>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wyniki F1 a regulamin Betfan

S 0

smutny_kojot

Użytkownik
Witam wszystkich. Mam szybkie pytanko, czy to możliwe aby w przypadku gdy Robert Kubica zajął 10. miejsce po ukaraniu kierowców Alfy Romeo, za wynik oficjalny bukmacher uznał klasyfikację z kolejności na mecie? Mam zakład na Kubicę w top10 w wyścigu, ale niestety został on rozliczony jako przegrany. Na infolinii betfan tłumaczą się tym, że oni nie uznają późniejszych rozstrzygnięć zgodnie z ich regulaminem, podczas gdy fortuna i sts normalnie zaliczyli ludziom wygrane w tym przypadku. Co o tym myślicie? Pzdr.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Rozne buki roznie rozliczaja i interpretuja wyniki w takich sytuacjach. Betfan rozlicza zaklady na podstawie oficjalnych wynikow publikowanych tuz po wyscigu. Ich regulamin jasno o tym mowi. Niestety nic nie wskorasz w tej sytuacji.

Cytat ich regulaminu:

"Zakłady są rozliczane na podstawie oficjalnych klasyfikacji publikowanych przez organizatorów bezpośrednio po wydarzeniu, w momencie dekoracji na podium. Jakiekolwiek późniejsze zmiany oraz dyskwalifikacje nie mają wpływu na rozliczenie zakładów."
 
 
S 0

smutny_kojot

Użytkownik
"Zakłady są rozliczane na podstawie oficjalnych klasyfikacji publikowanych przez organizatorów bezpośrednio po wydarzeniu, w momencie dekoracji na podium. Jakiekolwiek późniejsze zmiany oraz dyskwalifikacje nie mają wpływu na rozliczenie zakładów."
 
Tak tylko że mamy tu do czynienia z karą czasową. Tak naprawdę organizator nie opublikował oficjalnych wyników przed rozpatrzeniem skargi na Alfę. Czas 30s doliczony do czasu Raikkonena i Giovinazziego powinien zostać potraktowany jako strata wyścigowa i w taki sposób widnieje na oficjalnej klasyfikacji. Sformułowanie "bezpośrednio" również jest mało precyzyjne w tym wypadku. Bezpośrednio po wyścigu sędziowie zajęli się sprawą. Przecież w historii wielokrotnie zmieniał się skład podium już po dekoracji.
 
S 0

smutny_kojot

Użytkownik
Tak szczerze to szukam tego zapisu, który podałeś po regulaminie zakładów betfan i nie mogę go znaleźć. Mogę się mylić, bo jest to skan, więc nie zadziała ctrl-f. Za to widzę ten zapis na totalbecie słowo w słowo.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Farcik i jestem nieco zdziwiony patrzac na ich zapis w regulaminie. Tak czy siak gratulacje i oby wiecej takich typow ????
 
P 0

pieterex

Użytkownik
Ja akurat zdziwiony nie jestem aż tak, bo mi też jakiś czas temu rozliczyli niepoprawnie kupon (coś z żużlem). Napisałem do nich i koniec końców rozliczyli na moją korzyść. Więc czasem warto dopytać, mimo że regulamin mówi co innego. W Twoim przypadku mega się zachowali (widziałem gdzieś na wykopie Twoje kupony, szacun chłoopie za te typy)- także też daje Betfanowi plusik.????
 
Do góry Bottom