>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Pytanie ..,, mogę w ramach konkursu wrzucic kupon zagrany w Fortunie a nie STS?....Technicznie jest to łatwiejsze dla mnie bo wystarczy skopiować w ich wypadku gotowy link z zagranym kuponem natomiast nie  mam możliwości  skanowania czegokolwiek do niedzieli włącznie bo jestem w plenerze i mam tylko do dyspozycji tel....
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przepraszam, że tak późno ale od rana byłem na chrzcinach. Mamy już finalistów. Można już typować.
Powodzenia!
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Proszę o poprawienie w moim typie na mecz Polska- Brazylia opcji 4.5 seta z pomyłkowo wpisanej over na under. Przy podanym wyniku 0:3 oczywiście w grę wchodzi jedynie under 4.5 seta...

//Poprawione
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A więc mamy rozstrzygnięcie! Zwycięzcą konkursu Siatkarski Typer Ligi Narodów mężczyzn 2019 zostaje...
bartek2701 - GRATULUJĘ!
Drugie miejsce zdobył...                                           kamasutra10 - również Gratuluję
Trzecie miejsce zdobywa...                                       marcingal - również gratulacje

Dziękuję również za grę Barti2000, który dzielnie walczył ale niestety zajął 4 miejsce, dziękuję również wszystkim uczestniczącym graczom.
Mam nadzieję, że konkurs podobał się. Oczywiście lekkie poprawki mogą być na kolejny konkurs - do przemyślenia.


Proszę o przesłanie loginów do Skrill zwycięzców.

 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie im wcześniej wyślecie do mnie loginy na Skrill tym szybciej dostaniecie nagroydy, póki co doszedł do mnie tylko login jednego zwycięzcy.
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Mija dziś drugi tydzień od zakończenia konkursu
Zwycięzcy wciąż nie mają nagród 

Pisz do Coinspinner, On się zajmuje wypłatami nagród.
 
Do góry Bottom