>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wielka Brytania - SGB Premiership 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Swindon - Belle Vue +10.5 2  @ 1.92 Forbet  

R.Schlein 9,5 pkt OVER @ 2.0 Forbet 3,2,2,0=7  

S.Nicholls 6.5 UNDER @ 1.94 sts 9PIERWSZE 4 STARTY) 2 PKT  

k.lyn - PBORO+12,5 1 1.88 sts  


ps do bani dzisiaj ,,wrocilem z pracy dopiero , nawet nie bylo czasu popatrzec na jakies statystyki , wiec typy na czuja, oby sie udalo , a takie 3 fajne mecze cos by sie z tak duzej oferty wybralo , no ale trudno sie mowi. Moze weekend bedzie beztresowy mam teraz 3 dni wolnego PZDR i powodzenia.

ps2 jestem ciekaw K.LYNN od niepamietnych czasow stawiam na duzy minusowy hc , przewaznie gram w druga strone , no zobaczymy , to ...moje derby mieszkam i pracuje ...pomiedzy PbORO A K.LYNN.dziasiaj jednak kibicuje  KINGS LYNN .

PS 3  Mimo okolicznosci liczylem na cos wiecej,Belle Vue mnie strasznie rozczarowalo, wiem ze Swindon ma 4 petardy w skladzie ale rezerwy slabiutkie a mimo to rezerwy zrobily  11 pkt podczas gdy goscie ( BERGE) 1 PKT STAD SROMOTNA KLESKA, ale pal licho  zal Schleina jechal obiecujaco na overa 3,2,2 i nieszczesne  0 ale zaczela sie ulewa moze stad taka wpadka i gdy jeszcze sie ludzilem  na bieg 15-ty ze tam moze wygrac szansa 50/50( miejscowi jeczali taz niespecjalnie dobrze) to ,  mecz zostal przerwany, no tak bywa,Mialem do wyboru nie pisac nic albo zaryzykowac bez analizy , wyszlo srednio.Moze jutro bedzie lepiej?Szykuje sie  na EL ale co mi chodzi po glowie to szok, bede ryzykowal, takie mam przeczucia , a czy slusznnie zobaczymy tez od oferty i hc Pzdr
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
IM WIELKIEJ BRYTANII

l.KERR - J.Auty 2 @ 3,0 bet365  bylo blisko 8pkt-7pkt
C.WRIGHT 9 UNDER @ 2,2 BET365  
R.Schlein 9 under @ 2.3 b3t365  

D.King - R.Schlein 1 @ 1,5  
S.Nicholls - E .Kennett 1 @1,55  tu nerwowo obaj po rowno ale Nicholls wyzej sklasyfikowany
ako= @ 2,32  - buk fortuna

fajne zawody dla oka.Win Wrighta  calkowicie w 100% zasluzony jechal b.dobrze i przebojowo.Wielkie brawa.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
cytat z dnia 29 lipca 2019 20:16 przez wasp40IM WIELKIEJ BRYTANII

l.KERR - J.Auty 2 @ 3,0 bet365
C.WRIGHT 9 UNDER @ 2,2 BET365
R.Schlein 9 under @ 2.3 b3t365

D.King - R.Schlein 1 @ 1,5
S.Nicholls - E .Kennett 1 @1,55
ako= @ 2,32  - buk fortuna
siemka gralem podobnie - jednak mialem jeszcze rudego bewleya nie wiesz jak sts to rozlicza jak sie wycofal po 2 biegach a mialem w parze z worral?
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
cytat z dnia 29 lipca 2019 21:41 przez mrybka

siemka gralem podobnie - jednak mialem jeszcze rudego bewleya nie wiesz jak sts to rozlicza jak sie wycofal po 2 biegach a mialem w parze z worral?
Wydaje mi sie (99%), ze wtopa, w sts niestety wystarczy ze zawodnik wyjedzie do biegu, zaliczy dzwona i juz sts liczy jako rozliczony.

Wklep nr kuponu na stronie sts i Ci pokaze, jesli masz papierowy kupon. 
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
cytat z dnia 30 lipca 2019 08:41 przez ferdekkiepski

Wydaje mi sie (99%), ze wtopa, w sts niestety wystarczy ze zawodnik wyjedzie do biegu, zaliczy dzwona i juz sts liczy jako rozliczony.

Wklep nr kuponu na stronie sts i Ci pokaze, jesli masz papierowy kupon. 
zgadza sie eh pech 2 kola kolo nosa.. powinno uczciwiej byc ze musi minimum 5 biegow pojechac by zaliczone jakos w tenisie sa zwroty za krecz.. no nic atakujemy dzisiaj Szwecje
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Ipswich - Belle Vue+10,5 2 @ 2,0 forbet  
J.Allen - D.Berge+5  2 @ 2,25 bet365  5 pkt-0pkt i wtopa



mecz poole =Pboro

J.Grajczonek 9,5 pkt/ over @ 1,95 forbet  7pkt
N.Covatti -2 - R.Douglas+2  1 @ 2.1 bet 365  

Cp do meczu w Ipswich tu mialem najwiekszy dylemat,Otoz mierza sie zespoly ze scislej czolowki, ale Ipswich jakos nie miazdzy rywali u siebie natoniast goscie jada slabo na wyjazdach.Ipswich jak wygrywalo u siebie to przewaznie 6-8 pkt z wyjatkiem meczu z ....Belle Vue 52-38 ale to bylo juz dawno temu w dodatku spogladajac na wynik tego meczu , no ...nie wszyscy pojechali na swoim poziomie , czasami tak bywa.Mysle ze dzisiaj bedzie bardziej wyrownany mecz.Myslalem nawet nad zwyciestwem gosci(skoro Poole moglo tego dokonac!), ale nie kusze losu, chociaz kurs zacny na win przyjezdnych.Stawiam ze Allen juz tak nie bedzie szalal, gdyz zostaje przesuniety ....chyba pod nr 4  wiec bedzie pod wieksza presja- tak mysle i obym sie nie mylil.Co do drugiego meczu to moj typ odkad sie pojawily kursy to  Grajczonka over- no jest chlopak w gazie.Tylko dylemat mialem czy w sts-ie liczone 4 biegi po kursie chyba 1.84 i linii 7,5 czy  wszystkie biegi po kursie 1,95 ale wyzsa linia bo 9,5,wybralem drugi wariant bo laduje Grajczonek prawie co mecz po min 10 pkt,dzisiaj ma min 5 biegow w ramach z/z i tez Covatti moze pojechac nawet 2 razy z/z.Bo  tylko rezerwowi + Grajczonek moga jechac zz stad takie moje typy , oby wlazlo .GL


ps Lipa straszna dzisiaj.ale zawiodl mnie Berge myslalem ze chociaz 2-3 pkt zrobi, wozil po 6-8 szkoda bo Allen zdobyl tylko 5 pkt wiec braklo oczka.Grajczonek tez mial 7 pkt i teoretycznie najslabiej obsadzony bieg , gdzie liczylem na jego 3 pkt a tu zonk 0.Jedynie winie siebie za typ na Covattiego , fakt wozil po 10 pkt , dzisiaj tylko 4 ale...nie docenialem Douglasa , czas na weryfikacje jego umiejetnosci , bo gosc zdobyl 8 pkt i to juz nie pierwszy raz.Musze brac na niego poprawke,szkoda ze tak sie dzien zakonczyl no ale bywa.Pzdr
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Kings Lynn - Ipswich 1 @ 1,65   57-33
Wolves-4,5 - Belle Vue 1 @ 1,84  54-36

ako= 3,04
buk- fortuna

Ciezkie mecze dla mnie dzisiaj.stawiam jednak na gospodarzy,Obawiam sie troszke Ipswich to b.dobra druzyna na wyjazdach, ale odnosze wrazenie ze jest u nich lekkie zmeczenie.W dodatku Belle Vue mysle ze dzisiaj przegraja z wilkami tak wiec Ipswich moze pozwolic sobie na wpadke, nie bedzie roszad w tabeli.W k.lYNN troszke drgnela jazda wszystkich zawodnikow , mowie o formie, a gdy nie ma R.Lamberta czas to udowodnic na torze, moga go wszyscy zastepowac wiec nie musi to byc widocznym oslabieniem.Wilki tez ida w dobra strone z forma i maja jeszcze szanse na 4 m. wiec jest o co jechac, ale musza takie spotkania wygrywac u siebie,Rywal dobry ale na wyjazdach notuje wpadki i na to licze wlasnie dzisiaj.GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W Szwecji dziś nie pojadą, więc spróbujemy ugryźć Premiership.

Swindon Robins (-8.5) - Wolverhampton Wolves 1 @1.83 Forbet  
H2H Thorsell - Masters 1 @1.70 Forbet  
T. Batchelor powyżej 8.5 pkt. w pierwszych czterech startach @1.80 STS  

Poole Pirates - Ipswich Witches 1 @1.25 Forbet
R. Lawson liczba punktów w czterech pierwszych startach 0-5 @1.85 Totolotek

// Kryminał.
 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Poole - Ipswich +8,5 2 @ 1,94 [zwrot] mecz odwolany
Swindon - Wolves +10,5 2 @ 1,84  46-44

 ako - kurs 3,57
buk -STS

DOP.WROCILEM Z PRACY. AKO TROSZKE RYZYKOWNE sWINDON MOZE POJECHAC  WILKI ALE MOZE TEZ SIE UDAC..Nie mam czasu na obliczenie ako pozniej to uzupelnie

T.Musielak 7,5 pkt? under @ 2.05 STS   7 pkt ( 4 biegi)
MUSIELAK 8,5 UNDER @ 1.92 FORBET9 TEN TYP EGZOTYCZNY , GDYZ ZYT POZNO GO WSTAWILEM Z BRAKU CZASU  , TAK DLA SPRAWDZENIA CZY MAM CZUJA DZIUSIAJ HEH)

ps.Przyznam ze od wczora myslalem nawet nad zwycuiestwem ...Ipswich, a juz hc 8,5 wygladal dla mnie fajnie , jednak mecz zostal odwolany .Natomiast pisalem  w poniedzialek ze wilki zlapaly forme, ale az tak wyrownanego spotkania to sie nie spodziewalem.Swindon dopiero w ostatnim biegu wyszarpalo zwyciestwo.Typ na under Musielaka w forbecie by nie wszedl, liczylem ze pojedzie tylko 4 biegi , ale zostal desygnowany do biegu 15-ego a tam zdobyl 2 pkt i w sumie 9pkt.jednak jak pisalem to podalem jako ciekawostke gdyz praktycznie rowno z rozpoczeciem meczu i mysle ze nikt tego nie obstawil, na szczescie.Pzdr.

ps 2

Neutralny , nie ma sie co zrazac, swego czasu szwecja tez nam nie lezala o ostatnio jest progresja wynikow , wiec i w angli ...zaswieci sloneczko , bedzie ok.Mnie natomisat cos w Ekstralidze nie idzie, moze jutro cos wymyslimy pozytywnego .GL
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
J.Thorssel  pow.10 pkt @ 2.0 [zwrot] 10 PKT
J.Doyle ponizej 12 pkt @ 1,66  15 PKT NIE PRZEWIDAIALEM 6 STARTOW MOJ BLAD

ako = @ 3,32
buk-forbet


Wolves - Pboro + 16,5 2 @ 1,7 forbet   masakra

Mysle ze to b,dobry typ .i wart postawienie kilku groszy wiecej niz zwykle


ps myslalerm nad swindon ale troszke maly hc a na czysta 2 ...maly kurs ale bedzie sie tam dzialo
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
K,Lynn - Wolves 2 @ 2,85 forbet

Obie ekipy zlapaly ostatnio dobra forme, ale stawiam dzisiaj na Wilki a to z tego wzgledu ze gospodarze dzisiajn jada bez Lamberta za niego bedz\ie zz, ale tez nie jedzie druga armata C.Cook a to juz duze oslabienie.Co prawda jedzie goscinnie solidny Grajczonek ale nie zawsze gosc na obcym torze zapunktuje tak jak wspomniany Cook(on byk gwarantem pow,10pkt),Tak wiec nadarza sie okazja dla wilkow na podtrzymanie super formy i praktycznie zapewnienia sobie udzialu w P.OFF.

ps  Okazuje sie jednak ze COOK jedzie w dzisiejszym meczu, mial byc zawieszony ale zlozyl odwolanie.No nic sytuacja sie nieco komplikuje ale mimo to uwazam ze goscie nie sa bez szans.Jedzie rowniez Grajczonek jako gosc za Lamberta , wiec nie bedzie zz i to moze dobrze dla tego typu.Sledzilem jego poczynania na torze KL i szaku nie bylo , oby i dzisiaj nie pojechal na maksa.
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
T. Joergensen - N. Morris 1 (w razie remisu zwrot) @1.65   
Thomas Joergensen to typowy zawodnik własnego toru, co jasno obrazuje również jego tegoroczna średnia biegowa (u siebie 1.929, na wyjeździe 1.179). Miał niezłe dwa ostatnie występy na Adrian Flux Arena, zdobywał kolejno 8 i 9 punktów. Nick Morris do tej pory w całym sezonie najwięcej w delegacji wywalczył 7 punktów, a zazwyczaj kończy się w okolicach 4-5 oczek. Stawiam dziś na Duńczyka, spokojnie powinien dziś wygrać w bezpośrednim starciu z Australijczykiem.

Ipswich Witches - Swindon Robins 1 @1.60  
Świetnie radzi sobie w tegorocznych rozgrywkach beniaminek z Ipswich. U siebie jeżdżą fantastycznie, pokonał ich do tej pory tylko lider, Poole Pirates, poza tym 10 zwycięstw. Napawa to optymizmem przed dzisiejszym meczem, jednak trzeba być czujnym, bo rywal dziś bardzo groźny, gdyż na stadion Wiedźm zawita ekipa Swindon Robins. Goście plasują się na 4 pozycji w tabeli, mają sporą stratę do dzisiejszego rywala, ale w zanadrzu dwa zaległe mecze, także wszystko jeszcze jest otwarte. Wyjazdy gości są jednak w ich wykonaniu tragiczne, bo do tej pory wygrali tylko jeden raz ponosząc aż 9 porażek. To wszystko sugeruje, że faworytem dziś są gospodarze. Dodatkowo w ich bezpośrednim meczu wygrało również Ipswich. O żadnych zmianach kadrowych nic mi nie wiadomo. Patrząc na papierze na składy to goście powinni być faworytem, jednak Doyle, Batchelor, czy Jensen nie przypominają tych samych jeźdźców w delegacjach, co na Abbey Stadium.

Ako: 2.64
Bukmacher: Forbet

// Ipswich zawaliło na całej linii .. szkoda. Harris w tym sezonie jest tak słaby, że chyba jeszcze nigdy nie był w takiej dramatycznej formie, Heeps, Allen również słabo. Jednak dziś faworyci stanęli na wysokości zadania.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Nie mam pojecia dzisiaj jak zaprezentuje sie Ipswich, jest to jedna z ulubionych moich ekip.Zartobliwie zachowujac oczywisty dystans przyrownuje ich do....Unii Leszno, ale chodzi mi glownie o to ze zawsze sie uzupelniaja.Jesli ktorys z liderow jedzie slabiej to kolega wyskakuje i z niczego robi ponad 10 pkt..Zawsze znajdzie sie...czarny kon meczu i za to ich lubie,Dzisiaj oby tez tak bylo ale jest troszke niepewnosci,Slabiej ostatnio Harris, Allen po przejsciu pod nr 4 do tego nie jedzie Kennett.Licze jedynie, bo to wazny mecz ze Harris sie obudzi- on lubi takie mecze o cos z podtektami.Jednak wybieram takie typki.

Allen 6 pkt? under  @ 1,7 forbert  
T.Batchelor 9,5 ?  under @ 1,75 forbet  

Troy zarowno w Swindon jak i na wyjezdzie ostatnio slabiej, albo juz lekkie zmeczenie albo tez sprzet sie posypal, bo zdobywal odpowiednio 7 i 6 pkt.Oczywiscie taki stan nie bedzie trwal stale ale to bylo 3 i kilka dni temu wiec moze i dzisiaj sie uda - oby!!
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Miałem sobie dziś odpuścić Anglię, bo bardzo trudno coś mądrego tu wykombinować, ale taki dubel na gospodarzy wpadł mi w oko, jeśli to się nie uda to naprawdę trzeba trochę poobserwować tę ligę i wrócić za jakiś czas.

King's Lynn (-12.5) @1.70
Belle @1.57 

Ako: 2.67
Buk: STS
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
D.King 9,5 ? over @ 1,83 forbet  
D.king 10 pkt? powyzej @ 2,8 bet 365  ale to symb.stawka  

taki dubelek ale niska stawka

Swindon - Ipswich+12 2  @ 1,92  
Wolves - Poole+6,5 2 @ 1,72  

ako-3,3
buk - forbet

King ma ciezkie zadanie , trudny teren gospodarze wysmienici , ale licze na jego moze nawet 7 startow zz
+ r/t
 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Ipswich-4,5 Poole  1 @ 2,08  43-47
T,Proctor 5,5 pkt/ under  0 pkt

ako= 3,82
buk = STS

Myslalem ze juz nigdy nie skusze sie na Ipswich po blamazu w Swindon.Tam wygladalo to tak jakby chcieli przegrac sromotnie i sztuka ta sie udala,, niemniej to juz historia.Dzisiaj debiutuje Iversen i co jak co licze na niego , to tylko liga angielska, , uwazam ze zrobi dzisiaj 10 lub wiecej pkt.Goscie mocni ale dzisiaj oslabieni brakiem Grajczonka w dodatku licze ze rezerwy ich pojada ...fatalnie.Poczatkowo chcialem dac do dubla under 8,5 pkt Wrighta @ 1,84 ale wyszedlem na chwile i kurs spadl na 1,7 teraz chyba 1.65 wiec takie cos pasuje.Probuje PROCTORA, mysle ze tez jest szansa,

ps. Liczylem ze  gospodarze wsparci Iversenem ( 13 pkt w 6-ciu biegach) zmobilizuja sie lepiejNajgorsze jest to ze cos tam kumalem ze rezerwy gosci slabe itd  a na koncu i tak...wtopa.Zalatwil nie Klindt (genialny wystep 14 pkt) nie liczylem na taki jego wynik i Covatti 7 pkt.Zawiedli Lawson i King u gospodarzy.Czas powiedziec dosc .Nie ma co ludzi wprowadzac w blad
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 16:14 przez wasp40Ipswich-4,5 Poole  1 @ 2,08
T,Proctor 5,5 pkt/ under

ako= 3,82
buk = STS

Myslalem ze juz nigdy nie skusze sie na Ipswich po blamazu w Swindon.Tam wygladalo to tak jakby chcieli przegrac sromotnie i sztuka ta sie udala,, niemniej to juz historia.Dzisiaj debiutuje Iversen i co jak co licze na niego , to tylko liga angielska, , uwazam ze zrobi dzisiaj 10 lub wiecej pkt.Goscie mocni ale dzisiaj oslabieni brakiem Grajczonka w dodatku licze ze rezerwy ich pojada ...fatalnie.Poczatkowo chcialem dac do dubla under 8,5 pkt Wrighta @ 1,84 ale wyszedlem na chwile i kurs spadl na 1,7 teraz chyba 1.65 wiec takie cos pasuje.Probuje PROCTORA, mysle ze tez jest szansa,
serio liczysz na PUKA którego jak grałem z Milikiem na GP potem zebrałem zjeby , że to pokemon i równie dobrze możew pojechac na 0,1,0,1,1,1 jak i 3,2,3,2,3 ??
no wiesz musi mi sie cisnąć na uszy pytanie : "dlaczego dzis wiesz, że mu super zależy " ? albo czy inedaj Boże sugerujesz, ze ludzie cisnąci w PUKA  to debile?

ps: Juz tak na powaznie itd ....skąd wiesz, że dziś będzie mu zalezało ? to moje jedyne pytanie ? Miałes wizje , telefon - czy może zawsze w 1 -szym wystepie w Eng robił 100% normy ?
 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Zycze sobie abys  ty mial czasem wizje i podal tu jakies typy.Jak do tej pory cala swa energie skupiasz na krytykowaniu innch.Powiedz ile w temacie zuzel podales wszystkich typow w GP, l.polska , szwedzka i angielska .Sezon sie prawie konczy   wiec strzele  podales w sumie ....4-5 typow? Mysle ze chyba nawet tyle nie.Co do Iversena w Dani ostatnio jechal i zdobyl 17pkt owszem z ogorkami ale zawsze to cos.Licze ze w debiucie bedzie mu zalezalo a jak bedzie zobaczymy Pzdr


ps, Nigdy nie krytykowalem nikogo na granie Puka, owszem jest to kameleon i nigdy nie wiadfomo jak pojedzie w danym dniu, ale to wciaz dobry zawodnik i wszytko zalezy od jego nastawienia i dnia
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 19:40 przez wasp40Zycze sobie abys  ty mial czasem wizje i podal tu jakies typy.Jak do tej pory cala swa energie skupiasz na krytykowaniu innch.Powiedz ile w temacie zuzel podales wszystkich typow w GP, l.polska , szwedzka i angielska .Sezon sie prawie konczy   wiec strzele  podales w sumie ....4-5 typow? Mysle ze chyba nawet tyle nie.Co do Iversena w Dani ostatnio jechal i zdobyl 17pkt owszem z ogorkami ale zawsze to cos.Licze ze w debiucie bedzie mu zalezalo a jak bedzie zobaczymy Pzdr


ps, Nigdy nie krytykowalem nikogo na granie Puka, owszem jest to kameleon i nigdy nie wiadfomo jak pojedzie w danym dniu, ale to wciaz dobry zawodnik i wszytko zalezy od jego nastawienia i dnia
Oczywwiście, że masz rację a nawet grubo mnie przeceniasz ....zamiesciłem 1 - jedyny typ i ....wtopa :)
Ale odbieranie moich bądź co bądź merytorycznych raczej wrzutek jako ataki ....to jednak cos w stylu "nie umiem obronic typu to Ci " (nie uwierzysz ale jesli masz szacunek do piszącego to "Ty " "Ci" itd piszemy z wielkiej litery :)) ...rozumiem słaba szkoła prywatna tego nie uczy :)

Nie atakuję Cie bo tak lubie - sam chętnie zagram to za 2 miliony monet ...ja tylko zapytałem o podstawe typu :) nothing else mothers 

Dla mnie jestes Geniuszem speedawya , Rycerzem czarnego sportu oraz "Królem asfaltu" ...niie obrażam Cię Broń mnie Panie Mój i jego Synu , który jestes wśród nas choć Cie nie widać ....

Ja tylko zapytałem Wasza wielebność ...o podstawę ... o nic więcej - przecież nie chodzi mi o to zeby Cię (tak wygląda szacunek - co tam w England nie uczyli ?) zdyskredytować (trudny wyraz) . 

Ja tylko prosze o podstawę na jakiej grasz typ ?  Zupełnie nic więcej ..

Więc jesli stac Cie choc na odrobinę merytoryki a nie teksty w stylu : "hababahababahabababa" - to tylko jako korzystający z Twojej błyskotliwej analizy prosze uniżenie o uściślenie typu ....Zupełnie nic więcej :) 

PS: zachowajmy dystans - wiem, że przeginam pisząc w ten sposób - ale dlaczego jednak prosba o podstawy typu ma byc czymś az tak dziwnym :) Pozdro , fajnie , że jednak piszesz - szkoda , ze merytoryke odbierasz za ataki ....no ja nic więcej nie umiem z mojej pustej łepetyny wydobyć ... wiec prosze Cie o pokutę i ...ten , no ...rozgrzeszenie :)
 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Bez wzgledu czy odpiszesz , czy tez nie , jest to moj ostatni wpis jesli chodzi o wyjasnienie naszego ,,,sporu.Otoz tak zarzucales mi ze wyzywalem kogos /Ciebie  od debili grajacych na Iversena.Prosze znajdz moj taki wpis i wklej go tutaj..Jezeli czasem sie z kims moglem nie zgadzac to grzecznie sugerowalem by uwazal itd  ze ja widze to troszke inaczej , ale nie byla to krytyka, ani tez wyzywanie.Wiec moze mnie z kims pomyliles?Co do Iversena , Pojechal w Gorican fantstycznie , wczoraj w Danii 2*,3,3,3,3,3=17 pkt , jak pisalem fakt z ogorkami ale zawsze to dobry wynik.Nie twierdze ze dzisiaj pojedzie super , mam tylko taka nadzieje, bo chyba kazdy chce w debiucie zrobic dobre wrazenie?Inna sprawa chciec a moc.Jezeli wiec Ty jestes innego zdania i nie wierzysz w niego czemu tu nie podasz typu na jego under? No miej odwage Ale ok nie chcesz  podawac typow Twoja sprawa , ale nie krytykuj innych,Osobiscie wole jak ktos podaje tu typy , nawet jesli nie zawsze sa trafne , bo mozna dostrzec jakis fajny typ , ktorego sie samemu przeoczylo.To tyle , proponuje rozstac sie w zgodzie ,, bo nie ma co zasmiecac tematu.Pozdrawiam i zycze powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom