>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - opinie

dawidkudowa1 0

dawidkudowa1

Użytkownik
Panowie. Takie zapytanie odnośnie wpłat i wypłat na bet365. Mam konto na scrill i właściwie przez skrilla robiłem przelewy ale od pewnego czasu na Skrill gdy wpłacam pisze że przekroczyłem jakiś limit i pieniądze dopiero dnia następnego. Teraz wpłacam karta z banku PKO.bp Mieszkam w Niemczech. Zameldowany i tutaj będę się rozliczał z podatkow. Moje zapytanie brzmi:
CZY POLSKA STRONA MOZE ROSCIC SOBIE JAKIES PRAWA DO ODPRAWY PODATKU ? W SKROCIE CZY MOGE MIEC PRZYPAL ?? :angel::angel:
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
To jaki VPN ? Jeśli nord spalony
A nie prosciej kupic sobie karte vodafone za 10zl na allegro? Pozniej doladowac konto za 10 funtow. Dostaje sie wtedy 2gb internetu ktory jest wazny przez miesiac. Oczywiscie IP wtedy mamy angielskie i mozemy spac spokojnie.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
A nie prosciej kupic sobie karte vodafone za 10zl na allegro? Pozniej doladowac konto za 10 funtow. Dostaje sie wtedy 2gb internetu ktory jest wazny przez miesiac. Oczywiscie IP wtedy mamy angielskie i mozemy spac spokojnie.
Ja potrzebuję chorwackie :p
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
+ Mozliwosc stawiania przyzwoitych stawek bez limitowania.
+ Szybki kontakt.
+ Nie najgorsze kursy. (nie najwyzsze ale czasem mozna wychwycic prawdziwe perelki)

- Zbyt dokladna kontrola lokacji co w zasadzie uniemozliwia gre poza okreslonymi panstwami.
- Dziwny system podawania wynikow (mialem przypadek gdy odrzucono az 3 moje interwencje w sprawie blednie rozliczonego zakladu na bardzo gruby hajs chociaz strony statystyczne i inni bukmacherzy podawaly wlasciwy wynik, dopiero czwarta apelacja sklonila bet365 do poprawienia kuponu na zwycieski)
- Coraz wieksza degradacja oferty esportowej. (niektore odmiany jak SC 2 praktycznie zniknely lub pojawiaja sie w okrojonym skladzie, praktycznie tuz przez samymi meczami co uniemozliwia analize)



 
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
z tym limitowaniem to zarty sobie robisz? chyba, ze mowisz o popularnych sportach to co innego choc w sumie ostatnio cos drgnelo i juz po jednym zakladzie raczej koperta nie przychodzi
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
hmm wydaje mi sie ze na bet365 nie przekroczylem jeszcze wygranej 3k a na pewno nie 4k na zaklad solo, byc moze limit czyha tuz powyzej tej granicy, porownuje to z grupa betssona gdzie nawet mniejszy zysk u jednego to poczatek konca gry na wszystkich

dopiero ostatnio zmuszono mnie do konsultacji z traderem ale to musial byc jakis blad bo potencjalna wygrana byla rzedu zaledwie 1k

z pewnoscia istnieja bukmacherzy ze znacznie wyzszymi limitami tylko ze w kraju mojego zamieszkania tez panuje ustawa ktora zaweza krąg licencjonowanych bukmacherow, odnosze sie do tego co aktualnie mam do dyspozycji
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


u nich nie ma granicy na limit, mozesz dostac w kazdej chwili nawet za zaklad 50 e

Wszystko zalezy jaki rynek grasz, natrafisz na typ, ktory podal platny typer i jestes w czarnej dupie

Strasznie sa uczuleni na nisze i na platne typy od dluzszego czasu

 

Zycze duzych wygranych i brak koperty :)
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Niestety masz racje. Tez dostalem taka wiadomosc. Najpierw Bwin usunal skrilla i netka wiec ich automatycznie skreslilem. Teraz Bet365 bawi sie w to samo. Ciekawe czy to na stale czy tylko chwilowe dzialanie.

 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 5 października 2019 18:09 przez adam3333@ranczo0123 wiesz może, jak wyglada sytuacja z wyplatami jak wpłace paypal, paysafecard? ida one na ow konta czy na bankowe? moze ktos z userow potwiedzic?
Niestety nie wiem bo korzystalem do tej pory tylko ze skrilla. @sven@ cos wiecej moze wiesz odnosnie obecnej sytuacji z bet365?
 
Do góry Bottom