>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kolarstwo 2019 - Tour de France (6-28.07)

U 130

uzytkownik-167115

Użytkownik
Moim zdaniem ciężko będzie żeby odjazd poszedł na mete patrząc na ostatnie górskie etapy to takie wykreowanie odjazdu trwało zawsze po kilkadziesiąt km 
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jeśli ma być rzeź, to tylko wg mnie może taką próbować zrobić Jumbo dla Kruijswijka. Bo kto inny? INEOS - nie ma po co, wystarczy tylko urwać Alaphilippe'a. Bora nie ma bardzo kim robić. Zmiany trasy trochę ratują Francuza, bo moim zdaniem po wczorajszym pełnym etapie już byłby poza podium.

20. etap
Profil etapu

Emanuel Buchmann - Mikel Landa 1,80 Fortuna   7-3
Buchmann wydaje się mocniejszy ale nie jest w ogóle aktywny. Jeździ na kole, żadnych akcji. Pilnuje swojego i się nie wychyla. Żeby wejść na podium musiałby nabić Alaphilippowi ponad minutę. Jest na to szansa ale czy pójdzie solową akcją walczyć o swoje? Wtedy Kruijswijk musi reagować i bronić możliwego podium, za nim Thomas, a za nimi reszta liderów. Buchmann nie wygląda tak dobrze, żeby się urwać. Do tego styl jazdy również nie prognozuje takiej sytuacji.
Landa po Giro jedzie drugi bardzo dobry wyścig. Quintana słaby i Movistar jedzie na niego. Traci w generalce do tych najmocniejszych po 3-4 minuty. Sporo i nie wierzę, żeby dziś można było to odrobić. Rywale też to będą wiedzieć, więc przy ewentualnym ataku nikt nie będzie musiał od razu za nim skakać i można go wypuścić, żeby zebrał kilka sekund. Dla INEOS idealnie, żeby ktoś zebrał bonifikaty. Do tego Landa lubi atakować, zespół będzie wspierał. Stać go na wygraną etapu.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Te typy na zwycięzców klasyfikacji górskiej według mnie nie mają prawa wejść, bo zarówno Bernal jak i Yates tracą więcej niż 25pkt, które czeka na końcowym szczycie. Czy się mylę ? 
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
cytat z dnia 27 lipca 2019 10:06 przez jatyperTe typy na zwycięzców klasyfikacji górskiej według mnie nie mają prawa wejść, bo zarówno Bernal jak i Yates tracą więcej niż 25pkt, które czeka na końcowym szczycie. Czy się mylę ? 
Z oficjalnej strony wynika, że podjazd jest HC, czyli 40 punktów do zdobycia dla zwycięzcy.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Według mnie powinno być :

 rider 1: 40 KOM points
– rider 2: 30
– rider 3: 24
– rider 4: 20
– rider 5: 16
– rider 6: 12
– rider 7: 8
– rider 8: 4
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
klas. generalna , Tour de France 

Alaphilippe J. [1-3] @2.50 (2.2 po podatku) 3/10 STS    facet totalnie mnie zaskoczył , nie spodziewałem się że tak mu odetnie prąd w 3 tyg wyścigu , w pewnym momencie nawet nie można było wykluczyć wygrania TdF...

Ze względu na warunki atmosferyczne trasa skrócona do około 60km co jest powodem tysiąca dyskusji od wczoraj. Prawda jest taka że moim zdaniem buki tego nie uwzgledniaja bo taki kurs mniej wiecej trzymaja już od jakiegoś czasu-- z pewnością pójdzie opór od początku i możemy być świadkami rzeczy jakich jeszcze nie widzieliśmy. Tak czy inaczej Francuz ma 40sek nad Kruijswijkiem i niekoniecznie musi to stracić na tak krótkim dystansie. 
Szanse oceniam dla obu kolarzy mnie więcej po 50% i dlatego nie widzę powodu zeby na Francuza było 2.5 a na Holendra 1.5 na top 3
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
cytat z dnia 5 lipca 2019 12:37 przez grzesznik

Cześć.

Rusza TdF i ja ruszam z typami na tę imprezę. Imprezę wyjątkową z wielu względów. Po pierwsze mamy polski team CCC, po drugie nie wiadomo kto zwycięży. Naprawdę, takiego TdF nie pamiętam, w którym nie ma wyraźnego lidera.

Rozstawiony z 1 Thomas to cień zawodnika z ubiegłego roku. Pofolgował sobie. Nadwaga, brak wyjeżdżonych km. Nie postawię na niego ani grosza. Kurs 3,0 na WIN w wyścigu to śmiech na sali. Ja z czystym sumieniem w H2H na górskich etapach będę stawiał Bernala kontra Thomasa jeśli oczywiście bukmacher da mi taką możliwość.

Z ciekawych i w miarę pewnych typów długoterminowych to próbuję:

CCC wygra etap po 3,2 w STS - to tak na zachętę, bo uważam, że CCC ma naprawdę dużą szansę na win etapowy.

Quintana 1-3 po 4,20 w STS. Quintana ma szansę nawet na wygraną, bo naprawdę to jak wyglądają liderzy ekip to jest jakieś nieporozumienie.

Zwróćmy uwagę i pamiętajmy, że:

Nibali ma w nogach Giro.

Pinot nigdy nie spełniał pokładanych w nim nadziei, może w takim układzie załapie się na top 5, ale top 3 raczej niemożliwe.
Valverde jest po kontuzji.
Richie Porte wieczny pechowiec, ale po cichu wierzę, że to będzie najlepszy tour w jego wykonaniu. 
Astana ma mega pakę, ale czy są w stanie utrzymać formę na przestrzeni sezonu?

Proszę o uwagi do moich przemyśleń, może uda się ten tour zakończyć na dużym plusie, bo sytuacja ku temu sprzyja.
W drodze podsumowania, coś się sprawdziło coś nie. CCC walczyło dzielnie ale bezskutecznie. Quintana zawiódł mnie na całej linii. Nawet wygrany etap go nie usprawiedliwia. W moim odczuciu on najlepsze lata ma już za sobą, no chyba, że Movistar ma na TdF podobną taktykę jak BORA, że Bora walczy o zieloną koszulkę, a Movistar o najlepszy team.
Szkoda Pinota, bo mimo mojego braku wiary miał szansę na żółtą koszulkę.
Astana natomiast zawiodła na całej linii. 10 miejsce w klasyfikacji drużynowej mówi wszystko. Ciekawe czy odżyją na Vueltę.
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
Szkoda że nikt z CCC nie ugrał etapu. Pinota szkoda co roku ma pecha a w tym widać było że trafił z formą. No i jazda Juliana. :)
 
Do góry Bottom