>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zmiana strony Live u buka Fortuna

norab 0

norab

Użytkownik
Dzień 29 lipca będzie ostatniej dniem starej wersji strony LIVE u buka Fortuna.Kto i dlaczego wpadł na tak idiotyczny pomysł? - można się tylko domyślić.Strona tego buka miała w Polsce chyba najlepszy interfejs do gry live - kto grał to wie o czym mówię.Nowa strona tego buka została tak zaprojektowana aby w jak największym stopniu utrudnić graczom obstawianie zakładów live.Interfejs tej nowej strony jest po prostu tragiczny - rozmieszczenie-czytelność- możliwość ułożenia kuponu itd.Po co to robi Fortuna? No po to żeby w maksymalnym stopniu utrudnić grę.Można zapomnieć o szybkim obstawianiu meczy w kliku dyscyplinach z jednoczesnym i przyjaznym monitorowaniem tych zdarzeń.Tak Fortuna zlewa graczy.Bez żadnej ankiety bez żadnych pytań do graczy - czy są potrzebne jakieś zmiany skoro tak to jakie kiedy i po co? Nic cisza.Fortuna  ponosiła ogromne straty na grze live.Pojawiały się kupony i wygrane za bardzo dużą kasę.Coś trzeba było z tym zrobić.No to mamy teraz świetną stronę live.To jest smutna Polska rzeczywistość  - jak FORTUNA TRAKTUJE POLSKICH GRACZY. Jestem przekonany że gdyby buk w ankiecie zadał pytanie do graczy / w końcu z nich żyje / czy ma pozostać stara strona wersji LIVE - odpowiedź byłaby w 100 procentach POZYTYWNA. Może jakiś przedstawiciel Fortuny wytłumaczy na stronach tego forum - powód wprowadzenia tak tragicznie bezsensownie zaprojektowanej strony do gry live. Po co to robicie i kto chciał tych zmian?.Osobiście wątpię żeby ktoś się odezwał.Powód jest oczywisty i opisany wyżej.No cóż stara prawda - jak nie odpowiada to spadaj do innego buka.Grałem u nich klika lat - ponieważ uważałem że z obecnych na rynku legalnych buków mieli naprawdę dobrą stronę internetową.Osobiście jestem zażenowany takim podejściem do klienta. Z utęsknieniem czekam kiedy inny buk wypełni tę lukę -  zaprojektuje i udostępni dla graczy przyjazny interfejs podobny lub taki sam jaki był wcześniej w Fortunie.Jestem przekonany że tym działaniem pozyska dużo nowych klientów. Jak do tej pory strony live innych bukmacherów w Polsce są mówiąc delikatnie słabe.BARDZO DUŻY MINUS DLA FORTUNY ZA TEGO TYPU DZIAŁANIA I PODEJŚCIE DO KLIENTA.WSTYD DLA TAK DUŻEJ FIRMY.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
cytat z dnia 15 lipca 2019 20:17 przez norabDzień 29 lipca będzie ostatniej dniem starej wersji strony LIVE u buka Fortuna.Kto i dlaczego wpadł na tak idiotyczny pomysł? - można się tylko domyślić.Strona tego buka miała w Polsce chyba najlepszy interfejs do gry live - kto grał to wie o czym mówię.Nowa strona tego buka została tak zaprojektowana aby w jak największym stopniu utrudnić graczom obstawianie zakładów live.Interfejs tej nowej strony jest po prostu tragiczny - rozmieszczenie-czytelność- możliwość ułożenia kuponu itd.Po co to robi Fortuna? No po to żeby w maksymalnym stopniu utrudnić grę.Można zapomnieć o szybkim obstawianiu meczy w kliku dyscyplinach z jednoczesnym i przyjaznym monitorowaniem tych zdarzeń.Tak Fortuna zlewa graczy.Bez żadnej ankiety bez żadnych pytań do graczy - czy są potrzebne jakieś zmiany skoro tak to jakie kiedy i po co? Nic cisza.Fortuna  ponosiła ogromne straty na grze live.Pojawiały się kupony i wygrane za bardzo dużą kasę.Coś trzeba było z tym zrobić.No to mamy teraz świetną stronę live.To jest smutna Polska rzeczywistość  - jak FORTUNA TRAKTUJE POLSKICH GRACZY. Jestem przekonany że gdyby buk w ankiecie zadał pytanie do graczy / w końcu z nich żyje / czy ma pozostać stara strona wersji LIVE - odpowiedź byłaby w 100 procentach POZYTYWNA. Może jakiś przedstawiciel Fortuny wytłumaczy na stronach tego forum - powód wprowadzenia tak tragicznie bezsensownie zaprojektowanej strony do gry live. Po co to robicie i kto chciał tych zmian?.Osobiście wątpię żeby ktoś się odezwał.Powód jest oczywisty i opisany wyżej.No cóż stara prawda - jak nie odpowiada to spadaj do innego buka.Grałem u nich klika lat - ponieważ uważałem że z obecnych na rynku legalnych buków mieli naprawdę dobrą stronę internetową.Osobiście jestem zażenowany takim podejściem do klienta. Z utęsknieniem czekam kiedy inny buk wypełni tę lukę -  zaprojektuje i udostępni dla graczy przyjazny interfejs podobny lub taki sam jaki był wcześniej w Fortunie.Jestem przekonany że tym działaniem pozyska dużo nowych klientów. Jak do tej pory strony live innych bukmacherów w Polsce są mówiąc delikatnie słabe.BARDZO DUŻY MINUS DLA FORTUNY ZA TEGO TYPU DZIAŁANIA I PODEJŚCIE DO KLIENTA.WSTYD DLA TAK DUŻEJ FIRMY.
norab co konkretnie Ci się nie podoba bo brzmisz niczym trol/hejter netowy.. przecież w tym nowym interfejsie kilka fajnych zmian wprowadziła Fortuna, których wcześniej brakowało np. więcej marketów widocznych naraz w widoku 'Przegląd', lepszy czat, większe okno streamu. Jedyny minut wg mnie to 'schowany' kupon. Reszta zdecydowanie na plus.
 
norab 0

norab

Użytkownik
cytat z dnia 19 lipca 2019 20:19 przez c1amak

norab co konkretnie Ci się nie podoba bo brzmisz niczym trol/hejter netowy.. przecież w tym nowym interfejsie kilka fajnych zmian wprowadziła Fortuna, których wcześniej brakowało np. więcej marketów widocznych naraz w widoku 'Przegląd', lepszy czat, większe okno streamu. Jedyny minut wg mnie to 'schowany' kupon. Reszta zdecydowanie na plus.
 
 
norab 0

norab

Użytkownik
cytat z dnia 19 lipca 2019 20:19 przez c1amak

norab co konkretnie Ci się nie podoba bo brzmisz niczym trol/hejter netowy.. przecież w tym nowym interfejsie kilka fajnych zmian wprowadziła Fortuna, których wcześniej brakowało np. więcej marketów widocznych naraz w widoku 'Przegląd', lepszy czat, większe okno streamu. Jedyny minut wg mnie to 'schowany' kupon. Reszta zdecydowanie na plus.
 
 
norab 0

norab

Użytkownik
Po pierwsze nie staram się kogoś obrazić.Proszę hamować swój język.Każdy może tutaj napisać swoją opinię.Po drugie kolego nie masz zielonego pojęcia o grze live.Twoje więcej marketów  / których nie możesz zmienić według swojego upodobania / to ułożenie obok siebie "mecz"-"następny gol" i "liczba goli".Musisz oddzielnie wchodzić w każdą z dyscyplin żeby obserwować co się dzieje w danej chwili / bez sensu/.na tym nie polega live - tutaj czasami liczą się dosłownie sekundy żeby złapać dobry kursik.

Spróbuj ułożyć zdarzenie składające się np. z dwóch meczyków piłki i kosza.Ustaw sobie w piłce bramki do ht a w koszu wynik pierwszej kwarty i obserwuj.I co widzisz znawco? Kwestia zasłoniętego przez kupon czatu i części trakera to szczegół.Szkoda gadać.
 
norab 0

norab

Użytkownik
ted - nową stronkę LIVE możesz porównać na stronie internetowej buka Fortuna - do 29.07.19 masz możliwość  porównać "nowe cudo" ze starą bardzo dobrą stroną.
Górny panel w zakładce live i tam masz do wyboru - stara wersja / nowa wersja.
Sam oceń.Pozdrowionka.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
cytat z dnia 20 lipca 2019 10:41 przez norabPo pierwsze nie staram się kogoś obrazić.Proszę hamować swój język.Każdy może tutaj napisać swoją opinię.Po drugie kolego nie masz zielonego pojęcia o grze live.Twoje więcej marketów  / których nie możesz zmienić według swojego upodobania / to ułożenie obok siebie "mecz"-"następny gol" i "liczba goli".Musisz oddzielnie wchodzić w każdą z dyscyplin żeby obserwować co się dzieje w danej chwili / bez sensu/.na tym nie polega live - tutaj czasami liczą się dosłownie sekundy żeby złapać dobry kursik.

Spróbuj ułożyć zdarzenie składające się np. z dwóch meczyków piłki i kosza.Ustaw sobie w piłce bramki do ht a w koszu wynik pierwszej kwarty i obserwuj.I co widzisz znawco? Kwestia zasłoniętego przez kupon czatu i części trakera to szczegół.Szkoda gadać.
Takiego ustawiania jakie opisałeś (bramki do ht w piłce i wynik pierwszej kwarty) nie było wcześniej i nie ma nikt na rynku. Natomiast bez problemu możesz sobie ustawić podgląd kilku meczów równocześnie (wybranych w ulubione).:

 
Do góry Bottom