>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
up nie wytrwałem do końca.
Najprawdopodobniej w drugiej połowie roku dojdzie do starcia Kołecki vs. Szostak. Akop dziś w swoim instastories rzucił wyzwanie dla Szymona.
Kto według was wyjdzie zwycięsko, jeśli dojdzie do tego starcia?
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Kołeckiego nieskreślałbym. Na pewno musi się lepiej przygotować niż do walki z Pudzianem.
Sory za pytanie, bo może to ironia, ale Ty serio piszesz, że Kołecki musi się lepiej przygotować do Akopa jak do Pudziana ?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Nie wiem jaki sens ma dla Koleckiego ta walka. Rozumiem jakby to był jego debiut albo nawet drugi pojedynek ale teraz? Jak dla mnie 3 kroki w tył zrobi.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
cytat z dnia 31 marca 2019 16:35 przez mjaurvcein

Nie wiem jaki sens ma dla Koleckiego ta walka. Rozumiem jakby to był jego debiut albo nawet drugi pojedynek ale teraz? Jak dla mnie 3 kroki w tył zrobi.


&nbsp;


Poszło o słowne przepychanki... Akop twierdzi, że Szymon dzięki tek walce możę wybić się w świecie social mediów. 



 

https://www.youtube.com/watch?v=8sLsc5u0sI8



 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP






Ósmego czerwca Karolina Kowalkiewicz powróci do Oktagonu i pójdzie w tany z młodą Grasso. Kto według was odniesie zwycięstwo? Czy będzie to ostatnia walka Karoliny pod banderą UFC? Czy jest wstanie podnieść się po ostatnoch dwóch porażkach? 



Zapraszam do wyrażania swoich opini na temat tej walki. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
soczy 606

soczy

Użytkownik


Jak nie zmieni trenera to pewnie wtopi. Po ostatniej walce było widać że w tym ringu jej nie było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jak już wiecie Akop Szostak wystąpi w programie Taniec z gwiazdami. Co o tym wszystkim myślicie? Chwyta życie, czy może pieniądze? 
Właśnie przeczytałem, że Akop nie planuje walczyć. Jakiś czas temu mówił, że to kocha, że chce się bić. Po nieudanym starcie w KSW, nagle bierze się za taniec mówić, że bierze wszystko od życia. Od kulturysty, poprzez trenera, fightera do tancerza. 

Jakie jest Wasz zdanie na ten temat? 
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 22 lipca 2019 17:49 przez karciarzJak już wiecie Akop Szostak wystąpi w programie Taniec z gwiazdami. Co o tym wszystkim myślicie? Chwyta życie, czy może pieniądze? 
Właśnie przeczytałem, że Akop nie planuje walczyć. Jakiś czas temu mówił, że to kocha, że chce się bić. Po nieudanym starcie w KSW, nagle bierze się za taniec mówić, że bierze wszystko od życia. Od kulturysty, poprzez trenera, fightera do tancerza. 

Jakie jest Wasz zdanie na ten temat? 
Idzie przetartą drogą Ugonoha, w sumie nie ma wiele do stracenia, a wiele do zyskania (kasa) więc to nawet dość racjonalny ruch. Poza tym: kto by odrzucił kilkanaście tysi za odcinek, a mniej więcej tyle, albo ciut więcej dostawał za walkę mma? I nikt cie na bije po twarzy tylko musisz się trochę powygłupiać na parkiecie. Wygrana dla obu stron, Akop dostanie kasę za nic, Polsat ma odfajkowanego uczestnika ze sportów walki, tak jak jeszcze muszą mieć jakiegoś jutubera, szafiarkę, piosenkarkę a resztę uzupełnią nieznanymi aktorami z seriali i pogodynkami.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Czy uważacie, ze Jan Blachowicz zasługuje na walkę o pas? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Jesli zasługuje, to czy dajecie mu jakikolwiek szanse z Jon Jonesem?
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 20 listopada 2019 12:59 przez karciarz

Czy uważacie, ze Jan Blachowicz zasługuje na walkę o pas? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Jesli zasługuje, to czy dajecie mu jakikolwiek szanse z Jon Jonesem?
Teraz to i tak można odłożyć na pół roku takie dywagacje, bo Janek dostał zakaz walczenia przez 180 dni, a to szmat czasu.

A co do szansy z Jonesem to moim zdaniem obiektywnie patrząc to jeszcze nie zasłużył, przed nim w kolejce jeszcze Reyes i Anderson. I umówmy się zawsze Amerykanie mają łatwiej o fory u Dany, no chyba żeby któryś się wysypał. Szanse na wygraną z Jonesem niewielkie, jego zasięg plus te niesamowite łokcie bite prawie jak normalne ciosy to jest jakiś inny wymiar w tej wadze, wprawdzie ostatnio nie zachwyca, bo niektórzy potrafili się mu postawić nawet z jedną sprawną nogą, ale nie widzę u Janka niczego co by mogło mu realnie zagrozić, ciosu wielkiego nie ma (Rockholda nie liczę, bo on nawet w niższej wadze miał szklankę zamiast brody) a obalić go będzie bardzo trudno, jeszcze trudniej skontrolować na ziemi. Ale już na walkę na pełnym dystansie szansa spora.
 
Do góry Bottom