Finn Harps - Derry City, over 1.5 goli, @2.25, 1:0 w 76 minucie, stawka: x3

Dziś: postawione: 86j, wygrane: 79.4j, bilans: - 6.6j (7/9)

ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wyczyscilem dzial z tej waszej klotni. Reprymenda ustna leci dla @robin.on. i @kamilcia21. Nastepnym razem nie bede sie juz szczypal bo szkoda mi czasu na wasze awantury. Aha @robin.on. to Ty zaczales to wszystko a nie ona komentarzem odnosnie komentowania meczu wiec badz obiektywny.

Otrzymane punkty reputacji: +67

Paragwaj
Club General Diaz - Nacional Asuncion, over 0.5 goli w pierwszej polowie, @1.80, 0:0 w 7 minucie, stawka: x3

edit

Dziś: postawione: 92j, wygrane: 79.4j, bilans: - 12.6j (7/10)

Paragwaj

dokladam...
obym sie nie mylil

edit

Dziś: postawione: 98j, wygrane: 79.4j, bilans: - 18.6j (7/11)

real o 1.5

Ciekawy sklad realu, jovic z witkiem w pierwszym jestem tego mega ciekawy, boje sie o srodek kroos modric oraz lewke w postaci marcela, para stoperow ramos nachi, nie ma co patrzec na oststnia czerwona nacho, wczesnien nigdy nie schodzil ponizej pewnego poziomu mimo ze byl tylko zmiennikiem a zawsze wchodzil i gral swoje jak profesor. Isco z hazardem rowniez ciekawa kombinacja, wedlug mnie najciekawsza opcja zeby za duzo hajsu nie wkladac to over 1.5 ht realu a jesli o 0.5 ht lub o 1.5 ft to juz wiecej trzeba wlozyc, pamietajmy ze to tylko presezon ja osobiscie z powodu moje oferty zamiast o 1.5 ht realu gram :

real -1 HT @7.5

A dalej to moze cos live

E: pamietam ze ustrzelilem handi -1 na sama druga polowe w finale real juve, licze teraz na to samo tylko ze w 1 polowie

Indonezja
PSS Sleman - Barito Putera, Btts w drugiej polowie, @3.50, 1:1 w 47 minucie, stawka: x3

wczorajszy dzien ogarniety.
Dziś: postawione: 12j, wygrane: 32.7j, bilans: + 20.7j (2/0)

19nowik45 19,7K

19nowik45

cytat z dnia 27 lipca 2019 11:06 przez 19nowik45Rockhampton Cyclones - Brisbane C.
3 kwarta, 5 minuta - 32:46
Rockhampton Cyclones - 7.00.

Nie mam pojęcia czemu na LIVE wystawili taki kurs.
69:63, szybko i przyjemnie.

Otrzymane punkty reputacji: +45

Chiny
Hebei - Chongqing, over 0.5 goli w pierwszej polowie, @2.20, 0:0 w 28 minucie, stawka: x3

edit

1:0 w 36 minucie
Dziś: postawione: 18j, wygrane: 45.9j, bilans: + 27.9j (3/0)
zgodnie z planem
sprobuje ugrac 40j na czysto dzis - kilka dniowek, gdyz ostatnio mam mniej czasu ze wzgledu na wakacje

cytat z dnia 27 lipca 2019 12:11 przez byle-na-plus

polecam sie na przyszlosc. Co do gola to rzeczywiscie parodia, no ale wynik na tablicy sie zgadza i hajs na koncie tez wiec to najwazniejsze.