>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betclic legalny w Polsce

b1991 3K

b1991

Użytkownik
cytat z dnia 4 lipca 2019 11:33 przez sobolekkW polskich bukach z podatkiem to sobie mozna conajwyzej postawic tasiemke raz na jakis czas 4fun XD
Nie wiem jaki sens ma granie z 12% podatkiem skoro mozna grac bez niego?

I o jakich mówisz bukach? o 1xbecie? czy o unibecie
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Nie wiem czy jest, ale proste pytanie: po co wpłacać portfelami, jak wypłaty tylko i wyłącznie na konto bankowe?
 
markol1973 220

markol1973

Użytkownik
cytat z dnia 4 lipca 2019 09:26 przez b1991Gram od kilku dni, póki co jestem niemile zaskoczony.

  jest podatek,
  nie ma czatu (na maile odpisują około 24h),
  nie ma opcji zaakceptowania zmian kursu przy zakładzie live (i w ten sposób można zakład wysyłać w nieskończoność),
  cashout to fikcja, na 40 kuponów nie został mi  zaproponowany (mimo, że wszystko wskazywało, że powinien wskoczyć),
  wyliczenie % obrotu bonusem to na pewno nie matematyka (wg. nich 2600 z 3200 to 49% - mimo, że spełnione wymogi),
  dość ciężko znaleźć zakład, który nas interesuje
 
czat jest, cash out też tylko, że nie na wszystkie zakłady
 
I 0

insane

Użytkownik
Panowie mam problem z tym bukmacherem od samego początku, więc założyłem u Nich wczoraj konto, wpłaciłem 50 złotych i zgodnie z promocją dostałem drugie 50 złotych do bonusu. Tutaj cytuje zasadę obrotu bonusem: " Po dokonaniu wpłaty kwota depozytu i bonusu musi zostać obrócona 4-krotnie po minimalnym kursie 1.90. Obrotu można dokonać na zakładach pojedynczych, wielokrotnych, live lub prelive.". Puściłem wczoraj kupon dokładnie triple (trzy zdarzenia ako) po kursie 5,59 za kwotę 100 złotych (saldo + bonus), kupon okazał się wygrany i teoretycznie wygrałem 491,92 złote. Ale gdy chcę to wypłacić na konto mogę tylko wypłacić 50 złotych (moje 50 złotych), natomiast wygrane 441,92 złote dalej przynależą do bonusu i jeszcze piszę, że obróciłem 41% lbonusem. Wie ktoś jak rozwiązać ta sprawę? W dodatku kolejna kwestia - 0 podanego kontaktu do nich, nigdzie nawet e-mailu nie mogę znaleźć nie mówiąc o czacie online. Szczerze, chyba długo u nich nie pogram.
 
I 0

insane

Użytkownik
No chyba nie do końca kolego: "

3.7.W przypadku, gdy Użytkownik dokona pierwszej wpłaty w kwocie wyższej niż 1.000.00 złotych, wysokość pierwszej wpłaty, w celu obliczenia Obrotu, określona zostanie na 1,000.00 złotych. Obliczenia Obrotu dokonuje się na podstawie poniższego równania:
Obrót = 4 x (pierwsza wpłata + wysokość przyznanego bonusu).

Przykład 1

Pierwsza wpłata = 100.00 złotych (maksymalnie 1,000.00 złotych)

Wysokość przyznanego bonusu = kwota pierwszej wpłaty (maksymalnie 1,000.00 złotych);

Obrót = 4 x (100.00 + 100.00) = 800.00 złotych."

Więc w moim przypadku pierwsza wpłata = 50 złotych, wysokość bonusu = 50 złotych.
Obrót = 4 x (50 + 50) = 400 złotych -&gt; ja obróciłem do prawie 500 zł. 
 
R 0

rezydent

Użytkownik
Przy obrocie bonusem powitalnym wliczana jest tylko i wyłącznie suma postawionych stawek a nie suma wygranych kuponów. 
W Twoim przypadku 50 zł wpłata i 50 zł bonus daję 100 zł. Kwota ta czyli 100 zł  razy czterokrotność tak jak jest w regulaminie i także pisał Tobie "PIOTRF" więc suma wszystkich stawek potrzebnych do obrotu w Twoim przypadku to 400 zł. Zagrałeś za 100 zł czyli jeszcze musisz zawrzeć zakłady za 300 zł aby obrócić bonus powitalny.
Łączę pozdrowienia.
eJo
 
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Obrót to jest suma Twoich stawek za jakie zagrałes. Jeżeli wpłaciłes 50zł, dostałes 50zł bonusu i zagrałes jeden kupon za 100zł to Twój obrót wynosi 100zł, nie ma znaczenia tutaj ile wygrałem czy przegrałes. Obrót wynosi x4 po min kursie @1,90 także aby móc wypłacić te srodki mususz jeszcze zawrzeć zakłady za 300zł. Skoro masz napisane ze dokonałes 41% obrotu bonusem to musiałes jeszcze jakies kupony zagrać kwalifikujące sie pod obrót (powinno być 25%) lub też cos źle pokazuje ten licznik. 
 
Z 2

ziutek11113

Użytkownik
cytat z dnia 4 lipca 2019 11:33 przez sobolekkW polskich bukach z podatkiem to sobie mozna conajwyzej postawic tasiemke raz na jakis czas 4fun XD
Nie wiem jaki sens ma granie z 12% podatkiem skoro mozna grac bez niego?
Ja gram w betfan, można powiedzieć że bez podatku, luknij sobie :) 
 
Q 0

qwertowy

Użytkownik
Próbuję zweryfikować konto, ale Betclic odrzuca skany mojego dowodu, bo zamazałem na nim część danych. Oczekują, że prześlę dowód bez jakichkolwiek naniesień, znaków wodnych i zamazań. Można to jakoś obejść?
 
Do góry Bottom