>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kolarstwo 2019 - Tour de France (6-28.07)

valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Ciekawy Tour. Jeden z najciekawszych od lat. 

Na chwilę obecną moją uwagę przykuły dwa zakłady długoterminowe:
Kruijswijk top 3 @ 2.00 STS dobrze pojechał czasówkę, dobrze wygldał na Tourmalet. Ma mocną drużynę oraz doświadczenia z poprzednich GT więc wie jak rozkładać siły
Nibali klasyfikacja górska @ 6.00 STS u innych buków nawet po kursie @4.00, Wellens sam przyznał że Nibali jest dla niego faworytem do wzięcia grochó po wczorajszym etapie. Nibali ma stratęw generalce więc będa go puszczac w odjazdy. Strata w górskiej klasyfikacji też jest ale zobaczcie ile jeszcze jest punktów do zdobycia

https://www.cyclingstage.com/tour-de-france-2019-kom/
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
@sumada90

Zagralem dziś identyczny typ jak TY :) Jesli na Tourmalet nie dali rady odczepić na więcej sekund to tym bardziej dzisiaj, poziom jak piszesz jest bardzo wyrównany. Thomas duże zaskoczenie jak dla mnie, zobaczymy dziś bo moze to chwilowa niedyspozycja, co do Quintany nie będę sie wypowiadał bo od lat jestem do niego strasznie uprzedzony i wręcz sie gotuje we mnie jak oglądam jego pasywną jazdę od lat i to czekanie Bóg wie na co...

co do grochów zobaczymy bo Valverde dobrze piszesz o Nibalim ale ja jednak bym nie skreślał Wellensa ani DeGendta a to że Belg widzi faworyta w Nibalim nie znaczy że się poloży i mu odda wygraną 

Krótko ale sam jeszcze idę pojeździć przed wyscigiem :)
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
To bez wątpienia najciekawszy TdF od wielu wielu lat, nareszcie Sky nie betonuje wyścigu i nie mamy oczekiwania na jakiś cud 
teraz jest za to sytuacja w której nie mam pojęcia kto wygra ... 
Może dzielny Alaphilippe dowiezie jakimś cudem koszulkę do Paryża, a może będący w rewelacyjnej formie Pinot, może faowryzowany choć niezbyt mocny Thomas jednak, a moze jakaś sensacja w postaci Kruijswijka czy Bernala 
P.S. i jak tu nie być obrzydzony Quintana ?!
Przecież on nawet przez 5 sek nie pomógł temu Landzie dzisiaj , jeszcze mi chwilowo na koło wsiadł :(
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
U 130

uzytkownik-167115

Użytkownik
Witam jeśli obstawiłem przed wyścigiem na stsie ze Fuglsang będzie w klasyfikacji końcowej przed Quintana i teraz Duńczyk się wycofał to dostane zwrot , czy niestety kupon na minus ???
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 23 lipca 2019 19:54 przez kymaczekWitam jeśli obstawiłem przed wyścigiem na stsie ze Fuglsang będzie w klasyfikacji końcowej przed Quintana i teraz Duńczyk się wycofał to dostane zwrot , czy niestety kupon na minus ???
Jak Twoim zdaniem byłoby uczciwie ? Obaj wystartowali obaj jada i nagle jeden ma dwie gleby i sie wycofuje ? 
moim zdaniem masz zwrot plus 300 % do wkładu - jak nie będa chcieli - pisz i składaj reklamację 
To niemożliwe, żeby oszuści zabrali Ci hajs skoro Twój tylko się wywócił a przeciwnik jedzie dalej i może skończy 1-5 a może 300 ......

Pisz reklamację koniecznie !!!
 
U 130

uzytkownik-167115

Użytkownik
cytat z dnia 23 lipca 2019 20:23 przez tyrion77+

Jak Twoim zdaniem byłoby uczciwie ? Obaj wystartowali obaj jada i nagle jeden ma dwie gleby i sie wycofuje ? 
moim zdaniem masz zwrot plus 300 % do wkładu - jak nie będa chcieli - pisz i składaj reklamację 
To niemożliwe, żeby oszuści zabrali Ci hajs skoro Twój tylko się wywócił a przeciwnik jedzie dalej i może skończy 1-5 a może 300 ......

Pisz reklamację koniecznie !!!
Wedlug mnie zwrot bylby uczciwy tym bardziej ze zawodnicy ktorzy sie wycofuja nie figuruja na oficalnych rezultatach klasyfikacji generalnej po 21 etapach nawet w formie tzw. DNF-u ;) 
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
Sagan przegrał z Vivianim dziś na sprincie, niech mu ktoś tą zieloną zgarnie bo aż mnie trzęsie.
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Pinot wygra klasyfikację generalną TdF @ 2.35 Fortuna.  W po sobotnim etapie można było łapać jeszcze po 6. Pinot wygląda najlepiej w górach, nie wydaje mi się żeby alpejskie wysokości miały mu zaszkodzić, co więcej, w przeszłości dobrze się tam czuł. Oba pirenejskie etapy kończył przed pozostałymi faworytami. Thomas wygląda niewyraźnie, Alaphilippe wg mnie nie tylko nie obroni pozycji lidera, ale spadnie też niżej, pozostali faworyci w miarę wyrównani, ale zawsze jakby krok za Pinotem. Niewielkie różnice czasowe między faworytami, lecz w wysokich górach nikt z liczących się w generalce nie powinien przegonić Pinota.

Etap 17 van Avermaet top 10 @ 1.75 Fortuna   no nie wierzę żeby Greg nie miał się znaleźć w top 10. Etap, na który się szykował, co zresztą potwierdził w wywiadach dla Eurosportu. W poprzednich etapach CCC wysyłało Geschke i Wiśniowskiego, teraz czas na Belga. Dla odważnych van Avermaet top 3 na 17 etapie @ 5.5 Fortuna  . Bo jak nie teraz to już wcale i pozostanie c najmniej niedosyt dla Belga po TdF. 

Trochę chaotyczny post wyszedł ze skrótami myślowymi, ale brak czasu na więcej.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
18. etap
Profil etapu

Ilnur Zakarin - Vincenzo Nibali 2,08 STS   58-51
Obaj będą celować w etap, bo tracą od początku wyścigu i na razie bez żadnych sukcesów. Wysokie góry, więc pod ich umiejętności. Etap jednak o wiele bardziej pasujący Nibalemu. Przede wszystkim końcówka ze zjazdem. Włoch jest specjalistą w tej dziedzinie, natomiast oglądanie wyczynów Rosjanina w tym aspekcie to mały horror. Facet nie potrafi nawet odpowiednio na zjazdach trzymać kierownicy, ręce daleko od hamulców i jazda. Do tego Zakarin strasznie chimeryczny ale o dziwo najlepiej wygląda na tych najtrudniejszych podjazdach. Dziś takiego przed metą nie ma. Nibali trochę (a nawet bardzo) kalkuluje jak nie jedzie po generalkę ale dziś ucieczka może się opłacać. Nie ma mitycznego SKY, kontrola wyścigu jest w tym roku o wiele trudniejsza. Profil pod niego, więc liczę, że spróbuje.


Alexey Lutsenko - Pello Bilbao 2,52 STS   3-108
Wypadł Fuglsang z wyścigu, więc czas na polowanie na swoje skalpy. Gram za drobne, bo nie wiem czy dziś czy jutro ale Pello pójdzie po etap. Dlatego gram już dziś, żeby potem nie żałować, że za bardzo wyczekałem. Raz już mu Simon Yates zabrał na finiszu zwycięstwo. Lutsenko jest na wyścigu aktywny ale mało z tego pożytku. Do tego na takim etapie jak dzisiejszy wiele moim zdaniem nie zdziała. Dziś z Astany tylko Bilbao jest w stanie coś ugrać moim zdaniem. Idealny etap pod Fraile ale bardzo słabo wygląda w ostatnim czasie i jego nie biorę pod uwagę.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
cytat z dnia 24 lipca 2019 00:16 przez kymaczek

Wedlug mnie zwrot bylby uczciwy tym bardziej ze zawodnicy ktorzy sie wycofuja nie figuruja na oficalnych rezultatach klasyfikacji generalnej po 21 etapach nawet w formie tzw. DNF-u ;) 
Oczywiście, że będzie na minus,chyba że Nairo też nie ukończy 

Jak dla mnie granie Pinot na generalke po tak niskim kursie jest bezsensu. Rok temu na Giro też był pewniakiem do podium i chyba nie muszę przypominać jak to się skończyło. To jest kolarz, który do tej pory nie przejechał 3 tygodniowki na generalke bez spektakularnej bomby. A i trzeba zauważyć, że Pireneje przejechał bez presji. Dopiero teraz francuskie media napompowaly balonik. 

Przypominam też, że dzisiaj zaczyna się jeżdżenie na ponad 2000 m. n. p. m. - część kolarzy znacznie gorzej sobie radzi na takich wysokościach. 

No i wbrew pozorom to w grę może wejść ten mityczny 3. tydzień, regeneracja i radzenie sobie z presją w tym roku będą miały podwójne znaczenie przy takim ścisku w KG. 

Aaa i jeszcze jedno, nikogo nie dziwi, że Alaphillipe w jednym roku wygrywa Mediolan San Remo, pagórkowatą czasówkę i zawstydza grandtourowców na Tourmalet? Jakby to zrobił ktoś ze Sky... ????
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Nikogo juz nie dziwi, że każdy koksuje na potęgę i w niczyim interesie nie jest dokładna kontrola. Złapią jakiegoś pomagiera drugorzędnego od czasu do czasu, żeby było widać, że kontole są.
Ogólnie ma to swoje plusy, poziom się wyrównał. :)
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
W sumie racja, do tego Van Baarle ostatnim pomocnikiem w INEOS to też świetny przykład ;) 
​​​​​​
Etap 19
Bernal - Pinot 1.65 fortuna

Chciałbym wierzyć, że TiboPino jednak powalczy o wygranie wyścigu, ale średnio to widzę. Tak jak pisałem boję się o to, że po prostu strzeli i wyleci dalej w generalce. Wczoraj jedyne na co go było stać to ruszenie za mega idiotycznym atakiem Thomasa, ale co kto lubi. 
Dzisiaj znowu jazda powyżej 2000mnpm a to naturalne środowisko Kolumbijczyka, który już wczoraj pojechał bardzo ładnie i uważam, że gdyby nie Thomas to Egan narobiłby wczoraj jeszcze więcej. Według mnie głównym zagrożeniem dla typu mogłyby być jedynie jakieś sztuczne ruchy INEOS w celu wprowadzenia GT na przodownictwo w wyścigu, ale na to się nie zanosi... 
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
cytat z dnia 26 lipca 2019 11:02 przez muminiasty
Chciałbym wierzyć, że TiboPino jednak powalczy o wygranie wyścigu, ale średnio to widzę. Tak jak pisałem boję się o to, że po prostu strzeli i wyleci dalej w generalce. Wczoraj jedyne na co go było stać to ruszenie za mega idiotycznym atakiem Thomasa, ale co kto lubi. 
 
Wczoraj Pinot narzekał, że miał słaby dzień i miał problemy, żeby zareagować na atak Bernala. Ciekawe czy to jeden dzień, czy też dzisiaj będzie również niewyraźny.


Nie podoba mi się ten wyścig pod względem obstawiania. Co by jednak nie mówić to panowanie Sky miało tą dobrą stronę, że można było przewidzieć, co się wydarzy, kogo atak odpuszczą. Teraz wszyscy oprócz Bernala jadą tak samo, kursy tak powystawiane, że tylko warto grać niespodzianki.

19. etap
Profil etapu

Enric Mas - Wout van Poels 2,65 Betclic  [zwrot] Typ byłby na plus gdyby nie neutralizacja - wszystkie pary ze zwrotami oprócz Pinota, który nie ukończył
Czas, żeby znów Poels wziął się do roboty.
Wg mnie dziś trzeba rwać Alaphillipe'a, bo jutro niby 30km do góry ale ten podjazd nie jest jakiś bardzo trudny. Dlatego moim zdaniem dziś wszyscy powinni wreszcie próbować strącić Francuza. Pomocników w górach Julian nie ma zbyt wielu, bo wczoraj nawet Richeze był zaprzęgnięty do pracy. Devenyns pomaga, dzisiaj myślę, że Morkov w końcu przestanie zamiatać ulice za peletonem i też popracuje mocniej. W góry jednak tylko Mas może być wartością dodaną. Problemem jednak jest to, że taka eksploatacja jednego kolarza może spowodować, że dziś w kluczowych momentach może go już nie być. Na to właśnie stawiam - ostatnie dni ciągle pracował. Nawet jeśli dłużej jedzie z najlepszymi to jak już strzela to głośno i wyraźnie. Na Tourmalet wjechał na metę wysoko ale już w niedzielę przyjechał za grupetto, ponad pół godziny za najlepszymi. Musi się oszczędzać, bo zastępstwa nie ma. Jak on nie pomoże liderowi to nikt tego nie zrobi. Dziś myślę, że będzie podobnie, bo jeszcze jutro będzie potrzebny Julkowi. Nawet jeśli nie w utrzymaniu koszulki to w walce o podium albo o wysokie miejsce w generalce.
Poels mało widoczny w tym wyścigu. Dziwna sytuacja jak na SKY/INEOS ale to może powrót do normalności, czyli pomocnicy nie są na każdym etapie. Van Baarle, Castroviejo pomagają często. Poels jednak wchodzi do gry na najtrudniejszych etapach. W weekend, gdzie były najtrudniejsze etapy z Tourmalet oraz Prat d'Albis przyjeżdżał na wysokich pozycjach. Ostatnie dni się woził ale myślę, że zbierał siły na dzisiejszy etap. Do tego nawet jak już skończy pracować to nie puchnie ale jedzie swoim niezłym tempem do mety i nie spływa w dół, jak to ostatnio w zwyczaju ma Mas.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
cytat z dnia 26 lipca 2019 11:52 przez sumada90


 W góry jednak tylko Mas może być wartością dodaną. Problemem jednak jest to, że taka eksploatacja jednego kolarza może spowodować, że dziś w kluczowych momentach może go już nie być. Na to właśnie stawiam - ostatnie dni ciągle pracował. Nawet jeśli dłużej jedzie z najlepszymi to jak już strzela to głośno i wyraźnie. Na Tourmalet wjechał na metę wysoko ale już w niedzielę przyjechał za grupetto, ponad pół godziny za najlepszymi. Musi się oszczędzać, bo zastępstwa nie ma. 
U Masa to rzekomo były przede wszystkim problemy żołądkowe, niekoniecznie kwestia oszczędzania. No i to, że opuszcza zespół też może wpływać różnie na jego jazdę. Typ bardzo fajny, też się nad nim zastanawiałem. Ogólnie INEOS musi rzucić wszystkie siły do boju, nie wydaje mi się, żeby zostawili doze niepewności i liczyli, że jutro dopiero rozstrzygnął wyścig... (zawsze też Poels i Kwiato mogą zmartwychwstać w końcu niczym Froome na Vuelcie'17 ???? to tak dla podsycenia teorii spiskowych ????). Miejmy nadzieję, że dzisiejszy etap nie zawiedzie... 
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
No i był ciekawy etap, który się zakończył niedosytem. Szkoda Pinota ale to nie pierwszy jego raz takie coś. Tu bardziej bym stawiał pytania do sztabu, czy przygotowanie fizyczne i regeneracja Francuza w trakcie touru jest prawidłowa.

Neutralizacja zepsuła zabawę ale dobrze, że nie czekali na ostatni podjazd tylko się działo wcześniej. Większość była niezadowolona z przerwania wyścigu ale moim zdaniem cieszyć się powinien Alaphillipe, bo wyglądał słabo i myślę, że jeszcze trochę sekund za kołnierz by mu władowali.
 
U 130

uzytkownik-167115

Użytkownik
Widze ze jutrzejszy etap skrócony do ~60km i ostatniego podjazdu więc w ciemno pobieram kursy na to ze klasyfikacje górską wygra Yates Simon @8 sts i Egan Bernal @4.5 również sts.  Sorki ale pozostali którzy liczą sie w tej klasyfikacji na pewno nie będą w stanie wjechać z najlepszymi na mecie. Nie wyobrażam sobie też sytuacji aby w top 2 etapu nie było Bernala bądź Yatesa .  Bernala gram za 200 a Yatesa za 100 
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
cytat z dnia 26 lipca 2019 11:02 przez muminiastyW sumie racja, do tego Van Baarle ostatnim pomocnikiem w INEOS to też świetny przykład ;) 
​​​​​​
Etap 19
Bernal - Pinot 1.65 fortuna

Chciałbym wierzyć, że TiboPino jednak powalczy o wygranie wyścigu, ale średnio to widzę. Tak jak pisałem boję się o to, że po prostu strzeli i wyleci dalej w generalce. Wczoraj jedyne na co go było stać to ruszenie za mega idiotycznym atakiem Thomasa, ale co kto lubi. 
Dzisiaj znowu jazda powyżej 2000mnpm a to naturalne środowisko Kolumbijczyka, który już wczoraj pojechał bardzo ładnie i uważam, że gdyby nie Thomas to Egan narobiłby wczoraj jeszcze więcej. Według mnie głównym zagrożeniem dla typu mogłyby być jedynie jakieś sztuczne ruchy INEOS w celu wprowadzenia GT na przodownictwo w wyścigu, ale na to się nie zanosi... 
A jak fortuna rozlicza dzisiejszy etap,,też zwroty?mam zagrane coś z oferty specjapne że Sagan straci więcej niż 18 min j i ciekawe jak do tego podejdą
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
cytat z dnia 26 lipca 2019 20:51 przez sumada90Szkoda Pinota ale to nie pierwszy jego raz takie coś. Tu bardziej bym stawiał pytania do sztabu, czy przygotowanie fizyczne i regeneracja Francuza w trakcie touru jest prawidłowa.
 
No, ale jeśli to prawda, że w środę uderzył udem w kierownicę to akurat sztab, przygotowanie fizyczne i regeneracja nie mają nic do rzeczy, to jest po prostu walka z bólem. Chociaż te teorie spiskowe z wycofaniem, bo śmierdziało, że na kontrolę go nie wzięli są zabawniejsze...
 
cytat z dnia 26 lipca 2019 21:58 przez kymaczek
Widze ze jutrzejszy etap skrócony do ~60km i ostatniego podjazdu więc w ciemno pobieram kursy na to ze klasyfikacje górską wygra Yates Simon @8 sts i Egan Bernal @4.5 również sts.  Sorki ale pozostali którzy liczą sie w tej klasyfikacji na pewno nie będą w stanie wjechać z najlepszymi na mecie. Nie wyobrażam sobie też sytuacji aby w top 2 etapu nie było Bernala bądź Yatesa .  Bernala gram za 200 a Yatesa za 100 
Fajna propozycja, aleeee ja sobie umiem wyobrazić taką sytuację, nie jest przecież powiedziane, że najlepsi się będą ciąć o zwycięstwo etapowe. Dużo zależy czy SKY/INEOS zależy na wygraniu etapu czy sama generalka ich urządza. Nie zdziwię się jak po prostu puszczą duży odjazd i zafundują wszystkim pozostałym wycieczkę za Castroviejo, podjazd jest taki sobie do wyniszczenia, długo ale średnie 5,5% i wypłaszczenia to nie jest takie zabójcze. Dużo zależy od rozgrywek taktycznych, czy ktoś wierzy że da się jeszcze ograć Bernala i Thomasa? Wątpię, co najwyżej ktoś (Kruijswijk?) spróbuje powalczyć o wyrzucenie Alaphilippe'a z podium i zajęcie jego miejsca. Ineos może popróbować z wciągnięciem Thomasa na drugie miejsce. 
Z Yatesem też sprawa nie jest taka prosta, on musi liczyć właśnie na odjazd. Tylko, że skrócenie zmagań i dzisiaj i jutro mocno faworyzuje jednak Bardet. Jutro na pewno się będzie zaginać jak tylko się da, żeby utrzymać grochy i według mnie jak cień będzie jechał właśnie za Simonem. Tak jak napisałem podjazd jest łagodny, nie będzie tak łatwo w pojedynkę odjechać, a Yates musi albo etap wygrać (jutro to z pół peletonu na takie zwycięstwo będzie mieć chrapkę) i liczyć że Bardet nie wjedzie wyżej niż na 6. miejscu lub Yates drugi a Francuz nie zapunktuje. Jest to możliwe ale czy takie prawdopodobne? 
 Swoją drogą to jest kpina, żeby podczas największego wyścigu kolarskiego na świecie, takie coś robić z przedostatniego (a w zasadzie ostatniego, który wprowadzić mógł zmiany do generalki) etapu. Jeszcze dzisiaj rozumiem, względy bezpieczeństwa, ale żeby nie przygotować sobie na jutro żadnej alternatywy? Skracać etap na który wszyscy kibice kolarstwa i sami zawodnicy tak ostrzyli sobie zęby do dojazdu i długiego, ale łagodnego podjazdu? Niby to nie trasa tylko kolarze ustawiają trudność ścigania, ale przy takim dystansie mogą dziać się różne rzeczy. Wystarczy, że ktoś się gorzej rozgrzeje i może zaliczyć sporą stratę, bo to będą maks dwie godziny ścigania. Ja rozumiem, że z perspektywy Francuzów to zawsze minimalizowanie strat dla Alaphilippe'a, ale aż tak bezczelnie? Ja na 99% jutro sobie tylko obejrzę ten etap, jak dla mnie za dużo dość prawdopodobnych scenariuszy, żeby próbować przewidzieć przebieg etapu. Nie powiem, trochę mnie to ogólnie boli, bo specjalnie dzień układałem tak, żeby obejrzeć cały etap a tu, ciach i połowę etap krótszy. 
 
U 130

uzytkownik-167115

Użytkownik
cytat z dnia 26 lipca 2019 23:09 przez muminiasty

No, ale jeśli to prawda, że w środę uderzył udem w kierownicę to akurat sztab, przygotowanie fizyczne i regeneracja nie mają nic do rzeczy, to jest po prostu walka z bólem. Chociaż te teorie spiskowe z wycofaniem, bo śmierdziało, że na kontrolę go nie wzięli są zabawniejsze...Fajna propozycja, aleeee ja sobie umiem wyobrazić taką sytuację, nie jest przecież powiedziane, że najlepsi się będą ciąć o zwycięstwo etapowe. Dużo zależy czy SKY/INEOS zależy na wygraniu etapu czy sama generalka ich urządza. Nie zdziwię się jak po prostu puszczą duży odjazd i zafundują wszystkim pozostałym wycieczkę za Castroviejo, podjazd jest taki sobie do wyniszczenia, długo ale średnie 5,5% i wypłaszczenia to nie jest takie zabójcze. Dużo zależy od rozgrywek taktycznych, czy ktoś wierzy że da się jeszcze ograć Bernala i Thomasa? Wątpię, co najwyżej ktoś (Kruijswijk?) spróbuje powalczyć o wyrzucenie Alaphilippe'a z podium i zajęcie jego miejsca. Ineos może popróbować z wciągnięciem Thomasa na drugie miejsce. 
Z Yatesem też sprawa nie jest taka prosta, on musi liczyć właśnie na odjazd. Tylko, że skrócenie zmagań i dzisiaj i jutro mocno faworyzuje jednak Bardet. Jutro na pewno się będzie zaginać jak tylko się da, żeby utrzymać grochy i według mnie jak cień będzie jechał właśnie za Simonem. Tak jak napisałem podjazd jest łagodny, nie będzie tak łatwo w pojedynkę odjechać, a Yates musi albo etap wygrać (jutro to z pół peletonu na takie zwycięstwo będzie mieć chrapkę) i liczyć że Bardet nie wjedzie wyżej niż na 6. miejscu lub Yates drugi a Francuz nie zapunktuje. Jest to możliwe ale czy takie prawdopodobne? 

Swoją drogą to jest kpina, żeby podczas największego wyścigu kolarskiego na świecie, takie coś robić z przedostatniego (a w zasadzie ostatniego, który wprowadzić mógł zmiany do generalki) etapu. Jeszcze dzisiaj rozumiem, względy bezpieczeństwa, ale żeby nie przygotować sobie na jutro żadnej alternatywy? Skracać etap na który wszyscy kibice kolarstwa i sami zawodnicy tak ostrzyli sobie zęby do dojazdu i długiego, ale łagodnego podjazdu? Niby to nie trasa tylko kolarze ustawiają trudność ścigania, ale przy takim dystansie mogą dziać się różne rzeczy. Wystarczy, że ktoś się gorzej rozgrzeje i może zaliczyć sporą stratę, bo to będą maks dwie godziny ścigania. Ja rozumiem, że z perspektywy Francuzów to zawsze minimalizowanie strat dla Alaphilippe'a, ale aż tak bezczelnie? Ja na 99% jutro sobie tylko obejrzę ten etap, jak dla mnie za dużo dość prawdopodobnych scenariuszy, żeby próbować przewidzieć przebieg etapu. Nie powiem, trochę mnie to ogólnie boli, bo specjalnie dzień układałem tak, żeby obejrzeć cały etap a tu, ciach i połowę etap krótszy. 

 
Madre argumenty ale i tak odpusciłem bo poszly spadki na sts za duże i nie było już takiego value do grania.   Zamiast tego próbuje  Alaphilippe ze utrzyma sie na podium po @2.5 . Tak jak napisales nie bedzie to mordercze ściagnie, a Francuz ma aż 40 sekund przewagi nad 4 Krujiswikiem więc cięzko będzie go urwać aż na tyle na takim podjezdzie 
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
W głowie się nie mieści co ASO odwaliło w tych 2 końcowych a jakże kluczowych etapach. Jutro albo pójdzie gaz od razu z peletonu lub puszczenie kilku uciekinierów a przed podjazdem będzie rzeź.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Do góry Bottom