>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 1.08.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 20.30
Spotkanie: Sturm Graz- Haugesund
Typ: będzie + 2,5 gola w meczu 
Kurs: 2,01
Bukmacher: Fortuna 
Analiza: 
Spotkanie pomiędzy austriackim Sturm Graz a norweskim Haugrsund. Pierwszy mecz zakończył się korzystnie dla zespołu z Norwegii bowiem na własnym stadionie wygrali oni 2:0. Sturm Graz nie zdołał zdobyc ani jednego gola jednak wyglądali w tym meczu nie gorzej niż gospodarze, mieli kilka sytuacji bramkowych jednak zabrakło im szczęścia. Dziś jeśli chcą myśleć o awansie muszą wygrać i to wygrać z zapasem kilku bramek. Sturm Graz w lidze austriackiej kojarzy mi się z bardzo overową drużyną stąd też myślę, że i w tym spotkaniu zobaczymy kilka goli z ich strony. A Haugesund z pewnością nie będzie chciało spisać na straty pierwszego meczu i w tym też wykaże pełne skupienie i mobilizacje. Każdy gol Sturm Graz będzie dodatkowo mobilzował Haugesund do otwarcia a zespół z Austrii na pewno nie odposci sobie tego meczu. Dlatego też proponuję over bramkowy w tym spotkaniu po ładnym kursie- u większości bukmacherów powyżej 2. 

   101
​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Europy
Godzina : 16:00
Spotkanie: Astana - Santa Coloma
Typ : Astana (-3.5)
Kurs : 2.17
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Gospodarze są faworytem dzisiejszego starcia i moim zdaniem wysoko pokonają swoich rywali z Andory. Astana jest liderem w Kazachskiej ekstraklasie, a mają tam z kim grać, bo rywalizują m.in. z Kairatem, Tobolem, czy Ordabasami, a to już nieźle radzące sobie w Europie drużyny. Kazachowie odpadli z kwalifikacji Ligi Mistrzów z rumuńskim Clujem, po wyrównanym dwumeczu ostatecznie przegrywając w dwumeczu 2-3. Coloma odpadła w przedbiegach z Feronikeli, ekipą z Kosowa, która w I rundzie poległa z TNS. Te wszystkie drużyny nie powalają na kolana, co tylko pokazuje, jak słaby w tym sezonie jest mistrz Andory. Mimo to w Andorze padł bezbramkowy remis, co było ogromną niespodzianką. Przeanalizowałem sobie poczynania w Europie drużyn z tego kraju. II runda eliminacji LE to maks, co zazwyczaj osiągają. U siebie zazwyczaj jest nieźle (Santa Coloma rok temu wygrała z Valur 1-0, a dwa lata temu z Osijek przegrała 0-2), jednak na wyjazdach kończy się zazwyczaj przynajmniej 3-bramkowymi porażkami. Poziom drużyn andorskich, czyli Santa Coloma, St. Julia, czy UE Erdogany jest porównywalny i wszystkie solidarnie wysoko przegrywają na wyjazdach. W tym roku Erdogany odpadło w I rundzie z Dinamem Tibilisi przegrywając na wyjeździe 0-6, St. Julia w preeliminacjach odpadło ze znaną nam wszystkim Europa FC (na wyjeździe 0-4 w czapkę). Honoru broni mistrz, jednak jest jeszcze w tych rozgrywkach tylko dzięki temu, że występował w el. do LM. Astanę doskonale znamy, bo występowała w ubiegłorocznej fazie grupowej LE. Nie widzę tu innej możliwości, jak wysoka wygrana Kazachów, którzy są o dwie klasy lepsi od rywala, do tego dochodzi atut własnego boiska i przewiduję tu przynajmniej 4-bramkowe zwycięstwo faworytów.

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Europy
Godzina : 18:30
Spotkanie: Hacken - AZ Alkmaar
Typ : over 2,5 gola
Kurs : 1,94
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nowy miesiąc, licznik wyzerowany i startujemy od początku. Dziś na tapetę leci mecz kwalifikacji Ligi Europy pomiędzy szwedzkim Hacken, a holenderskim AZ Alkmaar. Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, co było dużym zaskoczeniem, gdyż zazwyczaj drużyna z Alkmaar zdobywa bramki na swoim terenie. Tym razem zawodnicy zajęli się kopaniem z przeciwnikiem, a nie strzelaniem goli co owocowało kartkami. Przewagę w posiadaniu piłki oraz w strzałach mieli miejscowi, ale niestety nie potrafili wypracować sobie żadnej zaliczki przed rewanżem. Pocieszające jest jednak to że drużyna z Alkmaar to bardzo overowy zespół i nie przeszkadza im czy grają u siebie, czy na wyjeździe. W ubiegłym sezonie Eredivisie zdobyli 64 bramki w 34 meczach co daje średnią prawie 2 gole na mecz. Gospodarze zespół z Goeteborga w ostatnich 6 spotkaniach na swoim obiekcie strzelali przynajmniej jedną bramkę w meczu i dzisiaj liczę na podtrzymanie tej passy. O bramkę holendrów jestem spokojny. Każdy gol, który otworzy ten mecz zwiększa szansę  na powodzenie typu. Myślę, że kibice dzisiaj zobaczą co najmniej 3 gole.

