>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. kolejka PKO Ekstraklasy (26.07-29.07.2019)

Status
Zamknięty.
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik
 A ja nie wierzę w gola Rakowa. Po tym co widziałem w pierwszym ich starciu to nie to się nie wydarzy. Może gdyby rywal był inny to tak. Jak koledzy zauważyli tutaj zapewne będzie defensywny nastawienie do gry i ciężko będzie im cokolwiek zdziałać.  Kurs rośnie ale ja liczę na pozytywne rozwiązanie. 

Wynik:
Prawdopodobnie nie uda im się strzelić ale czy uda się to Jadze... też śmiem wątpić. Mega optymizm po wygranej nad Arką i masówka na Jagę tylko mnie utwierdzają w przekonaniu, że tutaj najbardziej prawdopodobny będzie remis. Raków się cofnie tym razem raczej i priorytetem będzie nie dopuścić do straty bramki, no chyba że zagrają ofensywnie to już po nich.
 
K 52

korbin88

Użytkownik
Śląsk - Piast

Typ: Śląsk over 5,5 rzutów rożnych kurs 2,03 Fortuna


Sezon dopiero się rozpoczyna więc trudno typować 1X2. Wpadł mi natomiast w oko jeden typ.
Śląsk jest drużyną, która stosunkowo często pokrywa linię rożnych. W poprzednim meczu z Wisłą nabili ich aż 12.
Piast mimo wszystko może być podmęczony pucharowymi zmaganiami, a kwestia awansu do dalszej rundy nie została rozstrzygnięta w meczu domowym. Śląsk będzie chciał zdominować Piasta, prowadzić grę i wykorzystać obecną sytuację przeciwników (gra na 2 frontach) co skutkować będzie w mojej opinii nabijaniem rzutów rożnych. Linia 5,5 na gospodarzy jest jak najbardziej realna do pokrycia w tym meczu.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
no mozna juz po 2,2 w azji pograc na Jage, nic w skladach zbytnio nie widze, po takich kursach to az zal nie wziac Jagi
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik


Na drugą kolejką wybrałem dwa typy.

Śląsk Wrocław – Piast Gliwice Typ: Śląsk Wrocław lub remis @ 1,44 STS (Hit dnia)

Konsekwentnie pójdę w stronę gry przeciwko pucharowiczom. Wśród trzech drużyn, które jeszcze grają w kwalifikacjach do Ligi Europy najciężej będzie miał Piast. Lechia raczej nie przegra u siebie z Wisłą. Z kolei mecz w Kielcach to według mnie będzie loterią. Może iść w każdą stronę. Zadecyduje dyspozycja dnia oraz skład, w którym meczu wyjdzie Legia. Piast gra na wyjeździe ze Śląskiem. Historia ostatnich, bezpośrednich  pojedynków we Wrocławiu przemawia  za gospodarzami. Ostatnie spotkanie skończyło się 4:1. Było to we wrześniu czyli w momencie kiedy Piast nie był w "mistrzowskiej" formie. Śląsk uzyskał dobre wyniki w sparingach przedsezonowych. Większość z nich była zwycięska. Pierwsze spotkanie z Wisła zakończyło się minimalną wygraną 0:1. Z zespołu odszedł Marcin Robak czyli ostoja z ostatnich sezonów, który wielokrotnie ratował Śląsk. W jego miejsce przyszedł hiszpański Exposito, ale zagrał tylko 4 minuty oraz Szczepan, który zaczął mecz od początku.  Zmiany również w bramce. Za Słowika, który wyruszył do Japonii, przyszedł niechciany w Poznaniu Putnowcky. W pierwszym meczu pokazał się z dobrej strony. Szanse dla Śląska upatruję w przyzwoitej dyspozycji w pierwszym meczu oraz napiętym terminarzu Piasta. Pierwszy mecz z Rygą bardzo nerwowy. Mecz skończył się ciężkich 3:2. Kwestia awansu otwarta. W meczu ze Śląskiem dojedzie do kilku zmian, aby oszczędzać siły przed rewanżem.

Pogoń Szczecin – Arka Gdynia Typ: Pogoń Szczecin lub remis @ 1,20 STS

Pogoń również powinna nie stracić punktów w starciu z Arką. Zespół ze Szczecina pokazał się z fantastycznej dyspozycji. Wypunktowali słabą Legię, która wyszła w eksperymentalnym składzie przed rewanżem z drużyną z Gibraltaru. Dobre występy Kozulja i Buksy. Mądra polityka budowania zespołu poprzez, miedzy innymi, dobre transfery i utrzymaniu kluczowych zawodników z poprzedniego sezonu, może oprócz Walkiewicza, daje nadzieje na nowy sezon.  Majewski nie był kluczowym zawodnikiem, a zastępca Załuski wyglądał dobrze w sparringach oraz meczu w Warszawie.  Pogoń w mediach jest bardzo chwalona za budowany projekt. Ciężko się z tym nie zgodzić i wiele wskazuje, że w sezonie powalczą o europejskie puchary.

Arka jest po przeciwnej stronie. Fatalny występ na inaugurację. Słaby występ całego zespołu. Najbardziej w mediach dostało się Marciniakowi, który był krytykowany za swój występ oraz za niefortunną wypowiedź w przerwie meczowej o postawę piłkarza Jagiellonii. Nie wygląda to dobrze w Gdynii. Kluczowi zawodnicy z poprzedniego sezonu odeszli. W ich miejsce przyszli nowi, jeszcze niesprawdzeni zmiennicy.

Myślę, że Pogoń potrzyma dobrą formę i zdobędzie minimum jeden punkt w poniedziałek.

Śląsk Wrocław – Piast Gliwice Typ: Śląsk Wrocław lub remis @ 1,44 STS

Pogoń Szczecin – Arka Gdynia Typ: Pogoń Szczeni lub remis @ 1,20 STS

Ako @ 1,73 (netto 1,52)

Kursy małe, ale razem w kuponie wygląda to lepiej i można próbować.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Mecz: Korona - Legia 1X    zadecydowała ostatnia akcja dramat
Kurs: 1,63
Bukmacher: Fortuna


Raczej przestrzegam przed sugerowaniem się kursami (dotyczy spotkania Jagi z Rakowem). W przypadku Korony z Legią jest podobnie. Tydzień temu na win Legii było chyba 1,97 obecnie jest 2,42. Jest początek sezonu. Kursy będą się zmieniały. Ciekaw jestem opinii kogoś ogarniętego z Białegostoku. Co tam się dzieje. Póki co ja typuję jutrzejszy mecz Korony. Uważam, iż jutro Korona nie przegra spotkania. Media i bukmacherzy błędnie ocenili siłę Korony plasując ją w dolnej części tabeli. Korona ku ich rozpaczy nie będzie walczyć o utrzymanie. Pozostanie walka o górną połówkę tabeli. Tydzień temu Korona zagrała bardzo dobre spotkanie. Prawie kompletnie zneutralizowali grę ofensywną Rakowa. Zwycięstwo nie było zagrożone. Powtarzam kiepska wiosna to sprawa gry przeciwko Lettieriemu. Większość piłkarzy z poprzedniego sezonu wyleciała z klubu. Nowi raczej poprawili siłę Korony. Legia cóż poza pokonaniem Andorczyków i Radomiaka oraz Finów nic nie pokazuje. Gra przewidywalnie. Vuko nie poprawił gry Legii. Korona będzie jutro zdeterminowana. Pojawia się pierwsza okazja aby odzyskać zaufanie kibiców bo blamażu wiosną. Chłopaki zostawią dużo zdrowia na boisku. By ugrać remis z Legią to powinno wystarczyć. Ciężko jest oceniać grę Korony po jednym meczu z Rakowem. Widzę, iż defensywa zagrała fajnie. Atak trochę słabiej ale jutro będzie kolejna weryfikacja. Legia gra zrywami. Pogoń dość łatwo dochodziła do sytuacji strzeleckich. Chyba kondycja jest słabą stroną Warszawian. Jutro przekonam się na trybunach. Co do meczu w Białymstoku. Skłaniam się ku pewnej jedyneczce. Oglądałem i Jagę w piątek w Gdyni  i Raków w sobotę. Nie ma co porównywać.
Mecz: Jagiellonia - Raków 1    mieliście rację
Kurs: 1,90
Bukmacher: Fortuna
 
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik


"Chodzą słuchy, że dziś odpuścicie. Kurs wzrósł na Was niespodziewanie. Sponsor STS. Mamy nadzieję, że to nie żaden przekręt."

"Kamil, ponoć coś jest na rzeczy z kursami i może być podobnie jak z łks dziś. Obym się mylił ale coraz więcej chłopaki o wałku mówią."

Znalezione na stronach Jagi.  

Edit: Co Raków robi to jest poezja, kwestia czasu jak wsadzą bramkę o ile nie więcej Jadze. Kto ogląda ten widzi co się wyprawia, zgodnie z przypuszczeniami Jagiellonia tego meczu nie wygra na pewno, niech się pomodlą teraz w szatni o remis bo warunki stawia Raków i nie ma opcji aby przegrali ten mecz z taką grą. Niektórzy powinni się w końcu nauczyć, że mecz meczowi nie równy i pierwsze ich spotkania nie oddają tego co się dzieje teraz.  
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


Jaga juz w towarzyskich przed sezonem zrobila wała na CS na 3-0 co gruba kasa szla u azjatow

Takze nie dziwi mnie wcale, ze znow sie pobawili, [CUT] straszne z ich strony

Powinni sie temu przyjrzec blizej, ale beda palili glupa, ze nie ma mowy o zadnym kombinowaniu

 

Ja niestety grubo sie nacialem na win i -1 bo dla mnie te kursy powyzej 2 byly sporo za duze i ludzilem sie, ze bedzie czysto, ale juz ogladajac poczatek meczu wiedzialem, ze nie ma mowy o ich wygranej

Stracilem szacunek do tego klubu

Rozumiem frustrację, sam wtopiłem na wydawało się najpewniejszym meczu kolejki, ale zachowajmy kulturę wypowiedzi  //waldi1979
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Serio Jaga przeszła obok tego meczu?? Kto oglądał mógłby sie wypowiedzieć. W poprzedniej kolejce kursy na Pogon były dla mnie za wysokie i dlatego warte pogrania. Czy jutro z Korona moze byc podobnie i jakieś 1x sie szykuje.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


Zadna frustracja, przegralem i biore na klate. Dzien podliczony w straty i lecimy z kolejnym.

Same fakty przemawiaja za tym, ze chlopaki maczali palce w tej porazce

Nie potrafili nagle oddac paru celnych podan, mnostwo miejsca zostawiali gosciom

Kursy na gosci tez pikowaly mocno w dol, w pewnym momencie bylo 2,2 w azji do zlapania na gospodarzy

Dosc spora kasa szla u azjatow na gosci i to zadna tajemnica

Dodatkowo w meczu towarzyskim z Atlantasem zrobili wala na CS 3-0 gdzie szla mocna kasa na dokladny wynik, Litwini znani od lat, ze lubia dorobic, Jaga tez musiala palce w tym maczac

Dodatkowo Sts jak i betclic zachecali do gry na gospdoarzy po kursie najwyzszym na rynku 2,3

 

Czyste fakty, nie uwierze w to ze byl to czysty mecz, siedze dlugo w tym fachu i sledze azjatow, gieldy itp bym nie widzial w tym meczu czegos nie podejrzanego

 

Pozdrawiam
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Odnośnie Jagi nie może tak być żeby w naszej lidze takie cuda się wyprawiały. Ludzie chcą oglądać mecze i walkę. Później rozpaczamy, gdy nasz mistrz ogrywany jest przez Białorusinów  a nasze media piszą, że tamci są faworytami. To jest dramat naszej piłki krajowej. Mecze ustawiane chłopaki nie mają siły biegać 90 min. Grają chodzonego większą część spotkań. Totalna kompromitacja. Jak jest mecz, gdzie się starają chłopaki to ostatnie 10-15 minut nie mają siły biegać, nie ma obrony. Zresztą to obnażyli Słowacy i Białorusini nie tak dawno. Szkoda mentalnie jesteśmy daleko na wschodzie .
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Czasem mam wrażenie, że naszą Ekstraklasę można typować ciągnąć losy 1 X 2.
Myślę, że nie raz by sie sprawdziło. Na następną kolejkę zrobię taką próbę :) 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Korona Kielce - Legia W-wa
powyżej 32.5 fauli @ 1.85 Totolotek
powyżej 4.5 żółtej kartki @ 1.84 Fortuna


W dzisiejszym spotkaniu idę w stronę fauli jak i kartek. Korona swój sezon zaczęła od cennego zwycięstwa i dzisiaj zapewne będzie chciała pójść za ciosem, tym bardziej, że ich przeciwnikiem będzie nie kto inny jak Legia. Goście standardowo swój sezon zaczynają od straty punktów. Druga porażka z rzędu czy też strata punktów doprowadziła by do fali krytyki piłkarzy jak i samego trenera. Spodziewam się zatem ostrego meczu i dużo walki na boisku. Poprzednie spotkania pokazywały, że w Kielcach emocji nie brakuje, spójrzcie sami. W ostatnich pięciu spotkaniach zawodnicy faulowi się 166 razy co daje nam średnią 33,2 faulu na mecz. W tym czasie sędziowie pokazali łącznie 21 żółtych kartek oraz dwie czerwone. Sędzią dzisiejszego meczu będzie Mariusz Złotek, który jest sędzią underowym niż tym, który rzuca kartkami na lewo i prawo. Po cichu mam nadzieje, że piłkarze dadzą mu powody aby tych kartek używał częściej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Generalnie zawsze mi się męczę Korony z Legią kojarzą z meczami mocnokrartkowymi i sam byłbym dziś nawet za tym, że jest to rozsądny pomysł jest tylko jedno ale... Legia ma teraz ważniejsze rzeczy na głowie niż liga i Korona Kielce. Więc nie będą się zabijać.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Pogoń + powyżej 1.5 gola w meczu @ 2.03
Fortuna


Na temat tego spotkania zostało już napisane bardzo wiele, ale i ja dodam coś od siebie. Arka w pierwszym spotkaniu przegrała 0:3 z Jagiellonia. Można powiedzieć, że bardzo źle weszli w ten sezon, a raczej przespali pierwszą połowę i byli myślami jeszcze na wakacjach. W spotkaniu z Jagą, Arka miała swoje 15 minut i to tyle. Widać ile temu klubowi w ataku dawali min.  Zarandia czy Janota, którzy odeszli.  Goście zapewne będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o tamtej porażce i zrehabilitować się kibicom, lecz dzisiaj przyjeżdżają na bardzo trudny teren do Szczecina. Pogoń wygrała 1:2 w Warszawie i zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. To już trzeci sezon gdzie podoba mi się ich gra pod wodzą Kosty Runjaica. Trener ma w końcu dobrą paką od bramkarza po sam napad. Tu po pierwszym spotkaniu z Legią można pochwalić cały zespół, który pracował na to zwycięstwo. Dzisiaj liczę, że potwierdzą swoją dobrą dyspozycję i aspiracje na coś więcej niż tylko na środek tabeli. 
 
S 0

saymon27

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Typ: handicap -1 Pogoń
STS kurs 2,95

Oglądałem mecz Arki z Jagiellonią oraz Legii z Pogonią. Szczerze mówiąc to Arka była dla mnie najsłabszą drużyną w pierwszej kolejce PKO Ekstraklasie. Odeszło kilku znaczących piłkarzy  Janota - Zarandia - Vejinovic . Ci co dołączyli leczą kontuzje...
Pogoń pokazała kolektyw z Legionistami, przyjemnie się oglądało ich grę, wyczekali i wypunktowali Legię.
Jeśli brać pod uwagę formę sportową ,formę z pierwszej kolejki oraz historię gier między obiema drużynami (ostatnia wygrana Arki -u siebie w roku 2007) to wydaje się ,że pewne zwycięstwo Szczecinian to formalność, jak będzie w praktyce - pokaże rzeczywistość Naszej Polskiej Serie-A :)


 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom