>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

11. Grand Prix Niemiec [26 - 28 lipca 2019]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 27 lipca 2019 23:16 przez tysiaksol1990Wiadomo ze trzeba z tym czekac do ostatniej chwili.. a jako ciekawostke potwierdzi ktos ze  w tym sezonie w kazdym wyscigu wszyscy dojezdzali pierwsze kolko i nikt nie wypadl ?
Potwierdzam. Bardzo czyste sa te 1 okrazenia w tym roku. Kilka razy gralem, ze ktos nie ukonczy tego 1 kolka i za kazdym razem skucha. Teraz juz te zaklady jak na razie odpuszczam.
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
Russell G. - Kubica R. @4.15  Dziś nie wiele zabrakło. Jak sądzicie jutro jest szansa dla Kubicy?  
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
grzegorz-wisniewski 0

grzegorz-wisniewski

Użytkownik
Jakoś nie widzę najlepszego kółka vettela w deszczu, dla mnie to Max ma na to duże szanse kurs 7.00 muszę spróbować. Ewentualnie Leclerc 4.10

Czuje ze to będzie udany wyścig Roberta, fajny kurs 

Powodzenia! 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Niemiec - wyścig, niedziela 15:10
Typ: Safety Car wyjedzie na tor
Kurs: 1.40
  
Bukmacher: Betfan/Unibet/Betsson

Kurs mizerny ale przy takich warunkach trzeba to pograc. Zapowiada nam sie mokry wyscig a jak mokry wyscig to i duza liczba nieprzewidywalnych wydarzen i kraks. Do jakiegos dubla mozna sobie takie kursiwo dorzucic.


GP Niemiec - wyścig, niedziela 15:10
Typ: Liczba sklasyfikowanych kierowców - under 17.5
Kurs: 1.55
  
Bukmacher: Betfan/STS/Unibet

Tutaj tak samo kursik nie powala ale tych minimum 3 kierowcow mysle, ze spokojnie nie dojedzie do mety. Mamy sporo debiutantow w stawce ktorzy nie scigali sie jeszcze na tych oponach. Dodatkowo samochod zupelnie inaczej spisuje sie na mokrym torze. Moze to byc zbyt duze wyzwanie dla niektorych.. Szansa na jakies wypadki i bledy tak samo zdecydowanie wieksza. Probuje.

 

GP Niemiec - wyścig, niedziela 15:10
Typ: Obaj kierowcy drużyny Alfa Romeo zostaną sklasyfikowani - NIE
Kurs: 3.00
  
Bukmacher: Bet365/Unibet/STS/Fortuna

W tym zakladzie glownie chodzi mi o to, ze Giovinazzi nie dojedzie do mety ale gram sobie bezpieczniej i jak Kimiemu cos sie przytrafi na dystansie calego wyscigu to tez sie nie obraze. Generalnie Wloch moim zdaniem jest slabym kierowca i nie radzi sobie na suchym torze czego dobitnym przykladem jest tutaj wyscig na Silverstone kiedy to z wlasnego bledu wypadl w pulapke zwirowa i juz sie stamtad nie wygrzebal. Teraz mamy mokry to wiec bedzie jeszcze trudniej. Mysle, ze Giovinazzi nie da tutaj rady i nie ujrzy flagi w bialo-czarna szachownice.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jakże sie cieszę, że bedzie mokre GP, może którys Williams pokusi sie o punkty, Czerwoni w deszczu ? hmm cos czuje ze obaj nie  dojada. NIby woda na młyn dla Ham ale kurs nie do gry. To moze ja takie typy

Oba samochody sklasyfikowanie : Ferrari - NIE kurs 3,5 STS      
Oba s  amochody sklasyfikowanie : Toro Rosso - NIE kurs 2,5 STS      

Seb nie lubi deszczu, a w tych warunkch o bład nie trudno. Tak naprawde mozna spróbowac zagrac na kazda ekipe, ja wybieram STR gdzie jest debiutant i Danił który mimo doswiadczenia w F1 czasem zdarzaja sie głupie wystepy.\


Zostanie sklasyfikowany
Hamilton - NIE kurs 7 STS      
Verstappen - NIE kurs 6 STS      

Pierwsza linia, byc moze mokro ale nawet jeśli nie to mysle ze to bardzo elektryzujaca para, kursy warte ryzyka i dlaczego nie spróbować( sam mam pogranego Maxa w roznych kombinacjach wiec dlatego taki typ na wypadek jakby jednak wrócił stary Max)
No a Lewis  szacunek ale moze szczescie przestanie mu sprzyjać bo nie wiem jakby wygladała pierwsza linie jakby nie turbiny Ferrari


I jeszcze cos w kierunku Roberta. Mam swiadomosc ze to bedzie jego pierwsze GP w deszczu, napweno bedzie ostrozny i moze to zwyciezy, licze na brak ostroznosci dwoch kierowców ponizej.
Russell - Kubica kurs 4,15 STS      
Giowinazzi - Kubica kurs 4,81 STS     

Brawo Robert , perfekcyjny wyścig, szkoda, że w takim kiepskim bolidzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Na szybko dubel z fortuny.
Kimi - Sainz @2,05
Hulk - Magnussen @1,55
AKO @3,18

Oba moje typy zaczynają z wyższych pozycji, Stabilniejsi raczej od swoich przeciwników i lepsi na deszczu. Gralbym ogolnie pary przeciwko Haasowi bo nawet jak im ida kwalifikacje to tempo w wyscigach maja tragiczne ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Tor jest mokry przed chwila mocno padało, ostatnio wszyscu koncza pierwsze okrazenia ale jak beda takie warunki i nie bedzie startu za Safety Car to licze ze jednak dzis nie wszyscy ukoncą 1 okrazenie

Wszystcy ukonczą 1 okrążenie : NIE
kurs 3 STS
      
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


BREAKING:

Mikołaj Sokół: "W oba samochodach Alfa Romeo wykryto niezgodności regulaminowe dotyczące danych podczas startu wyścigu (niedozwolone pomoce dla kierowców w obszarze przeniesienia napędu). Komisarz techniczny przekazał sprawę do sędziów".

Jeżeli zostaną zdyskwalifikowani, Robert Kubica zdobędzie punkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom