>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II Runda Kwalifikacji Ligi Mistrzów [23-24.07.2019/2020]

Status
Zamknięty.
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
PSV pierwsze co mi się narzuca do gry mam już koncepcje na inne spotkania ale tutaj widzę spore value Szwajcarom brakuje jakości to już nie to Basel które wygrywało z Manchesterem. spore zmiany w bloku obronnym bo rok temu odszedł Vaclik teraz Suchy nie ma też Zambrano drużyna gra obecnie ustawieniem 4:2:3:1 Balanta i Frei w środku i to jest mocno defensywne ustawienie są też doświadczeni Stocker Zuffi i w ataku walczak Ajeti który rozegrał bardzo dobry mecz przeciwko Sion w tym tygodniu. Zuffi Stocker to dobrzy techniczni gracze natomiast to za mało jak na PSV w którym ciągle będziemy mieli okazje oglądać Lozano Bergwijna i wielu lepiej wyszkolonych technicznie graczy. oczywiście Basel będzie miało swój sposób na grę natomiast jak dla mnie za mało jakości tam jest żeby przejść taką drużynę jak PSV. przypomina mi się też rok temu wyjazdowy mecz z PAOK to tam nie istnieli w ogóle i we wtorek może być podobnie zwłaszcza że Sion potrafił ich zdominować większość meczu a wynik 1:4 nie odzwierciedla przebiegu gry. ktoś popatrzy PSV vs Basel że to może być wyrównany pojedynek w końcu dwie uznane firmy na arenie europejskiej ja natomiast widzę już od roku czasu kryzys w Basel jeżeli chodzi o jakościowych graczy za dużo tam wyrobników i dlatego kieruję się w stronę Holendrów przynajmniej w pierwszym spotkaniu

tak się prezentuje mój kupon na wtorek,środa,czwartek

nie gram w sts ale szybko przerzuciłem tam kasę bo spada kurs na psv a tutaj jeszcze jest przyzwoity(w etoto 1.58) w dodatku chciałem o2,5 celticu ale nie ma w ofercie jeszcze a czekać nie będę więc daje w meczu
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Widziałem ostatnio sparing PSV z Wolfsburgiem na żywo i szczerze to średnio ta gra Holendrów wyglądała .
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Tyksiol ty porównujesz sparingi do kwalifikacji ligi mistrzów?  Edit: Po za tym Basel a Wolfsburg to chyba inna półka...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 21 lipca 2019 20:42 przez madman01Tyksiol ty porównujesz sparingi do kwalifikacji ligi mistrzów?  Edit: Po za tym Basel a Wolfsburg to chyba inna półka...
No niby tak... Nie powinno się porównywać... Ale jak ja bym porównał sparringi Niemiec przed MŚ to nie utopiłbym zacnej kasy bo grali na MŚ jak i na sparringach... Coś tam mówią... Całe te eliminacje na tym etapie to jedno wielkie wróżenie z fusów...
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
wydaje się jak na razie że dobrego deala zrobiłem bo grając miałem kurs łączny 3.22 teraz w sts 2.45 a etoto 2.27 za ten kupon zobaczymy jak wyjdzie w praniu
 
N 0

natec92

Użytkownik
TNS - Kopenhaga typ Kopenhaga (-1.5)

Różnica klas obu lig jest nieporównywalna. Kopenhaga to stały bywalec europejskich pucharów co prawda z różnym skutkiem, w lidze po 2 spotkaniach jest liderem w krajowej lidze z kompletem punktów. TNS od lat króluje w swojej amatorskiej lidze jednak to raczej za mało na doświadczony duński zespół. Ograli mistrzów Kosowa po 2-2 w Walii i wygranej 1-0 u siebie, więc bez szału. W poprzednim sezonie spotkali się z inną duńską drużyną FC Midtjylland z którą odpadli. Myślę że Duńczycy będą chcieli załątwić sprawę awansu już w 1 meczu. 
 
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
W oko wpadły mi dwa spotkania
Pilzno-Olympiakos 1X 1,45 fortuna
Uważam że nasi sąsiedzie nie przegrają spotkania u siebie. Pilzno solidna drużyna z doświadczeniem z ostatnich lat LM/LE i to nie były epizody. Nasze drużyny mogły by brać przykład z tej ligi ale to temat to innego działu. Olympiakos jak narazie grywa same mecze towarzyskie a to nie jest to samo co rozpoczęcie sezonu na dobre. Grecy to też nie ogórki ale to już nie ta sama drużyna z tą samą renomą co kilka lat temu. Ogólnie liga grecka podupadła lekko.

BATE-Rosenborg X2 1,73 fortuna
Po BATE z Piastem spodziewałem się dużo więcej. Było dużo szumu że co roku grają jakieś puchary faza grupowa itd, że  Piast pojedzie zleją ich strasznie a to co pokazali z naszym Mistrzem to aż dziw że grają dalej. Piast moim zdaniem w dwumeczu był lepszy ale ..... było minęło i odpadli. Obie drużyny w pełni sezonu także jakiś obraz ich poczynań można zobaczyć. Rosenborg na wyjazdach w lidze spisuję się średnio ale przy odrobinie spięcia d...y spokojnie dobry wynik mogą osiągnąć bo to BATE u siebie mocne  w swojej nie najmocniejszej lidze ale  jakoś takie bezjajeczne było w starciu z Piastem.
Bez ładu i składu ale to takie moje wolne przemyślenia. 

Odnośnie sparingów. Ja osobiście nie biorę za bardzo wyników drużyn pod uwagę z takich spotkań bo często w takich meczach grają młodzi z rezerw, duża rotacja zawodników nawet podczas meczu i rzadko są to optymalne składy, trenerzy często sprawdzają zawodników na nie swoich pozycjach, różne ustawienia itd. Nie oddaje to  w pełni możliwości drużyn. Znowu sparingi drużyn narodowych przed imprezami jak MŚ/ME idą trochę w inną stronę, tam już jest jakiś trzon kadry, jakiś pomysł i raczej się to utrwala,szlifuje wypracowane schematy niż dokonuje "rewolucji"  
Dziękuję za uwagę
 
Z 154

zbawiony

Użytkownik
Cluj - Maccabi
Rumuński klub ostatnio w dobrej formie strzeleckiej. Gola na pewno strzelą (1,25). Nie kojarzę klubów izraelskich jako groźnych na wyjedzie. Petrescu na pewno ma lepszą ekipę i pomysł na ten mecz. Zwycięstwo Cluj (2,05) bardzo realne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom