>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozwól sobie na regularne wygrane.

Z 154

zbawiony

Użytkownik
???? 115 rozliczonych kuponów za mną i mam yield powyżej 30% ????

Podwoiłem w tym okresie gry swój budżet dwukrotnie. W tej chwili obracam tylko zyskiem.

System gry oparty jest o cierpliwość i granie niskich kursów w progresji 6-cio poziomowej. Minimalny kurs zakładu kombinowanego to 1,75. Wartości tych zakładów jest zwykle w przedziale 1,85-2,25.

​​
​​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
@zbawiony - kolego uspokój się. Twój temat jest w trakcie dyskusji i na pewno na dniach dostaniesz odpowiedź. 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 24 lipca 2019 17:28 przez zbawionyWstawiam stronę, a wy mi ją usuwacie? Jaki punkt regulaminu złamałem?
Na forum jesteś prawie półtora roku, więc doskonale wiesz, że zabraniamy reklamowanie swoich fanpage, kanałów na youtube, telegramie i innych podobnych serwisach, wczoraj dostałeś ostrzeżenie za reklamowanie swojego kanału w sygnaturze, co już powinno dać Ci do myślenia, a dzisiaj zakładasz temat i wklejasz tego samego linka?
Odnośnie regulaminu działu to chyba go nie czytałeś, jeżeli uważasz, że nie złamałeś żadnego punktu, podałeś wycinek, który pasuje pod Twoją wersję, a  jest tam zapis, że najpierw powinieneś się zgłosić do nas z wnioskiem o założenie takiego tematu, nie zrobiłeś tego, promowanie jest dla aktywnych i zasłużonych użytkowników, Ty przez te 16 miesięcy na forum napisałeś 14 postów, z czego większość od wczoraj i od razu startujesz z reklamą kanału? Jest też tam zapis, że wniosek, którego i tak nie złożyłeś może być odrzucony bez podania przyczyny, ja w ostrzeżeniach oraz w pw napisałem Ci dlaczego. Jeżeli chcesz podawać swoje typy na forum to załóż temat w Kuponach ze Statystykami lub Kuponach i tam podawaj typy, jeżeli chcesz się nimi dzielić z innymi, ale bez żadnej reklamy kanału ani w poście, ani w sygnaturze, nakierowywanie na kanał nawet bez podania bezpośredniego linku będzie traktowane jako kolejna próba ominięcia regulaminu, dostałeś trzecią szansę tylko od Ciebie zależy jak ją wykorzystasz. Pozdrawiam
 
Z 154

zbawiony

Użytkownik
Chciałem dać szansę użytkownikom na wygrywanie. Nie muszę się tu udzielać. Sądziłem że wysłanie tematu jest równoznaczne ze złożeniem wniosku. Czyli złamałem regułamin. I nawet teraz sygnaturę zlikwidowaliście mimo braku reklamy i linka. Sorki i nara.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 25 lipca 2019 13:48 przez zbawionyChciałem dać szansę użytkownikom na wygrywanie. Nie muszę się tu udzielać. Sądziłem że wysłanie tematu jest równoznaczne ze złożeniem wniosku. Czyli złamałem regułamin. I nawet teraz sygnaturę zlikwidowaliście mimo braku reklamy i linka. Sorki i nara.
Właśnie sam sobie odpowiedziałeś, forum jest od dzielenia się typami i spostrzeżeniami z innymi użytkownikami tutaj, Ty nie chcesz dzielić się typami na forum, a ściągnąć innych do siebie, nie ma u nas przyzwolenia na takie działanie.
 
Do góry Bottom