>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II Runda Kwalifikacji Ligi Mistrzów [30-31.07.2019/2020] - REWANŻE

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Rosenborg - BATE @1,82 fortuna  2-0

Mysle że w ostatnim czasie wyniki BATE są lepsze niz gra i w końcu szczęscie przestanie im dopisywać. W dwumeczu z Piastem to Polacy byli drużyną lepszą, Białorusini szczęsliwie w końcówce zrobili awans a kazdy ich celny strzał zamieniali na gola. W pierwszy meczu u siebie z Rosenborgiem również to goscie byli stroną przeważająca, stwarzali sobie więcej okazji ale mimo to i tak BATE wygrało 2-1. W rewanżu w Trondheim ciężko będą mieli o pozytywny rezultat parząc na ich schmatyczną, wolną grę.
Liga norweska gra w systemie wiosna - jesień, na półmetku rozgrywek Rosenborg jest dopiero 6 ale trzeba wziąć pod uwagę że mieli słaby początek sezonu. Na ostatnie 7 meczy wygrali 6 czyli dyspozycja jest juz dużo lepsza. Myslę że są w stanie powalczyć w srodę z BATE i nawet pokusic sie po awans, kurs juz troche pospadały. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv - CFR 1907 Cluj
Typ: 2
Kurs: 4,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ja z kolei próbuję w tym spotkaniu niespodzianki na gości, chociaż dla mnie osobiście to nie jest niespodzianka i przesadzony kurs na Cluj. W pierwszym spotkaniu po wyrównanym meczu wygrał u siebie mistrz Rumuni 1-0 i teraz będzie bronił tej skromnej zaliczki w rewanżu na wyjeździe. Dla mnie oba zespoły mają podobny potencjał i tutaj żaden wynik mnie nie zdziwi a kurs 4,30 na gości mocno mnie zaskoczył. Gospodarze dziś w obronie bez swojego kapitania Yeini (29 spotkań na koncie w tamtym sezonie i 1 gol) i Saborita (30 występów w tamtym sezonie, 3 gole na koncie) i drugiego najlepszego strzelca z tamtego sezonu napastnika Atzili (29 występów w tamtym sezonie, 11 goli na koncie). Cluj z kolei bez swojego najlepszego strzelca z tamtego sezonu napastnika Tucuedan (27 występów w tamtym sezonie, 18 goli na koncie). Dla mnie oba zespoły mają porównywalny potencjał a skoro tak to próbuję na ten zespół na który jest wyższy kurs, bo każdy wynik jest tutaj dla mnie możliwy
  2-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Olympiakos Pireus vs FC Viktoria Plzen typ 1 @ 1.75 lub 1.połowa X @ 2.22 (0-0 1p 4-0 FT)  /totalbet 

Do gry o ligę mistrzów dołączają kolejne coraz mocniejsze zespoły ,gdzie wicemistrz Grecji podejmie na swoim stadionie wicemistrza Czech ,faworytem i to dość mocnym w mojej opinii są ci pierwsi ,ale po kolei. Klub z Pireusu wzmocnił się ciekawymi nazwiskami ,przede wszystkim doświadczony Francuz M. Valbuena (13/3 poprzedni sezon w barwach Fenerbache) oraz sprowadzony z Villarealu Ruben Semedo (14/2) za 4,5mln euro a do tego uwagę zwrócić też trzeba na 19.latka S. Markovicia (25/1) sprowadzonego z Partizana za 1,5mln. Grecy do drugiej rundy przygotowali się przede wszystkim towarzysko gdyż Super Liga jeszcze nie wystartowała mierząc się m. in z Jaga (5-0) ,ale też mocniejszymi zespołami jak HSV (1-1) czy Dynamo Kijów (1-1). Viktora z kolei już gra w swojej lidze i zanotowali rewelacyjny początek wygrywając wszystkie trzy spotkania , w tym ostatnie u siebie nie bez problemów z MFK Karvina (3-2) ,największym ich wzmocnieniem jest L. Kalvach który przywędrował za 600-tyś euro z Sigmy. P. Vrba trener przyjezdnych dziś nie będzie mógł skorzystać z obrońców Roman Hubnik i Marian Cisovsky ,którzy są podstawowymi zawodnikami składu. Podsumowując ''lepsi'' piłkarze ,dobry wynik na terenie rywala (0-0) przewaga własnego stadionu ,to musi się udać a Olmpiakos powinien zameldować się w trzeciej rundzie ,gdzie czeka już Istanbul BB
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Rosenborg - BATE Borisov 1poł X @ 2.20 / ettoto   

Dziś krótko ,w sumie nie wiem dlaczego bukmacherzy tak mocno faworyzują Norwegów i kursy wahają się w graniach 1.6-1.7 na gospodarzy ,przecież to oni przegrali pierwszy mecz i nie twierdzę ,że tutaj sobie nie poradzą ale nie są w moim odczuciu takim oczywistym faworytem. Klub z Trondheim co prawda ostatnio złapał formę i po kolei bez problemów rozprawia się z kolejnymi rywalami w  TIPPELIGAEN (Viking 5-1) ,ale strata do Molde wciąż jest duża a w poprzedniej rundzie eliminacji bez najmnieszych problemów odprawili z kwitkiem Irlandzki LINFIELD FC (6-0 w dwumeczu). Bate z kolei to ekipa znana już w Polsce nie od dziś za sprawą gry w lidze mistrzów i nie tak dawno boleśnie przekonał się o tym Piast jak mocny jest klub Białorusi. Bate w swojej lidze walczy o mistrzostwo i ostatnio tam nie przegrywa ,ale na wyjazdach idzie im różnie potrafią wygrać z Dynamo Mińsk po czym remisują Islochem (0-0). Dla mnie mecz 50/50 i i liczę ,że znów remisowa pierwsza połowa siądzie po bardzo dobrym kursie.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
cytat z dnia 31 lipca 2019 16:46 przez windoverRosenborg - BATE Borisov 1poł X @ 2.20 / ettoto

Dziś krótko ,w sumie nie wiem dlaczego bukmacherzy tak mocno faworyzują Norwegów i kursy wahają się w graniach 1.6-1.7 na gospodarzy ,przecież to oni przegrali pierwszy mecz i nie twierdzę ,że tutaj sobie nie poradzą ale nie są w moim odczuciu takim oczywistym faworytem. Klub z Trondheim co prawda ostatnio złapał formę i po kolei bez problemów rozprawia się z kolejnymi rywalami w  TIPPELIGAEN (Viking 5-1) ,ale strata do Molde wciąż jest duża a w poprzedniej rundzie eliminacji bez najmnieszych problemów odprawili z kwitkiem Irlandzki LINFIELD FC (6-0 w dwumeczu). Bate z kolei to ekipa znana już w Polsce nie od dziś za sprawą gry w lidze mistrzów i nie tak dawno boleśnie przekonał się o tym Piast jak mocny jest klub Białorusi. Bate w swojej lidze walczy o mistrzostwo i ostatnio tam nie przegrywa ,ale na wyjazdach idzie im różnie potrafią wygrać z Dynamo Mińsk po czym remisują Islochem (0-0). Dla mnie mecz 50/50 i i liczę ,że znów remisowa pierwsza połowa siądzie po bardzo dobrym kursie.
buki faworyzuja norwegów dlatego ze na białorusi zagrali dobre spotkanie. Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu niestety. Bate z piastem przeszło szczęśliwie tylko dlatego że chłopacy z Gliwic nie sa tak wyrachowani i doświadczeni w europejskich pucharach jak Bate. Ja pobieram osobiście awans Rosenborga oraz wygrana Quarabaga. Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom