młody Wiktor jeśli któryś dwa razy przywiezie jajo. Ogólnie obstawiam realnie 48-42 może 50-40. 

Dodatkowo:
Miesiąc (-1) - W. Lampart 1 1.85 
Zagar (-1)
- Miedziński 1 1.85

Drugi mecz trudniejszy do typowania ale według mnie warto zagrać over 10 Vaculika (10=zwrot) po kursie 1.70 w Fortunie. Reszta linii ładnie wyważona, może być różnie a Martin powinien akurat około dyszki się zakręcić. Pewnie GKM to wygra i zgarnie bonus ale buki wystawiły handi (-6.5) co jest już ciężkie do gry.

Pozdrawiam.

Do tego Lublina jakoś przekonania nie mam. Lublin pozostawia lepsze wrażenia w spotkaniach wyjazdowych, niż w meczach u siebie. Nie mają już takiego handicapu toru, jak w 1 lidze - tutaj są pewne restrykcje odnośnie przygotowania toru. O ile porażka z Lesznem (osłabionym bez Małego oraz po części Koldiego) nikogo nie dziwi, to tyle porażka z Zieloną Górą czy też Wrocławiem (bez Tajskiego) była zaskoczeniem - Lublinianie byli faworytem. Ponadto Toruń dobił tu do 42 punktów, a warto dodać iż Motor korzystał z z/z za słabiutkiego AJ'a. Wypadł Lambert, więc jedyną alternatywą jest młodszy z klanu Lampartów.

 
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
cytat z dnia 2 sierpnia 2019 14:22 przez power30


Do tego Lublina jakoś przekonania nie mam. Lublin pozostawia lepsze wrażenia w spotkaniach wyjazdowych, niż w meczach u siebie. Nie mają już takiego handicapu toru, jak w 1 lidze - tutaj są pewne restrykcje odnośnie przygotowania toru. O ile porażka z Lesznem (osłabionym bez Małego oraz po części Koldiego) nikogo nie dziwi, to tyle porażka z Zieloną Górą czy też Wrocławiem (bez Tajskiego) była zaskoczeniem - Lublinianie byli faworytem. Ponadto Toruń dobił tu do 42 punktów, a warto dodać iż Motor korzystał z z/z za słabiutkiego AJ'a. Wypadł Lambert, więc jedyną alternatywą jest młodszy z klanu Lampartów.
 
Mam bardzo podobne odczucia, choć mimo wszystko porażek z Zielonką czy Wrockiem bym się nie czepiał - to bardzo mocne drużyny. Czewa jednak sporo słabsza, ale tak jak napisałeś, z Toruniem się nie popisali i generalnie, mimo że ich mecze fajnie się ogląda to nie są jakimiś pewniakami.
Jak widzisz tego Zegara? Niby w Lublinie chyba bardziej przyczepnie, więc powinno jeździć mu się lepiej, ale jemu w tym sezonie to chyba nigdzie dobrze się nie jeździ...
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
cytat z dnia 2 sierpnia 2019 14:48 przez rodzyn7

Mam bardzo podobne odczucia, choć mimo wszystko porażek z Zielonką czy Wrockiem bym się nie czepiał - to bardzo mocne drużyny. Czewa jednak sporo słabsza, ale tak jak napisałeś, z Toruniem się nie popisali i generalnie, mimo że ich mecze fajnie się ogląda to nie są jakimiś pewniakami.
Jak widzisz tego Zegara? Niby w Lublinie chyba bardziej przyczepnie, więc powinno jeździć mu się lepiej, ale jemu w tym sezonie to chyba nigdzie dobrze się nie jeździ...
Dokładnie, z Wrockiem czy Zieloną oczekiwania były spore ale wyniki nie są jakimś wielkim zaskoczeniem, przed sezonem każdy typował większe baty. Z Toruniem rzeczywiście się nie popisali ale liczę, że tamten mecz był jednorazową wpadką (wszak w rewanżu swoje zrobili). Częstochowa mimo wszystko to nie Wrocek czy Zielona, tutaj robotę robi tak naprawdę tylko Madsen. Zagar jest jednym z najbardziej niepewnych zawodników tj. nikt się nie zdziwi jak przywiezie 7-8 punktów bo jedzie z juniorami, ale też normalnym będzie jak zrobi 4-5 punktów. Jak na zawodnika z numerem 5-13 to niestety jeden z gorszych w lidze w tym sezonie.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Speed Car Motor Lublin - forBet Włókniarz Częstochowa

Ciekawe starcie dziś w Lublinie, ciężko przewidzieć końcowy wynik, a linia na handicap ustawiona, tak że ciężko ją ugryźć. Końcowego rezultatu więc nie ruszam, spróbuję coś innego.


H2H D. Lampart - P. Przedpełski (wszystkie starty) 1 @1.72 Forbet  
Pojedynek słabszych ogniw w swoich drużynach, gram jednak w stronę gospodarza, starszego z braci Lampartów, jego średnia punktowa to 4.50 na mecz. Paweł Przedpełski miewa w tym sezonie przebłyski, jednak na wyjazdach jeździ naprawdę tragicznie, średnio nie zdobywa nawet punktu na bieg. Własny tor i lepsza forma to atuty Dawida i moim zdaniem to on wyjdzie z tego H2H zwycięsko. 

A. Miedziński suma wykluczeń (taśma się nie liczy) - powyżej 0.5 @3.45  
Troszkę ryzykownie, ale czemu nie spróbować, jeśli Adrian zazwyczaj jeździ bardzo ryzykownie i blisko rywali. Zaliczył już w tym sezonie dwa wykluczenia, a dziś w tak wyrównanym meczu, kiedy wynik będzie na styku może zdarzyć się wszystko.

Czy P. Przedpełski wystąpi w biegach nominowanych (musi się pojawić na torze) - Nie @1.45 Forbet  
Tak, jak wyżej myślę że Pawła nie stać dziś na dobry rezultat co będzie skutkowało jego nieobecnością w biegach 14,15.

A. Miedziński powyżej 6.0 pkt.(pierwsze 5 startów) @1.85 Lvbet [zwrot] 
Podoba mi się ambicja i waleczność Adriana, pokazywał już pazur w tym sezonie, choć statystyki tego nie pokazują, liczę że będzie dziś mocno zmotywowany, powalczy w pierwszych 4 startach oraz w biegu nominowanym.

M. Michelsen (-2.0) - P. Miesiac 2 @1.90 Fortuna  
Michelsen ostatnio w niezłej formie, jednak mega waleczny Miesiąc jest u siebie bardzo agresywny i raczej nie szuka kolegów wśród rywali, widać że nie chce zawieźć swoich kibiców. Do tej pory nie zawodzi i w trudnych momentach potrafi "podgonić" wynik, mam nadzieję że dziś będzie podobnie.

W. Lampart (-1.0) - A. Miedziński 2 @2.18 Fortuna  
Kolejna próba na "Miedziaka". Wiktor miał świetny okres w tym sezonie, ostatnio jednak złapał lekki dołek, choć nadal nieźle punktuje. Liczę jednak na doświadczenie Adriana i to, że udowodni jeszcze swoją przydatność w ekipie gości z Częstochowy.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Lublin- Czestochowa +4 2 @ 1,95 forbet  
Lublin - Czestochowa  2 @ 3,12  STS  REMIS 45-45 EEHH
W.Trofimov - J.MISKOWIAK 2 @ 2,3 BET365  tu moj wielblad

lICZE NA B.WYROWNANE SPOTKANIE,A ZBYT MALO CZASU NA OPIS .GL
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław


J. Holder poniżej 4.5 pkt. (pierwsze 5 startów) @2.22 STS  
Chimeryczny Australijczyk nieźle radzi sobie w Anglii, jednak w Ekstralidze idzie mu w tym roku słabo. Nie wiem, ile razy dziś pojedzie, ale nie widzę go w starciach z zawodnikami gości. Może linia trochę niska i ryzykowna, jednak ja spróbuję ją zagrać bez wahania.

M. Fricke powyżej 7.0 pkt. (liczą się wszystkie starty) @1.83 Forbet  
Pora ponownie postawić na jednego z moich ulubieńców, choć mocno się na nim przejechałem w SON. Jednak w Rosji to był chyba tylko wypadek przy pracy, bo Max ponownie jest całkiem szybki, mimo iż wczoraj słabo mu poszło w GP Polski. Myślę jednak że z Get Wellem 8 oczek dla niego nie będzie problemem.

Ch. Holder powyżej 10.0 pkt. (liczą się wszystkie starty) @2.00 Forbet  
Szacun dla tego gościa za postawę, walczy w każdym biegu o punkty dla Torunia. Kibice dzisiejszych gospodarzy bardzo go szanują, a on im się odpłaca świetną jazdą, chociaż w Częstochowie chyba już mu brakło sił, bo po dobrym początku skończył zerami. Życzę mu dziś dobrego startu, a on zrobi wszystko, aby dać swoim kibicom jeszcze trochę radości.

M. Drabik poniżej 1.5 wygranych biegów (pierwsze 5 startów) @2.08 Fortuna  
Liczyłem na niespodziankę Maksia we wczorajszym GP, na pewno bardzo chciał, jednak to już najwyższy możliwy poziom. Dziś typuję jego wygrane biegi, bo pewnie nieźle zapunktuje, ale niekoniecznie będzie wygrywał, to jednak nie jest Wrocław, do tego pewnie będzie odczuwał trud wczorajszych zawodów. Jest faworytem biegu juniorskiego, ale przy dobrym starcie Przemka Liszki raczej nie będzie starał się go wyprzedzić, tylko dowieźć 5-1. Jak będzie, zobaczymy.

M. Janowski poniżej 2.5 wygranych biegów (pierwsze 5 startów) @1.50 Fortuna  
Dobrze radził sobie wczoraj Maciek, jak zawsze równa i stabilna forma przez całe zawody. 3 wygrane biegi jednak na dzisiaj to moim zdaniem zbyt dużo. Ogólnie mało któremu zawodnikowi  w Ekstralidze ciężko wygrać 3-krotnie na terenie rywali, mimo że rywal najsłabszy z możliwych.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
truly.work Stal Gorzów Wielkopolski - Fogo Unia Leszno 


H2H K. Kasprzak - J. Kołodziej 1 (liczą się wszystkie starty) @2.03 Forbet  
Krzysiek Kasprzak nieźle jeździ w Gorzowie, Janusz w tym sezonie zaskakująco dobrze sobie radzi w GP, jest również jednym z filarów Unii, jednak miewa również słabe wyścigi, a dziś myślę że goście postawią się faworytowi, daję większe szanse Kasprzakowi w tym H2H.

Sz. Woźniak (+1.5) - Pio. Pawlicki (-1.5) (liczą się wszystkie starty) 2 @1.95 Forbet  
Fajny kurs z którego zamierzam skorzystać, bo Szymek ewidentnie ma chyba jakieś problemy sprzętowe, bo nie jest ostatnio tak szybki, jak zawsze. Piotrek Pawlicki natomiast jedzie cały czas "swoje", solidnie punktuje, co mecz i nie zalicza większych wpadek. Handi -1.5 powinien pokryć w rywalizacji z Woźniakiem.

bieg juniorski - Unia Leszno wygra @1.40 Forbet  
Tu nie ma co się rozpisywać, jeśli nic dziwnego się nie wydarzy to para Kubera - Smektała bez problemu wygra z juniorami Stali.

B. Zmarzlik liczba wygranych biegów powyżej 2.5 (pierwsze 5 startów) @1.40 Fortuna  
Bartek strasznie ostatnio nakręcony, żużel sprawią mu wielką radość, każdy bieg traktuje, jak finał i robi świetne akcje. Tak naprawdę dzięki jego osobie Stal jest, jak na razie "nad kreską". Trzy wygrane spokojnie powinien pokryć pomimo, że pod taśmą będzie miał za rywali faworytów do mistrzostwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Leszno -6,5 @1,65 ➖
Wrocław -4,5 @1,9 ➕

AKO: @3,22 (ewentualnie w betfanie bez podatku ale Leszno -8,5)

Nie mam pojęcia co się wydarzyło w Gorzowie
Dla mnie dubelek pod tzw. zastawienie domu.
Umówmy się, pomiędzy drużynami jadącymi w dzisiejszych meczach jest różnica klas. Nad Lesznem się trochę zastanawiałem, bo Gorzów u siebie potrafi zaskoczyć, ale bez Thomsena nie mają na to szans. Szymek dalej poobijany i gorzej spasowany niż ostatnimi czasy, Kasprzak jeździ jak za czasów swojego dj-owania, sam Bartek tego nie pociągnie. Tutaj może być pogrom, linia powinna być w okolicach -12,5.

Nie kumam hurraoptymizmu w stronę Torunia. Podobna sytuacja jak z Gorzowem - Doyle i nic więcej. PUK odpalił w poprzednim meczu, więc teraz przewiduję zjazd, być może starszy z Holderów zakręci się w pobliżu dwucyfrówki, ale to dalej daje wynik co najwyżej w granicach 40 punktów i tyle powinna wynosić ta linia. Do Wrocławia wraca Tajski, więc być może nieco słabiej pojedzie Milik, ale wtedy szybko zmienią go Czugunow czy Drabik. Przewaga na juniorce, gdzie drugi bieg da pewnie +4, jak Doyle nie poratuje to po pierwszej serii może być już +10 dla Wrocławia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom