>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Hamburg, Atlanta, Gstaad - 22.07.2019-28.07.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Hamburg, Niemcy
Data rozgrywania: 22.07.2019-28.07.2019
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €1,855,490
Oficjalna strona turnieju: http://www.hamburg-open.com/
Lista Startowa: https://www.hamburg-open.com/spieler/
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2018: Nikoloz Basilashvili
Zwycięzcy debla 2018: Julio Peralta/Horacio Zeballos


Miejsce: Atlanta, USA
Data rozgrywania: 22.07.2019-28.07.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $777,385
Oficjalna strona turnieju: https://www.bbtatlantaopen.com/
Lista Startowa: https://www.bbtatlantaopen.com/players/2019players/?intloc=headernavsub
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2018: John Isner
Zwycięzcy debla 2018: Nicholas Monroe/John-Patrick Smith


Miejsce: Gstaad, Szwajcaria
Data rozgrywania: 22.07.2019-28.07.2019
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €586,140
Oficjalna strona turnieju: https://swissopengstaad.ch/fr/
Lista Startowa: https://swissopengstaad.ch/fr/tournoi/joueurs/2019-2/
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2018: Matteo Berrettini
Zwycięzcy debla 2018: Daniele Bracciali/Matteo Berrettini


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Mager-Kamke 2  

Tutaj nie moge przejsc obojetnie obok takiego underdoga. Kamke to tenisista z Hamburga, wygrywal tu mecze i to w roznych edycjach tego turnieju, ba raz zaliczyl nawet cwiercfinal. Niemiec moze nie spelnil pokladanych w nim nadziei, ale on grac potrafi i od czasu do czasu gra jeszcze lepiej. Teraz wlasnie jest dla Niemca taki okres, gdzie chyba to sie moze stac. Niespelna dwa tygodnie temu Niemiec zagral przeciez w finale bardzo dobego challengera w Brunszwika.
W biezacym tygodniu wystapil w holenderskim Amersfoort i przegral gladko mecz otwarcia, ale ten wynik z Brunszwiku jest na pewno bardziej wymierny, bo to duzo wiekszy challenger i Kamke mysle koncentruje sie na tym by sprobowac swoich sil tu w Hamburgu.
Mager oczywiscie osiaga lepsze wyniki w perspektywie roku czy dwoch w chalengerach niz Kamke, ale Hamburg to specyficzny turniej, a Kamke za caloksztalt na pewno osiagnal w swoim CV wieksze sukces i wygrywal mecze w szlemach czy turniejach ATP. Niemiec ogrywal w Hamburgu tenisistow pokroju Dologopolova, Nieminena czy Delbonisa, w ubieglym sezonie, korty zna duzo lepiej, wiec nie ma co sie bac tenisisty w Wloch. Gdyby to bylo w innym miejscu to pewnie Mager bylby slusznie faworytem, ale tutaj niekoniecznie i ten dobry wystep Kamkego z Brunszwika tez daje podsatwy do dobrej gry, wiec typuje w strone potencjalnego underdoga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Altmaier-Klizan 2  

Slabo sotatnio te typy wygladaja i oddalem prawie caly zysk za znakomity Wimbledon, ale od razu klania sie brak czasu na ogladanie, ale sprobuje na logike.
Klizan to strasznie chimeryczny i dziwny tenisista, ale jak gra to potrafi wiele. Slowak jest tez byym triumfaotrem turniejuw Hamburgu. Altmaier to mlody niemicki tenisita z dzika karta. Altamaier zadebuowal nawet w Stuttgarcie 2 seozny temu, ale to wciaz tenisista, ktory jeszcze nie wygral meczu na poziomie ATP Tour. Latwo moze nie bedzie, ale naprawde Klizan nie pownien takich meczow przegrywac.

Kohlschreiber-Fucsovics 1  

Kohlschreiber ostatnio w dolku, po Wimbeldonie, gdzie wylosowal na dzien dobry Djokivica zaginal. Mimo wszytsko licze na Niemca, doping publicznosci, bo doswiadczenie z tego turnieju nieporownywalnie wieksze.

K.King-R.Harrison 2   [zwrot] tutaj na szczescie zwrot chcoiaz ciekzo zrouzmiec Harrisona, ktory porwadzil 7-6 4-1...


Ryan Harrison wraca do gryi pewnie jeszcze potrzebuje czasu, ale mysle, ze ma szanse. Harrison dwukrotny finalista ostatnich edycji w Atlancie. Mysle, ze bedzie chciec zaczac dobrze, wygral pierwszy mecz z Troickim, wiec powinien sie rozkrecac.
Harrison tenisista jest lepszym, mam nadzieje, ze udowdni to na korcie.
 
D 79

dziubela1916

Użytkownik
Zverev - Jarry
Jarry +1.5 seta handicap  
@1.72 Fortuna

Jarry jest w gazie, wygrał Bastad bez straty seta, a Zverev niby u siebie, ale nie wiem czemu startuje w ogóle w tym turnieju, skoro za chwilę ma Waszyngton, który rok temu wygrał, natomiast w Hamburgu nie startował ani rok temu, ani dwa lata temu. Jarry to półfinalista sprzed roku. Grali ze sobą dwa razy (na ziemi), za każdym razem trzy sety, raz wygrał Zverev, raz Jarry. Nie widzę tutaj łatwej wygranej Zvereva, a jak przegra na pewno nie będzie rozpaczał, tylko zawinie się do USA.

Struff - Monteiro 
Monteiro +1.5 seta handicap  
@1.48 Fortuna

h2h 2:0 dla Monteiro, w tym roku wygrał ze Struffem 6:1 6:1 na ziemi w Monachium. Nie wykluczam, że Struff za trzecim razem pokona Brazylijczyka, jest w dobrej formie, co pokazał na Wimbledonie, ale czy w dwóch setach - wątpię. Struff dopiero wraca do gry na nowej nawierzchni, w przeciwieństwie do Monteiro, po Wimbledonie wygrał czelendżera w Brunszwiku, w Bastad co prawda przegrał od razu z Ymerem w trzech setach, ale tutaj przystąpi na pewno w pełni zmobilizowany, przed rokiem osiągnął ćwierćfinał. Struff odpadał w ostatnich dwóch latach tutaj w 1 i 2 rundzie. 
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Istomin-Huesler 1  

Rekreacyjnego grania ciag dalszy, mozna rzecz. Austriacki zawodnik z dzika karta, nigdy nie mialem okazji go ogladac i po przesledzeniu wynikow to glownie pozytywy tylko w  turniejach rangi Futures. Huesler rok temu wygral mecz w Gstaad po dlugim trzysetowym pojedynku, ale jego ryalem byl Nicolas Almagro, ktory bodajze kilka miesiecy pozniej konczyl kariere i nie bylo go w tourze.
Istomin teoretycznie przegrywa roznwi wszytsko jak leci ostatnimi czasy, ale jednak daje mu wieskze szasne. Uzbek regularnei staruje w Gstaad, wiec tez ten turniej zna. W ubieglym  seoznei Istomin zagral miej wiecej w tym czasie w finale turnieju w Kitzbuhel, ktory bedzie grany w przyszlym  tygodniu, wiec uwazam, ze powinien mylsec, żeby jakies punkty pokryc tu w Gstaad, bo na pewno nciezko bedzie powtorzyl ten ubieglosezonowy wyczyn z Kitzbuhel w przyslym tygodniu.
Mecz widze zaplanowany jak ostatni, Heusler bedzie sie starac, ale Istomin tez sadze nei bedzie chciec przegrac z maloznanym rywalem, wiec mimo nieprzekonywujacej formy Uzbeka licze na jego wygrana.

Opelka-Bublik 1  

Opelka wydaje mi sie faworytem. Bublik mysle troche zluzuje po finale turnieju w Newport. Ogolnie turniej w Newport,czyli prawdopodobnei najmniej prestizowego turnieju w kalendarzu. Na pewno ciezko bedzie Bublikowi grac z Opelka, ktory bedzie bombarodwac serwisem. Wydaje mi sie, ze Bublik moze sie w tym meczu po porstu zniechecic przy upalnej pogoddzie i serwisach Opelki. Tak na dobra sprawe to Atlanta to byl pierwszy turniej Opelki, w ktorym zaistnial,co mial omiejsce 3 seozny temu,wiec dobrze powinien mu sie ten turniej kojarzyc. Bardziej wierze tu w Amerykanina.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
cytat z dnia 23 lipca 2019 10:56 przez dziubela1916
 Zverev niby u siebie, ale nie wiem czemu startuje w ogóle w tym turnieju, skoro za chwilę ma Waszyngton, który rok temu wygrał, natomiast w Hamburgu nie startował ani rok temu, ani dwa lata temu. Jarry to półfinalista sprzed roku. Grali ze sobą dwa razy (na ziemi), za każdym razem trzy sety, raz wygrał Zverev, raz Jarry. Nie widzę tutaj łatwej wygranej Zvereva, a jak przegra na pewno nie będzie rozpaczał, tylko zawinie się do USA.

1. Zverev jest urodzony w Hamburgu i nie raz  tu startowal, tylko trzbea siegnac dalej niz dwa ostatnie sezony.
2. Zverev wzial tu dzika karte w Hamburgu, bo tez pierwotnei sie nie zglosil.
3. Zverev w tym roku ne ima w planie grac w Waszyngtonie i nie ma go na liscie startowej (no chyba ze tez bedzie dzika karta).
Faktycznie dziwna decyzja Niemca, biorac pod uwage, ze wygrywal ostatnie dwie edycje turnieju w Waszyngtonie i tamte szybkie korty sa dla niego idealne. Bedzie ciezki mecz, ale okolicznosci dlaczego tu startuje, a w Waszyngtonie w tym roku raczej nie zamierza jak wyzej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Chardy-Basilashvili 2  

Basilashvili zdaje sie przygotowal do tego turnieju. Gruzin poki co w tym seonie nie blyszczy, ale w ubieglym roku bylo podobnie i nagle wygral turniej rangi "500" w Hamburgu i gral naprawde swietnie. Ogolnie pozniej nastpail okres zankomitej gry Gruzina do konca sezonu, a sam Basilashvili wygral jeszzcze kolejna "500" w Pekinie pokonujac tam w finale del Potro.
Dzisiaj Gruzin zostawil na mnie bardzo dobre wrazenie po meczu z Londero, takze licze na jego dalsza gre i zobaczymy czy Basilashvili zblizy sie do finalu jak w ubieglym roku. Poki co Basilashvili jest lekkim undergodim wg bukmacherow, ale mysle ze moze sie to jeszcze zmienic do momentu meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
huulk 21

huulk

Użytkownik


Andujar P. (Esp) - Lajovic D. (Srb)

 

Lajovic wydaje się w świetnej dyspozycji, ostatnio wygrał turniej, tylko mnie dziwi ze kurs na Serba dochodzi do 1.81?
A może o czymś nie wiem? Warto stawiać pieniądze?
 
wojciech-wilk 30

wojciech-wilk

Użytkownik
Fogini ujemne h2h i to to baaardzo. Nie wiem jak wczoraj grał busta wiem że jego przeciwnik w pewnym momencie miał % 1 serwisu 26% co jest skandalem na tym poziomie. Fabio w końcu ma szansę się zrewanzowac za te wszystkie porażki. Do tego Zverev który widać że wystartował tu na serio no i Opelka w Atlancie. Co myślicie o Stebe dziś z Fabbiano? 
 
wojciech-wilk 30

wojciech-wilk

Użytkownik
De Minaur bodajże z Tomicem jeszcze. Tomic dobrze na serwisie wygląda ale Minaur chyba to weźmie. Do tego z Pan Friendsman no i ten Fabbiano. 
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Dwa zepsute serwisy, wyrzucona piłka i psychika Zvereva już leży. Chłopak ma wszystko, żeby kiedyś być numero uno, ale na chwilę obecną musi się wziąć do kupy. Tak więc 1,4 na Sasze to żadna pewka, tym bardziej w meczu z Krajinovicem, który jest w formie i pokazuje kawał dobrego tenisa szczególnie na mączce.
 
wojciech-wilk 30

wojciech-wilk

Użytkownik
Krajnovic z Klizanem 1 seta wygrywał 4-1 z podwójnym przełamanie żeby przegrać 7-6. W drugim klizan już miał 5-3 ale spuchl. Zverev to weźmie jak i może cały turniej. Nie po to odpuścił USA na razie. 
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik


Andujar P. (Esp) - Lajovic D. (Srb)

 

Lajovic wydaje się w świetnej dyspozycji, ostatnio wygrał turniej, tylko mnie dziwi ze kurs na Serba dochodzi do 1.81?
A może o czymś nie wiem? Warto stawiać pieniądze?

Witam wszystkich ;)

Postanowiłem wrócić do zabawy i odnieść się do meczu o którym wyżej wspomniał kolega. Bardzo fajny ten kurs na Lajovicia w formie aczkolwiek jak dla mnie jest to typ zawodnika który potrafi negatywnie zaskoczyć i tak mogło być nawet wczoraj w meczu z Istominem, który był na łopatkach w drugim secie przy 1-5 po czym go wygrywa w tiebreaku i łamie pierwszy Dusana w 3 secie. Jak dla mnie Serb nie wyglądał jakby mu zależało na zwycięstwie i po prostu grał nie wysilając się a że przeciwnik był słabo dysponowany to chcąc nie chcąc odrobił tą stratę gdy była okazja i mamy go w kolejnej rundzie. Andujar mam nadzieję, że bedzie w duzo lepszej dyspozycji i pokaże znacznie więcej niz wczoraj Uzbek (choć też martwią mnie te jego dwa 3 setowe pojedynki) to przy tej postawie Lajovicia, (którego chyba zadowala wygrany turniej wcześniej) zagram w jego stronę. Przed 4 laty odbył się ich ostatni pojedynek, również w Gstaad i wtedy górą był Hiszpan, dziś mam nadzieję, że historia się powtórzy. Powodzenia 

Andujar WIN   
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
cytat z dnia 26 lipca 2019 16:15 przez matek_1991_Thiem ze zverevem dali popis. Koniec z tym tenisem  
Kurde nie wiedzialem ze oni grali ze sobą? XD
Fognoni 2.06 win
Fog w lepszej dyspozycji. Carreno nie trzyma wgl serwisu
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Rublev-Carreno B. 2 @1.85

Carreno z Fogninim dzis wspanialy mecz. Hiszpan ma slaby sezon, dlugo dochodzil po urazie do siebie, ale w koncu jest chyba to o co chodzilo. Carreno mial przetarcie Bastad, ale turniej docelowy jest bez watpienia tu w Hamburgu. Znakomity mecz dzis z Fogninim , dlatego licze na final Hiszpana z tym co pokazal.
Rublev generanie jest w podobnej sytuacji i tez wraca do bardzo dobrej gry, pokonanie Thiema robi wrazenie, ale tez Austriak mial od Wimbledonu przerwe i nie jest to ten sam tenis co na French Open. Za calosc Carreno bardziej mi sie podoba, jest to bardzij ulozona gra, a ze obydwaj tenisci w koncu graja dobrze to stawiam na tego, ktory zrobil na mnie wieksze wrazenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom