>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2019 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co tam Psychosocial słychać w Irlandii? Nie piszesz, wiatr hula w temacie :) Ja tu tylko przelotem za drobne taki dubelek irlandzki sobie pobiorę:
a) na zapleczu Premiera Division pojedynek Młodzieżowców z Droghedą. Goście trzecia pozycja w lidze, szansa na doskok do prowadzącej dwójki, która dziś walczy między sobą. Gospodarze co sezon w ogonie ligi, ale u siebie coś tam jeszcze próbują ugrać. Dla mnie over 2,5 po @ 1,58   nie jest spełnieniem marzeń, ale dorzucę ten typ do:
b) Patryki vs. Korek :) - Cork z problemami w tym sezonie, trochę osłabień, 3 zespół od końca, dacie wiarę? Z drugiej strony Patsi w środku stawki, może się zdarzyć, że takie mecze będą z gatunku: "a najbardziej to bolały Panie oczy..." Dlatego wezmę under po @ 1,46,   który nie oszukujmy się jest po prostu słaby :) Ale może Was sprowokuję do dyskusji, bo w Irlandi bez Pestiego (a potem zeusa) pajęczyny...
Morał - dubel po @ 2,30   sportowo pobrany. GL!
PS alternatywne podejście (raczej live ew.) to Wexford bts   , a w Dublinie może x?    Ale to poza konkursem. KTF! PS2 Opcje na   :)
edit live
I w 31 min. w Wexford zaliczony mamy over 2,5 a także bts :) Jednak nie ma co się nastawiać, w ogórkowych ligach na prawdę ciężko coś jest "ustrzelić". Gramy dalej...
edit live 2
95 min na 1-1 :) GD! :)
PS Coś kumam czemu się chłopakom "nie chce robić" :) Ot, życie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Halo Irlandia! :)
20:45 Sligo Rovers - Cork City - się doczekałem, że w tym sezonie Sligo lepiej wygląda niż Cork, h2h oczywiście dla Rebel Army jednak tym razem może to nie mieć żadnego znaczenia. Kursy trochę w górę idą na gospodarzy, jednak osłabione kadrowo mamy oba zespoły. Spróbuję 1x po @ 1,55 za miedziaka, (czyli sportowo) oby dziś Cork się nie przełamał...
edit FT  1-1 a więc mały ale jednak  20:45 St. Patricks - Finn Harps - Patryki faworytem, tym bardziej iż Harfy osłabione, 1,40 nie do gry jednak, chyba, że coś na live się ustrzeli. Tak koło 1,85 się zastanowię (jak się uda)...
edit ft 1-0 po 80 min. , ja brałem po 60 min. więc kierunek ok :)21:00 Bohemians - Shamrock Rovers - derby Dublina, ekipy się nienawidzą. Od 2017 Szamroki nie wygrały z Cyganami. Dziś goście mogą się odegrać, bo u gospodarzy trochę osłabień dlatego kursy poleciały. To co odstrasza, to specyfika derbowych pojedynków, ja jednak liczę, że goście się przełamią i przynajmniej nie przegrają. Szamroki 2 po @ 2,0 jak na live złapię, to mam nadzieję, że nie pożałuję.
edit. nie dało się złapać i ok.
W niższej klasie rozgrywkowejBray - Longford - tutaj wbrew opini miejscowych chodzi mi po głowie under, ale to poza konkursem, bo ta liga to mega przypadek :)Shelbourne - Drogheda - pojedynek z czuba tabeli, takoż under bądź x jest dla mnie prawdopodobny, ale to taki sam przypadek j.w.
edit
porażka, Mewy 3-2 uuu, bad, poza konkursem :O, Muszelki vs Droghsi ft 2-1, taka liga...
Tyle ode mnie, GL!
PS Pesti, Zeus wracajcie, bo zielona wyspa bez Was zdycha!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Premier League:

UC Dublin-St. Patricks TYP 2 kurs 1,60 3/10
g.20.45 0:1 WIN

PS: Studenci przegrali 9 kolejnych ligowych meczów i jeden w Pucharze Ligi. Razem 10. Jeżeli Patsi poważnie podejdą do tego spotkania to wygrają. Nie ma żadnych znaczących ubytków w obu zespołach.

Dywizja 1:

 Cabinteely-Wexford TYP 1 kurs 1,61 4/10 g.20.45 2:0 WIN

PS: Studenci z południowego Dublina czyli gospodarze grają syf i nie mogą wygrać w ostatnich 5 spotkaniach. Ale oni przy Małolatach czyli gościach to mają mega formę. Wexford w 17 spotkaniach ugrał 9 oczek a dziś są bez kapitana Chrisa Kenny i dodatkowo bez 28-latka Thomasa Croka który gra w pomocy. Gospodarze w pełnym składzie na szpicy z 21-letnim Robem Manleyem który z 12 golami prowadzi w klasyfikacji strzelców. Zagrałem nawet gdzieś ten mecz w tasiemce hendi -1,5 Cabinteely bo uważam z analizy powyżej że gospodarze powinni się w końcu przełamać bo dla gości na razie nie widzę ratunku.

Pzdr !

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
#1

28 Jun 2019 9:00pm
Finn Harps -v- Sligo Rovers Finn Park
Booth Teams To Score 
@ 1,95



Typ na pierwszy rzut oka może wydawać się ryzykowny, ale..Harfie po przerwie na pewno będą chciały dobrze rozpocząć drugą część sezonu i podejrzewam, że mocno zaatakują od pierwszych minut. Sligo Rovers powinno prezentowć podobną formę co w kilku ostatnich meczach. Jedna porażka w ostatnich 10 spotkaniach i aż 6 remisów. 
Oba zespoły może nie są jakoś mocno bramkostrzelne, ale moją uwagę zwróciła ilość bramek traconych. Finn Harps na 22 rozegrane spotkania straciło 48 bramek, Sligo na 21 spotkań puściło 27 bramek. Tutaj właśnie upatruję szans na swój typ. 
Zastanawia mnie jeszcze remis za 3,15.

Fajnie wygląda i raczej powinni wygrać Patsi ze Studentami, ale Psycho już wrzucił, więc...

Mam jeszcze kilka typów na dzisiejszą kolejkę, dość ryzykowne i po wyższych kurach. Pogram pewnie coś w domowym zaciszu, ewentualnie może coś jeszcze zaraz wrzucę. ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Fajnie chłopaki, że jesteście, ja mam na dzisiaj tylko luźne przemyślenia:
a) Cork vs Derry - na Turners Cross liczę, że Rebelsi nie przegrają dlatego symbolicznie x po @ 3,15  ,  uczciwie "mówię", że miejscowi wieszczą zwycięstwo Candystripes,
b) Shamrock Rovers vs Dundalk - pojedynek na szczycie, takie mecze lubią się kończyć podziałem punktów więc x po @ 3,10    też za drobne sportowo pobieram.
PS
Poza konkursem "widzi mi się", że Sligo nie przegra   , a na zapleczu Premier Division w spotkaniu Limerick - Shelbourne może być under   , Galway nie przegra z Athlone  ,  a w spotkaniu z udziałem Wexford powinny paść bramki... Tyle ode mnie, ale eksperci wypowiedzieli się powyżej, dlatego moje stawki są dosyć rozrywkowe. GL&amp;KTF!
edit
Live w Cork Derka prowadzi 0-1, dla mnie słabo :( ale zobaczymy... uuu 0-3, z tej mąki chleba raczej nie będzie... 58 min. Cork z czerwem, pozamiatane... Na live over 3,5 złapany, po rożnym Derka na 0-4, "pacze" co dalej...
W Cork masakra, więc over 4,5 po @ 2,95 za drobne...
live Edit 1-4 Cummings daje   
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mecze od 15 min. już "lecą", na gorąco:
Sligo przegrywa ze Studentami, na live 1x pobiorę + under w derbach Patryków z Szamrokami i wyszedł dubel po @ 1,90    za drobne...
Edit
Sligo 5-1, Patryki 0-2 ale lekko nie było... 
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Premier League:

Shamrock-Sligo TYP Shamrock -1,5 kurs 1,80 4/10 g.21.00

Derry-Dundalk TYP 2 kurs 1,85 4/10 g.20.45

Dywizja 1:

Limerick-Longford TYP 2 kurs 1,70 4/10 g.20.45

PS: Trzy mecze warte gry. The Hoops po ostatniej wygranej na najbardziej znienawidzonym terenie w Irlandii mam nadzieje że wraca na właściwe tory. Dundalk rozpędzony jak PiS w socjalistycznym rozdawnictwie naszych pieniędzy (bez uniesień proszę bo PO to taka sama hołota) i na koniec pogrążony finansowo Limerick..

Pzdr !
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Derry vs Dundalk
Oba zespoły w niezłej formie, seria zwycięstw gości robi na bukach wrażenie dlatego i kurs na 2 robi się coraz niższy. Ja oczywiście pójdę pod prąd licząc na to, że Candystripes się liderowi postawią. Ostatnio im się to już udało. Dziś w zespole Dundalk może zabraknąć Hobana, a to już coś aby spróbować za drobne kierunku    1x po 2,0. 
PS lojalnie uprzedzam że miejscowi prorokują 1-2, ale jako fan Derry zaryzykuję :)
edit live
szlag w 68 min. wchodzi Hoban, teraz 81 min. jest 1-1, oby utrzymali... Dundalk ciśnie. 91 i Hooooban na 1-2, niestety dla mnie... Szok 96 i 2-2, Ogedi - Uzokwe bohaterem Derry ft 2-2, już rozliczłem na minus... KTF
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
cytat z dnia 5 lipca 2019 17:56 przez qowalsky6Derry vs Dundalk
Oba zespoły w niezłej formie, seria zwycięstw gości robi na bukach wrażenie dlatego i kurs na 2 robi się coraz niższy. Ja oczywiście pójdę pod prąd licząc na to, że Candystripes się liderowi postawią. Ostatnio im się to już udało. Dziś w zespole Dundalk może zabraknąć Hobana, a to już coś aby spróbować za drobne kierunku 1x po 2,0. 
PS lojalnie uprzedzam że miejscowi prorokują 1-2, ale jako fan Derry zaryzykuję :)

Hej. Nie rób sobie jaj. Derry nie mają patentu u siebie na Drwali od lat. Dundalk zawsze ich wręcz miażdży a tylko raz udało się gospodarzom wygrać:
 
15.03.19PDDerry CityDundalk0 : 2
15.06.18PDDerry CityDundalk0 : 4
14.05.18PDDerry CityDundalk1 : 4
20.08.17PDDerry CityDundalk0 : 4
13.03.17PDDerry CityDundalk3 : 1
04.10.16FAIDerry CityDundalk1 : 2
01.07.16PDDerry CityDundalk0 : 5
14.08.15PDDerry CityDundalk0 : 2

Jak widać na papierze goście dają zawsze solidny oklep Derry ale jak będzie dzisiaj zobaczymy przed 23. Pzdr Kowal..

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 5 lipca 2019 18:26 przez psychosocial


Hej. Nie rób sobie jaj. Derry nie mają patentu u siebie na Drwali od lat. Dundalk zawsze ich wręcz miażdży a tylko raz udało się gospodarzom wygrać:
15.03.19PDDerry CityDundalk0 : 2
15.06.18PDDerry CityDundalk0 : 4
14.05.18PDDerry CityDundalk1 : 4
20.08.17PDDerry CityDundalk0 : 4
13.03.17PDDerry CityDundalk3 : 1
04.10.16FAIDerry CityDundalk1 : 2
01.07.16PDDerry CityDundalk0 : 5
14.08.15PDDerry CityDundalk0 : 2

Jak widać na papierze goście dają zawsze solidny oklep Derry ale jak będzie dzisiaj zobaczymy przed 23. Pzdr Kowal..
 
cyt. "Ostatnio im się to już udało." Kolego mój serdeczny :) 03.05.2019 było 2-2, fakt, że na wyjeździe, ale to było ostatnie pomiędzy nimi spotkanie. Nie pisałem wcześniej o bilansie spotkań "u siebie". Poza tym wiadomo, że faworytem jest Dundalk, a ja pod prąd itd. Na razie :)
edit
Historia lubi się powtarzać, cudem i rzutem na taśmę, ale znowu 2-2 wyciągnęli :)
 
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
#1
6 Jun 2019 9:00 pm
Cork City -v- Bohemians Dublin Turners Cross

Bohemians Dublin
@  2,80




Najgorszy bilans w lidze w meczach na swoim stadionie- unbelievable ????. Na 10 meczy tylko dwie wygrane, jedna z UC Dublin a druga własnie z Bohemians. Dzisiaj The Boys biorą swoje. Poza tym zboczenie ????​


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


brawo qowalsky za typ !

Ja juz tej ligi nie tykam, nigdy chyba na tej lidze nie zarobilem w dluzszym okresie czasu

Jedynie warto pograc pod azje jak gdzies kasa wieksza leci na live, pod analize nie ma sensu bo i tak w wiekszosci jest na odwrot w tej polamatorskiej lidze
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 5 lipca 2019 17:56 przez qowalsky6edit live
szlag w 68 min. wchodzi Hoban, teraz 81 min. jest 1-1, oby utrzymali... Dundalk ciśnie. 91 i Hooooban na 1-2, niestety dla mnie... Szok 96 i 2-2, Ogedi - Uzokwe bohaterem Derry ft 2-2, już rozliczłem na minus... KTF
Futbol nieprzewidywalny to futbol ciekawy. Ale nie dla tych co obstawiają. Dla mnie końcówka tego meczu również była mocno zaskakująca. W sumie na niekorzyść ponieważ w jednej z opcji dałam czystą dwójkę, kierując się typami kolegi P.
Byłam pewna, że skończy się 1-2 gdy w 93 minucie Hoban, który statystycznie trafia raz na pięć spotkań (????) zdobył gola. Niespodzianka. A ten Ogedi to kto, rezerwowy z Colchester? No to zrobił sobie reklamę. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nudy w dziale to na live podałem po kilkunastu min. 1 poł. takie coś:
"Na zapleczu Irlandii pobrałem 4fun remis u Muszelek i Mew po @ 9,30 (razem), za drobniaki ofc :)"
ps Sportowo rzecz jasna... :)
edit
dubel    pojedynczo dało się zrobić plus...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Eksperci (Psycho i Zeus) chyba na wakacjach, to może (live) ja... Ale ja tu tylko goszczę, jakby co ;)
W Irlandii Sligo vs Wateford, nie wydaje mi się żeby Bit'O Red przegrali więc 1 dnb po @ 1,60 w ht + Longford vs Droghsi (na zapleczu) x po @ 2,20 (w ht 0-0) i mamy dubel po @ 3,50 za drobne ... GL&amp;KTF!
edit
Longford w 86 min. na 2-1 więc dubel   , Sligo dalej 0-0, dołożę miedziakiem dnb po @ 1,80... w 10 nie dali rady, zwrot ft 0-0...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
21.00 Harpie vs Derka, mimo, że to derbowy pojedynek to jednak skuszę się na over 2,5 po @ 2,0    za miedziaka. Goście w optymalnym składzie, coach Candystripes oczekuje zwycięstwa, gospodarze nie podłożą się więc... ? GL!
Edit
Harps się nie położyli (to nie sensacja), ale, że Derry nie strzeliło? Słabo... 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
20.45
Derry vs Waterford - zostało 10 kolejek, a do Cyganów i trzeciego miejsca brakuje 6 pkt., więc jeśli Candystripes chcą pucharów, to dziś "powinni" wygrać. W ostatnich 3 meczach tylko 4 pkt. zarobili. U siebie ze Sligo 3, a we wcześniejszym meczu z outsiderem UCD (też u siebie) ledwie remis. Fakt, że Studenci mieli mnóstwo farta, ale 0-0 na Brandywell, to było ich święto. I dalej piątkowa przegrana w derbach z Harfami w Ballybofey. Można mieć wątpliwości, prawda? Czy zaufam gospodarzom? Skład mają optymalny, ale 1 po @ 1,50 odpada, handi? Trzeba by najpierw popatrzeć na obraz gry. Po głowie chodzi mi over, bo mimo zapowiadanych osłabień u the Blues (Lynch, Bone, nie wiadomo też, czy będzie Duggan z Brownem) trener Reynolds zapowiada otwartą grę. Tak skończył się ich ostatni mecz ze Studentami, z którymi na wyjeździe wygrali 1-2. To może dziś padnie over 2,5? Po @ 1,85  za miedziaka powiem: "sprawdzam" GL! Aha, miejscowi "wieszczą" 2-1 - mi pasuje...
PS Może coś "ukłuje" jeszcze na live... KTF!
PS2 Psychosocial, Zeus - żyjecie? :)
edit live
Parkhouse i ht 2-0, u gości widzę, że Browne i i Duggan obecni. Niech tam dalej strzelają, obojętnie teraz kto :)
edit
Znowu diabeł kitą zawinął, ft 2-0 jak Derka nie strzeliła bramki w 2 poł. ? Sami tego nie wiedzą... The Blues bez szans, przewrotnie 1 i handi niezagrożone było, a ja "se" over pre pograłem...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zielona Wyspa, skrótowo, bo nie mam czasu na forum reklamerskim się udzielać, poza tym odzew zazwyczaj słaby, może dlatego tak tu pusto?

20:45 Bohemians - UC Dublin - derby Dublina, Cyganie to faworyci, ale @ na 1 to chyba troszkę mało :), no to może over na live?edit ft 10-1 :)20:45 Derry City - Shamrock Rovers - x po @ 3,0 za drobne, walka 3 z 2 ekipą ligi, u siebie Candystripes stać na taki scenariusz, bts niewykluczony.
edit ht 0-0, Szamroki cisną, natomiast Derry spada na 4 miejsce w tym momencie, bo Cyganie prowadzą 2-0... Zobaczymy...
edit 2 Karny dla Derki w 72 min. i pudło :( ...
edit 3 Niewykorzystane sytuacje się mszczą, "tak to leciało" i mamy w 76 min. 0-2... Czyli będzie minus...
edit 4 pff... 0-2 
 20:45 St. Patricks - Sligo Rovers - miejscowi dają 1, ja odpuszczam, może under na live?
edit Mieli rację 2-1 ft20:45 Waterford - Cork City - live under, tak mi się widzi...edit 1-2 no cóż...21:00 Dundalk - Finn Harps - Gospodarze zakończyli przygodę z pucharami, on the paper 1 to "pewniak", ja odpuszczam bo 1,20 to śmiech na sali, jak będzie grał Hoban to można spróbować, że strzeli gola...
edit 5-0 idą spokojnie na mistrza i chyba nic im w tym procederze nie przeszkodzi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
O 143

okuka79

Użytkownik
Więcej niż 5.5@ 4.75 eToto
Drogheda vs Wexford Youths   16.08.2019  20:45
WIĘCEJ/MNIEJ SUMA GOLI

6:0  

Nie ma co się tutaj za bardzo rozpisywać gospodarze to jeden z kandydatów do awansu natomiast goście to chyba najsłabsza drużyna w lidze która ostatnio traci regularnie po kilka bramek z drużynami  słabszymi od droghedy dlatego ja sobie za ryzykuje i postawie tutaj over 5,5 bo kurs wydaje mi sie w miarę atrakcyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom