>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.
Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu!
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Mam jedno pytanie, nie wiem czy to dobrze rozumiem. Jeśli zagram kupon czy opublikuje analizę w dziale, ale już po zgłoszeniu typów to po prostu mogę je dołączyć zamieszczając prośbę w tym dziale.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Witam,

Nie wiem dlaczego, ale nie dodał się mój post o zapisie do konkursu. zapisałem się jeszcze raz. 
Z tym, że najpierw oddałem typy, a potem się zapisałem. 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 18 lipca 2019 17:15 przez bettingekstraklasaMam jedno pytanie, nie wiem czy to dobrze rozumiem. Jeśli zagram kupon czy opublikuje analizę w dziale, ale już po zgłoszeniu typów to po prostu mogę je dołączyć zamieszczając prośbę w tym dziale.
dokładnie, możesz to zrobić do czasu rozpoczęcia 5 meczu, czyli do połowy kolejki, a ewentualne zmiany wyników do czasu rozpoczęcia 1 meczu, tak było we wcześniejszym Typerze Ekstraklasy, który tu prowadziłem, dodałem odpowiedni wpis w regulaminie, ponieważ zapomniałem tego ująć wcześniej. Dodany wpis poniżej:

WAŻNE:
* prośby o poprawienie typów lub nazwy bukmachera będą uwzględniane do czasu rozpoczęcia pierwszego meczu z danej kolejki.
* prośby o dodanie analizy / kuponu można pisać w odpowiednim temacie najpóźniej do czasu rozpoczęcia 5 meczu w danej kolejce, wyjątkiem są kolejki, gdy wszystkie mecze rozpoczynają się o jednej godzinie, wtedy ewentualne prośby będą rozpatrywane przed pierwszym spotkaniem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 19 lipca 2019 10:40 przez samuel24Witam,

Nie wiem dlaczego, ale nie dodał się mój post o zapisie do konkursu. zapisałem się jeszcze raz. 
Z tym, że najpierw oddałem typy, a potem się zapisałem. 
dzięki za zgłoszenie, typy zostaną uznane.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE:
Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz o której nie wspomniałem wcześniej nagrody za poszczególne kolejki będą raz w miesiącu, około 15-go za poprzedni miesiąc, ale loginy można mi podsyłać na bieżąco, żeby sprawnie przebiegało wypłacanie bonusów.
 
bartollomeo 20

bartollomeo

Użytkownik
hmm czyli ktoś kto wytypuje 2 dokladne wyniki w naszej lidze ( co graniczy z cudem)
zgarnie 6 punktów, a ktos kto postawi kupon nawet przegrany i zamieści merytoryczna analize (ktora sie nie sprawdzi)
zgarnie 8 punktów...

wtf?
gdzie tu sens, gdzie logika?
 
Do góry Bottom