>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 31.07.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na środę - 31. Lipca





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Liga Mistrzów Godzina : 19:00Spotkanie: Rosenborg - BateTyp : Rosenborg / +1.5Kurs : 2.19Bukmacher: Fortuna


Ekipa  z  Trondheim mając  niekorzystny wynik  z  pierwszego  spotkania ( 1:2)  ruszy zapewne  od  początku  chcąc  w  miarę  szybko  odrobić  straty. Na Białorusi  goście  mieli  optyczną  przewagę mając  więcej  sytuacji  bramkowych , oddając  więcej  strzałów ,  wykonując  więcej  rzutów rożnych  niestety  nie  wystarczyło  to  choćby  do  remisu. Dzisiaj  grając  w  domu  powinni  pokonać  rywala  i  choć  Bate  choćby z  dwumeczu  z  Piastem  czy  wielu  wcześniejszych  potyczek w  ramach  kwal. LM  pokazało  że  wyjazd  to  miejsce  gdzie  graja  skuteczniej  nie  sądzę  by  dzisiaj  zagroziło  poważniej  drużynie  Rosenborga.


Akurat  gospodarze  odwrotnie  do  gości  atut  własnego  boiska  potrafią  przekuć  skuteczniej  na  własną  korzyść  patrząc w  historię  gier  z  kilku sezonów  więc  jednobramkowa   strata  nie powinna  być  czymś  strasznym  dla  nich  i  myślę że  zdołają  pokonać  rywala. Nie  sądzę  też  by  spotkanie  zamknęło  się  skromnym  1:0  z racji  pierwszego  meczu i  wyniku  jaki  wówczas  padł. Goście tracąc  gola  zmuszeni  będą  zaatakować  a  to  spowoduje  otwarta  grę z  obu  stron  i  dużej  mierze  może  spowodować  dalsze  trafienia.

  119


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik
Dyscyplina : Liga Mistrzów Godzina : 19:00Spotkanie: AIK - MariborTyp : BTTS/+2.5Kurs : 2.76Bukmacher: Fortuna



W ubiegłym  tygodniu  AIK   przegrał  na Słowenii  1:2  i  może  być  zadowolony  z  wyniku  biorąc pod  uwagę  przebieg zwłaszcza  2  części  meczu  gdzie  został  całkowicie  zdominowany  przez  rywala. W  meczu  wyjazdowym  poprzedniej  rundy  rozgrywek  przeciwko drużynie  Araratu Armenia  piłkarze z  przedmieść  Sztokholmu  również  przegrali  stosunkiem 1:2  ogrywając  przeciwnika w  domu 3:1  i  awansując  tym  razem  jednak  klasa  rywala  dużo  wyższa. AIK  w  dotychczasowych  3  meczach  rundy  kwal.  LM  tracił  gole , sadzę  ze  i  tym  razem  może  tak  się  zdarzyć  bo  potencjał  gości  w  tym  aspekcie  na  pewno  duży.

W  meczu ligowym  w ostatnią sobotę  wygranym  na  wyjeździe  z  ekipą  Sirius  2:0  odpoczywało  6  graczy  w  porównaniu  z  meczem w  Mariborze  co  niewątpliwie powinno  być  pomocne  w  dzisiejszej  konfrontacji , z  kolei  goście  grając  domowe prestiżowe  spotkanie z  Ljubljaną  zremisowali  bezbramkowo  i  4  piłkarzy  z  meczu  przeciw  AIK  usiadło  na  ławce  w  tym  Rok  Kronaveter  który  zdaje  się  być  kluczowym  zawodnikiem  dla  ekipy  gości  w  dzisiejszej  potyczce.

Uważam  ze  obie  ekipy  postrzelają  dzisiaj  i padnie over  bramkowy. Początkowo  chciałam zagrać  typ  AIK/+2.5  natomiast  po  głębszym  zastanowieniu  się   zmieniłam  zdanie  gdyż  nie  do  końca  jestem  przekonana  czy  gospodarze  zdołają  wygrać  to  spotkanie.


  176
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LM kwalifikacje
Godzina :  19:00
Spotkanie : Rosenborg : BATE
Typ : Rosenborg strzeli over 2.5 gola
Kurs : 3.95
Bukmacher : ETOTO

Podpisuję się pod typem " kamasutra10" , liczę że to gospodarze awansują do kolejnej rundy , chociaż jak zostało wspomniane że BATE na wyjazdach potrafi grać choćby np z naszym Piastem gdzie do 82 min to Piast miał awans to wystarczyło kilka min i to  BATE gra dalej , w lidze Rosenborg początek sezonu nie miał najlepszy , pierwsze zwycięstwo odniósł w 6 kolejce , teraz jednak forma wróciła i ostatnie  7 meczy to 6 zwycięstw ale wiem to liga a tu jednak LM , osobiście w pierwszym meczu z BATE liczyłem na 1.5 gola z ich strony i w 25 min gry Norwegowie zdobyli bramkę ale na tym się zakończyło chociaż atakowali i strzelali na bramkę BATE to jednak polegli 2:1 , dziś podobnie jak "kamasutra10"myślę że na 1 bramce się nie zakończy a że grają u siebie to liczę i zaryzykuję że Rosenborg strzeli over 2.5 gola !

  100
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina : Bejsbol - MLB
Godzina :  02:10
Spotkanie : Chicago White Sox - New York Mets
Typ : Under 9,5 punktow sumy meczu.
Kurs : 1,80
Bukmacher :ETOTO
Analiza:


W tym sezonie obydwie druzyny stana na przeciw sobie pierwszy raz w tym sezonie i historii brak aby polozyc wyniki na tapecie do analizy. Ale na uwage zwraca ostatnie wyniki tych druzyn w lidze, mimo ze druzyna gosci jest bardziej overowa na wyjezdzie a gopodarze nie znacznie overowi dom to ostatnie wyniki druzyn sa underowe prowadzac do wniosku ze w ostatnim czasie druzyny w swych meczach nie zdobywaja duzo punktow. Glowna uwage przykuwaja miotacze Syndergaard(Mets) ktory nalezy do bardzo soliodnych miotaczy oraz R.Lopez ktorego forma zwyzkuje i bedzie rzucal usibie. Linia meczu otworzyla sie na poziomie dziwiec nie dajac zadnych oznak zycia ale ja tutaj skorzystam z lini 9,5 po dobrym kursie 1,80 , mimo ze niema tloku ani ruchu na tej lini ,ja zamierzam podarzac za wynikiem ponizej tej lini.



Tutaj co mi sie podoba to ten czarny kwadrat a na uwage rowniez zwraca fakt ograniczenie palkarzy prawo i leworecznych na niskim poziomi ISO i xwOBA o ktorym nie wspomnaiem,

Noah Syndergaard opublikowal ostatnio trzy mocne starty, zaliczajac po siedem inningow , oddajac ponad w kazdym po 100 rzutow ,zdobywajac sie na SO/BB 25/6 hmm? przeciwko slabym przeciwnika ale wiadomosc jest nadal dobra , maraton slabego przeciwnika trwa w najlepsze i dzisiaj wieczorem spotka sie zardzewiala ofensywa Chicago White Sox ktota ta ofensywa ma trzeci najwyzszy wskaznik strike-outs w lidze i najnizszy wskaznik wskaznik przejsc co oznacza ze zadko sie przedostaja za darmo na bazy , poprostu brak im cierpliwosci i szybko sa wybijani - mowimy tutaj o statystykach przeciwko miotacza praworecznym. Rowniez White Sox zajmuje szoste miejsce od dolu w ISO i wOB (obie statystyki sa opisane w temacie) Noah przeciwko praworęcznym pałkarzom ma współczynnik SO 26,1% z 55% Pilkami naziemnymi i z miekkim kontaktem trafień 28% i chociaż Chicago może postawic aż pięciu leworecznych w składzie przeciwko niemu to tylko jeden z nich jest prawdziwym zagrożeniem. Dlatego tez ten metch-up jak i bonusem sa ground ball noah-a i miekki kontakt powoduja ze licze na nie duzo punktow ze strony gospodarzy.



Zwrocmy uwage na ostatnie 14 dni lopeza - statytsyka L14  Niska ERA wysoki K%(SO) niski BB(przejscia)

Miotacz gospodarzy Reynaldo Lopez wydniejaca wysoka ERA 5,52 odnotowal zwyzke formy w ostatnim czasie po ostatnim starcie przed przerwą czwartego lipca Lopez oznajmil, że „zobaczymy innego miotacza idącego do przodu  w drugiej połowie sezonu”. Lopez podtwierdzil swoje slowa po przez wyniki i wypracowal w trzech ostatnich meczach 1,71 ERA. Wogole ma swietny Lipiec SO/BB 28/4 plus bardzo niski WHIP 0.99. Pozatym od poczatku czerwac ma niski procent przejsc ,zaledwie 5,8%. Ma wmiare wysoki wskaznik strike-outs przeciwko praworecznym palkarza 25% ale minusem jest to ze ma niskie wskaznik strike-outs i wysoki procen chodu przeciwko leorecznym palkarza ale Metsowie mogą wysłać tylko trzema leworecznymi palkarzami przeciwko niemu, a jest nawet szansa, że ​​Jeff McNeil może usiąsc na lawke z powodu kontuzji. Spodziewam się, ze on zagra, tak czy inaczej, mimo to co widzimy po statystykach i wynikach ostatnio, Lopez i jego ogólnej liczbie przeciwko praworecznym palkarza sa na tyle dobre ze jest wstanie ograniczyc Metsow , w takim razie w tym meczu zagram Under poprostu miotacze nawoluja mnie do tego , tak sadze.  

Wiecej inforamcji w temacie MLB Ballpark.

  80
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Mistrzów-kwalifikacje

Godzina: 19:00

Spotkanie:  Rosenborg- BATE

Typ: awans Rosenborg

Kurs: 2,00

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:

Mecz rewanżowy kwalifikacji do Ligi Mistrzów.  Bukmacherzy  nieco większe szanse na awans dają drużynie BATE określając kurs na to zdarzenie w oparciu o wynik pierwszego spotkania wygranego przez BATE 2-1. Jednak ja uważam, że ten wynik niczego jeszcze nie przesądza i szanse na awans oceniam 50/50.  Myślę, ze są to drużyny o podobnych umiejętnościach i o awansie może zadecydować jedna bramka. Rosenborg gra dzisiaj u siebie i jeżeli nie popełni takich błędów jak Piast Gliwice w porzedniej rundzie kwalifikacji to myślę, że awansuje. Tak więc zaryzykuję i postawię na awans Rosenborg po kursie 2,00.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Karabach - Dundalk 
Typ: Karabach wygra i under 4.5 gola w meczu
Kurs: 1.53
Bukmacher: Forbet
Analiza: Rewanżowy mecz kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Karabach zagra u siebie z Dundalk. Faworytem w tym meczu jest ekipa z Azerbejdżanu, która poza atutem własnego boiska - jest bardziej konkretna od gości z Irlandii.
W ostatnich latach Karabach utrzymuje niezły poziom, który pozwolił im zagrać choćby w fazie grupowej Ligi Mistrzów, gdzie zasłynęli z tego, że dwukrotnie zremisowali z Atletico Madryt. Dundalk to na pewno najlepsza drużyna ze swojego kraju, ale brakuje im doświadczenia na europejskich boiskach, poza tym w lidze nie mają zbyt dużego oporu. Dla porównania w Azerbejdżanie jest coraz więcej drużyn, które mieszają też w Lidze Europy.
Przewiduje zwycięstwo gospodarzy i maksymalnie 4 bramki w tym meczu. Przewidywany wynik 1-0 / 2-0 dla gospodarzy 

  53
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Liga Mistrzów Godzina : 19:00Spotkanie: AIK - MariborTyp : Over 3.5Kurs : 4.55Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jest już jeden typ na ten mecz z overem i BTTS, z którym całkowicie się zgadzam. Bukmacherzy większe szanse daja na undera niż overa, chociaż nie do końca wiem dlaczego. Jest to ciekawy mecz w którym jeśli jedna drużyna strzeli bramkę to druga będzie musiała się otworzyć, bo dalej szanse na awans będą jak najbardziej realne. Najlepszym scenariuszem dla mojego typy była by pierwsza bramka strzelone przez gości bo wtedy over powinien wejść gładko. Moim zdaniem AIK od pierwszych minut ruszy do ataku aby uspokoić swoje szanse na awans. Jak wiadomo Maribor jest drużyna ograna w europejskich rozgrywkach i stać ich minimum na gola jak nie na niespodziankę w postaci zwycięstwa w tym spotkaniu. W pierwszym meczu zabrakło trochę skuteczności bo drużyna ze Słowacji spokojnie mogą strzelić gola lub nawet dwa więcej i AIK byłby dziś w tragicznej sytuacji. Liczę na ciekawe widowisko z dużą ilością ataków i goli, tym bardziej że spotykają się drużyny ofensywne. 

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Europy
Spotkanie Cukaricki Molde
Godzina 20:45
Typ Cukaricki wygra
Kurs 4.10
Bukmacher Betclick
Typ ryzykowny ale myślę, że ma szanse powodzenia. W pierwszym meczu w Norwegii remis 0:0. Buki wyraźnie faworyzują Molde, ja oceniam szanse 50 na 50. Molde jest liderem na połmetku sezonu w Norwegii i ma większe doświadczenie w europejskich rozgrywkach. Cukaricki ma za sobą udany sezon, zajął 4 miejsce, bieżące rozgrywki ligowe rozpoczął od zwycięstwa. W poprzedniej rundzie obydwie drużyny odniosły efektowne zwycięstwa, Molde 7:1 z Rejkyavikiem a Cukaricki 8:0 z armeńskim Banants. Ponadto Cukaricki jest mocny u siebie, w ubiegłym sezonie przegrał tylko jeden mecz - z Crveną Zvezdą. Molde w tym sezonie w lidze na wyjazdach gra przeciętnie, 3 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. Dodatkowo uważam, że liga serbska nie jest słabsza od ligi norweskiej, przykładowo mistrz Norwegii Rosenborg męczy się w kwalifikacjach LM z Bate. Liczę na niespodziankę i zwycięstwo Cukaricki.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Europy
Spotkanie: HJK Helsinki - Crvena Zvezda Belgrad
Godzina: 18:00
Typ: under 2,5 gola
Kurs: 1,83
Bukmacher: Fortuna

Rewanżowe spotkanie pomiędzy fińskim HJK Helsinki, a serbską Crveną Zvezdą Belgrad w którym bukmacherzy jako faworyta typują gości. Ja jednak pójdę w inną stronę, a mianowicie w opcję bramkową w tym meczu. Po gładkim zwycięstwie w Belgradzie 2:0 myślę, że goście nie będą się za bardzo forsować, a skupią się na obronie zaliczki wywalczonej u siebie. A że bronić potrafią świadczy fakt, że w pierwszym spotkaniu tych drużyn nie pozwolili przyjezdnym na oddanie choćby jednego strzału na bramkę. Większe ogranie na europejskich boiskach, lepsza jakość zawodników wszystko przemawia za przybyszami z Serbii i może gracze "Czerwonej Gwiazdy" zwyciężą i w tym pojedynku jednak ja nie spodziewam się tutaj jakiś fajerwerków i kanonady na obie bramki. Przewidywany wynik 0:0 lub 0:1.  

  100
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Dyscyplina Piłka nożna, Szwecja, Superettan Spotkanie: Syrianska - ÖsterGodzina: 19.00Typ: Syrianska DNB Kurs: 2.35Bukmacher: ETOTO

Spotkanie dwóch zespołów, które plasują się na samym dnie tabeli 2 ligi szwedzkiej. Goście tego meczu są na ostatnim miejscu. Syrianska nie przegrała w tym roku z zespołem niżej notowanym. Na 8 ostatnich meczów wygrali 4 a 4 przegrali. Jednak przegrywali z lepszymi, a wygrywali ze słabszymi, czyli raczej bez niespodzianek. Dzisiaj podejmują czerwona latarnie ligi i tak wysoki kurs wystawiony przez buków dziwi mnie. Ale uważam że warto skorzystać, bo widać tutaj spore value. Szczególnie mierząc się z zespołem który na 16 spotkań wygrał tylko jedno. A było to w maju na Halmstadt po bramce w 90 minucie... 

 [zwrot] 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: HJK - Crvena zvezda
Typ: HJK lub remis
Kurs: 2.02
Bukmacher: Fortuna

Crvena zvezda gra gorzej na wyjazdach niż u siebie, nie potrafili wygrać nawet z litewską Suduvą. HJK uważam za lepszy zespół od Litwinów, a Serbowie nie będą raczej szaleńczo atakować, skoro mają dwubramkową zaliczkę z pierwszego meczu, więc nawet minimalna porażka daje im awans. Myślę, że Finowie są w stanie nie przegrać tego spotkania.

  102
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna / LM kwalifikacje
Godzina :  19:00
Spotkanie : Rosenborg : BATE
Typ : under 2.5 gola
Kurs : 1.7
Bukmacher : STS

Typ bardzo ryzykowny bo tu wszystko zdarzyć się może ale jednak widzę, że overy lecą. Mam wrażenie, że dzisiaj Bate nie pójdzie na wymianę ciosów i jak to zazwyczaj mają w zwyczaju w meczach wyjazdowych, nie pokuszą się o strzelanie lecz blokowanie własnej bramy i defensywny styl. Jak sobie z tym poradzi Rosenborg okaże się wieczorem. Nie mniej ryzykuję i stawiam na małą ilość w tym spotkaniu.

  70
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis ATP – Waszyngton (USA)Godzina: 20:00Spotkanie: Hurkacz - IsnerTyp: 1 set over 12.5 gemówKurs: 2.40Bukmacher: STS

Isner to typowy typ serwismena. Nawierzchnia twarda na pewno bedzie premiowac jego atuty jakimi z pewnoscia sa jego bardzo mocny serwis i wzrost. Hurkacz az takich atomowych serwisow nie ma i w meczu nie nabija az tak duzej liczby asow ale tez imponuje wzrostem mierzac 1.96m. To wszystko sprawia, ze spotkanie powinno byc bardzo wyrownane i na poczatku zaden zawodnik nie bedzie chcial stracic swojego podania bo to przy usposobieniu obu Panow grozic bedzie przegrana seta. Widze tutaj spory potencjal w tym zakladzie i sprobuje sobie pograc na TIE - breaka w 1 secie. Kurs w STS bardzo dobry nawet z tym dziadowskim podatkiem bo u zagraniczniakow wynosi ledwie 1.85 - 2.10.

  100
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cukaricki Belgrad - Molde
Typ: 1X
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Naprzeciw siebie stają dzisiaj zespoły, które od wielu tygodni nie przegrały meczu. Gospodarzom do awansu do kolejnej rundy wystarczy bramkowy remis (w pierwszym meczu w Norwegii spotkanie zakończyło się bez goli). Oznacza to, że Serbowie nie mogą cofnąć się do obrony, tylko aby myśleć o awansie - muszą postarać się w miarę szybko znaleźć drogę do bramki.

Norwegowie zdają sobie sprawę, że pomimo iż nie strzelili gola u siebie, to lekka mentalna przewaga jest po ich stronie. W przypadku utraty pierwszej bramki, wyrównujący gol z ich strony będzie powodował, że to oni będą cieszyć się z awansu w przypadku utrzymania takiego wyniku. W pierwszym meczu byli lepsi, ale zabrakło im skuteczności. Oddali aż 11 strzałów na światło bramki belgradczyków, ale świetne dysponowany tego dnia Nemanja Belic obronił każdy z nich. Co warte uwagi (i co wyraźnie podkreślane jest na oficjalnej stronie zespołu z Serbii) – właśnie ten mecz przerwał trwającą blisko półtora roku serię 34 meczów Molde u siebie z co najmniej jednym trafieniem (sic!). Oczywiście był to wówczas niekwestionowany sukces gości i całkiem spora niespodzianka, ale pozostaje otwarte pytanie, czy Molde na wyjeździe nadal jest murowanym faworytem do zdobycia bramki?

Własne ściany często pomagają gospodarzom. W Belgradzie jest upał (dziś ponad 30 stopni w dzień), co dodatkowo może wpłynąć na zwiększone zmęczenie gości (w porównaniu do klimatu norweskiego, gdzie w Molde w ostatnich dniach raptem pod 20 stopni Celsjusza). Nie są przyzwyczajeni do grania na gorącym terenie (przed dwoma tygodniami grali w Rejkjaviku, gdzie jak dobrze wiemy jest zimno). Mało tego – morale bramkarza Belica jest ogromne – skoro tydzień na wyjeździe obronił taką serię strzałów, to dzisiaj wyjdzie na własne boisko dość pewny siebie.

Biorąc pod uwagę powyższe, zespół gości, delikatnie faworyzowany ze strony bukmacherów, będzie miał dzisiaj naprawdę trudną przeprawę. Każdy wynik jest tutaj możliwy. Kiedy jednak gospodarze strzelą pierwszą bramkę, Molde nie mając nic do stracenia rzuci się do ataku. Spowoduje to dużą nerwowość ze strony obu stron, ale jednocześnie otworzy szanse na kontry ze strony gospodarzy. Jedna z nich może zakończyć się ich drugim trafieniem. Może być też tak, że goście zdobędą wyrównującą bramkę i wtedy cofną się do obrony, broniąc zwycięskiego remisu 1:1. Myślę ponadto, że gdy to goście otworzą wynik i Serbowie będą musieli strzelić minimum dwa gole by myśleć o awansie, ruszą do ataku za wszelką cenę. A wtedy jak najbardziej upatruję ich szansy na cennego gola. I jeden z takich właśnie scenariuszy typuję w tym zapowiadającym się niezwykle ciekawie spotkaniu.

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cukaricki Belgrad - Molde
Typ: 2/-3,5 bramki w meczu
Kurs: 2.87
Bukmacher:Fortuna
Analiza:
Molde podejmuje na wyjeździe Serbski zespół Cukaricki. Molde ma dużo większe doświadczenie i ogranie na arenie międzynarodowej. W pierwszym meczu mieli ewidentnego pecha i zremisowali 0:0 choć byli drużyną zdecydowanie lepszą. Dla mnie liga norweska jest zdecydowanie lepsza od ligi serbskiej i wierzę że dziś się to potwierdzi.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom