>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
w tym przypadku jak pisałem racja jest po stronie gracza i totolotek za takie akcje to może mieć naprawde spore problemy, najgorsze co można zrobić to odpuścić, nagłaśniać takie przypadki jak najszybciej
 
Q 0

qwert1234

Użytkownik
w tym przypadku jak pisałem racja jest po stronie gracza i totolotek za takie akcje to może mieć naprawde spore problemy, najgorsze co można zrobić to odpuścić, nagłaśniać takie przypadki jak najszybciej
Na fejsie i na wykopie juz poszlo, co jeszcze? Jakos im to wyslac by wiedzieli ze ich obsmarowuje w sieci??
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Czy tylko mi totolotek dowalił taki limit?
Grywałem tam stawkami 500-1000 zł, ostatnio stawiałem tam w zeszłym sezonie LM. Teraz próbuję postawić zakład również z LM za 100 zł i jest komunikat że za duża stawka...
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Czy tylko mi totolotek dowalił taki limit?
Grywałem tam stawkami 500-1000 zł, ostatnio stawiałem tam w zeszłym sezonie LM. Teraz próbuję postawić zakład również z LM za 100 zł i jest komunikat że za duża stawka...
Mi w lecie dowalili limit stawek 100 zł dziennie. Coś jak @ qwert1234
Pytałem, czy mogą to zdjąć np. za jakiś czas, odpisali, że to niemożliwe. Czyli pozostaje dreptać do punktów.
 
S 21

solny

Użytkownik
Czy w tym buku przegrane zakłady wliczają się do obrotu bonusem? Pytam bo widziałem buka w którym to nie było takie jasne.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Albo zmienić bukmachera.
Wiadomo. Jedyne, co w totolotku było warte zainteresowania to piątkowe granie bez podatku. Plus LM wtorki-środy. Ale już np. w punktach zborsuczyli tę ostatnią promocję. Nie możesz dodać do kuponu niczego spoza LM. Jak zlimitują cię w necie, to pewien problem.
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
W dni robocze około 12 i o 16 masz hajs na koncie. Ważne, aby zgłosić chęć wypłaty do godz. 10 jeśli chcesz tego samego dnia.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Jak wam się podoba nowa strona Totolotka? Jak dla mnie to dramat, jest dużo gorsza nawet od tej starej, niezbyt funkcjonalnej. Może pomyśleli głównie o telefonach, ale przeglądając z laptopa jest się zmęczonym i chce się uciekać po minucie.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 24 lipca 2019 16:36 przez iczasopismaJak wam się podoba nowa strona Totolotka? Jak dla mnie to dramat, jest dużo gorsza nawet od tej starej, niezbyt funkcjonalnej. Może pomyśleli głównie o telefonach, ale przeglądając z laptopa jest się zmęczonym i chce się uciekać po minucie.
Na telefonie jest jeszcze gorzej niż na kompie, dzisiaj, żeby postawić kupon musiałem się nieźle natrudzić, pomijam fakt, że strona na telefonie zamula strasznie, może jak wypuszczą apkę to będzie płynniej chodziła, na tą chwilę jest dużo gorzej niż było.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Jak sie przez lata bylo do czegos przyzwyczajonym to kazda zmiana sprawy, ze jest niby mniej intuicyjnie, wiec kwestia przyzwyczajenia. Ale generalnie to raczej WIELKI minus ze zmiana, bo nie ma promocji bez podatku. Wczesniej mozna bylo grac Europejskie Puchary od 20zl bez podatku, a w piatki kazdy kupon od 100zl byl bez podatku, a teraz to zlikwidowali. Na pytanie czy jeszcze bedzie ta promocja nie potrafia odpowiedziec, wiec raczej nie bedzie. Szkoda, bo dobrych nascie tysiecy co miesiac obracalem w piatki.
 
K 297

krejos

Użytkownik
Takie pytania mnie osłabiają. Ciężko samemu wejść na ich strony i zobaczyć jakie mają promocje? Kolega bmoran pokazał na przykładzie Toto-Mixa jak się to zmienia dynamicznie.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 25 lipca 2019 10:34 przez bmoranJak sie przez lata bylo do czegos przyzwyczajonym to kazda zmiana sprawy, ze jest niby mniej intuicyjnie, wiec kwestia przyzwyczajenia. Ale generalnie to raczej WIELKI minus ze zmiana, bo nie ma promocji bez podatku. Wczesniej mozna bylo grac Europejskie Puchary od 20zl bez podatku, a w piatki kazdy kupon od 100zl byl bez podatku, a teraz to zlikwidowali. Na pytanie czy jeszcze bedzie ta promocja nie potrafia odpowiedziec, wiec raczej nie bedzie. Szkoda, bo dobrych nascie tysiecy co miesiac obracalem w piatki.
Zlikwidowali gre w piatek bez podatku? Co za zenada. Strona tak samo beznadziejna. Czasem gralem tam w piatki lub podczas LM i LE tylko dlatego, ze mieli to promo bez podatku. Teraz juz nie ma po co tam grac. Uciekam gdzie indziej.
 
Do góry Bottom