>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 2.08.2019 (piątek)

S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFortuna 1 Liga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Odra Opole - Puszcza Niepołomice
Typ: Odra Opole
Kurs: 2.05
Bukmacher: STS
Analiza: 
Myślę, że Odra może uznać pierwszy mecz sezonu za całkiem udany. Remis z Miedzią w Legnicy na inaugurację myślę, że brali by w ciemno przed meczem. Tym razem przeciwnik wydaje się być nieco lżejszego kalibru. Puszcza ma co prawda taki sam dorobek punktowy jak Odra po pierwszym spotkaniu, jednak nie zaprezentowali się dobrze w domowym meczu z GKS Jastrzębie. Przyjezdni powinni byli zgarnąć tam całą pulę, bo Puszcza pozwalała naprawdę na wiele.
Sądzę, że drużyna z Opola wykorzysta atut własnego boiska i zgarnie dzisiejszego wieczoru swój pierwszy komplet punktów w tym sezonie.
Powodzenia i pozdrawiam.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Spotkanie:  Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Godzina : 20:30
Typ:  Jagiellonia powyżej 1.5 gola
Kurs: 2,90
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Skusił mnie kurs jaki na to spotkanie proponuje ETOTO. Goście z Białegostoku po swoim ostatnim ligowym meczu, który przegrali na własnym stadionie z Rakowem, nie kryli niezadowolenia, ich miny były niczym Merci - wyrażały więcej niż tysiąc słów. Osobiście uważam że w tamtym meczu sprawiedliwym wynikiem był by remis, ale to już za nami. Dziś piłkarze zagrają na wyjeździe w Lubinie. Jestem przekonany że porażka z beniaminkiem i to na własnym obiekcie ich zdenerwowała i to mocno. Jeśli chodzi o spotkania z Zagłębiem to raczej pół na pół, H2H nie pokazuje nam jakiegoś wyraźnego faworyta tych starć. W 2018 roku Jagiellonia 2 razy pokonała w Lubinie gospodarzy strzelając 2 bramki. Ogólnie mam przeczucie że zobaczymy dziś w tym meczu kilka bramek, sportowa złość po ostatniej porażce może wziąć górę i goście mogą to spotkanie nawet wygrać. Ja gram że strzelą minimum 2 bramki bo kurs bardzo zachęcający. 

  190
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia Jupiter League
Spotkanie:  Club Brugge - St Truiden 
Godzina : 20:30
Typ:  Pierwsza drużyna wygra obie połowy - tak 
Kurs: 2,40
Bukmacher: Fortuna 


2 kolejka belgijskiej pierwszej ligi , gdzie główny kandydat do tytułu podejmuje u siebie słabo spisujace się Truiden.

Gospodarze w pierwszej kolejce pewnie pokonali beveren 3-1 , a goście przegrali 1-0 z mouscron.

Dziś myślę będzie podobnie Brugge pierwszy mecz na własnym stadionie .,będą chcieli dobrze się zaprezentować przed własną publicznością strzelając kilka bramek, a jest ku temu okazja bo ich rywale w przygotowaniach do sezonu nie zachwycali :) 

Powodzenia 

  140
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ekstraklasa
Mecz: Arka - Korona
Godz: 18.00
Typ: 2 i -2,5 bramek
Kurs: 5,2
Bukmacher: Fortuna

Kolejne nieporozumienie z wystawionymi kursami. Korona pechowo przegrała z Legią (jak frajerzy widziałem na własne oczy). Dziś powinni powalczyć o 3 pkt. Zespół jest solidny i już w miarę zgrany, pomimo dużych zmian kadrowych. Arka gra słabo. Kielecka drużyna takie mecze musi wygrywać, aby spokojnie myśleć o planie minimum czyli ósemce. Korona jak na polskie warunki gra bardzo fajnie w destrukcji. Chłopaki po straconej pierwszej bramce z Legią fajnie szybko się podnieśli i konsekwentnie grali swoje. Strata drugiej bramki to było jakieś dziwne rozprężenie. Myślami doliczali sobie już 1 pkt w tabeli. Niestety to się zemściło. Nie taka Legia znowu jest słaba. Dziś z Arką Koroną będzie chciała sobie powetować straty z poprzedniej kolejki. Korona wg mnie jest tu faworytem i pewnie zgarnie 3 pkt. Dodatkowo motywacją może być fakt, iż okienko transferowe dla Kielczan nie jest jeszcze zamknięte a ponoć Suzuki (główny sponsor) ma jeszcze coś wyłożyć kasy. Także chłopaki muszą walczyć o miejsce w zespole. Nie przewiduję zbyt wielu bramek. Arka gra słabo i Korona będzie czekała na błąd Gdynian. Sama będzie starała się unikać straty bramki. Arka musi atakować a Korona spokojnie będzie starała się czekać na sposobność do kontry i rozstrzygnięcia spotkania na swoją korzyść.

  100
 
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy II Bundesliga
Godzina  20:30
Spotkanie: FC St. Pauli : Greuther Fürth
Typ : St Pauli strzeli over 1.5 gola
Kurs : 2.05
Bukmacher :  ETOTO

2 kolejka II Bundesligi , wybieram spotkanie FC St. Pauli z Greuther Fürth , Pauli na inaugurację nowego sezonu grali na wyjeżdzie z Arminią i nie brakowało wiele a zdobyli by komplet pkt jednak ostatecznie mecz zakończyli remisem 1:1 tracąc bramkę w 90 min gry , dziś mecz inauguracyjny na swoim terenie i liczę na dobry występ Pauli przed swoja publicznością , Pauli u siebie gra całkiem nie żle i tak np w poprzednim sezonie bilans u siebie to 8-5-4 i br 28:23 , goście natomiast nowy sezon zaczęli od porażki u siebie z Aue 2:0 , co do meczy wyjazdowych Furth to np ubiegły sezon nie grali nic nadzwyczajnego bo jak inaczej nazwać bilans 4-4-9 i br 14:32 , w bezpośrednich meczach ostatnie sezony to zwycięstwa Pauli u siebie 2:0 i 3:0 dlatego liczę że Pauli dobrze zaprezentuje się w tym pierwszym meczu u siebie i zdoła 2 razy umieścić piłkę w bramce Greuther Fürth , zobaczymy jak to będzie !

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Bulgaria
Spotkanie Bistritsa Arda
Godzina 17:45
Typ remis, gosc wygra zwrot 
Kurs 1.78
Bukmacher forbet 
Czwarta kolejka rozgrywek. Gospodarze slabo rozpoczeli sezon, 3 porazki, bramki 2:7. Goscie to beniaminek ale przed sezonem wzmocniony. Goscie do tej pory 1 zwyciestwo i 2 remisy, bramki 3:1. Za Bistrittsa przemawia wlasne boisko, za Arda lepsza forma. Buki lekko faworyzują gosci. Ja idę w kierunku remisu, jesli wygra Arda mamy zwrot stawki. 

 [zwrot] zwrot
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
GODZINA: 17:.30
DYSCYPLINA: siatkówka
MECZ: Polska - Brazylia
TYP: Polska win
KURS: 1,80
BUKMACHER: etoto
ANALIZA:
Hitowe spotkanie drugiego dnia Memoriału Huberta Wagnera. Będzie to trzecie spotkanie obu reprezentacji w czasie ostatniego miesiąca. Podczas Ligi Narodów Polacy rezerwowym składem dwukrotnie pokonali Canarinhos. Obie reprezentacje przygotowują się do turniejów kwalifikacyjnych do igrzysk olimpijskich. W tym turnieju zarówno Polacy jak i Brazylijczycy występują w najsilniejszych składach. Na parkiecie zobaczymy wielkie gwiazdy światowej siatkówki po obu stronach. Po naszej Leon, Kubiak czy Bieniek. W składzie Brazylii natomiast Bruno Rezende, Leal, Wallace czy Lucarelli. Obie drużyny mają ogromną siłę rażenia. Dojście do naszej kadry Leona dużo nam już dało. Wilfriedo nie pokazał w biało-czerwonych barwach jeszcze pełni potencjału, ale we wczorajszym spotkaniu z Serbią zdobył 20 punktów i był najlepiej punktującym zawodnikiem naszej reprezentacji. Dodatkowo spotkanie zakończył asem serwisowym. Polaków będzie wspierać pełna hala 16 tysięcy kibiców w Krakowie. To spory atut naszej drużyny. We wczorajszych meczach Brazylia pokonała 3:0 słabych Finów, a Polacy rozprawili się 3:1 z Serbami. Uważam, że dzisiaj czeka nas trudniejsze spotkanie, ale mimo wszystko uda nam się wygrać.

  100
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia 4 liga Grupa 5
Godzina: 19:00
Spotkanie: Tiller IL - Kolstad
Typ: Under 2.5
Kurs: 2,30
Bukmacher: STS
Analiza:
Ligi norweskie sa z reguły ligami w których spotkania obfitują w dużą ilość bramek. Stąd i "przywiązanie" buków do takiego scenariusza wyrażone bardzo wysokim kursem na wynik under.
W tabeli spotkań u/o ekipy byłyby na dole z wynikami odpowiednio gospodarze 4/13 spotkań overowych przy średniej 1,90 gola na mecz a goscie ze średnią 2,7 norują 6 spotkań overowych na 13 rozegranych. 
U siebie Tller tylko jedno spotkanie w którym padło więcej niż 2 gole przy średnie 1,70 gola na mecz.
Na wyjazdach Kolstad zaliczyli 2 spotkania overowe na 7 rozegranych przy średniej bramkowej 2,4.
Osobiście liczę na wynik 1-1.
Oczywiście to liga bardzo niska, amatorska tak więc i stawkowanie minimalne.

  100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Spotkanie:  Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Godzina : 20:30
Typ:  R. Sirk strzeli
Kurs: 3,15
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Drugie piątkowe starcie w naszej lidze, do Lubina przyjeżdża Jagiellonia, obie ekipy przegrały w minionej kolejce oraz zawiodły swoich fanów, ponieważ oprócz wyników zagrali po prostu słabo, w trochę lepszych nastrojach są goście, którzy na inaugurację wygrali z Arką 3:0 i przez jedną kolejkę byli liderem, Zagłębie zawiodło w obu meczach, najpierw zremisowali z Cracovią, można powiedzieć szczęśliwie, Pasy były drużyną lepszą, następnie ulegli Górnikowi i znowu byli słabsi czy dzisiaj się wreszcie przełamią, rywal na pewno najmocniejszy, z którym przyjdzie się mierzyć Miedziowym na starcie nowego sezonu, pocieszający jest fakt, że Lubin gra lepiej...z mocniejszymi przeciwnikami. Ja przede wszystkim liczę, że Ben van Deal wreszcie wyciągnie wnioski i na szpicy zagra ściągnięty latem Rok Sirk, a nie Tuszyński, który można powiedzieć, że zawodzi odkąd...pojawił się w Lubinie, dla mnie jest niepojęte jak taki zawodnik może co kolejkę grać w podstawowym składzie? Na bramkę Sirka chciałem już zagrać w pierwszej kolejce, ale buki nie wystawiły go w ofercie, a Holender z nieznanych powodów nie wpuścił go na boisko, w drugiej kolejce wszedł na ostatnie kilka minut, dzisiaj liczę, że dostanie przynajmniej jedną połowę, żeby pokazać się lubińskiej publiczności i podbić jej serca. Wyższy kurs na jego bramkę jest w fortunie, ale tam musi zagrać od początku spotkania, a patrząc na decyzje szkoleniowca Zagłębia raczej tak się nie stanie. Drugi typ do jakiegoś dubla, czyli że obie ekipy strzelą minimum po golu, myślę, że nikogo remis nie urządza, a już na pewno nie gospodarzy, którzy nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa w obecnym sezonie, liczę na otwarte spotkanie z kilkoma bramkami, a nie nudne 0:0 i oczywiście na pierwsze zwycięstwo Zagłębia.

 [zwrot] zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia Jupiler League
Spotkanie:  Club Brugge - St Truiden 
Godzina : 20:30
Typ:  Club Brugge handicap 0:1
Kurs: 1,68
Bukmacher: Fortuna

Miesiąc dobrze rozpoczęty więc czas kontynuować passę. Z racji ograniczenia czasowego podczas dzisiejszego dnia pozostały mi do wyboru tylko spotkania wieczorne. Idę wydaję się bezpiecznie w stronę Jupiler League gdzie piętnastokrotny mistrz Belgii oraz jedenastokrotny zdobywca pucharu tego kraju podejmuje zespół z Sain Truiden. Stawiam na co najmniej dwu bramkowe zwycięstwo Bruggi. Zespół z Bruggi dobrze  rozpoczął sezon (zwycięstwo 3:1 z Waasland Beveren na wyjeździe) i widać, że będzie chciał odzyskać mistrzowski tytuł utracony w zeszłym sezonie na rzecz Genku. Goście słabo weszli w ligę notując porażkę przed własną publicznością z Mouscroen Per., w sparingach przed sezonowych też nie zachwycali. Dla mnie faworyt tego spotkania jest tylko jeden i uważam, że miejscowi wygrają spokojnie dwoma bramkami i z dobrym bilansem bramkowym ulokują się na czele tabeli belgijskiej ekstraklasy

  68
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Do góry Bottom