  94
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga EuropyGodzina : 19:00Spotkanie: HSK Zrinjski - FC UtrechtTyp : Utrecht - 1 handicap Kurs : 2.60Bukmacher: ETOTO Analiza:

W pierwszym meczu mimo zdecydowanej przewagi Utrechtu mecz zakończył się remisem 1:1. Gospodarze oddali 13 celnych strzałów zdobyli tylko 1 gola. Zespół Bosniakow z tego co wyczytałem został przetrzebiony przed tym sezonem. Z klubu odeszło 18 graczy i trener. Zatrudniono 11 nowych, ale wszyscy za darmo, więc szału nie ma. Zrinjski słabo radzi sobie też w swojej lidze bo tym nowym składem zdobyli dotąd tylko 1 bramkę. Utrecht i potencjał ofensywny tej drużyny pozwala optymistycznie patrzeć na wynik tego meczu. 

  100
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dyscyplina: Siatkówka – Memoriał H.J. Wagnera

Godzina: 17:00

Spotkanie:  Polska - Serbia

Typ: powyżej 180,5 punktów w meczu

Kurs: 1,84

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:

Dzisiaj rozpoczyna się Memoriał H. J. Wagnera, który dla naszej reprezentacji będzie ostatnim sprawdzianem przed turniejem kwalifikacyjnym do Olimpiady. Na początek Polska zagra z Serbią. Nasi prawdopodobnie wystąpią w najsilniejszym składzie i bukmacherzy wyraźnie faworyzują naszą reprezentację. Jednak ja uważam, że nie będzie to jednostronny mecz. Serbia to również mocna drużyna i będzie się chciała pokazać z jak najlepszej strony. Dodatkowym powodem dla którego stawiam na over punktowy jest to, że jednak jest to tylko sprawdzian przed najważniejszym turniejem w roku. Myślę, że obu ekipom raczej ciężko będzie utrzymać maksymalną koncentrację przez cały mecz i dlatego prawdopodobne są przynajmniej cztery sety w tym meczu. Wynik 3-1 daje duże szanse na przekroczenie linii 180 punktów w meczu.

  84
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 6,8K

silo

Użytkownik
DyscyplinaPiłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:45
Spotkanie: Esbjerg - Soligorsk
Typ: Esbjerg
Kurs: 2,05
Bukmacher: STS
Analiza
Duńska drużyna bardzo mocno skomplikowała sobie sprawę awansu do kolejnej rundy, przegrywając bardzo niepotrzebnie na Białorusi 2:0. Mówię niepotrzebnie, bo Esbjerg zagrało tam naprawdę ciekawy mecz i spokojnie mogli z tamtego terenu wywieźć nie tylko remis ale nawet zwycięstwo. Sprawa awansu nie jest do końca jeszcze zamknięta - bukmacherzy wystawiają kursy rzędu prawie 5 na awans dzisiejszych gospodarzy i trudno się dziwić, bo Soligorsk na pewno poszuka sobie tutaj swojej szansy i w przypadku strzelenia bramki, Esbjerg potrzebuje ich aż 4!
Zadanie jest bardzo trudne i nie zagram tutaj awansu Esbjerg, ale liczę, że zagrają mocno ofensywnie i po prostu wygrają dzisiejszy mecz z rywalem z Białorusi.
Powodzenia i pozdrawiam

  100
 
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
DyscyplinaPiłka Nożna - Liga Europy
Godzina:  16:00
Spotkanie: Astana - Santa Coloma
Typ: Astana wygra do zera
Kurs: 1,60
Bukmacher: etoto
Analiza
Rewanżowe starcie 2 rundy el. LE. Spotkanie odbędzie się na sztucznej murawie w Astanie. W pierwszym meczu w Andorze było 0:0 i ten wynik jest sporą niespodzianką. Gospodarze od kilku lat bardzo dobrze prezentują się w pucharach. Grali w fazie grupowej LM i LE. Goście to mistrz Andory. Większość zawodników tej drużyny to amatorzy. W pucharach odpadają w pierwszych rundach, W pierwszym meczu u siebie postawili mur, który był nie do przebicia przez graczy mistrzów Kazachstanu. Astana jednak dużo lepiej gra u siebie i tutaj powinna pewnie zapewnić sobie awans. Kursy na jej zwycięstwo wynoszą 1,05, więc proponuję tutaj, że wygra do zera, bo nie sądzę, że goście z Andory strzelą tutaj bramkę na tak gorącym terenie.

  100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 19.00
Spotkanie: Jablonec-Pyunik
Typ: pyunik lub remis 
Kurs: 4.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 


W pierwszym meczu niespodziewanie drużyna z Armenii pokonała bardziej doświadczonego rywala.
Dziś myślę ,że może być podobnie , lecz ja wolę bardziej bezpieczny typ z remisem. 
Czuję ,że Jabłoniec odpuscil puchary , ponieważ w weekend w lidze rozgromił swojego przeciwnika aż 6-0 ,z kolei pyunik odpuścił całkowicie mecz sparingowy i skupia się na dzisiejszym meczu gdzie po domowym zwycięstwie 2-1 i dobrej grze ,mają szansę na awans do dalszej fazy.
Powodzenia. 

  395

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
D 219

dolgo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Riga FC- Piast Gliwice
Typ: liczba goli + 2,5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziwi mnie polityka transferowa Piasta, ale coz moze sprzedaz Valenci w tym momencie ma sens...Piast od poczatku sezonu traci bramki w kazdym meczu, plusem jest to ze takze strzela. Popelnia jednak duzo razacych bledow sam siebie sabotujac. W ostatnim meczu z Ryga padl wynik 3:2 i wszystkie bramki strzelil Piast!! Ryga musi dzis zaatakowac, uwazam ze zagraja lepiej niz w poprzednim meczu, ponadto do skladu wroci dwoch kluczowych zawodnikow i przy dziurawej obronie Piasta( bardzo widoczny brak Sedlara) padna tu bramki a konkretnie powyzej 2. Kurs moze nie za wysoki niestety spadl  z 1.92 ale dla lepszego ogladania meczu tak stawiam, powodzenia

  80
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy kwalifikacje 
Godzina: 20:00
Spotkanie: Gzira - Ventspils 
Typ: 2
Kurs: 4.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Trochę dziwi mnie kurs na zwycięstwo gości w tym meczu, dlatego postanowiłem zaryzykować taki typ. Gospodarze to drużyna, o której wcześniej nie słyszałem, wiem tylko, że są z Malty. Liga jeszcze nie wystartowała, natomiast w zakończonym sezonie zajęli 3 miejsce. Co ciekawe, w poprzedniej rundzie wyeliminowali Hajduka Split, co musiało być niespodzianką. U siebie przegrali jednak 2-0, ale na wyjeździe wygrali 3-1. W pierwszym meczu z Ventspils tak dobrze już nie było - przegrali 4-0. Statystyki z tego spotkania pokazują, że wynik choć może nieco za wysoki, to jednak sprawiedliwy. Oczywiście dzisiaj goście z Łotwy nie muszą na siłę pchać gry do przodu, ale myślę że drużyna z tego kraju będzie chciała wygrać z takim przeciwnikiem. Skoro w 1 spotkaniu poszło gładko, to dzisiaj są w stanie strzelić 1 czy 2 bramki, nie tracąc żadnej. Atrakcyjny kurs, wydaje się że lepsze umiejętności piłkarskie do tego zachęcają. Dodatkowo Łotysze są w środku sezonu, w rytmie ligowym. Stawiam na ich zwycięstwo. 

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE 
Spotkanie Osijek Levski
Godzina 20:45
Typ remis, gospodarz wygra zwrot 
Kurs 1.58
Bukmacher forbet 
Spotkanie czolowej druzyny z Chorwacji i wicemistrza Bulgarii. Gospodarze opierają sie na graczach krajowych, 10 Chorwatow w pierwszym skladzie, goscie to międzynarodowe towarzystwo. Jedna z bardziej wyrownanych par, trudno jednoznacznie wskazac faworyta do awansu. W pierwszym  meczu Levski wygral 1:0. Dzisiaj gosciom do awansu wystarcza remis. Na taki rezultat licze, jesli wygra Osijek mamy zwrot stawki.

 [zwrot] zwrot
 
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liiga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aberdeen - Chikhura
Typ: DC x2
Kurs: 4.05
Bukmacher:fortuna
Analiza:Juz za chwile w lidze Europy Aberdeen zagra z Chickura.Moj typ na ten mecz to double chance draw and Chikhura fortuna placi az 4.05 na ten mecz .Wynik w 1 meczu 1-1 Faworyzowany Aberdeen  nie pokazal nic w 1 meczu mysle ze moze miec problem I Dzis  mysle ze jest duza szansa dla chikury a zaklad warty zagrania kurs 4.05 to potwierdza

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom