>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 19.07.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna- Ekstraklasa

Spotkanie:  ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk

Godzina : 20:30

Typ:  poniżej 1,5 gola

Kurs: 3,45

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:

Mecz pierwszej kolejki naszej ekstraklasy. Osobiście uważam, że w meczach naszej ekstraklasy praktycznie każdy wynik jest możliwy. Niespodzianek nie powinno zabraknąć również w rozpoczynającym się sezonie i ja będę próbował te niespodzianki przewidywać. Na początek wybrałem mecz ŁKS  z Lechią.  Bukmacherzy nieco więcej szans dają drużynie z Gdańska i myślę, że kursy są wystawione prawidłowo. Jednak ja uważam, że nie będzie to bardzo wyrównany i zacięty pojedynek. ŁKS będzie się chciał pokazać z jak najlepszej strony po powrocie do ekstraklasy i łatwo się nie podda. Lechia z kolei na pewno już myśli o spotkaniu w kwalifikacjach do europejskich pucharów i będzie chciała oszczędzać siły. Dlatego nie spodziewam się wielu bramek w tym spotkaniu. Myślę, że o zwycięstwie w tym meczu zadecyduje jedna bramka.

  245

 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania - Superliga
Godzina : 19:00
Spotkanie : FC Kopenhaga - Aarhus
Typ : FC Kopenhaga Handicap 0:1 
Kurs : 2,11
Bukmacher : Fortuna

Ja podobnie jak koledzy wyżej piszący idę w zwycięstwo zeszło rocznego mistrza Danii zespołu FC Kopenhaga z drużyną z Aarhus z tym, że różnicą co najmniej dwóch goli. Patrząc na ostatnie mecz rozgrywane w stolicy mecze między oboma zainteresowanymi drużynami to wysokie zwycięstwa gospodarze i każde z handicapem (mam nadzieje na podtrzymanie serii).FC Kopenhaga to najlepszy klubowy zespół z Danii, który zdobywał  trzynastokrotnie tytuł mistrzowski oraz siedem razy sięgał po tytuł, a ich budżet przekracza pięciokrotnie budżet dzisiejszych gości. Po udanej inauguracji sezonu na wyjeździe liczę, że gospodarze wysoko ograją ekipę z Aarhus na która maja po prostu patent.

  100
 
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina:polka nozna,Afryka puchar narodow
Godzina:21:00
Spotkanie:Senegal v Algieria
Typ:eek:ver 2.5 gola
Kurs:3.05
Bukmacher:STS
Analiza:Dzis wieczorem o 21:00  odbedzie sie final pucharu Afryki w ,ktorym Senegal zagra z Algieria.Moj typ na to spotkanie to over 2.5 gola o bardzo dobrym kursie 3.05 .mysle ze zaklad ten jest warty gry a moja analiza wyglada Tak , kurs 3.05  na over 2.5 gola jest wartosciowy I prawdopodobny WARTO ZAGRAC! Prawdopodobienstwo ocieniam na Jakies 50/50 , bukmacher przewiduje tu malej ilosci bramek I ze  raczej BTS nie bedzie bez faworyta  kursy Takie same na obie druzyny ,mysle ze ciezko tu wskazac faworyta zgodze sie z tym co do malej ilosci bramek to kwestia Losu  I townie dobrze moze byc tu over 5.5 gola o kursie 26 co jest prawdopodobne tyle ze w pucharze Afryki taktyka I styl jest taki ze ilosc bramek raczej  niska  o czym bukmacher doskonale wie dlatego przewiduje tu mala ilosc bramek ,mysle jednak ze sie grubo pomylil Algieria I Senegal maja w skladzie graczy z  najwyzszej pulki grajacych na najwyzszej poziomie do tego jest to final ,motywacja chec osiagniecia sukcesu ,kazdy bedzie chcial dac z siebie 100 % mozna spodziewac sie dobrego meczu.
  100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - PKO BP Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk
Typ: Lechia powyżej 1,5
Kurs: 2.65
Bukmacher: LVBet

Beniaminek z Łodzi o godzinie 20.30 rozpocznie swój powrotny sezon w Ekstraklasie. Podejmuje trzecią drużynę ubiegłego sezonu, zdobywcę Pucharu i Superpucharu Polski, a więc ekipę Piotra Stokowca. Na pierwszy rzut oka, gdy pomyślę o wieczornej potyczce obydwu zespołów, to do głowy przychodzi mi taka myśl, że "moja" Lechia często gra w 1. kolejkach sezonu z beniaminkami. Cóż, taki klucz mają w terminarzu i nie zamierzają go zmieniać. Dlaczego o tym wspominam? Mecze z beniaminkami, szczególnie te pierwsze w sezonie są bardzo ciężkie. Do końca nie wiadomo na co się przygotować. Takie drużyny często jadą na ambicji, a do tego, gdy mierzą się przed własną publicznością, są bardzo trudne do pokonania. Jako kibic Lechii nie szukam wymówek, broń Boże. Po prostu takie są fakty. Wszyscy grający na Lechię powinni o tym pamiętać, co nie znaczy, że nie wierzę w to, że 3 punkty pojadą do Gdańska. Uważam, że Lechia to spotkanie wygra, ale nie wolno lekceważyć ŁKS-u. Dobrze dla Ekstraklasy, że taka drużyna, z historią i kibicami wróciła do najwyższej klasy rozgrywkowej w naszej słabej, ale dobrze opakowanej przez media lidze. Bardziej skupię się na Lechii, bo po prostu wiem co w trawie piszczy. Transfery Malocy, Gajosa czy Udovicicia bardzo mi się spodobały. Stokowiec potrafi odbudować zawodników czego najlepszym dowodem jest jego autorska Lechia. Większość ludzi spisywała na straty takich piłkarzy jak Augustyn, Nalepa, czy Łukasik, a to oni stanowili o jej sile w historycznym dla Niej sezonie. W dodatku Żarko i Maciek bardzo fajnie przywitali się z Lechią, gdyż obaj zanotowali po asyście w meczu z Piastem Gliwice o Superpuchar Polski. Lechia, przynajmniej w pierwszej połowie tamtego spotkania, wyglądała o wiele lepiej od Piasta. Była bardziej zdecydowana. Stokowiec przed sezonem zapowiedział, że Lechia będzie grała bardziej ofensywnie. Myślał o grze dwoma napastnikami. Nie wiem czy dzisiaj zobaczymy taki wariant w Łodzi, ale wiem, że Lechia z meczu z Piastem bardzo mi się podobała i chcę widzieć tak grający zespół częściej. Dzisiaj liczę na skrzydłowych. Lewa strona Lechii była bardzo groźna w poprzednim meczu. Mladenović i Udovicić przysporzyli sporo kłopotów prawej stronie defensywy mistrza Polski. Dziś liczę na powtórkę. W dodatku w tamtym meczu po drugiej stronie boiska brylował Lukas Haraslin, dla którego może (ale nie musi) być to jeden z ostatnich meczów w barwach Lechii. Jeśli Słowak utrzyma formę, to jeszcze w tym okienku odejdzie za niemałe pieniądze do silniejszej ligi, a takie jest jego marzenie. W tym sezonie liczę także na Artura Sobiecha, który ma za sobą pełny okres przygotowawczy. W tamtym sezonie pokazał się dobrze w kilku meczach, np. z Zagłębiem Lubin, gdzie zdobył hat-tricka, a Lechia pomimo prowadzenia 3-0, zremisowała tamten mecz 3-3. Był też aktywny i skuteczny w Szczecinie, skąd Lechia wywiozła 3 punkty po szalonym meczu wygranym 4-3, a także był kluczowym zawodnikiem w drodze po zdobycie Pucharu Polski. W Rzeszowie strzelił ważną bramkę we wcześniej fazie rozgrywek, w półfinale dołożył bramkę z Rakowem na wagę awansu, a w finale trafił do siatki w spotkaniu na Stadionie Narodowym pokonując Mariana Kelemena i zapewniając Lechii trofeum po 36 latach posuchy w klubowej gablocie. Łódzki Klub Sportowy wyjdzie na to spotkanie naładowany, ale Lechia jest cwana i liczę na to wyrachowanie drużyny Stokowca, który już stał się najbardziej utytułowanym trenerem w historii naszego klubu. Nie było o to trudno, sądząc po tym ile trofeów znajdowało się do tej pory w muzeum Lechii, ale czapki z głów przed trenerem. Nie wiem czy Lechia wygra tu na 100%, ale liczę na dwa gole zespołu z Trójmiasta.

  100
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - PKO BP Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk
Typ: 1 DNB
Kurs: 2.00
Bukmacher: STS
 

Inauguracja rozrywek ligowych w Łodzi w Ekstraklasie po wieloletniej przerwie. Kibice czekają na wielkie granie. Niewielu stawiało na ŁKS, że uda im się awansować, a oni konsekwentnie pięli się w ligowej tabeli na  zapleczu ekstraklasy, by finalnie do niej awansować. W meczach beniaminków zawsze jest wiele niewiadomych, al. w moim odczuciu gospodarzom dziś będą pomagać ściany i odniosą zwycięstwo. Lechia po pokonaniu Piasta może poczuć się zbyt pewnie i to może być również kluczowy element dzisiejszego wieczoru. Kurs 2,00 na 1 DNB uważam za odpowiedni do dzisiejszego ryzyka.

 [zwrot] zwrot
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!

Przypominamy, że nastąpiła  zmiana w regulaminie, postanowiliśmy usunąć zapis o zakazie podawania mniej ryzykownych typów, czyli jak ktoś poda wcześniej typ na przykład over 2,5 gola to kolejna osoba może podać over 1,5 gola bez żadnych konsekwencji, oczywiście za trafiony typ uzyska odpowiednio mniej punktów w zależności od kursu. Liczymy, że to zmobilizuje większą ilość użytkowników do udziału w zabawie. Pozostałe punkty regulaminu pozostają bez zmian.​

Informujemy, że Betclic został dodany do listy bukmacherów, z których można podawać swoje propozycje w Typach Dnia.
Zarejestruj się na Betclic z kodem promocyjnym FORUM.PL a jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany otrzymasz zwrot stawki do 500 zł.

Bonus trzeba następnie obrócić 4x po minimalnym kursie 2.00​
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna PNA 
Spotkanie Senegal Algeria
Godzina 21:00
Typ remis, Algeria wygra zwrot
Kurs 1.84
Bukmacher forbet 
Final Pucharu Afryki, bardzo wyrownane kursy. Dla mnie lekkim faworytem jest Algeria. Uwazam jednak, ze są duze szanse, ze zwycięzcę poznamy dopiero po dogrywce lub rzutach karnych. Obydwa zespoly spotkaly sie w fazie grupowej, wtedy wygrala Algeria 1:0. Algeria niepokonana od 12 spotkan, Senegal w ostatnich 13 meczach przegral tylko wspomniane spotkanie z Algerią. Algeria w calym turnieju stracila tylko 2 bramki a Senegal zaledwie 1 gola. Liczę na wyrównany mecz i remis po 90 minutach. Jeśli wygra Algeria mamy zwrot stawki. 

 [zwrot] zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom