>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pokerstars gra po wpłacie Skrill

kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was już korzystał z wpłaty Skrill od kiedy ostatnim czasy ta opcja znów wróciła na Starsy? Od zmian przepisów nie grałem a mam chęć delikatnie sobie przypomnieć dobre czasy za drobne i zastanawiam się czy nie ma z tym problemów. A i może głupie pytanie, ale jak teraz wygląda sprawa legalności gry na PC ? Stosujecie jakieś zabezpieczenia? ????
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Czyli najlepiej bez VPN normalnie na PC i trustly? A wiesz może jak się ma sprawa z appką na smartfonie?
 
ewaelo88 15

ewaelo88

Użytkownik
Normalnie mozna grac.
Polecam Ci przeczytac moj post w dziale sieci pokerowe ---&gt; pokerstars
Na PP jest bardzo dobra apka i niezle bonusy i misje z misji mozna 100$ zgarnac a sa proste typu zagraj turnieh sit go rozegraj 25 rozdan itp.
Jesli nie bedziezz wyplacal lub wplacal powyzej 10k to trustly jest 99% bezpieczne
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dzięki za info ;) Ja myślę o grze hobbystycznej do kilkuset zł więc raczej mieszcze się w &quot;bezpiecznych&quot; sumach ????
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Tak dla pewności spytam, czyli można grać w pokerstars poprzez przelewy z np. Skrill? Wypłaty także są bezpieczne? Nikt nie będzie dochodził skąd, po co itd,? Czy dzięki temu można normalnie grać w serwisach nielegalnych w Polsce? :) To takie proste? 
Myślałem też o ecoPayz. Nie wiem czy to działa na podobnej zasadzie jak Skrill, że podajesz im login i hasło do banku, wiecie o co chodzi. Nigdzie tego nie wyczytałem. Zastanawia mnie też forma wypłaty pieniędzy. Co jeśli na twój bank przyjdzie kwota załóżmy kilku/kilkunastu tysięcy złotych. Nikt nie będzie sprawdzał skąd ta kwota pochodzi? Wiecie jak to działa?
 
Do góry Bottom