>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5xharoldx5 i jego typy

5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W kolarstwie cudu nie było, choć Greg Van Avermaet na trochę ponad 5 kilometrów do mety spróbował zaatakować, ale szybko zrezygnował.

Podsumowanie kuponów 342-353 (kupony 340 i 341 w grze):

342.   95,6 j
343.   20 j
344.   76,8 j
345.   68 j
346.   49,2 j
347.   10 j
348.   5 j
349.   5 j
350.  65,6 j
351.   5 j
352.   4 j
353.   3 j

Łączny bilans po 353 kuponach (kupony 340 i 341 w grze) :   822,126 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
#354 (AKO)
1. Boston Red Sox - New York Yankees
Typ: Boston Red Sox (ML)
Kurs: 1,55

2. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Typ: over 3,5
Kurs: 3,15

AKO: 4,88
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 20 j (jak wejdzie, to będzie 65,89 j zysku)

 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
#355
Brondby - Lechia
Typ: Brondby awansuje
Kurs: 2,35
Bukmacher: STS
Stawka: 100 j

Chciałbym, żeby było inaczej, ale Brondby u siebie to jest zupełnie inna drużyna niż na wyjazdach, do tego czuję, że niewykorzystane sytuacje Lechii w pierwszym meczu się zemszczą w rewanżu.

I dubel na mecze rewanżowe:

#356 (AKO)
1. Riga FC - Piast Gliwice
Typ: Riga FC
Kurs: 3,54

2. Brondby - Lechia Gdańsk
Typ: Brondby
Kurs: 1,80

AKO: 6,37
Bukmacher: STS
Stawka: 30 j (jak wejdzie, to będzie 138,16 j zysku)
 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Za trafienie Red Bulla po kursie @12 należy Ci się medal :) Czy to Twój rekord czy masz jeszcze lepsze osiągi? 
Nie zgadzały mi się Twoje obliczenia, miałam wrażenie, że zaniżasz swoje osiągnięcia, liczyłam nawet na kalkulatorze ale summa summarum doszłam w końcu o co tu chodzi. Po prostu przedstawiasz swoje wygrane już na czysto, po odjęciu stawki, wszystko już rozumiem.
Brawo Ty! 
Naprawdę zachęcasz do gry tym sposobem ale jak znam życie nie trafiałabym raczej kursów powyżej @3 a co dopiero @12  :)
Naprawdę dobrze analizujesz. Stan konta nie kłamie.  ✌
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Tak, przy każdym typie wliczam haracz 12%. Gdyby nie ten podatek, to aż się boję pomyśleć ile bym był na + zamiast +822,126 j. Jeśli ktoś ma czas i ochotę, to niech przeliczy ogólny bilans moich typów bez 12% podatku.

Dzięki za miłe słowa. Jesteś jedną z nielicznych osób na tym forum, która dyskutuje ze mną w tym temacie. Często mam wrażenie, że piszę sam do siebie tracąc czas. Chcę pociągnąć ten temat do ok. 500 typów, potem chyba dam sobie spokój, skoro zainteresowanie jest niewielkie. Zapewne niska skuteczność odstrasza ludzi, typerzy grający bardzo niskie kursy z wysoką skutecznością są bardziej doceniani nawet jeśli w ogólnym rozrachunku są na minus. Ja jestem zdania, że z podatkiem 12% po prostu nie da się na dłuższą metę zarabiać grając niskie kursy, dlatego mam taką strategię jaką mam i zakładając temat doskonale wiedziałem, że zdecydowana większość typów będzie nietrafiona.

Jeśli chodzi o najwyższe trafione kursy, to w tym temacie jest to chyba kurs 26,00- typ nr 156 na stronie piątej. Było też kilka innych trafionych typów z kursem wyższym niż 12,00. Jeśli chodzi o całą moją "karierę", to trafiłem kilka typów po kursie niecałe 100, głównie były to "hokejowe" wyniki w piłce nożnej typu 3:3, dawniej za grosze lubiłem tak się bawić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Reklama dźwignią handlu. Chcesz to będę codziennie zamieszczać na forum link do tematu. :)
A na poważnie - nie piszesz sam dla siebie, użytkownicy z pewnością czytają, a z komentarzami sam wiesz jak to wygląda.

Ważne, że grasz z zyskiem, nie ma znaczenia skuteczność przy grze na tak wysokie kursy, jeśli ktoś myśli inaczej to sam sobie winien. Ale wiesz jak to jest, sama po sobie wiem, że czesto nie wchodzi kurs np. 1,15 na 1x bo wygrywa 2 po kursie np. @6.
Potem się pukam w czoło i myślę "głupia, trzeba było grać na gości".

Po prostu trzeba mieć sporo w sobie zaparcia oraz silnej woli, żeby grać po wysokich kursach, zawsze z tyłu głowy siedzi myśl "a jak nie trafię z dwadzieścia betów ood rząd i wyczyszczę konto?" 
Owszem jest pewne ryzyko, Ty chyba 6 albo 7 lipca miałeś na koncie 10j i zaczynało to wyglądać ryzykownie ale od tego czasu zacząłeś systematycznie piąć się w górę a depozyt pięknie rosnąć. 

Nie chcę tutaj zapeszać ale czy aby nie od momentu gdy zaczęłam się przyglądać Twojej grze? :)) poczułeś presję, że dziewczyna się przygląda i od razu skuteczność wzrosła :) 
A na serio - graj dalej, opisuj typy, nie robisz tego w kosmos. Pozdrawiam i lecimy dalej :) 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 29 lipca 2019 12:59 przez haparoidenTeż mam taką taktykę, że niskich kursów nie ruszam. Jak spadać, to z wysokiego konia.
A nie boli wtedy gdy spadniesz z takiej wysokości? Zawsse lepiej spaść z kucyka :)
A na serio to chyba jest w tym wiele prawdy. Bardziej boli gdy nie wejdzie Ci kurs 1,30 aniżeli 3.
Widzisz Haroldzie, już masz kolejnego obserwatora, który za mną przyczłapał. Życzymy dużo zielonego koloru. 
 
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
cytat z dnia 29 lipca 2019 13:11 przez kamilcia21

A nie boli wtedy gdy spadniesz z takiej wysokości? Zawsse lepiej spaść z kucyka :)
A na serio to chyba jest w tym wiele prawdy. Bardziej boli gdy nie wejdzie Ci kurs 1,30 aniżeli 3.
Widzisz Haroldzie, już masz kolejnego obserwatora, który za mną przyczłapał. Życzymy dużo zielonego koloru. 
No o to właśnie chodzi. Lepiej jak nie wejdzie wyższy niż niższy.

Zaglądałem już wcześniej, ale w sumie fakt, tylko dlatego że ty tu komentowałaś :)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Czyli teraz mam o 100% kibiców więcej niż wcześniej????

Typ na baseball nie wszedł, więc gram ten over 3,5 z naszej ligi w singlu.

#357
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Typ: over 3,5
Kurs: 3,00
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 20 j

Po przerwie wraca do gry Iga Świątek, ciekawe czy odzyskała formę, bo na trawie wyglądało to fatalnie. Liczę tu na długi mecz:

#358
Świątek - Jabeur
Typ: powyżej 25,5 gemów w meczu
Kurs: 3,00
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 15 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Ja obserwuję od samego początku, szczerze sądziłem, że upadnie temat albo będzie na minus tak jak u mnie ale na szczęście jest bardzo dobrze. Tak trzymaj, a kibiców będziesz miał coraz więcej.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Widzisz, ilu Ci załatwiłam kiboli? :))
Sama też wymyśliłam sposób na zabawę i nie ukrywam, że duży wpływ ma Twój sposób gry czyli stawianie na wysokie kursy. Jak się zastanowić to po co grać na niskie skoro można grać na wysokie? Nigdzie nie powiedziane, że szanse są zerowe. Czym zresztą udowadniasz. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Kamilcia jak ten Twój sposób wypali, to obiecaj mi, że w przyszłości jak będziesz zmieniać jacht na większy, to ten mniejszy mi podarujesz????
Fajnie, że jest trochę osób, które tu zaglądają.

Jeśli chodzi o moje dzisiejsze kupony, to ten tenisowy wszedł, te dwa z overem 3,5 w meczu Pogoni z Arką nie. Rozliczenie będzie po czwartkowej LE.

#359
Argentyna - Kuba (piłka ręczna kobiet)
Typ: Kuba
Kurs: 4,35
Bukmacher: Fortuna
stawka: 10 j

#360
Argentyna - Kuba
Typ: Kuba (razem z dogrywką)
Kurs: 3,85
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 15 j

Na piłce ręcznej kobiet nie znam się wcale, typy są "pożyczone" od użytkownika rasijskij, jego analiza jest w temacie typów dnia.

#361
Maccabi Tel Aviv - Cluj
Typ: Cluj powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,35
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 25 j

#362
Olympiakos - Pilzno
Typ: Pilzno powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,40
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 20 j

#363
Nomme Kalju - Celtic
Typ: Nomme Kalju powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 5,40
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 15 j

Ten ostatni typ to nadzieja na to, że Celtic kompletnie odpuści to spotkanie, bo pierwsze wygrali 5:0.

 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 29 lipca 2019 22:46 przez 5xharoldx5Kamilcia jak ten Twój sposób wypali, to obiecaj mi, że w przyszłości jak będziesz zmieniać jacht na większy, to ten mniejszy mi podarujesz????
Oczywiście, zaklepane, obiecuję :)
A póki co, bawimy się dalej. Widzę w tym świetlaną przyszłość ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dzisiaj najważniejszy typ over 1,5 Cluj wszedł, więc poszło nie najgorzej, choć liczyłem na to, że jeszcze coś wejdzie.

#364
HJK Helsinki - CZ Belgrad
Typ: Helsinki powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,00
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 25 j

#365
HJK Helsinki - CZ Belgrad
Typ: Helsinki wygrają i w meczu będzie powyżej 1,5 gola
Kurs: 6,70
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 15 j

#366
Rosenborg - BATE
Typ: BATE powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,80
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 20 j

#367
Rosenborg - BATE
Typ: BATE strzeli gola w obu połowach
Kurs: 7,60
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 10 j

W tej parze BATE najpierw było przeceniane, a teraz jest niedoceniane.

#368
Riga FC - Piast Gliwice
Typ: Riga FC
Kurs: 4,10
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 40 j

Widziałem value w kursie 3,50, to z chęcią dołożę po kursie 4,10. Co ciekawe kurs na zwycięstwo Rygi w meczu jest wyższy niż kurs na awans, a przecież może się tak zdarzyć, że Ryga wygra mecz, a nie awansuje.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Odnośnie piłki ręcznej pań, chyba to nie jest najlepszy pomysł "pożyczać" typy innych. Sama wiele razy się o tym przekonałam. Graj swoje bo to najlepiej wychodzi. Co do Bate - zawsze lepiej grali na wyjazdach więc widzę spore szanse. Jutro będziemy mądrzejsi. 
 
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 29 lipca 2019 22:46 przez 5xharoldx5Kamilcia jak ten Twój sposób wypali, to obiecaj mi, że w przyszłości jak będziesz zmieniać jacht na większy, to ten mniejszy mi podarujesz????







 
Nie chce Cię martwić ale obiecanego się wiele zmieści zwłaszcza u Kamili
 
Do góry Bottom