>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

3. kolejka PKO Ekstraklasy (02.08-05.08.2019)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Arka - Korona 
Arka @ 2,70 
Sts

0 punktów po 3 kolejkach? Nie w naszej Ekstraklasie. Sądzę, że dziś Arka będzie górą. I o ile nadal uważam, że zawodnicy z Gdynii są głównym kandydatem do spadku, to bie łudźmy się że będą wszystko przegrywać. W poprzedniej kolejce z Pogonią już wygladali lepiej. I jak pisał komega wyżej gdyby Arka miała troszkę więcej zimnej krwi w ofensywie, to zapewne mieli by chociaż punkt na swoim koncie. Po prostu zagrali dużo lepiej niz na inaugurację z Jagą. Tendencja z formą zwyżkowa, więc może dziś zagrają jeszcze lepiej. 
Korona jak to Korona. Bardzo niewygodny rywal dla kazdego. Poczatek sezonu niezły. Szkoda, ze bie dowiezli remisu z Legią, ale zagrali dobre zawody, zwlaszcza w pierwszej połowie. 
W naszej Ekstraklasie trzeba czasem mieć przeczucie, a te podpowiada mi dziś na zawodników z Trójmiasta. 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
obie strzelą gola 1.67 
Fortuna


Dzisiaj na wieczór na przeciwko siebie staną ekipy, który w poprzedniej kolejce mocno rozczarowały i zawiodły swoich kibiców oraz nas typerów. Zagłębie jak i Jaga przegrały swoje spotkania po bezbarwnych spotkaniach, które doprowadził, że ostatecznie odniesły porażki. Wydawało się, że po wysokiej wygranej w Gdyni, Jagiellonia pójdzie za ciosem i dopisze do swojego dorobku kolejne trzy ważne punkty. Tak niestety się nie stało, zespół wyglądał ospale, i pomimo tego, że oddał więcej strzałów to rzadko poważnie zagrażali rywalom. Zagłębie przegrało w Zabrzu i widać, że również dużo im brakuje do formy z poprzedniego sezonu - choć i ta nie zawsze była wyśmienita. Słabo wypadł Tuszyński, który po raz kolejny szybko został zmieniony przez nowego napastnika. Jednak tu niema co zwalać winy na Tuszyńskiego bowiem to cały zespół pracuj na punkty. Obie ekipy mają potencjał jeśli chodzi o ofensywę, bo właśnie takie nazwiska jak Mudriński, Imaz, Prikryl czy Romanchuk w ekipie gości powinny robić małe wrażenie. Podobna sytuacja jest u gospodarzy, którzy w składzie z Tuszyńskim, Starzyńskim, Boharem w ataku wymaga się trochę więcej. Mam nadzieje, że nie będzie to kolejny mecz z cyklu ''odbył się i zaliczone''. Liczę na zaangażowanie po obu stronach i przynajmniej po jednym golu dla każdej z ekip. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
ŁKS Łódź-Lech Poznań

W Łodzi czeka nas chyba najciekawsze spotkanie tej kolejki. Obie drużyny po dwóch kolejkach mają po 4 punkty. Lech w poprzedniej kolejce zachwycił wszystkich wysokim zwycięstwem nad Wisłą Płock. Lech wygrał w znakomitym stylu. W świetnej formie znajdują się Jevtić, Tiba czy Van Der Hart. ŁKS także prezentuje się dobrze. Całą ligę zachwyca Dani Ramirez. Obie drużyny zmierzyły się rok temu w Pucharze Polski. Wówczas Lech wygrał po dogrywce. Teraz także jest faworytem. Ja tutaj nie proponuję jednak zwycięstwa Lecha, a ilości rożnych ekipy z Poznania. Stał fragmenty gry to w tym sezonie groźna broń Lecha. Świetnie piłki wrzuca Darko Jevtić. W poprzednim meczu z Płockiem Lech wykonał tylko 2 rogi, ale w Gliwicach było ich już 9. Lech dużo więcej roźnych wykonuje na wyjazdach i teraz 6 rożnych nie powinno być problemem dla Lecha mających na składach szybkiego Joźwiaka czy Puchacza. 

Lech over 5,5 rożnych @2,03
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Wisła Kraków- Górnik Zabrze
Typ: Obie drużyny strzelą gola 
Kurs: 1,61

Wisla Kraków słabo rozpoczęła sezon ale powoli wraca do formy. Górnik Zabrze ma za sobą dwa nienajgorsze mecze, wygraną z Zagłębiem i remis z Wisłą Płock. Każdej z drużyny z pewnością przydadzą się punkty mimo, że to dopiero początek sezonu. Wisła już w ostatnim meczu z Lechią radziła sobie bardzo dobrze, miała dużo sytuacji bramkowych a tylko pech chciał że nie dali rady zdobyć ani jednego gola. Narazie na swoim koncie nie mają żadnego zdobytego gola, dziś muszą się już przełamać. Górnik, licząc wszystkie ostatnie mecze, zarówno towarzyskie jak i inne od 10 spotkań strzela przynajmniej jednego gola w każdym z tych spotkań nawet jeśli mecz kończy sie dla nich porażą. W tym meczu liczę na gola dla obu drużyn. 
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Spotkanie:  Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Godzina : 20:30
Typ:  Jagiellonia powyżej 1.5 gola
Kurs: 2,90
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Skusił mnie kurs jaki na to spotkanie proponuje ETOTO. Goście z Białegostoku po swoim ostatnim ligowym meczu, który przegrali na własnym stadionie z Rakowem, nie kryli niezadowolenia, ich miny były niczym Merci - wyrażały więcej niż tysiąc słów. Osobiście uważam że w tamtym meczu sprawiedliwym wynikiem był by remis, ale to już za nami. Dziś piłkarze zagrają na wyjeździe w Lubinie. Jestem przekonany że porażka z beniaminkiem i to na własnym obiekcie ich zdenerwowała i to mocno. Jeśli chodzi o spotkania z Zagłębiem to raczej pół na pół, H2H nie pokazuje nam jakiegoś wyraźnego faworyta tych starć. W 2018 roku Jagiellonia 2 razy pokonała w Lubinie gospodarzy strzelając 2 bramki. Ogólnie mam przeczucie że zobaczymy dziś w tym meczu kilka bramek, sportowa złość po ostatniej porażce może wziąć górę i goście mogą to spotkanie nawet wygrać. Ja gram że strzelą minimum 2 bramki bo kurs bardzo zachęcający. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Arka - Korona
typ: 2/+1,5 bramki w meczu
Buk: fortuna
Dzisiaj Arka Gdynia podejmie przed własną publicznością zespół Korony Kielce. Arka w dwóch dotychczasowych meczach moze jedynie pochwalić się rażącą nieskończonością. Jak do tej pory oddali 7 strzałów na bramki rywali i nie udało im się zdobyć ani jednego gola, natomiast stracili juz 5 goli - 3 z Jagiellonią u siebie i 2 na wyjezdzie z Pogonią. Korona natomiast w pierwszym ligowym meczu zdominowała beniaminka z Częstochowy i przeważała przez całe spotkanie ale udalo im się zdobyć tylko jedną bramkę lecz wywieźli 3 punkty z terenu rywala. W drugim meczu na wlasnym stadionie podejmowali Warszawską Legie i wcale nie byli gorszą drużyną lecz mieli moim zdaniem strasznego pecha w tym meczu i starcili gola w ostatnich sekundach meczu i przegrali. Wierzę że dziś piłkarze Korony będą chcieli się zrehabilitować i pokonają obecnie ostatnią drużynę w tabeli i pokryją over 1,5 bramki w meczu. 
 
bumbumbam 679

bumbumbam

Użytkownik
Spotkanie: ŁKS-Lech
Typ: 2dnb 
  
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS
Analiza:
Trzeba przyznać że po dwóch kolejkach najlepiej grająca drużyna, a do tego najładniej, to Lech Poznań. Nie będę ukrywał, że jestem w szoku bo po przebudowanej drużynie i pozostawieniu na stanowisku Żurawia spodziewałem się Lecha słabego i szybko zmierzającego do wymiany trenera. Tym czasem Lech imponuje pomysłem na granie, wybieganiem i do tego piłkarze którzy są w formie błyszczą indywidualnie ( Jevtica może w naszej lidze niedługo już nie być). To dopiero początek sezonu ( a trzeba pamiętać że rok temu w lidze też dobrze zaczęli i wygrali cztery pierwsze spotkania, a jak się skończyło pamiętamy) i nie będę pisał o faworycie do zdobycia mistrzostwa ale jutro w Łodzi spodziewam się wygranej. Nad beniaminkiem wszędzie widzę zachwyty, a ja trochę tego nie rozumiem. Ok, nie przegrali jeszcze spotkania, super z piłką przy nodze prezentuje się Ramirez ale w pierwszym meczu mimo przewagi liczebnej nie mogli pokonać Lechii będącej myślami w Lidze Europy, a Cracovia na razie wygląda kiepsko i ich ogranie nie sprawia że w meczu z Lechem sobie poradzą. Do tego brakuje w tej drużynie napastnika z prawdziwego zdarzenia. Bardzo mało zagrożenia dzieje się w polu karnym ich rywali i nawet z Lechią mimo, że momentami cisnęli to niebezpiecznie było tylko przy strzałach zza pola karnego. Stawiam na Lecha bez remisu bo trzeba pamiętać że to Ekstraklasa i trzeba być ostrożnym.
 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok typ: powyżej 2,5 gola kurs: 2,00 Forbet   

Dziś o 20:30 w Lubinie dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy miejscowym Zagłębiem, a Jagiellonią Białystok. Miedziowi słabo rozpoczęli sezon notując remis 1-1 z Cracovią i przegrali 1-0 z Górnikiem. Jaga bardzo dobrze zaprezentowała się na wyjeździe w Gdyni gdzie wygrała 3-0, natomiast u siebie przegrali z beniaminkiem z Częstochowy 0-1. W dzisiejszym spotkaniu liczę, że oba zespoły stworzą otwarte widowisko w którym zobaczymy co najmniej 3 bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Mecz: Arka - Korona
Typ: 2
Kurs: 2,85
Bukmacher: Fortuna

Kolejne nieporozumienie z wystawionymi kursami. Korona pechowo przegrała z Legią (jak frajerzy widziałem na własne oczy). Dziś powinni powalczyć o 3 pkt. Zespół jest solidny i już w miarę zgrany, pomimo dużych zmian kadrowych. Arka gra słabo. Kielecka drużyna takie mecze musi wygrywać, aby spokojnie myśleć o planie minimum czyli ósemce. Korona jak na polskie warunki gra bardzo fajnie w destrukcji. Chłopaki po straconej pierwszej bramce z Legią fajnie szybko się podnieśli i konsekwentnie grali swoje. Strata drugiej bramki to było jakieś dziwne rozprężenie. Myślami doliczali sobie już 1 pkt w tabeli. Niestety to się zemściło. Nie taka Legia znowu jest słaba. Dziś z Arką Koroną będzie chciała sobie powetować straty z poprzedniej kolejki. Korona wg mnie jest tu faworytem i pewnie zgarnie 3 pkt. Dodatkowo motywacją może być fakt, iż okienko transferowe dla Kielczan nie jest jeszcze zamknięte a ponoć Suzuki (główny sponsor) ma jeszcze coś wyłożyć kasy. Także chłopaki muszą walczyć o miejsce w zespole. Kurs z podpórką remisem też jest atrakcyjny 1,53 lub wygrana Korony i -2,5 bramki - 5,2. Polecam.
 
U 39

uzytkownik-165580

Użytkownik
piłkarze którzy są w formie błyszczą indywidualnie ( Jevtica może w naszej lidze niedługo już nie być).
Skąd to info, że Jevtica może nie być w Ekstraklasie?
Z tego co mi wiadomo, to był wystawiony na listę transferową, ale sam poprosił władze Lecha, żeby go nie sprzedawały, bo ma jeszcze coś do udowodnienia w Poznaniu. Koledzy z szatni wybrali go na kapitana. Ma szacunek i dobrze mu tu gdzie jest. Poza tym Lech nie potrzebuje pieniędzy, a Jevtic nie jest już pierwszej młodości, więc raczej nikt za niego nie wyłoży jakich wielkich pieniędzy.
 
L 221

l10

Użytkownik
Raków-Cracovia
Under 2,5 | STS 1,60

Raków po fatalnym występie na rozpoczęcie sezonu udał się Bialegostoku, gdzie mierzył się z Jagiellonią. Zrehabilitowali się w 100% wygrywając mecz 1-0. Ciężko powiedzieć czy Raków tym meczem wszedł na swój poziom, którego oczekują kibice czy po prostu to był słabszy mecz Jagi. Na pewno co można zauważyć po tych dwóch kolejkach to to, że Raków to drużyna underowa.Rozegrali dwa mecze, w których wpadły łącznie tylko 2 bramki. Cracovia na rozpoczęcie sezonu pojechała do Lubina, gdzie zremisowała z Zagłębiem 1-1. Kolejny mecz to przegrana u siebei z ŁKSem 1-2. Po meczach Cracovii także widać że to drużyna typowa underowa. Wszystkie ich ostatnie mecze kończyły się strzeleniem  i straceniem maksymalnie 1 bramki w 90 minutach. Mecz z ŁKSem wydaje mi się w tym przypadku zwykłym potknięciem, które nie wydarzy się ponownie w Bełchatowie i dlatego też gram w tym meczu typ UNDER 2,5.
 
bumbumbam 679

bumbumbam

Użytkownik
cytat z dnia 2 sierpnia 2019 15:13 przez patryk.probet

Skąd to info, że Jevtica może nie być w Ekstraklasie?
Z tego co mi wiadomo, to był wystawiony na listę transferową, ale sam poprosił władze Lecha, żeby go nie sprzedawały, bo ma jeszcze coś do udowodnienia w Poznaniu. Koledzy z szatni wybrali go na kapitana. Ma szacunek i dobrze mu tu gdzie jest. Poza tym Lech nie potrzebuje pieniędzy, a Jevtic nie jest już pierwszej młodości, więc raczej nikt za niego nie wyłoży jakich wielkich pieniędzy.
Ja o żadnym infie że ma go nie być w ekstraklasie nie pisałem ale jak zagra cały sezon na takim poziomie jaki ma potencjał to uwierz że na 26 latka ( rok młodszy Valencia który odszedł też nie jest pierwszej młodości?) znajdą się chętni. Przykładowo 5mln to są drobne dla poważnych klubów, a Lech który nie potrzebuje pieniędzy ( rozbawiło mnie to, Rutkowscy prawie jak szejkowie) na pewno za tyle by go sprzedali. Po za tym za rok mu się kończy kontrakt więc może nikt nie będzie musiał wykładać "wielkich" pieniędzy
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
X2 @2,04 Fortuna     

W tej kolejce postanowiłem zagrać właśnie ten typ. Wahałem się długi czas, ponieważ rywalem Śląska będzie Legia czyli rywal który może wygrać w okolicznościach takich że nikt by się nie spodziewał. Drużyna z Warszawy jako jedyna awansowała dalej i tylko ona może podbić Europę z naszych polskich zespołów. Powiem szczerze że oglądałem tylko 30 minut meczu z KUPS ponieważ nie dało się na to patrzeć. W tym sezonie mecze Legii są na prawdę na słabym poziomie, mimo to że w zespole jest tyle indywidualności m.in. Gvilia, Novikovas, Carlitos to jeżeli chodzi o zgranie wygląda to na razie kiepsko. Przegrali mecz z Pogonią, ostatnio wygrali w Kielcach rzutem na taśmę. Dwumecz z drużyną Fińską wygrany spokojnie dlatego że tamci byli jeszcze gorsi i szczerze mówiąc dziwię się że takie "ogórki" trafiły do Ligi Europy. Jeżeli chodzi o Śląsk, też nie wygląda to jakoś wyśmienicie. Póki co wygrali obydwa mecze, są wiceliderem lecz nie zachwycał bym się tym bo to Śląsk. Ktoś kto nie śledzi tego zespołu co rok to nie wie jak on może grać co mecz. To jest taka sinusoida że nie da rady się z tym połapać. Ja kibicuję WKS-owi już 10 lat i od nich można się spodziewać wszystkiego. Gra Wrocławian nie wygląda tragicznie, ale nadal panuje lekki chaos, wygrana z Wisłą ? Bicie w mur, kilka składnych akcji a zwycięstwo dzięki pięknej bramce Stiglca. Drugi mecz z drużyna Piasta jak wyglądał ? 1 połowa - chaos i strata gola, druga - bicie w mur ale Piast pokazał że lubi tracić gole na własne życzenie i dał się zepchnąć całkowicie do defensywy w ostatnich minutach co skutkowało golem Exposito - bądzmy szczerzy po prostu znalazł się w polu karnym, a póniej faul na Broziu, swoją drogą karny prawidłowy i na szczęście Łukasz go wykorzystał. Podsumowując obie drużyny mają swoje problemy, nie grają ładnej piłki ale kursy faworyzują Legię. Dlatego też próbuję grać X2, wydaję mi się że tutaj remis jest na prawdę bardzo możliwy i Śląsk jest w stanie urwać Legii punkty,a drużyna z Warszawy na prawdę potrafi zaskoczyć bardzo negatywnie więc nie wykluczam nawet wygranej Wrocławian. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, ale mam nadzieję że okażą się słuszne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Wisła - Górnik powyżej 2.5 1.85

Typ na przełamanie. Mamy początek sezonu, wszystkie drużyny się rozkręcają i o dziwo do tej pory pada bardzo mało bramek. Zarówno Wisła jak i Górnik w tym sezonie po dwa mecze poniżej 2.5, a przeciez w zeszłych rozgrywkach były to ekipy, w których spotkaniach padało naprawdę sporo goli - średnio około 3 na mecz. Wisełka trafiła jednak na początku na bardzo solidne defensywy czyli Lechię i Śląsk. Nieco gorzej wygląda to u Zabrzan, którzy potrafili strzelić tylko jednego gola przeciętnej Wiśle Płock. W poniedziałkowym pojedynku liczę jednak na ataki krakowian od pierwszej minuty, bo przed własną publicznością muszą szukać punktów i to w meczu z przeciętnyn Gornikiem. Prognozuję wymianę ciosów i dużo sytuacji podbramkowych. Zabrzan też na pewno nie zadowolo bezbramkowy remis i bronić się nie będą. Warto dodatkowo zwrócić uwagę na fakt, że od 2011 roku oba zespoły zagrały ze sobą 20 razy z czego tylko raz padł bezbramkowy remis, a 11 meczów zakończyło się wynikami powyżej 2.5.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik


Raków Częstochowa - Cracovia 

TYP: Raków 

Kurs: 2,65  Efortuna

Raków w 3 kolejce podejmie u "siebie" Cracovię, która klasycznie już notuje słaby start sezonu. Pasy nie wygrały po przerwie letniej ani jednego meczu, odpadli z pucharów i ostatnio przegrali u siebie z ŁKSem pokazując totalną indolencję w ataku. Raków przegrał w słabym stylu pierwszy mecz natomiast w drugim pokonali Jagę na trudnym terenie i pokazali, że początkowo chyba hamował ich stres. Widzę tutaj dużą szansę dla Rakowa na pokonanie Cracovii w beznadziejnej formie. Częstochowianie poza tą nieszczęsną porażką z Koroną Kielce zanotowali same zwycięstwa od początku lipca. Kurs moim zdaniem bardzo wysoki na to, że powiedzmy na neutralnym ograją drużynę Probierza. Nie wiem co się dzieje na początku sezonu z Pasami, ale to samo było rok temu i musieliśmy czekać aż do końca września na dobrą grę Krakowian. Dzisiaj stawiam na Raków. który nie będzie musiał  nawet być w swojej najlepszej formie zeby wygrać ten mecz. 
 
maialen93 68

maialen93

Użytkownik
04.08.2019 godzina 17:30
Legia Warszawa - Slask Wrocław

TYP: 1
Kurs 1.87
Fortuna

W niedziele w Ekstraklasie Legia Warszawa w meczu 3 kolejki ligowej PKO Ekstraklasy podejmie na Łazienkowskiej Slaska Wrocław. Początek sezonu w wykonaniu piłkarzy ze stolicy jest bardzo słaby a w kuluarach mówi sie już nawet o zwolnieniu trenera Vukovicia. Druzyna co prawda przeszła 2 rundy eliminacji Ligi Europy, ale styl w jakim to zrobiła nie napawa optymizmem. W Ekstraklasie z kolei Warszawianie mają na koncie 3 punkty po swóch meczach, zdobywając je w ostatniej kolejce z Koroną Kielce w dośc szczesliwych okolicznosciach. Ich rywal Slask Wrocław z kolei wszedł w sezon bardzo dobrze, bowiem ugrał komplet 6 punktów. Gra zespołu trenera Lavicki jednak nie wygląda najlepiej i wydaje mi sie, że drużyna ta zawdziecza tę zdobycz głównie tym, że zagra z bardzo słabymi rywalami. W niedziele Legia na pewno bedzie bardzo zdeterminowana i trener Vukovic wystawi tutaj bardzo mocny skład chcac zgranac pełna pule. Legia ma bardzo dobry bilans ostatnich spotkan ze Slaskiem wiec ja postawie tutaj typ na zwycięstwo gospodarzy.
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Piast - Pogoń
obie strzelą kurs 1,85
STS

Piast w tym sezonie w lidze jak i w europejskich pucharach rozegrał 7 spotkań w których zdobył 9 bramek i stracił 13 bramek. Nie było w wykonaniu Piasta meczu w których typ obie strzelą nie został by pokryty. Ich ofensywa nawet bez sprzedanego Valencii jest na niezłym poziomie a o defensywie szkoda gadać, bo dziurawa jest jak szwajcarski ser o czym może świadczyć to że w dwumeczu z łotewską FC Rygą traci aż 4 bramki.
Pogoń to po dwóch kolejkach Ekstraklasy nieoczekiwany lider. W pierwszej kolejce pokonali przy Łazienkowskiej Legię Warszawa wygrywając 2-1. W poniedziałek długo męczyli się z Arką Gdynia ale 2 gole strzelone w ostatnich 20 minutach spotkania dały im zwycięstwo 2-0. Jak widać stracili tylko jedną bramkę ale w wygranym meczy z Arką goście mieli w pierwszej połowie kilka dogodnych szans i ten mecz mógł się zakończyć innym wynikiem niż zwycięstwo Pogoni.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Jagiellonia 2:2

R. Sirk strzeli @3,15 etoto
 [zwrot]  Sirk nie zagrał, widać van Deal nadal w niego nie wierzy, dziwna sytuacja, że ściągają napastnika, a wyżej ceniony jest nadal Tuszyński, nie wiem za co...
obie strzela @1,76 Totolotek   

Drugie piątkowe starcie w naszej lidze, do Lubina przyjeżdża Jagiellonia, obie ekipy przegrały w minionej kolejce oraz zawiodły swoich fanów, ponieważ oprócz wyników zagrali po prostu słabo, w trochę lepszych nastrojach są goście, którzy na inaugurację wygrali z Arką 3:0 i przez jedną kolejkę byli liderem, Zagłębie zawiodło w obu meczach, najpierw zremisowali z Cracovią, można powiedzieć szczęśliwie, Pasy były drużyną lepszą, następnie ulegli Górnikowi i znowu byli słabsi czy dzisiaj się wreszcie przełamią, rywal na pewno najmocniejszy, z którym przyjdzie się mierzyć Miedziowym na starcie nowego sezonu, pocieszający jest fakt, że Lubin gra lepiej...z mocniejszymi przeciwnikami. Ja przede wszystkim liczę, że Ben van Deal wreszcie wyciągnie wnioski i na szpicy zagra ściągnięty latem Rok Sirk, a nie Tuszyński, który można powiedzieć, że zawodzi odkąd...pojawił się w Lubinie, dla mnie jest niepojęte jak taki zawodnik może co kolejkę grać w podstawowym składzie? Na bramkę Sirka chciałem już zagrać w pierwszej kolejce, ale buki nie wystawiły go w ofercie, a Holender z nieznanych powodów nie wpuścił go na boisko, w drugiej kolejce wszedł na ostatnie kilka minut, dzisiaj liczę, że dostanie przynajmniej jedną połowę, żeby pokazać się lubińskiej publiczności i podbić jej serca. Wyższy kurs na jego bramkę jest w fortunie, ale tam musi zagrać od początku spotkania, a patrząc na decyzje szkoleniowca Zagłębia raczej tak się nie stanie. Drugi typ do jakiegoś dubla, czyli że obie ekipy strzelą minimum po golu, myślę, że nikogo remis nie urządza, a już na pewno nie gospodarzy, którzy nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa w obecnym sezonie, liczę na otwarte spotkanie z kilkoma bramkami, a nie nudne 0:0 i oczywiście na pierwsze zwycięstwo Zagłębia.





 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik


Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Za niecałą godzinę w Lubinie Miedziowi podejmą gości z Białegostoku. W poprzedniej kolejce oba zespoły musiały uznać wyższość swoich rywali. Górnik Zabrze pokonał na własnym stadionie lubinian 1-0. Natomiast Jaga przegrała na własnym stadionie z beniaminkiem z Częstochowy. Raków wygrał w Białymstoku 1-0 sprawiając przy tym nie lada niespodziankę. Jak widzę dzisiejsze starcie? Wydaje mi się, że gospodarze zainkasują 3 punkty, ale w tej lidze wszystko jest możliwe. Najbardziej rozsądnym typem na ten mecz jest zagranie na to, że obie drużyny strzelą bramkę. BTTS w spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padł cztery mecze temu, więc jest idealna okazja na to, aby go zrobić. Każde serie się kiedyś kończą, a ja uważam, że ta dobiegnie końca dziś wieczorem. Miedziowi potrafią zagrać dobre spotkanie, a tym bardziej przed własną publicznością, a Jaga to zespół, który od kilku sezonów stara się być w czołówce ligi i w większości przypadków jej to wychodzi. Spodziewam się otwartego spotkania. Zagłębie ma po dwóch kolejkach zaledwie jeden punkt wywalczony w 1. kolejce w starciu z Cracovią, a Jaga zamiast sześciu "oczek", jak planowała, ma ich o trzy mniej. Obydwie drużyny potrafią grać do przodu, efektywnie, a czasem nawet efektownie. Wiadomo jak to bywa w naszej lidze, ale jestem dobrej myśli i liczę, że piłka zatrzepocze w siatce te 2-3 razy, a obie ekipy zdobędą przynajmniej po bramce. Tak się składa, że poznaliśmy już składy obu drużyn, a te prezentują się następująco:

Zagłębie: Forenc, Kopacz, Guldan, Oko, Balić, Czerwiński, Tosik, Poręba, Zivec, Starzyński, Szysz
Jagiellonia: Węglarz, Wójcicki, Mitrović, Arsenić, Bodvarsson, Pospisil, Romanczuk, Imaz, Prikryl, Camara, Klimala

Tacy piłkarze jak Starzyński, Pospisil, Imaz, Camara, Zivec, czy Szysz będą starać się o to, by te bramki w tym meczu padły. Liczę na to, że nie ujrzymy bezbramkowego remisu, bo niektórzy piłkarze spośród 22 wybranych przez obu trenerów naprawdę potrafią coś więcej, niż tylko kopnąć prosto piłkę. To dopiero trzecia kolejka, więc o żadne murowanie dostępu do bramki nie powinno mieć miejsca. Otwarty mecz to coś czego oczekuję, jak już wspominałem. Sytuacje w tym meczu będą, o to jestem pewien. Byle zawodnikom obu drużyn nie zabrakło skuteczności. Moje dwie propozycje to:

BTTS @1.67 2-2
BTTS + over 2.5 @2.17 2-2


Zdarzenia i kursy pobrane z Fortuny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 ŁKS Łódź - Lech Poznań
Lech DNB (w przypadku remisu zwrot) @ 1.81 
Fortuna


Spotkanie gdzie spróbuję pograć zwycięstwo Lecha, ale trochę się zabezpieczę. ŁKS po domowym remisie u siebie z Lechią, w ostatnim tygodniu pokonał na wyjeździe 1:2 Cracovię. Ta wygrana bowiem była zasłużona, bo ŁKS oddał więcej strzałów na bramkę rywala, stwarzała sobie sytuacje, które oczywiście zamienił na gole, i co najważniejsze był zespołem, który pracował na boisku przez 90 minut. Moskal ma pomysł na tę drużynę i efekt obecnie jest bardzo dobry jak na beniaminka. Kolejorz w ostatniej kolejce wygrał 4:0 z zespołem z Płocka. Dużo się czyta, że z tak słabą drużyna to każdy powinien sobie poradzić. Nasza liga ma to do siebie, że tu każdy z każdy może wygrać, a kolejka nigdy nie jest równa następnej kolejce. Lech rozegrał bardzo dobre zawody przez co wygrał 4:0, a nie to, że Wisła w tym dniu była taka słaba. W dobrej dyspozycji od początku sezonu wydaje się być Jevtić, który z opaską kapitana haruje na boisku za dwóch. Po kontuzji wraca Christian Gytkjaer, który wszedł z ławki i zanotował dwa trafienia, a na dodatek stawianie na młodych przynosi efekty. Tak naprawdę to słabo wierzyłem w to, że trener Żuraw w dwóch pierwszych kolejkach coś ugra, a tu taka niespodzianka. Dzisiaj kolejny trudny teren dla Lecha. Jest to mecz gdzie trzeba zagrać na 200% i być przez 90 minut skoncentrowanym. Obie drużyny będą chciał pójść za ciosem i wygrać to spotkanie, ale to jakość i doświadczenie w Lechu przemawia za tym, że to oni dzisiaj dopiszą sobie kolejne trzy punkty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom