>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

AIHL / NZIHL - Australia / Nowa Zelandia - 2019

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro rusza weekend z AIHL wiec próbujemy

Sydney Ice Dogs- Newcastle Nortstars

Goscie ostatnie dwa mecze toczyli z dominatorem ligi i mistrzem kraju, trzeba przyznac ze mimo porazek zaprezentowali sie przyzwoicie. Jutro jada do sSydney i mysle, ze tam zdobeda 3 pkt gdyz siła razenia gospodarzy jest niestety slaba w tym sezonie a i ostatnie dwa mecze w Perth nie przekonuja mnie do gry w ich strone

Newcastle RT kurs 1,75 fortuna      

I sie na egzotyce wyłożyłem
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie! Dzisiaj może warto spróbować opcji z niespodzianką - przynajmniej w dwóch meczach w Newcastle i Sydney. Dwa pierwsze spotkania najlepiej ominąć, bo faworyci dosyć wyraźni, a kursy nieopłacalne. Northstars po wczorajszej porażce z przeciętnymi Ice Dogs podejmą u siebie Sydney Bears, które od wyżej wymienionych Ice Dogs są solidniejsi. Ostatnie H2H wskazywało by na gospodarzy, ale jak widać ostatnio cienko z formą. O ile porażki z CBR mogą nie dziwić (chociaż wydaje mi się, że Northstars powinni urwać punkty liderowi chociaż w jednym spotkaniu) to wczorajsza wysoka przegrana z ekipą z Sydney powinna dać dzisiaj do myślenia. W kolejnym spotkaniu zobaczymy Perth w gościach u Ice Dogs. Liczę na to, że panowie z Sydney uskrzydleni wczorajszym zwyciestwem zdołają powalczyć z przyjezdnymi na swoim lodzie tym bardziej, że Perth na wyjazdach nie radzi sobie najlepiej (może ze względu na kawał drogi do pokonania przez pół Australii).
Sydney Ice Dogs '60 @3,32        STS
Sydney Ice Dogs - Perth Thunder 9:00

Sydney Bears OT @2,35 
       STS
Newcastle Northstars - Sydney Bears 9:00
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Kolega wyzej napisał co trzeba bylo ja gram w dublu oba spotkania z x.

Sydney Ice Dog z x  
Sydney Bears z x   
Kurs ako 3.66 STS      
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Sydney Bears '60 @1,90        STS
Sydney Bears - Perth Thunder 9:00
Wydaje mi się, że nie ma na co czekać i można to spotkanie zagrać już dzisiaj. Spodziewam się raczej spadku kursów na Bears, a że aktualnie jest przyzwoity - biorę taki. Nie ma nad czym się rozwodzić. Skoro dzisiaj Ice Dogs - ekipa błyszcząca dobra formą w ostatnich spotkaniach zdołała pokonać gości z zachodu to tym bardziej mogą to zrobić Miśki, które w sobotni poranek pokonały wicelidera 5:0, a ich forma prezentuje się o niebo lepiej niż dyspozycja sąsiadów z Sydney. Dodam jeszcze, że Bears u siebie zazwyczaj wychodzą zwycięsko z pojedynków z ekipą z Perth - od czasu do czasu po dogrywce - ale liczę, że tym razem pewnie pokonają przyjezdnych. Zaryzykowałbym handicap, ale oferta w naszym kraju bardzo uboga jeśli chodzi o Australię...
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo zaraz mecze

Sydney Bears- Melbourne Mustsng

Tutaj widzę rewanż gospodarzy za porazke z ubiegłego tygodnia. Bears to solidny team i grają u siebie gdzie sa w stanie pokonac każdego

Bears RT kurs 1.9 fortuna      
Miśki pod formą

No i moze w koncu zapunktuje czerwona latarnia. Adelajda ostatnie trzy mecze bardzo przyzwoite dwa z liderem i jeden z Mustangami gdzie bylo momentami na styku no a Ice w delegacji to inny zespół, sporo traci i moze dzis będą punkty dla Adrenaliny.

Adelajda z x kurs 2.32 fortuna      
I w końcu jest punkt a mogła być pełna pula

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Sydney Ice Dog -Newcastle

Licze na odwrocenie serii wcześniejszych kilku porażek w serie kilku zwycięstw. Drugi mecz w Perth mógł byc tego poczatkiem a dziś będzie kontunuacja. Goście sa mocniejszym zespołem od Sydney które u siebie czasem lubi napsuc krwi to mimo wszystko licze na Newcastle

Newcastle RT kurs 1.8 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przez rozpoczęcie rozgrywek europejskich liga australijska zeszła trochę na boczny tor, a na Antypodach mamy niebawem finał. Oba półfinały zakończyły się niespodziankami. W pierwszej parze zwycięstwo odniosła ekipa z Sydney pokonując pewnie CBR Brave, natomiast  kolejny półfinał zakończył się porażką Newcastle z ekipą z odległego Perth. Tak więc w finale będzie można zobaczyć pojedynek Sydney Bears - Perth Thunder. Co mnie najbardziej zdziwiło? W Australii nie ma serii spotkań w fazie pucharowej. Zespoły grają tylko jeden mecz i awansuje ta ekipa, która zwycięży co jest dla mnie kompletnie bez sensu.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 31 sierpnia 2019 17:42 przez rasijskijPrzez rozpoczęcie rozgrywek europejskich liga australijska zeszła trochę na boczny tor, a na Antypodach mamy niebawem finał. Oba półfinały zakończyły się niespodziankami. W pierwszej parze zwycięstwo odniosła ekipa z Sydney pokonując pewnie CBR Brave, natomiast  kolejny półfinał zakończył się porażką Newcastle z ekipą z odległego Perth. Tak więc w finale będzie można zobaczyć pojedynek Sydney Bears - Perth Thunder. Co mnie najbardziej zdziwiło? W Australii nie ma serii spotkań w fazie pucharowej. Zespoły grają tylko jeden mecz i awansuje ta ekipa, która zwycięży co jest dla mnie kompletnie bez sensu.
Własnie spojrzałem na dosc niespodziewany wynik Cannbery. Ale z tego co przed i w trakcie sezonu mogłem troche wyczytać to Miśki sie wzmaciały i ich celem był wans do finału. Rok temu przegrali mistrzostwo własnie z CBR po dogrywce a dziś w trzeciej terciji zrobili miazge. Moze bedzie win ale Perth bym nie skreślał.
A chłopaki z Loko prowadzą w finale klubowych młodzieżowych mistrzostw świata.:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom