>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zawleczki, nakrętki, kapsle

mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Good Game League 2019 CS:GO

G2 - Epsilon @1,2 ggbet
Winstrike (+1,5) - Virtus Pro @1,48 ggbet
Aristocracy - Hellraisers @1,73 ggbet 1-2
AKO: 3,07
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 20,7j 

Tricked - GamersLegion
GamersLegion +2,5 (1 mapa) @2,00 betway 16-14
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 10j

Dziwny kurs, na zwycięstwo jest 1,85 a dodatni handicap 2,00. Ewidentnie błąd i stawiam. Poza tym lekkim faworytem dla mnie ci drudzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
BLAST Pro Series Los Angeles CS:GO
FaZe - NRG
NRG -3,5 @2,00 betway
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 10j

NRG win @1,66 betway
Stawka: 10j
ew. wygrana: 6,6j

Na razie tak, ten NEO nie robi żadnej roboty ostatnio, NiKo w słabszej formie. Chyba trzeba czekac na coldzerę, bo chodzą słuchy że do nich dołączy i NiKo znów przejmie pierwszoplanową rolę we fragowaniu. NRG zgrany i ciężki zespół, poza tym grają 'u siebie'.
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
BLAST Pro Series + Puchar Chile
Liquid - NRG @1,36 bet365
Union Espanola - Valdivia @1,57 bet365
AKO: 2,14
Stawka: 10j
ew.wygrana: 11,4j
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Good Game League 2019
GamerLegion - Hellraisers
GamerLegion @2,09 1xbet
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 10,9j

Good Game League 2019
GamerLegion - Hellraisers
over2,5 mapy @1,86 ggbet
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 8,6j
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
JEsteśmy po dwóch kolejkach BLASTA, coś już wiem więcej także na noc jeszcze takie bety:
Ogólnie MiBR prezentuje się dużo lepiej niż się spodziewałem. Mimo że zews tam psuje robotę czasem to reszta nadrabia i nie wygląda to z trenerem tak tragicznie. A C9 z nowym roosterem wygląda całkiem w porządku. Zawodzi NRG na pewno. Po Renegades mało się spodziewałem, ale też fajnie gra FaZe, w końcu i NEO się obudził co jeszcze fajniejsze.

Wszystko z BLAST Pro Series 2019 Los Angeles - CS:GO

Cloud9 - Renegades
Cloud9 +3,5 @1,65 betway 12-16 :(
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 6,5j
+
Cloud9 DNB @2,30 betway
Stawka 5j
Ew.wygrana: 6,5j

Mibr - NRG
MiBR +5,5 @1,75 betway
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 7,5j

To to przesada, 11 rund  to jest jak najbardziej do zrobienia, po tym co zobaczyłem do tej pory. Zews zagra ostrożnie i nie nadzieje się za dużo razy to powinno być w porządku. 
I leciutko, bo mam dziwne przeczucie, że MiBR weźmie mapę z NRG.

Margines zwycięstwa (1 mapa) 2-5  rund @4,75 betway
Stawka: 5j
Ew.wygrana: 18,75j

Zakład wygrywamy, gdy MiBR wygra 16-14 lub najmniej 16-11. Reszta będę śledził live, na pewno coś się złapie. Minus taki, że to nocna zabawa, gdyż grają w USA.

Jeszcze tak:

FaZe - Cloud9
ov26,5 rundy @2,00 bet365
za 10j. 

 
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Ostatni zakład na noc, ostatni mecz. Liquid zagra z Renegades i myślę że do tego czasu Liquid bez problemu zapewni sobie grę w play-offach. Gramy na Vertigo i będą chcieli sobie sprawdzić tą mapę na wypadek takiego picku w dalszej fazie turnieju. Renegades obecnie ma małe szanse ale do 5 rano może się to zmienić i to spotkanie może być bardzo ważne dla ich dalszej gry (lub nie). Liquid ma jeszcze MiBR i FaZe a im to nie odpuszczą, więc zapewnią sobie grę na 100% a ostatni mecz moim zdaniem lekko przystopują.

Liquid - Renegades
Renegades +4,5 @1,75 betway
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 7,5j

Renegades DNB @3,2 betway
Stawka: 5j
Ew.wygrana: 11j

 
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Brasil Game Cup 2019

Red Canids - Isurus
ov25,5 rundy @1,72 bet365 4-16
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 7,2j

DETONA - Isurus
Isurus @2,1 bet365 6-16
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 11j

Na razie luźne rzeczy, nie mam zupełnie pomysłów na ten moment, choć jutro po południu zaczynają się Minory w Ameryce, Europie etc. więc coś się wypatrzy.
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
CS:GO Americas Minor

INTZ - Luminosity
Luminosity @1,81 GGbet 2-1 trzecia mapa w garści i oddany mecz frajersko
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 8,1j
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
CS:GO European Minor

mousesports - NoChance
NoChance +6,5 @1,83 bet365 14-16
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 8,3j

North - BiG
over26,5 rund @1,9 bet365 16-6
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 9j
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Cr4zy - Sprout
Sprout +4,5 @1,9 bet365
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 9j

Cr4zy - Sprout
Sprout @3,4 bet365
Stawka: 5j
Ew.wygrana: 12j
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Europe Minor CS:GO

fnatic - Ancient
under26,5 rund @1,8 bet365 16-7
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 8j

+ fnatic @1,4 za 10j. 
Ew. wygrana 4j
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Na szybko od 110 kuponu wyliczyłem z minus jakiś około 70. Masakra. Jeśli po Majorach nie wyjdę z lepszym wynikiem to przerwa do StarLaddera w Berlinie w sierpniu. 

NoChance - Cr4zy
NoChance +1,5 @1,7 betway
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 7j

Bez przesady, mapę są w stanie tu zgarnąć. Właśnie odprawili się z mousesports, Cr4zy męczyło się przewidywanie ze Sprout. Dla mnie 45/55 dla Cr4zy choć nieco bliżej mi do tych pierwszych. 

CS:GO Brasil Game Cup

Isurus - Keyd
u26,5 rundy @1,65 betway
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 6,5j


e: po pickach jeszcze na NoChance na ich mapie

NoChance +3,5 pierwsza mapa @1,83  bet365
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 8,3j
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Bez względu na wynik Isurus - Keyd przerwa. Nie idzie to nie idzie, trzeba odpocząć. 

Jutro kolejne mecze w Minorach o miejsce w StarLadderze w Berlinie, więc będę obserwował na pewno. Dodatkowo IEM w Chicago rusza, co też będzie ciekawe jako chyba największy turniej do czasu wspomnianego StarLaddera w sierpniu. 

Z grą stopuję, co nie oznacza, że nie będę podawał typów. Skupię się jednak na sugerowaniu pewnych błędów, lub value, czy po prostu propozycji grania tego, co warto. Sam jednak zaczynam spokojny focus na wyniki i grę zespołów. Granie to żaden wyścig jak wiadomo więc trzeba znaleźć ten środek, gdzie to wszystko będzie wyważone. Na pewno nie stosowałem się do swoich założeń co 'zaowocowało' stratami. Tutaj bardzo dobry przykład daje użytkownik @gy_gy_craveel, którego obserwuję i szanuję. Jest do gry - gramy. Nie ma? Nie silimy się. Raz wejdzie, raz nie, ale widać że to jest dobrze dawkowane i przemyślane, a faktem jest że Baseballu też jest sporo i wybrać coś to sztuka, podobnie w CS w tym momencie. 

Jutro na pewno wleci jakiś opis tych Minorów, może ktoś się zainteresuje, by ewentualnie coś sobie zagrać. 
Reasumując, plan na najbliższy czas to analiza, będę też wrzucał typy które gram (o czym będę pisał) by spróbować zminimalizować stratę, acz też nie siląc się bardzo na granie z codziennej oferty. Na pewno też przybliżę sobie profile mniej znanych ekip, by też w jakimś stopniu ograniczyć sobie wpadanie na 'miny', takie jak mniej znane teamy z Brazylii czy Europy. CS myślę że to dalej niszowa płaszczyzna w bukmacherce, sam z poprzednich wpisów wnioskuję, że w większości mam dobre pomysły, ale też tak jak w każdym sporcie, nie wolno łapać się każdej okazji i grać z miejsca. 

Pozdrawiam i życzę każdemu sukcesów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
AGO vs AVEZ

Mecz o trzecie miejsce w Polskiej Lidze Esportowej. Niezbyt prestiżowe spotkanie, można rzec pocieszenia, ale znalazłem ważną informację apropo AGO. Otóż ich skład wyglądał następująco: GruBy, Furlan, hades, leman, mhL i nim grali m.in w finale PLE. W Game Agents League, gdzie przegrali również w finale zagrali składem: GruBy, Furlan, SZPERO, phr i kaper. W jutrzejszym spotkaniu natomiast mają zagrać wspomniana dwójka - czyli GruBy i Furlan, ale z trójką jeszcze innych graczy - F1Ku, Crityourface i reiko. 
To będzie prawdopodobnie jeden mecz w takim zestawieniu, dlatego warto moim zdaniem pójść w stronę AVEZ. Mecz o kilka złotych więcej tak naprawdę, AGO już sobie testuje różne warianty i graczy, którzy ewentualnie mogliby powalczyć o dłuższe miejsce w ekipie. AVEZ wystąpi też w nieco innym zestawieniu, ale zawodnicy już grali ze sobą ostatnio 3/4 mecze, więc myślę że to bedzie dla nich przewaga. Kursy obecnie w granicach 1,5-2,3 i tak sobie myślę że do meczu może się to lekko wyrównać, dlatego bym próbował grać na drugi zespół. Zostawiam do obserwacji. 

AGO - AVEZ
AVEZ @2,3 betway

AVEZ wygra przynajmniej jedną mapę @1,4 betway
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Americas Minor - StarLadder Major 2019

Sharks - Singularity

Mecz za chwilkę, więc krótko. Singularity ledwo wygrało swój mecz z TeamOne. Sharks swój pierwszy mecz bo1 zagrało właśnie z Singularity i łatwo go wygrali. Teraz walka o wyjście z grupy i dla mnie faworyt jest jeden - Sharks. Gramy bo3, 1xbet dał trochę wyższe kursy i takie warto pograć. Sharks jest po prostu lepszą ekipą.

Sharks @1,62 1xbet
Sharks 2-0 @2,20 bet365


Win w bet365 jest po 1,36 i to wydaje mi się poprawny kurs, przy ewentualnie przegranej mapie można podbijać moim zdaniem Sharks, powinni tutaj wygrać to spotkanie. Ja bym celował w 2-0. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Europe Minor - StarLadder Major 2019



Chwilę po tych spotkaniach będą rozgrywane
NoChance vs mousesports/Sprout
North vs BIG/Ancient

Kto przegra - odpada a kto odniesie zwycięstwo jeszcze walczy o wyjście z grupy w zestawieniu jak pogrubiono powyżej. Cr4zy i fnatic zapewniły sobie awans i czekają na rywali. 

Spotkanie numer jeden to BIG vs Ancient. Jak słusznie wskazują kursy, no-bet. Ancient to średnia ekipa, a zespół z Niemiec od jakiegoś czasu nie może znaleźć formy plus chodzą głosy, że xantares coraz gorzej dogaduje się z resztą, smooya na ławce. Z drugiej strony marzy im się gra na Majorze w swoim kraju, acz najpierw trzeba się zakwalifikować, co  na ten moment typuję jako niemożliwe. Musieliby z miejsca odmienić swoją grę i po prostu zacząć wygrywać a na to się nie zanosi. W tym spotkaniu mimo wszystko stawiałbym 55/45 na BIG ze względu na indywidualności (może prócz gob b, bo on zamyka praktycznie na każdej mapie). Po tych eliminacjach myślę, że dojdzie do jakichś zmian w roosterze BiG, bo tak grać po prostu dalej nie mogą. Ancient to ekipa słabsza, ale nie bez szans, szczególnie w tym spotkaniu i z tak dysponowanym rywalem. Najfajniej chyba wygląda over2,5 mapy @1,83 bet365. Wątpię, że któraś piątka zamknie mecz w 2-0, jest to możliwe ale myślę że każda mapa będzie close. 

Drugie spotkanie powinno zakończyć się bez historii, choć w meczu otwarcia mousesports zadziwiło każdego, przegrana z NoChance na pewno boli. O ile w bo1 może zdarzyć się wpadka, tak w bo3 już naprawdę trzeba się postarać by spotkanie przegrać będąc zdecydowanym faworytem. Sprout na lanach radzi sobie słabo, chociaż walki w tym spotkaniu się spodziewam. Mimo to mousesports ma na tyle dobry rooster, że musi tutaj odpalić i wygrac najlepiej 2-0 (-1,5 @1,61 bet365) Każdy inny scenariusz będzie małą sensacją (mapa) lub po prostu sensacją (mecz). Myszy nie mają już marginesu błędu i twierdzę że tutaj się zmobilizują by być dalej w grze a później wziąć rewanż za mecz z NoChance i pokonać ich w ostatnim meczu. 

Za powiedzmy godzinkę edytuję posta - wrzucę krótkie notki o meczach z IEM'a w Chicago. Pierwsze spotkania o 18
MIBR - G2 i Liquid - Envy
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
IEM Chicago 2019
Liquid - ENCE
Liquid 3-1 @3,00 bet365
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 20j

Americas Minor - CS:GO
FURIA - INTZ
FURIA -1,5 @1,66 bet365
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 6,6j
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Za lipiec znaczny minus z tego co przejrzałem, statystyki wrzucę na koniec dnia. w edycji posta. 

Cóż, ruszamy z sierpniem, trochę podładowane baterie i pooglądane już zaczętych lig, będzie więcej piłki nożnej. W CS aktualnie mniejsze turnieje, gdzie też się coś może znaleźć. 

1# CS:GO GG.Bet NY Invitational - ESL One NY Qualifier 2019
OpTic - Bpro
OpTic (-6,5 rund) @2,00 bet365
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 10j

Najgorsza ekipa w grupie, pierwszy mecz best of1, OpTic powinno tutaj wygrać minimum 16-9, pozostali rywale to Winstrike i Sprout, gdzie już tak łatwo nie będzie, więc tutaj liczę na pewne i w miarę łatwe zwycięstwo, na co się przed samym spotkaniem zanosi. Bpro wygrało kwalifikacje do turnieju, ale jednak w mojej opinii jest za słabe, by coś tu cokolwiek zwojować. 

2# CS:GO (tak jak wyżej)
Winstrike - Sprout
Sprout (-3,5 rund) @1,70 betway
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 7j

Tu idę również w stronę faworyta, Sprout będzie rywalizować myślę z OpTic o pierwsze miejsce w grupie (choć wychodzą dwa oczywiście). Winstrike nie tak dawno zmieniło rooster lekko, co nie zwiastuje pełnego zrozumienia w ekipie, poza tym indywidualnie wyglądają dużo słabiej od ekipy Sprout, może prócz Edwarda, choć on już najlepszy okres w swojej karierze ma za sobą. Dla mnie Sprout może tu wygrać i podobnym handicapem, jaki postawiłem w meczu OpTic. 

3# Piłka nożna - Boliwia
The Strongest - Nacional Potosi
over3 @2,00 bet365
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 10j

4# Piłka nożna - Tarcza Wspólnoty, Anglia
Liverpool - Manchester City
over10 rożnych @1,90 bet365
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 9j

Tak na koniec weekendu, powodzenia!
 
Do góry Bottom