>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 1.08.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na czwartek - 1. Sierpnia





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Apollon Limassol - Shamrock
Typ: Awans Apollonu
Kurs: 1.62
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Rewanżowy mecz kwalifikacji do Ligi Europy. W pierwszym spotkaniu było 2-1 dla Irlandczyków, co stawia w nie najgorszej sytuacji Apollon, któremu do awansu wystarcza wynik 1-0.
Apollon od jakiegoś czasu rozgrywa swoje mecze na innym stadionie (w Nikozji), ale póki co trudno powiedzieć, czy jest to dla nich dużym problemem czy może atutem. Póki co rozegrali tutaj 1 oficjalny mecz z Kauno Zalgiris z którym bez problemu wygrali 4-0. Shamrock to typowa drużyna własnego boiska, która w meczach wyjazdowych traci sporo punktów czy bramek.
Gospodarze w ostatnich latach poczynili spory progres - choćby w rozgrywkach LE, w których grali w ostatnich 2 edycjach i byli bardzo blisko wyjścia z grupy (2018 rok). Wyróżnia ich ofensywny styl gry, który powinien się okazać kluczowy w tej rywalizacji.

  62
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Liga EuropyGodzina : 18:00Spotkanie: Kups - LegiaTyp : KuPSKurs : 4.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:





Tradycyjnie  na  tym  etapie  rozgrywek  biorąc  klasę  polskich  drużyn  ,  w  tym  wypadku  Legii  zagram  na  gospodarzy. Kurs bardzo  atrakcyjny  a  rywal  pokroju  Legionistów  więc  nie  wiem  czemu nie  mieliby  Finowie powalczyć  o zwycięstwo.
KuPS  w  poprzedniej  rundzie  wyeliminowało  białoruski  Vitebsk  wygrywając w  domu  2:0  i  remisując  na  wjeździe 1:1. W  lidze  gospodarze  na  3  pozycji  po  wyjazdowej porażce  z  przedostatnim KPV ( 1:2)  nadal w  walce  o  mistrzostwo.
Kadra  zespołu  oparta  jest  na  obcokrajowcach  którzy  wprowadzają  do  drużyny  koloryt  i  swój  styl gry. Tacy  zawodnicy  jak Diallo ( Senegal - obronca) , Manga (Kamerun - obronca), Soldo (Chorwacja - obrońca) , Murillo (Kolumbia - obrońca ), Ayarna (Ghana/Szwecja - pomocnik), Thiaw ( Kamerun - pomocnik) czy  Rangel ( Brazylia -  środ. napastnik)  tworzyli  trzon  drużyny  w  potyczce  z  Białorusinami. Nie  jest  to  ekipa  która  mogłaby  bać  się  Legii   podejmując  rywala  w domu. Myślę  że  kurs  na  zwycięstwo  gospodarzy  zawyżony  a  różnicy  poziomów  na  tę  skalę  nie  widać. Z  resztą  od  dawna  wiadomo  że  dysponujemy  jedną z  najsłabszych lig  w  Europie  i  jakiekolwiek  kalkulacje  na  papierze  biorą w  łeb.


Legia  prawdopodobnie zagra  w  Finlandii  składem  niemalże  identycznym  jak w  pierwszym  meczu w  przednich  formacjach  małe  korekty  mogą  nastąpić  w  obronie. Niewątpliwie  strzelenie gola  zbliży  Warszawiaków  do  awansu  i  będą  do  tego  dążyć , ale  nie wykluczam  wyniku  1:0 czy  2:1  dla  gospodarzy.


Przewidywany skład Legii :
https://gol24.pl/mecz-kups-legia-przewidywany-sklad-legii-na-rewanz-z-kups-kuopio/ar/c2-14315121

  100
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Dyscyplina : Liga Europy
Godzina : 20:45
Spotkanie: Trnava - Lokomotiv Plovdiv
Typ : Trnava
Kurs : 2.13
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam. Mecz rewanżowy zapowiada się bardzo ciekawie. W 1 meczu Trnava uległa na wyjezdzie 2-0. U siebie będzie chciałą odrobić 2-bramkową stratę myślę że jej się uda. Trnava do drużyna własnego boiska bardzo dobrze grają na własnych śmieciach. Przekonał się Radnik z Bośni w poprzedniej rundzie gdzie przegrał 3-0 po dogrywce i też Trnava musiała odrabiać 2 bramkową stratę , i odrobiła. Myślę że Trnava przejdzie zespół z Bułgarii .Będą lepszą drużyną , ataki będą się opierały głównie na skrzydłach i też środkiem gdzie mają bardzo dobrych zawodników ze strzałem z dystansu. Myślę że gospodarze wygrają ten mecz 3-0 i awansują dalej.  


  113
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik
Dyscyplina : Liga EuropyGodzina : 18:30Spotkanie: Riga FC - PiastTyp : RigaKurs : 4.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:




Po  pierwszym  wygranym  spotkaniu ( 3:2)  " Piastunki"  nie  maja  może  zbyt  wielu powodów  do  narzekań  ze względu  na  zwycięstwo  ale  sprawa awansu  jest  nadal  otwartą . Na  dodatek  gospodarze  nie  ustrzegli  się  kilku  błędów  w  bramce i obronie ( Plach - Pietrowski-Korun ) . Niewątpliwie  czeka  Gliwiczan  ciężki  pojedynek  w  Rydze.

Po rozegraniu dwudziestu ligowych spotkań zespół FC Riga zajmuje pozycję lidera ligi łotewskiej. Na Łotwie rozgrywki odbywają się systemem wiosna jesień, dlatego też stołeczna drużyna znajduje się w środku ligowych zmagań. Mistrz Łotwy zdobył do tej pory 41 punktów, a na swoim koncie zapisał 13 zwycięstw, dwa remisy i pięć porażek. W ostatniej serii gier drużyna Riga FC miała więcej czasu na odpoczynek, ponieważ pauzowała. Na Łotwie w najwyższej klasie rozgrywkowej występuje dziewięć zespołów, więc liczba jest nieparzysta. Ostatni mecz z udziałem Riga FC, piłkarze rozegrali przeciwko Piastowi Gliwice.

W  ostatnim  czasie  w  grze  Piasta  uwidacznia  się  problem  słabych  końcówek  w  poszczególnych  spotkaniach. Tak  było w  rewanżowym  meczu  przeciw  Bate , tak  było w  pierwszej  konfrontacji  z dzisiejszym  rywalem  jak  i  w  ostatnim  ligowym  spotkaniu we  Wrocławiu  gdzie  obydwa  gole  Piast  stracił  w  ciągu  kilku  minut ( 86 - 91 min). Trudno  powiedzieć  czy  chodzi  tylko  o  brak  koncentracji  czy  też  kłopoty  fizyczne  i  brak sił. Niemniej  na  ten  aspekt  należy  zwrócić  uwagę gdyż  może  być  on  kluczowy  w walce  o  awans.

Nie  najlepszą  informacją  jeśli  idzie  o  kadrę   jest  też  fakt  że  Joel Valencia  odszedł  właśnie  do  Championship  (Brentford) i  nie  wspomoże  kolegów  w  dzisiejszej  potyczce. W  jego  miejsce  wystąpi  prawdopodobnie Gerard Badia.

Myślę  że  można  tutaj  poszukać  zwycięstwa  gospodarzy  po  atrakcyjnym  kursie  i  skorzystam z  tego.

  310
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:30
Spotkanie: Brondby - Lechia
Typ: Awans Lechii
Kurs: 1.70
Bukmacher: fortuna

Lechia bardzo dobrze wygląda w systemie pucharowym, czyli w systemie, w którym trzeba mieć dobrze przemyślaną taktykę. Widać to było na przykładzie Pucharu Polski, Superpucharu, jak i pierwszego meczu z Brondby, w którym Lechia wyglądała bardzo dobrze. Myślę, że obraz gry w rewanżu nie będzie się znacząco różnił i Lechia utrzyma korzystny wynik dający awans. Piotr Stokowiec mądrze zarządza siłami drużyny, w ostatnim meczu ligowych 10 piłkarzy podstawowych nie wyszło w pierwszym składzie regenerując siły na ten ważny mecz.

  100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE - kwalifikacje
Godzina  19:00
Spotkanie : Apollon  :  Shamrock Rovers
Typ : obie strzelą
Kurs : 2.30
Bukmacher : ETOTO

Już kolega wyżej dał typ na to spotkanie , może i Apollon to spotkanie wygra ? może i awansuje do kolejnej fazy rozgrywek ? może jest faworytem nie tylko bukmacherów ? ale myślę że ambicji Irlandczykom nie zabraknie i powalczą o korzystny dla siebie wynik , już w pierwszym meczu rozegranym w Irlandii faworytem był Apollon a skończyło się wygraną Shamrock 2:1 i to oni na tą chwilę są w kolejnej rundzie , Apollon wiadomo musi zaatakować i zdobyć tutaj przynajmniej 1 bramkę i przy zerowej stracie gola mają awans , nie wiemy jak potoczy się to spotkanie ale jak wspomniałem ambicji nie powinno gościom zabraknąć , kolega wyżej wspomniał o grze Shamrock na wyjazdach -  to jak do tej pory mecze wyjazdowe w rodzimej Premier League to 8-0-4 i br 17:9 to wydaje sie nie jest jakimś fatalnym wynikiem tak więc myślę że gościom również uda się tutaj strzelić jakąś bramkę a sam kurs 2.30 na to wydaje mi się do zagrania ,

  130
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
bumbumbam 679

bumbumbam

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy kwalifikacje 
Godzina: 17:00
Spotkanie: Viitorul Constanta - Gent 
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 6-3 dla Belgów i chociaż powtórki się nie spodziewam to jednak kilka bramek powinniśmy zobaczyć. Liga belgijska dopiero wystartowała w ten weekend ( Gent zremisowało 1-1 z Charleroi) więc muszę się opierać na meczach towarzyskich i poprzednim sezonie. W lidze ich bilans bramkowy wynosił 63-60 w 40 spotkaniach co daje średnią ponad trzech bramek na mecz. W meczach przedsezonowych padały wyniki m.in. 2-4, 6-0, 6-1, 4-0. Do tego drużyny belgijskie raczej stawiają na ofensywne granie i widać to po tym okienku transferowym gdzie gracze ofensywnie opuścili ligę za grube miliony.Drużyna z Rumunii, klub Gheorghe Hagiego to powoli staje się uznana marka jeżeli chodzi o "produkowanie" graczy. W zakończonych ostatnio mistrzostwach europy u21 widzieliśmy reprezentację Rumunii grającą fajny ofensywny futbol ( cztery gole strzelone Chorwacji i Anglii, dwa Niemcom). W tej reprezentacji było 10 wychowanków Viitorul. Jest to klub w których stawia się na swoich i ofensywne granie. Sam Hagi mówi się czerpie z holenderskiej filozofii budowania klubów. W tym sezonie zdemolowali u siebie Dinamo 5-0, a w ostatni weekend 3-2 pokonali Hermannstadt. Po pierwszym meczu ciężko oczekiwać odwrócenia losów rywalizacji ale myślę że gospodarze wyjdą na to spotkani bez kalkulacji i rzucą się  do ataków od pierwszej minuty co spowoduje że będą narażeni na kontrataki. Spodziewam się ciekawego spotkania z wieloma sytuacjami i mam nadzieje bramkami. 

  52
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Liga EuropyGodzina : 18:00Spotkanie: Kups - LegiaTyp : 1XKurs : 2.01Bukmacher: Betclic Analiza: Bardzo spodobał mi się kurs na to że gospodarze w tym meczu nie przegraja. Ekipa z Kuopio w pierwszym wyjazdowym meczu na boisku Legii miała swoje okazję, na szczęście dla legionistów ich nie wykorzystała. Moim zdaniem w meczu rewanżowym już tak łatwo nie pójdzie. Legia w tym sezonie narazie nie pokazuje nic ciekawego, grają bardzo przeciętnie żeby nie powiedzieć słabo. Wyeliminowanie amatorów z Gibraltaru czy bardzo szczęśliwe zwycięstwo z drużyną Korony nie robi na mnie wrażenia. Legia już tyle razy zawalala występy w europejskich rozgrywkach że za drobne skuszę się też pograć awans gospodarzy bo kurs wynosi aż 7! Jeśli chodzi o Typ który tu wrzucam to moim zdaniem jest bezpieczniejszy niż sugeruje to kurs. 

  101
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy - kwalifikacje
Godzina: 19:30
Spotkanie: Brondby - Lechia Gdańsk
Typ: Brondby wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 3,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Lechii Gdańsk 2:1. To zwycięstwo powinno być dużo wyższe, bo Lechia Gdańsk stworzyła sobie tyle dobrych sytuacji, że tych bramek powinno być więcej. Niestety skuteczność była słabiutka i obawiam się, że te niewykorzystane sytuacje mogą się zemścić w rewanżu. Brondby na wyjazdach a u siebie to dwie zupełnie różne drużyny. Na wyjazdach duński zespół gra po prostu słabo, za to u siebie są naprawdę mocni. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, to Brondby wygrało pięć ostatnich spotkań u siebie. W każdym z nich udało im się strzelić przynajmniej trzy gole. Trzy z tych zwycięstw to były wygrane trzema golami, jedno dwoma golami i jeden mecz jedną bramką. Lechię Gdańsk czeka więc bardzo trudne zadanie. Na bramkę ich jednak stać, bo Brondby robi błędy w obronie i rzadko zachowują czyste konto. W sumie to dość prawdopodobny wydaje mi się wynik 2:1 dla Brondby i dogrywka.

  240
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Pan American Games
Godzina: 1:00
Spotkanie: Brazylia - Meksyk
Typ: Meksyk +11,5 w pierwszej połowie (handicap) 
Kurs: 2,96
Bukmacher: FortunaZarówna jedna i druga reprezentacja ostatni mecz o stawkę zagrała na początku roku z tym, że Meksykanie walczyli podczas Emerging Nations Championship gdzie radzili sobie całkiem nieźle natomiast Brazylia na Mistrzostwach Świata na których nie zdołali wyjść ze swojej grupy. Oczywiście nie mam zamiaru tutaj sprowadzać obu wyżej wymienionych imprez do równego poziomu, bo na MŚ rywale są o wiele lepsi niż zespoły jedynie z obu Ameryk. Meksykanie jednak wygrali większość spotkań na swoim ostatnim turnieju, a jeśli mecz kończył się porażką to nie była to przegrana wielkich rozmiarów. Myślę, że Brazylijczycy nie mają tak wielkich szans na zwycięstwo jak przewidują bukmacherzy wystawiając na Meksyk tak wysokie kursy. Może nie spodziewam się niespodzianki w postaci wygranej gości (chociaż kto wie), ale z pewnością nie widzi mi się zdecydowana dominacja Brazylijskiej ekipy.

  196
 
Otrzymane punkty reputacji: +122
I 209

isco23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Godzina: 01.00
Spotkanie: Tsitsipas vs Paul 
Typ:  2:0 Tsitsipas 
Kurs: 1.70
Bukmacher: LV BET
Analiza:   Tu nie ma się nawet co rozpisywać.  Według wielu najlepszy zawodnik młodego pokolenia Stefania Tsitsipas A na przeciw niego zawodnik drugiej setki rankingu. Panowie dotychczas nie zmierzyli się że sobą ale moim zdaniem mecz może mieć tylko jednego zwycięzcę.  Grek jest naprawdę mocny na twardych kortach co pokazał w styczniu w Australian Open gdzie dotarł do półfinału po drodze eliminując między innymi Rogera Federera. Dzisiaj nie powinien mieć problemów ż dużo słabszym przeciwnikiem.  Moim zdaniem pewne 2:0 . Pozdrawiam. 

  70
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Memoriał Huberta Wagnera
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: handicap setowy: Polska (-1,5)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Memoriał Huberta Wagnera rozgrywany jak rok temu w krakowskiej Tauron Arenie, która może pomieścić 15 tysięcy kibiców. Vital Heynen trener Biało-Czerwonych powiedział przed turniejem: "Dwa dni mocnych testów z najlepszymi rywalami na świecie, a na koniec test z mocną i solidną ekipą, w trakcie którego być może będzie szansa na jakieś roszady, tak by trzydniowy turniej nie spowodował żadnych kontuzji". Jest to ostatni etap przygotowań naszej kadry przed kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich w Gdańsku. Ze słów trenera można jasno wywnioskować, że w dwóch pierwszych dniach turnieju w Krakowie zagramy w najmocniejszym składzie a dodatkowo należy wspomnieć, że naszą kadrę wzmocni Wilfredo Leon. Jest to Kubańczyk z polskim obywatelstwem, wicemistrz świata z 2010r. obecnie reprezentujący barwy jednego z najlepszych klubów świata - Safety Perugia. Jego zasięg w ataku wynosi 3,74m!!! 
W obecnym sezonie w Lidze Narodów nasza kadra "B" zajęła 3 miejsce w finale, natomiast Serbowie z bilansem 6 zwycięstw i 9 porażek odpadli w fazie grupowej, zajmując dopiero 11 lokatę. 
Patrząc na skład naszej reprezentacji a jeszcze bardziej na wznoszącą formę wielu graczy, nie chce mi się wierzyć aby Serbowie byli w stanie ugrać więcej niż jednego seta z naszą reprezentacją. 

  110
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bolivia
Godzina: 2:30
Spotkanie: CD Aurora - The Strongest
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.25
Bukmacher:  STS


Niedawno zakończyło się spotkanie Boliwijskiej pierwszej ligi a mianowicie Sport Boys - Destroyers gdzie jak to na tę ligę nie przystało padł wynik underowy. Następne spotkanie w ofercie widnieje za 3 h i na nim się skupię. Boliwia słynie z różnych dziwnych rezultatów, kiedyś przez użytkownika Manipulation (którego dawno nie widziałem, szkoda, bo fajne typy miał kolega z niemałymi kursami) często była opisywana i przeważnie większe overy, które podawał siadały jak w masło. No nic, reasumując spodziewam się dziś serii underów w tej lidze. Często bywa, że kiedy padnie wynik underowy w Boliwii, następny jest również underowy, aczkolwiek każdy zapewne grał by właśnie over, gdyż jak to ? Dwa undery pod rząd ? Nie możliwe. No i tutaj szukam szansy, że jednak tak się dziś właśnie stanie. Widnieje jeszcze spotkanie Royal Pari-Always Ready ale tylko na livescorach, w ofercie go nie ma (hmmm dlaczego?). Dobra, koniec bo wodę lać zaczynam, do rzeczy; co dwa spotkania overowe między opisywanymi drużynami pada często wynik underowy, i na takie coś liczę i dziś. Osttanio padły między nimi dwa overy, statystycznie dziś powinien paść under co tez pogram. 

  100
 
R 1,3K

ralf63

Użytkownik


DYSCYPLINA: siatkówka 

GODZINA: 17:00

MECZ: Polska vs Serbia

TYP: Polska 

KURS: 1,6

BUKMACHER: betclic

ANALIZA: Witam, moja dzisiejsza propozycja pochodzi z Memoriału Wagnera w siatkówce. Obstawiam zwycięstwo Polski nad Serbią. Taki zakład oferuje betclic po kursie 1,6.

Ostatni sprawdzian zawodników Vitala Heynena przed kwalifikacjami Olimpijskimi. W Krakowie spotkają się reprezentacje Polski, Serbii, Brazylii oraz Finlandii aby upamiętnić wielkiego trenera - Huberta Wagnera. Na inaugurację memoriału spotkają się reprezentacje Polski i Serbii. My mamy ból bogactwa - selekcjoner zrezygnował z dwóch świetnych zawodników - Kochanowskiego oraz Bednorza a mimo to wciąż mamy jakość. Tu już nie ma miejsca na eksperymenty w rodzaju tych z Ligi Narodów. Tu już trzeba ogrywać podstawową szóstkę która tydzień później zacznie zmagania o przepustkę olimpijską dlatego myślę, że zagramy w najmocniejszym składzie. Na przyjęciu z kapitanem Kubiakiem i jednym z najlepszych zawodników na świecie Leonem. Na rozegraniu zawsze trzymający wysoką formę Drzyzga. Na libero pojawi się podpora przyjęcia Zatorski, być może będzie go wspomagać Wojtaszek. Na środku nie mam pojęcia ale kto nie zagra to na pewno będzie nasza mocna broń. Tak samo ciężko mi wytypować atak ale to tylko dodatek do środkowych i przyjmujących. Jest to bardzo mocny skład mistrzów świata i na pewno mało która ekipa może się przeciwstawić takim zawodnikom. Serbowie też mają świetnych siatkarzy typu Lisinac, który według mnie jest w trójce najlepszych środkowych globu. Ale Serbia to indywidualności, a Polska to drużyna. 

Grając przed swoimi kibicami powinnismy spokojnie wygrać, możemy stracić co najwyżej seta tak więc jak ktoś chce ostrzej zagrać to proponuje Polska -1,5 seta. Powodzenia.

  60
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja - Superettan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Mjällby - Norrby
Typ: Mjällby
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna

Mjällby w tym sezonie tylko dwa razy przegrało na własnym stadionie: z liderem - Varbergs BoIS - oraz z zajmującym trzecie miejsce IK Brage (są to dwa najlepiej grające na wyjazdach zespoły), pozostałe spotkania kończyły się ich zwycięstwem. Norrby natomiast przegrało ostatnie trzy mecze wyjazdowe, m.in. z fatalnymi u siebie GAIS-em i Brommapojkarną, dlatego myślę, że gospodarze powinni wygrać to spotkanie.

  100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik

Dyscyplina: Tenis Godzina: 2:00Spotkanie: Juan Ignacio Londero vs Woo Kwon Soon Typ: Londero Kurs: 3,00Bukmacher: Betclic Analiza: Druga runda turnieju na kortach twardych w meksykańskim Los Cabos. Dziwi mnie bardzo kurs na Argentyńczyka który rozgrywa najlepszy sezon w swojej karierze, okraszony tytułem w Cordobie. Londero jest świetnym zawodnikiem na nawierzchni ziemnej. Może stąd ten kurs. Korty twarde są znacznie szybsze, ale to powinno wręcz sprzyjać stylowi gry Londero, który jest agresywny, oparty na płaskich, mocnych uderzeniach. Juan miał problemy w pierwszym secie meczu z Garinem z dostosowaniem się do nowych warunków, ale od drugiego seta jego uderzenia już miały tę moc którą mają na clay'u. Jego dzisiejszy rywal, Koreańczyk jest zawodnikiem challengerowym. Ani razu nie zaistniał w turnieju rangi ATP i nie jest ogromnym talentem, choćby na miarę swojego rodaka Chunga. Podsumowując, lepszym i bardziej doświadczonym tenisistą jest Argentyńczyk. Jedyne co może stanowić przeszkodę to szybkość kortów, ale Londero pokazał że można się do tego szybko zaadaptować i oby z Kwon Soonem od początku zaczął mocno, a nie jak z Garinem. 

   100
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykowka Filipiny
Godzina: 13.00
Spotkanie: TNT Tropang - Barangay Ginebra
Typ:under 178,5
Kurs:2,00
Bukmacher : Forbet
Analiza: Jest to 4 pojedynek polfinałowey tej pary.Narazie prowadzi zespół Talk N. Text 2-1.Jednak ostatni pojedynek zakończył się zwycięstwem drużyny Bartangay Ginebra San Miguel 80-72.W sezonie zasadniczym Talk N Text grali bardzo dobrze i skutecznie zajmując 1 miejsce w tabeli.Na ten ich wynik zł;ożyło się 10 odniesionych zwycięstw i tylko 1 pojedynek przegrali.Następnie w fazie pucharowej pokonali oni 2-1 Alaska Aces.Ich rywale Ginebra w rundzie podstawowej również spisywali się dobrze ui uplasowali się na 3 miejscu w tabeli z bilansem 7 odniesionyvch zwycięstw i 4 pojedynki przegrali.Myśle że w tym meczu drużyny nastawią się na agresywna obrone i ponownie padnie w nim mało koszy.

  100
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
DyscyplinaPiłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 16:00
Spotkanie: FK Astana - FC Santa Coloma
Typ: X2 (handicap 0:3)
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza

Gospodarze świeżo rozprawili się czterobramkowym zwycięstwem w ligowym spotkaniu z Taraz, ale ci ostatni są o krok o spadku, dlatego tak wysoka wygrana nie dziwi.

Zdecydowanie trudniej będzie powtórzyć ten wynik dzisiaj. Bukmacherzy okrzyknęli Kazachów absolutnym faworytem, ale wg mnie kursy te są zgoła przesadzone. Warto tu przypomnieć o wyjazdowym zwycięstwie Andorczyków sprzed miesiąca nad Tre Penne.

Zbierając wszystkie te atuty, sądzę że piłkarze Santa Coloma nie ulegną Astanie przewagą wyższą niż trzybramkową. 

  74
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Europy
Godzina : 19:00
Spotkanie: S. Tiraspol - Partizani
Typ : S. Tiraspol
Kurs : 1.50
Bukmacher: STS
Analiza:

Drugi mecz pomiędzy mołdawskim Sheriffem, a albańskim klubem piłkarskim z siedzibą w Tiranie. Wcześniej obydwa zespoły odpadły w eliminacjach do Ligi Mistrzów, Sheriff dość niespodziewanie odpadł z gruzińską drużyną Saburtalo Tbilisi ( w dwumeczu 3:4), a spowodowane było fatalnym pierwszym meczem na własnym stadionie ( przegrali 3:0). Na pewno tym razem pozostaną skoncentrowani i będą chcieli pokazać się przed własną publicznością. Partizani natomiast pożegnali się z Ligą Mistrzów przegrywając z Qarabağ Ağdam, który był zdecydowanym faworytem tamtego dwumeczu.

Sheriff Tiraspol od lat występuje w europejskich pucharach, zarówno w LE jak i LM. Uważam, że jest zespołem lepszym od Partizani, co udowodnił w pierwszym spotkaniu wygrywając na wyjeździe 1:0. W drugim meczu muszą "postawić kropkę nad i" i nie wątpię, aby ten mecz mógł skończyć się inaczej niż wygraną gospodarzy. Na tym etapie rozgrywek ciężko o jakąś obszerną analizę :) Powodzenia w typowaniu!

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom