>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Waszyngton, Los Cabos, Kitzbuhel - 27.07.2019-04.08.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Waszyngton, USA
Data rozgrywania: 27.07.2019-04.08.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: $2,046,340
Oficjalna strona turnieju: https://www.citiopentennis.com/
Lista Startowa: https://www.citiopentennis.com/players/?intloc=headernav
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2018: Alexander Zverev
Zwycięzcy debla 2018: Jamie Murray/Bruno Soares


Miejsce: Los Cabos, Meksyk
Data rozgrywania: 29.07.2019-03.08.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $858,565
Oficjalna strona turnieju: https://abiertoloscabos.com/en/home/
Lista Startowa: https://abiertoloscabos.com/wp-content/uploads/2019/07/Los-Cabos-Main-Draw.pdf
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2018: Fabio Fognini
Zwycięzcy debla 2018: Marcelo Arevalo/Miguel Angel Reyes-Varela


Miejsce: Kitzbuhel, Austria
Data rozgrywania: 29.07.2019-03.08.2019
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €586,140
Oficjalna strona turnieju: https://www.generaliopen.com/
Lista Startowa: https://www.generaliopen.com/en/players/
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2018: Martin Klizan
Zwycięzcy debla 2018: Roman Jebavy/Andres Molteni


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Gojowczyk-Young 2  

Waszyngton to turniej od ktorego Young zawsze zabieral sie za powazniejsze granie, wiec licze ze bedzie pdoobnie. Niby AMerykanin slabiutko od dluzszego czasu, ale Young ogrywal tu duzo lepszych graczy i ma tu duze wsparcie. Do dzis pamietam widok szalejacej babcji Younga w boksie kilka sezonow wstecz. Gojowczyk tez w tym roku nie blyszczy, ale licze na tego Younga bo wiem, ze on tu zagrac potrafi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Washington-singiel - Kudla D. - Paul T.
wygra Kudla 2.11 eFortuna  

Rywal Kudli ostatnie swoje spotkanie przegrał z naszym rodakiem K. Majchrzakiem. Miałem okazję oglądać to spotkanie i dyspozycja Paula nie była najlepsza. Bardziej przemawia za tym typem historia spotkań tych Panów na 4 spotkania wszystkie wygrał Kudla. H2H 4;0 dodatkowo wszystkie spotkania rozgrywane były w USA, tak jak to dzisiejsze. Mam nadzieje, że doświadczenie weźmie dziś górę i Kudla wygra po fajnym kursie. 
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Jaziri-Polmans 1  

Kolejny jaks dziwny kurs w moje opinii, gdzie teoretycznie tenisista duzo lepiej obeznany z turniejem w Waszyngtonie jest minimalnym underdogiem. Jaziri regularnie wystepuje w Waszyngtonie, wygrywa tutaj mecze, jeden raz mial nawet calkiem fajny run. Polmans to nie jest przeciez zawodnik, ktory wyrgyrwa mecz za meczem w turniejach glownych, a tu mam y jeszcze "500".
KJorty w Waszyngtonei zawsze byly bardzo szybkie, co tez powinno pomagac takiemu tenisisci jak Jaziri. Australijczyk przeszedl kwalfikacje, niemniej jednak a jego droga w tej czesci drabinki az takego szlau nei robi, a moim zdaniem Jaziri bedzie chciec dolozyc kolejny wygrany mecz do swojego CV w Waszyngtonie, dlatego typuje w strone Tunezejczyka.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na północ polecam
Gojowczyk @3,13  
+1,5 seta @1,83   mocniej
1xbet

Jak dla mnie perełka. Rublow dwa dni temu grał finał na ziemi w Hamburgu. Do tego przelot kilkunasto godzinny i zmiana nawierzchni. Nie mowiac juz o aklimatyzacji czy treningach. Gojowczyk forma nie grzeszy ale Rublow jak najbardziej w jego zasięgu
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Carballes Baena - Sonego    brawo, Włoch nie poddał się i wyciągnął ten mecz, widać było to zaangażowanie i chęć zwycięstwa

​​​​​Dziś spróbuję na przekór zagrać w kierunku Włocha i typ poparty głównie przeczuciem. Faworytem jest Hiszpan który w  ostatnim czasie trochę pograł ponosząc porażki jedynie z innym hiszpanem, Ramosem. Obaj stoczyli wczoraj swoje pierwsze mecze na tym turnieju w 3 setowych pojedynkach i całkiem możliwe że dziś między sobą będzie bardzo podobnie gdyż mecz powinien być wyrównany. Stawiam na Włocha który mam nadzieję jest po prostu "głodny" gry i poza tym będzie mu zależało aby w końcu wygrać z Carballes z którym do tej pory przegrywał 3 krotnie. Powodzenia
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Isner - Hurkacz o10,5 1 set @1,78 1xbet    6:4

Jak gra John wszyscy wiemy. Hubert też potrafi mocno poserwowac. W wymianach mocno się Hubert pociągnął i powinien mieć lekką przewagę że względu na lepsze poruszanie po korcie. Tylko pytanie ile tych wymian będzie. Isner w rewelacyjnej formie nie jest. Mimo wygranego turnieju w Newport wielokrotnie się męczył i nawet serwis nie za bardzo pomagał. Sam fakt ze Majchrzak mogl go ograc na trawie duzo mowi. Sądzę że obaj panowie powinni się skupić na trzymaniu podania i ewentualnie załatwić sprawę wygranej w tb. Jezeli tylko Hurkacz opanuje emocje i nie bedzie sie zbytnio podpalal to uwazam ze smialo moze myslec o wygranej.

Drugi typ to
Opelka - Aliassime  o10,5 1 set @2,07 1xbet     4:6

Praktycznie identyczna sytuacja. Olbrzym o potężnym serwisie i młody waleczny też mocno bijacy rywal. Też uważam że może być ciężko o przełamanie przynajmniej w 1 secie .

Gram to też w dublu po 3,68  
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis ATP – Waszyngton (USA)Godzina: 20:00Spotkanie: Hurkacz - IsnerTyp: 1 set over 12.5 gemówKurs: 2.40  Bukmacher: STS

Isner to typowy typ serwismena. Nawierzchnia twarda na pewno bedzie premiowac jego atuty jakimi z pewnoscia sa jego bardzo mocny serwis i wzrost. Hurkacz az takich atomowych serwisow nie ma i w meczu nie nabija az tak duzej liczby asow ale tez imponuje wzrostem mierzac 1.96m. To wszystko sprawia, ze spotkanie powinno byc bardzo wyrownane i na poczatku zaden zawodnik nie bedzie chcial stracic swojego podania bo to przy usposobieniu obu Panow grozic bedzie przegrana seta. Widze tutaj spory potencjal w tym zakladzie i sprobuje sobie pograc na TIE - breaka w 1 secie. Kurs w STS bardzo dobry nawet z tym dziadowskim podatkiem bo u zagraniczniakow wynosi ledwie 1.85 - 2.10.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
rok temu 1/2 finału zaliczył grek w tym turnieju więc ma czego bronić. patrząc na formę w tym sezonie na twardej nawierzchni można spokojnie dołożyć do kuponu zwłaszcza że rywal spoza pierwszej 100tki rankingu

Tsitsipas vs Paul 1
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Ruud C - Cuevas P / 2    6:3, 7:6
typ +2,5 seta   

Ciekawe mecze dziś na turnieju w Austrii i szczęścia spróbuję poszukać w parze Ruud - Cuevas. Jest to ich pierwsze spotkanie między sobą gdzie spotyka się tzw "młodość" z "doświadczeniem". Wydaje mi się że zobaczymy tutaj dość wyrównane spotkanie gdyż obaj nie są chyba w najwyższej formie. Urugwajczyk odpadał po pierwszym meczu na poprzednich turniejach a niewiele lepiej spisywał się młody Norweg, który tutaj zdążył zagrać już dwa spotkania i pokonać w nich Carreno Buste i wczoraj Bachingera ale mam nadzieję, że nie jest to oznaka jakiejś wielkiej formy i doświadczony Cuevas nie odpadnie tym razem tak szybko jak w poprzednich turniejach bo nie jest to ten typ zawodnika. Stawiam na zwycięstwo Pablo jak i dystans 3 setów w tym spotkaniu. Powodzenia


 
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Cilic- Auger Aliassime
Typ: 2
Kurs: 1.72
Bukmacher : totolotek

Na dziś mam piękne 2 typy, proszę wybaczyć ze drugi dotyczy kobiet ale tak ladniej będą 2 plusiki kolo siebie wygladaly. Marin gra z bedacym w super formie Augerem, chłopak robi caly czas progres widac to po grze i po kursach wystawianych z mocniejszym(na papierze)czołowymi zawodnikami, Opelce się udalo urwać seta ale to gospodarz,ciezko przelamac potężny serwis, chwila rozluźnienia itp, Cilic natomiast od Wimbledonu gdzie przegral w 2 rundzie z Sousa 0-3 nic nie pogral,meczyl się w 1 rundzie obecnego turnieju z beznadziejnym Copilem- wygral na styku 7-6 7-6, każdy mogl wygrac ten mecz,wiem że mecz meczowi nierówny ale Auger pomimo mlodego wieku to inny gracz od Rumunca, polecam ten typ jak i ponizszy

Peterson Giorgi
Typ: 1
Kurs: 1.7
Bukmacher : totolotek

I znowu mamy podobna sytuację z tymze Giorgi nie jest tak wysoko w rankingu jak Cilic, natomiast Peterson jest w formie co widać było w meczu z gospodynią (8w rankingu) Stephens, mimo że grala u siebie to nie miala nic do powiedzenia i przegrała w 2setach, polecam ten typ i dodatkowo przeczucie choć większe w przypadku Augera, pozdrawiam.
 
 
P 164

piecosiem

Użytkownik


Co do meczu Peterson-Giorgi to typ był chyba brany z czapy nie oglądając w ogóle meczu, bo Stephen nie tyle co nie miała nic do powiedzenia, a po prostu nie była zainteresowana turniejem. Każdy kto oglądał, wie o czym piszę. Z resztą kolega w dziale WTA dał bardzo cenne info ; )

Keys popełniła z resztą identyczną sytuacje co Slaone, ale w bardziej bezczelnym stylu.
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Jakieś przemyślenia odnośnie meczu Ruuda z Ramosem? Hiszpan prezentuje się ostatnio solidnie, widać jest w gazie ale w końcu tego "paliwa" też musi braknąć. Ruud do tej pory 3 mecze z Ramosem i 3 porażki, więc może dziś będzie zmotywowany by przełamać tą serię?
Próbuje w to wejść: 
Ruud - Ramos dokładny typ 2-1
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Kyrgios- Medvedev @1.74 ETOTO    7/6 7/6 Nick jak to on,- nieobliczalny
Stawiam na stabilność Daniila. Uwielbiam Nicka, ale jego zapędy do robienie show słabo sprawdzają się w grze o punkty  co widać po jego rankingu. Wcoraj po  wygraniu1 seta z Grekiem prowadził 2/0 i przegrał 5 gemów z rzędu bo zirytowała go jakaś drobnostka. W tie-breaku 3 seta prowadził 5/1 by zrobiło się 5/6. Do tego wszystkiego ręka zabandażowana, noga z kinezjotapem, który zerwał i plecy za które się często łapał. Nick gra na niesamowitym tempie. Serce za Aussie a rozum za Rosjaninem. Grali w maju w Rzymie. Wygrał Kyrgios 2/1. Powodzenia
 
M 63

matek_1991_

Użytkownik
A ja zaryzykowałem na kangura. Kyrgios czuje blusa w Waszyngtonie i widac sile rażenia. Jak mu coś nie odwali w głowie to bierze ten mecz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom